X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Plamienia 16-17 tydzień
Odpowiedz

Plamienia 16-17 tydzień

Oceń ten wątek:
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mysle,ze gin wysle Cie na l4 juz do konca. Tak powinien (nie bron sie i tak placa 100%

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 4 lutego 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Obudzilam sie z paralizujacym strachem. Jestem sama i brzuch mnie troszeczke kreci i zbiera mi sie na wizyte w kibelku. Nie boli mnie mocno, nawet nie wiem czy nazwac to bolem ale ja juz panikuje i nie umiem sie uspokoic. Boje sie powtorki z wczoraj. Zaraz mnie zacznie bolec od stresu

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka i jak minął dzień? Wiem, że łatwo powiedzieć ale powinnaś jak najmniej się denerwować bo to też wpływa na Twoją kruszynkę. Zwolnienie to dobre rozwiązanie. Nie przejmuj się, że narobisz kłopotu teraz ta istota w Tobie jest najważniejsza.
    Widzę, że brałaś bromergon więc może to krwawienie przez odstawienie progesteronu bo pewnie miałaś z nim problemy. U mnie do tej pory nie znana jest przyczyna. A krwawienia czasami się pojawiają też przez to, że pochwa jest bardzo ukrwiona i zdarza się pęknięcie naczynka. Lekarze na izbie mnie uspokajali, że czasami w ciąży kobiety krwawią i nie jest to nic złego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 20:31

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia rano wpadlam w panike ale potem jakos sie uspokoilam. Teraz jest ok. Moj jest chory ale przynajmniej jutro i do srody zostanie w domu to bede miala poczucie ze ktos jest. Jutro poprosze o zwolnienie. Mam nadzieje ze nie bedzie robil problemow, nie powinien w tej sytuacji. Ogolnie tez sie super nie czuje, mam dni kiedy jestem b slaba. Co do progesteron to bralam go do 13 tyg a potem przestalam juz miesiac temu i bylo ok. Mnie tez pocieszali w szpitalu ze niektore ciezarowki krwawia i nie ma to wplywu na ciaze. Powiedzieli ze moze to byc tez nadzerka.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam od gina. Wszystko ok. Nie mam nadzerki. Krwawienie prawdopodobnie spowodowane bylo tym ze mialam wtedy biegunke i skurcze jelit spowodowaly skurcze macicy. Powiedzial ze zdarza sie. Mamsie nie stresowac. Dal mi zwolnienie

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffff nowatorka to super wieści :) Czyli teraz możesz spokojnie odpoczywać w domu, relaksować i cieszyć ciążą :) Zobaczysz jak szybko Ci zleci czas i będziesz już miała córkę przy sobie :) Imię już wybrane?

    Polinka_$ lubi tę wiadomość

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia imie juz wybrane kilka lat temu. Emma :) no ulzylo mi bardzo. Teraz sie relaksuje:)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 6 lutego 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma śliczne imię :) Już jesteś zapisana na połówkowe? Dawaj znać co tam u was słychać :)

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 6 lutego 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia2526 wrote:
    Emma śliczne imię :) Już jesteś zapisana na połówkowe? Dawaj znać co tam u was słychać :)
    Dzieki :) tak polowkowe mam za 3 tygodnie :) beda fotki dzidzi :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 7 lutego 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam czekam ;)

    pap86 a jak u Ciebie?? Duży brzuszek? :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia wszystko dobrze :) i oby tak zostalo. Straszyli porodem przedwczesnym ale chyba sie nie zapowiada. Poza tym teraz naaaawet gdyby to juz wiekszego strachu nie ma bo znajoma urodzila w 35+1 synka 2500 i 50cm i wszystko dobrze a moj grubcio juz na pewno ciezszy :) mam dalej twardnienia ale przy zmianie pozycji lub jak synek sie wierci. A brzuszek mam bardzo duzy! :) jak do porodu a jeszcze bity miesiac zostal. Mniej juz leze mimo,ze lekarz jeszcze nie odwolal zakazu (mysle,ze zrobi to na wizycie we czwartek) ale ze wzgledu na koncowke ciazy to sil do wiekszego cbodzenia i aktywnosci nie mam, kilogramy tez robia swoje. A Ty juz odliczasz niczym bomba zegarowa? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 11:51

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 7 lutego 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 czyli jak duży brzuszek to pewnie maluszek też spory więc na tym etapie może się już rodzić :) Ale jeszcze niech sobie spokojnie posiedzi w brzuszku :) Mi równo na tym etapie którym jesteś w 35 tygodniu opadł brzuch i było już czuć ucisk na dole - lekarz mówił, żeby nogi zaciskać a jak widać mała i tak jeszcze nie chce wyjść i chyba jej się śpieszyć nie będzie ;) Nie ukrywam, że już się doczekać nie mogę :D

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 18 lutego 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wczoraj w nocy mialam b male plamienie jasno brazowe. Znowu sie b przestraszylam. Na szczescie bylo to jednorazowe. Nastapilo po mojej wizycie w kibelku przy ktorej musialam sie troche wysilic ze wzgledu na zaparcia.moze to od tego wysilenia... Dzwonilam dzisiaj do mojego dr. Powiedzial ze jak nie ma krwi czerwonej to zeby sie nie przejmowac i przyjsc na wizyte normalnie za tydzien wg programu. Powiem wam szczerze ze teraz juz sie boje kazdej dluzszej wizyty w kibelku i boje sie tez cokolwiek podnosic, dzwigac eh :( nie moge sie doczekac wizyty az popatrze na niunie. Na szczescie mnie juz kopie wiec przynajmniej ja czuje

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo często kobiety mają takie plamienia po wizytach w toalecie więc nie masz się czym przejmować :) Dobrze, że czujesz ruchy to już bardzo uspokaja bo wiadomo, że wszystko jest ok :) Dźwiganie sobie zdecydowanie odpuść, ja całą ciążę nie podnosiłam nic cięższego.

    nowatorka lubi tę wiadomość

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia dzieki za pocieszenie :) teraz to juz sie pilnuje nawet zeby nie kaszlnac za mocno ;)

    Ps. Zycze szybkiego i bezbolesnego rozwiazania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 14:28

    madzia2526 lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja juz po polowkowym. wszystko jest ok :) fotek nie mam ladnych, widac tylko poszczegolne narzady wiec nie wklejam ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 26 lutego 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka super, że wszystko ok :) Teraz już będzie z górki ;)

    Trzymajcie kciuki bo los jest szalony - najpierw martwiłam się czy donoszę ciążę, a dzisiaj zgłaszam się do szpitala i wieczorem zaczynamy wywoływanie porodu bo dziecku bardzo spodobało się w brzuszku i nie ma zamiaru wychodzić :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi Madzia no to u ciebie juz by mogla dzidzia wyjsc laskawie ;) to trzymam kciuki zeby szybko zawitala na swiecie :)

    Moja rosnie i nawet chyba za dobrze jej tam bo wazy juz 450g w 20+2 ! A czytalam gdzies ze srednia dla tego tygodnia to 300 :D

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Kaśka... Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 lutego 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Odświeżam wątek...
    Prawie 3 tygodnie temu obudziłam się w nocy z krwotokiem /lało się że nie ciurkiem/ więc pognałam do najbliższego szpitala gdzie stwierdzono łożysko przodujace. Po tygodniu mnie wypuścili bo nie było już krwawienia a ja dnia następnego już jechałam do innego szpitala. Znowu krew... Tylko o dziwo tam nie stwierdzono przodowania i nie byli w stanie powiedzieć skąd krwawienie bo z księżniczka wszytko było ok oraz wokół niej też... Wypuścili mnie po 4 dniach gdzie ja po 2 kolejnych gnałam do swojego gin z paleniem :( on również nie widział skąd krwawienie i wg niego wszytko jest ok. Mam leżeć i nie forsować się... Dziś znowu plamie i jestem załamana :( brzuch mi czasem twardnieje ale tym gin też nie kazał się denerwować puki nie boli... Dziś w nocy miałam kryzys bo brzuch trochę bolał a więzadła pachwinowe wręcz nie napitalały, podobnie miałam w szpitalu i tam nie kazali się denerwować bo to znaczy że macica rośnie.
    Nie wiem co już myśleć, ciężko jest mieć tylko pozytywne nastawienie...

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 27 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z powodu krwawienia byłam w szpitalu tydzień, wyszłam w czwartek. U mnie prawdopodobnie krew była też z łożyska.Macica też mi twardniała, a łono i pachwiny bolą mnie cały czas.
    Przepisali Ci jakieś leki? Ja mam no spę i magnez 3x i luteinę 100 2x i mam leżeć do kolejnej wizyty u gin, czyli 11 marca. Leżę już ósmy dzień. Plamień nie mam. Skończyły się w szpitalu we wtorek.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ