X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • sunset06 Autorytet
    Postów: 345 220

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję agniesja właśnie nadeszła @ :( i znów trzeba zaczynać od nowa.
    Mam raczej regularne cykle po 29-30 dni - dziś jest 32 więc wszystko w granicach normy. No cóż może za miesiąc... Dziękuję ci za odpowiedź :)

    06.05.17 - IUI Gameta, 16.06.17 - okruszek z serduszkiem:)
    bl9cbd3mc2mh06nf.png[/url]
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam takie plamienia i najgorsze dla mnie było to że pielęgniarka kazała mi zadzwonić w 1 dc i umówić się na usg(jak będę krwawić na czerwono) ale wtedy to była jakaś masakra bo tj miałam @ 7 dni tak 7 dni krwawiłam/plamiłam na bardzo ciemny brąz aż pod czarny i teraz co robic.bo do końca nie wiedziałam czy to już się zaczęła czy nie. umówiłam się w kolejnym miesiącu i było już normalnie na szczęście .

    A teraz trochę teraźniejszości :)

    jestem po zastrzyku z pregnulem na owulke miałam w 13-14 dc a ovu wyznaczył już w 11.i teraz znów mierzymy tempke i czekamy ...

    fajnie byłoby gdybym teraz zaszła bo w czerwcu lecę do PL i poszłabym bo gina bo tu w anglii to pierwsza wizyta to dopiero w 9 tc chyba albo później oni nieuznaja ciąży za ciaze do 12tyg :(

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Agata, ja za bardzo nie orientuję się w wynikach badań, ale jeżeli masz za niski progesteron, powinnaś brać luteinę, ja zaszłam w pierwszym cyklu stosowania :)

    Najgorsze jest to, że brałam luteine, i nie dostałam po niej @. badane było robione po 16 dniach od ostatniej tabletki.

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziwne :/ A byłaś u gina z tymi wynikami?

    Fryzjerka, gdzie mieszkasz jeśli można wiedzieć? :)

    Raz przeczytałam coś takiego, że plamienia zamiast @ mogą wskazywać na cykl bezowulacyjny a takie zwykłe plamienia przed @ (1-3 dniowe) miałam zawsze, chociaż czytałam że to nie jest normalna rzecz.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnesja w samym Londynie blisko centrum.

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    No to dziwne :/ A byłaś u gina z tymi wynikami?

    W środę idę zobaczymy co mi powie. Jak byłam ostatnio powiedziała, że powinnam @ dostać po 5 dniach od luteiny

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak mialam ostatni cykl chyba plamienie pare dni potem normalna @ potem znowu plamienie i znowu @ ;P No ale cykl udany i po niej zaszlam :D wiec powodzenia

    Agnesja jak tam za granica :) wypoczelas?

    Matleena i co tam u ciebie?

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal wypoczywam Monita :) Jest fajnie, pogoda dopisuje od samego początku, tylko te tutejsze przysmaki za bardzo mi smakują :P Po powrocie do domu, muszę trochę przystopować ze słodyczami, bo czarno to widzę :D

    Agata, powodzenia na wizycie. Mam nadzieję, że nie odeśle Cię z kwitkiem, tylko faktycznie coś poradzi :)

    Fryzjerko, od dawna mieszkasz w Londynie? Planujesz powrót do Polski, czy w ogóle Cię tu nie ciągnie? :) Życzę Ci, żeby ten cykl był szczęśliwym :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! :) Agnesjja też mam nadzieję, że chociaż USG mi zrobi czy coś i wyjaśni, bo powiem szczerze, że sytuacja zaczyna mnie irytować.
    Właśnie Matlena, jak tam się u Was sprawy mają? :)

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czeeeeeeeść :D U nas nic ciekawego, nadal czekamy na pierwszą wizytę u Pana doktora. Mąż zapowiedział, że twardo idzie oglądać serduszko :)
    Na razie jest w miarę ok, zero mdłości, czasem od czegoś mnie odrzuci, ale nie jest źle. Smaki mi się zmieniają (smakował mi żurek teściowej, którego do tej pory nienawidziłam, bo był zbyt kwaśny). Powiedzieliśmy kilku znajomym. Najlepsza była moja przyjaciółka, która na wieść o tym, że zostanie ciocią zapytała czy na weselu będziemy, a ja na to wielkie oczy, bo nie wiedziałam, że za mąż postanowiła wyjść :D Tak więc wzajemnie pochwaliłyśmy się dobrymi nowinami. Szkoda tylko, że nie popiję na jej weselu, ale cóż poradzić.
    Strasznie mnie wkurza, że muszę bardziej teraz pilnować wagi niż przed ciążą. No ale na początku zapędziłam się troszeczkę i z moich pięknych 59kg do których zeszłam dietą i brakiem słodyczy poleciałam natychmiastowo niemalże do 60.9kg. Tak więc teraz pilnuję, żeby jeść tylko zdrowe rzeczy i ograniczać słodycze, żeby przytyć w ciąży książkowo, tym bardziej, że 4 miesiące po ciąży mam to wesele i muszę jakoś wyglądać :D

    A jak tam Wasze maleństwa? Jak Wy się czujecie?

    No i agatek, byłaś u lekarza? Wiesz już coś? Wyjaśniło się?

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego malucha już czuję na wysokości pępka :D ale niestety ze względu na spore zasoby tłuszczowe, jeszcze nie są to poważne kopniaki :P

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja jak miło Cię widzieć :-)
    Ja jak na razie zero energii dlatego mało się udzielam na forum. Zresztą strasznie mnie wszystko przygnębia ostatnio i zamiast się cieszyć ciąża to ciągle się martwię.
    Matleena super ze dobrze się czujesz, a kiedy masz te wizytę?

    agniesja lubi tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuffeq, właśnie tak się zastanawiasz gdzie się podziewasz... Ja też w I trymestrze bardzo często chodziłam przygnębiona, szczególnie z powodu szybkiego przybierania na wadze, więc bardzo dobrze rozumiem przez co teraz przechodzisz :) Mogę tylko pocieszyć Cię tym, że już niedługo Ci się humor poprawi i wrócą siły do działania :)

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena na prawdę super, że mąż sie tak przejął. Mojej koleżanki mąż na ten przykład uznał, że właśnie ciąża to nie choroba i w ogóle nie okazywał zmartwienia.
    ja też mam zero energii a w ciąży nie jestem . dziś za to idę do lekarza po wyrok co do mojego niskiego progesteronu. Ciekawe jaką mi przepisze karę ;)

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek no to czekamy na wieści po wizycie...

    17u9j44jl3novlzi.png
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam. Wieści w zasadzie nie mam żadnych, poza skierowaniem na USG... kolejny tydzień niepewności :/

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak to skierowanie na usg? Nie zrobił ci od razu na wizycie?

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo moze u nich akurat tak jest np w lux medzie maja ginekolo nie robia usg tylko daja skierowanie i wtedy robi inny lekarz masakra potem z tym usg wracasz do swojego i on mowi co i jak np od prowadzenia ciazy :P glupie ganianie w ta i z powrotem.

    Nufeqq czasem tez tak mialam wiec to normalne przejdzie teraz raz na jakis czas lapie mnie przygnebienie i placze z byle powodu.Ja az do 1 kopniecia nie wierzylam ze jestem w ciazy... nie chcialam sie zbytnio moze przywiazac do dzidzi ale teraz to nie wiem co bym zrobila koFam mojego Robcia :)

    co do ciazy to moj mowi ciaza to niby nie choroba a jednak jest bo aktualnie ja nic nie moge robic tylko odpoczywac nie stresowac sie itd. Nawet do sklepu nie moge isc po ziemniaki butelki 1,5l nie moge dzwigac itd. ani sprzatac w domku poprostu nic. Seksu tez nie. Ze wzgledu na skracanie szyjki. no i inne dolegliwosci ktore mialam wczesniej no ale to juz historia mojego zycia :) koniec o mnie

    Agnesja to odpoczywaj dalej ja aktualnie przybralam 3kg teraz moze juz troszke wiecej. Bo wazona bylam tydzien temu



    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :) widzę że 85 się rozkręcił. Udzielają się tu też ciężarówki, fajnie ;)
    Bylam tu z Wami w pazdzierniku 2014 i wtedy oglosilam radosna wiesc ze jestem w ciąży a teraz co... Jakos troszke ponad miesiac do porodu .... Pozdrawiam wszystkie i zycze powodzenia pod kazdym wzgledem zwlaszcza ciąży !!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 18:49

    Nuffeq, Izoleccc, agniesja lubią tę wiadomość

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 1 maja 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    bo moze u nich akurat tak jest np w lux medzie maja ginekolo nie robia usg tylko daja skierowanie i wtedy robi inny lekarz masakra potem z tym usg wracasz do swojego i on mowi co i jak np od prowadzenia ciazy :P glupie ganianie w ta i z powrotem.

    W Enel- medzie jest jeszcze dziwniej. Moja dała mi skierowanie na USG do samej siebie! ale ciesze się, że najpierw chce dokładnie zbadać sytuację, bo jak to określiła "w razie czego nie chce zaszkodzić ewentualnej wczesnej ciąży"

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ