X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje zastój moczu u płodu II trym.
Odpowiedz

zastój moczu u płodu II trym.

Oceń ten wątek:
  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 12 marca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha, co bym nie napisała wiem że słowa nie mają dla ciebie znaczenia i nikt nie wie co teraz czujesz i przechodzisz. Ale jestem z Tobą całym sercem cały czas i ciągle wierzę, że może lekarz sie pomylił..

    Agsha lubi tę wiadomość

    f2wlepok51d0udm2.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 12 marca 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liley wrote:
    Agsha, co bym nie napisała wiem że słowa nie mają dla ciebie znaczenia i nikt nie wie co teraz czujesz i przechodzisz. Ale jestem z Tobą całym sercem cały czas i ciągle wierzę, że może lekarz sie pomylił..
    Alek jeszcze żyje. Ja juz nie.

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 marca 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha wrote:
    Alek jeszcze żyje. Ja juz nie.


    Ags tak mi przykro wiem że żadne słowa Cie nie pocieszą :( po prostu pomodle się by stał się cud i było wszystko dobrze!

    Agsha lubi tę wiadomość

  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 13 marca 2016, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję...

    Uparcie szukam jakiś historii że dziecko mimo tej choroby przeżyło. Nie znajduje.

    To obustronne policystyczne nerki typu recesywnego...

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 13 marca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za bardzo nie wiem Ags o czym piszesz i nie orientuje sie jakie to nerki :( nie wtajemniczyałam sie w ten temat

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Recesywne czyli, że oboje jesteście nosicielami wadliwego genu. Skąd lekarz na usg wiedział, że to postać recesywna a nie dominująca?

    FITop1.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 14 marca 2016, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Recesywne czyli, że oboje jesteście nosicielami wadliwego genu. Skąd lekarz na usg wiedział, że to postać recesywna a nie dominująca?

    Podobno dominujaca nie ujawnia sie w zyciu płodowym....

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha powiedzieli ci co dalej? W nocy nie mogłam spać, czytałam troche o tych nerkach i przykro to wygląda. Idziesz na oddział tak jak zalecił ten profesor? Bardzo chciałabym usłyszeć ze masz jednak dobre wiadomości..

    f2wlepok51d0udm2.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 14 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liley wrote:
    Agsha powiedzieli ci co dalej? W nocy nie mogłam spać, czytałam troche o tych nerkach i przykro to wygląda. Idziesz na oddział tak jak zalecił ten profesor? Bardzo chciałabym usłyszeć ze masz jednak dobre wiadomości..

    Nie. Znaczy ide na oddzial. Jak przed swietami/tuz po swietach na 100% sie potwierdzi to będą lekarze dywagować

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha wrote:
    Nie. Znaczy ide na oddzial. Jak przed swietami/tuz po swietach na 100% sie potwierdzi to będą lekarze dywagować

    jak tam kochana u Ciebie jak sie trzymiecie

  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 14 marca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    jak tam kochana u Ciebie jak sie trzymiecie

    Kijowo. Dzisiaj byłam u lekarza - internistki. Oczywiście się popłakałam. A poszłam po jakieś leki. Melisa i Persen już nie dają rady. Czasem mam napady takie histerii że w ogóle nic do mnie nie dociera. Dała mi relanium z zaznaczeniem że jak już na serio będzie źle - w sensie nie do stosowania codziennego. Boję się go brać a z drugiej strony co to zmieni :-/ W nocy mam koszmary. Ogólnie jak na złość mąż w tym tygodniu pracuje od świtu do późnej nocy. Cały tydzień. Więc jakoś koło 19 przyjeżdża po mnie Mama i u nich chociaż wieczór spędzę. Bo w domu to non stop mam czarne myśli i ryk...
    Nie wiem jak się ogarnąć.

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj sie jakaś kochana ... i na badanie znowu kiedy idziesz?
    Ja ide jutro ciekawe jak tam z tymi ukm u mnie tez sie stresuje

  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    trzymaj sie jakaś kochana ... i na badanie znowu kiedy idziesz?
    Ja ide jutro ciekawe jak tam z tymi ukm u mnie tez sie stresuje

    Dawaj znac!!!

    W poniedzialek za tydzien chyba ze na czwartek cos sie zwolni.

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa czekamy na wiadomość ;)

    Kurcza jakaś ostatnio jestem przybita. Nie śpie w nocy i mam głowę pełną myśli i dziwnych obaw. Jedyną radość daje mi rozgadana Gośka (do granic możliwości!) i maszyna do szycia. Normalnie chyba bym usiadła i oglądała sufit..

    mmalibu, kamenkaa lubią tę wiadomość

    f2wlepok51d0udm2.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liley wrote:
    Kamenkaa czekamy na wiadomość ;)

    Kurcza jakaś ostatnio jestem przybita. Nie śpie w nocy i mam głowę pełną myśli i dziwnych obaw. Jedyną radość daje mi rozgadana Gośka (do granic możliwości!) i maszyna do szycia. Normalnie chyba bym usiadła i oglądała sufit..

    Ja ciagle rycze.

    W czwartek jade do Lodzi na prywatną wizyte do tego profesora...

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Liley Autorytet
    Postów: 450 324

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze prywatnie potraktuje cię tak jak powinien...
    mi sie jeszcze dziecię rozchorowało - gile po kolana. 3 dni siedzenia w domu i grzania małej dupki..

    f2wlepok51d0udm2.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam..
    NA połówkowym UKM były 5mm obustronne ....
    po 2tygodniach UKM 4mm
    i teraz kontrola po 3tyg. UKM niestety wieksze 6mm troche mnie to zmartwiło bo zyłam z nadzieją że jak sie zmiejszaja to się zmiejszą jeszcze bardziej a tu bum ...
    Ale lekarz mowił że sie mieszcze w normie jak na 26tydzien i malutka rośnie i razem z nią to wiec jest ok i w normie jestem i nie widzi nic niepokojącego ..
    Chociaż ja znówu troszke panikuje a jak WY myślicie dużo to ?

    Moja mała istotka waży już 830 g.
    chciałam zdjecie buźki ale niestety tak się poskecała akrobatka w literke U i nie widać buzinki nózkami zasłania...
    2uiklso.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 22:41

  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Czesc Wam..
    NA połówkowym UKM były 5mm obustronne ....
    po 2tygodniach UKM 4mm
    i teraz kontrola po 3tyg. UKM niestety wieksze 6mm troche mnie to zmartwiło bo zyłam z nadzieją że jak sie zmiejszaja to się zmiejszą jeszcze bardziej a tu bum ...
    Ale lekarz mowił że sie mieszcze w normie jak na 26tydzien i malutka rośnie i razem z nią to wiec jest ok i w normie jestem i nie widzi nic niepokojącego ..
    Chociaż ja znówu troszke panikuje a jak WY myślicie dużo to ?

    Moja mała istotka waży już 830 g.
    chciałam zdjecie buźki ale niestety tak się poskecała akrobatka w literke U i nie widać buzinki nózkami zasłania...
    2uiklso.jpg

    Mysle ze 6mm to calkiem dobry wynik. Ja taki mialam w 14tc.... Wtedy myslalam ze to masakra a teraz mysle ze... Cofnelabym cZas do takiej diagnozy. Bedzie dobrze Kochana

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha trzymam kciuki byś trafila na bdb lekarzy którzy będą bardziej chcieli udzielić informacji bo przecież masz do tego prawo!
    Nie daj sie teraz i walcz o rzetelne informacje!
    Moja gin od prenatalnych wszystko mi mówiła,chociaż nie wszystkie udzielone informacje byly dobre i na każde pytanie mi odpowiedziała czego również Tobie życzę.
    Trzymam kciuki za Was!!:))

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agsha dziekuje za dobre slowo mam nadzieje ze bedzie ok

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ