X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Forum ekspertów Pytania do eksperta - Diagnostyka i leczenie niepłodności
Na Wasze pytania odpowiada:
Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności, zapłodnieniu pozaustrojowym, diagnostyce preimplantacyjnej oraz diagnostyce i leczeniu nawracających poronień.
Jest kierownikiem Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA oraz Rady Naukowej INVICTA. Jest członkiem wielu renomowanych polskich i zagranicznych towarzystw naukowych oraz autorem wielu innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych w polskiej medycynie rozrodu.
Szczególnie interesują go zagadnienia związane z leczeniem niepłodności, zapłodnieniem pozaustrojowym, diagnostyką preimplantacyjną oraz diagnostyką i leczeniem nawracających poronień.
  • PYTANIE
    AUTOR
    DATA ODPOWIEDZI
    POLUBIENIA
1 2 3 4 5 ››

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ