X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Forum ekspertów Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności
Na Wasze pytania odpowiada:
Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności, zapłodnieniu pozaustrojowym, diagnostyce preimplantacyjnej oraz diagnostyce i leczeniu nawracających poronień.
Jest kierownikiem Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA oraz Rady Naukowej INVICTA. Jest członkiem wielu renomowanych polskich i zagranicznych towarzystw naukowych oraz autorem wielu innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych w polskiej medycynie rozrodu.
Szczególnie interesują go zagadnienia związane z leczeniem niepłodności, zapłodnieniem pozaustrojowym, diagnostyką preimplantacyjną oraz diagnostyką i leczeniem nawracających poronień.
  • PYTANIE
    AUTOR
    DATA ODPOWIEDZI
    POLUBIENIA
‹‹ 3 4 5 6 7

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ