X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja wesele jest gw miejscowości Panny Młodej, czyli w innym mieście.
    Poza tym zależy im na czasie, więc szukali wolnych terminów w karnawale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 08:52

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Was dziewczyny ze zrzucaniem pociążowych kilogramów? U mnie jeszcze jakieś 4 i będzie tak, jak na pierwszym ważeniu u gina. Chciałabym, żeby to nastąpiło jeszcze przed świętami, bo nie wiem co ja na siebie włożę :/ Anastazja, w czym planujesz chrzcić Małego?

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadli Madziula, że zależy im na czasie? :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Krócej się znają, niż ja się staram z mężem:)
    Ale na prawdę pasują do siebie jak ulał i są bardzo szczęśliwi.
    Także jestem pewna, że im się wszystko pięknie poukłada, czego zresztą serdecznie im życzę.

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja- seks..... a co to takiego?? Mi chyba błona dziewicza odrośnie ;/
    Mój stwierdził, że się boi i od kiedy brzuch stał się widoczny to posucha taka, że aż boli.... Ehhh jeszcze ze 3 miesiace ;/

    Matleena, Anastazja85, Nuffeq lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolec, u nas to samo. A teraz ubzdurał sobie, że mam ochotę, bo chcę młodego wyganiać i on nie będzie moim narzędziem do tego. Ehhh, faceci ;)

    Madziuuula, może zapatrzysz się na bratową.

    U mnie ciężka noc znowu. Najpierw nie chciało mi się spać. Nawet miałam ochotę iść sprzątać. Poszłam się kąpać, potem smarowałam całe ciało olejkiem kokosowym, w końcu stwierdziłam, że trzeba iść się pomęczyć i spróbować zasnąć. 4h później (z przerwami na siku) obudziło mnie potworne swędzenie stóp, rąk a potem reszty ciała. Ok pół godziny później mąż wstawał do pracy. Wstałam, dostał buziaki, zjadłam śniadanie, podrapałam się ile mogłam i poszłam spać. No i swędzenie trochę przeszło i mogłam zasnąć i odespać. Póki co żadnych bardzo bolesnych skurczów nie mam. Jedynie jakieś twardnienia brzucha i czasem bóle jak na @. Młodemu chyba dobrze w brzuchu ;)

    Tyle u mnie. Chcę już zwolnić brzuch dla Madzi albo Oli :D

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 kg. Ale w sumie chciałabym zgubić jakieś 5.

    Jeśli chodzi o ubranko do kościoła wcale nie zamierzam się przejmować i wydawać kasy na jeden raz. Ubiore go w jasno niebieski kombinezon i owine w biały kocyk (kocyk dostał od jednej z cioć i ma on nakładkę na główkę). Żeby kocyk się nie zsunął planuje go związać niebieską wstążką.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Madziuuula, może zapatrzysz się na bratową.
    Chcę już zwolnić brzuch dla Madzi albo Oli :D
    Mozna by rzec, że jak bratowa w tą ciążę zachodziła ;)(mam na myśli implantację i okolice) to siedziałam blisko niej na rodzinnej imprezie. Tydzień później jako pierwsza się dowiedziałam:)
    Ona wtedy nic nawet nie podejrzewała, bo przechylała kieliszek;)
    I jak na razie u mnie nico..
    Już mam bóle miesiączkowe, także za parę dni będzie wredna małpa.
    A czemu ciało tak swędzi pod koniec ciąży? czytałam już gdzieś o tym, że to się zdarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 14:48

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te swędzenia to może być cholestaza :/ ale chyba wyniki Matleena miałaś dobre? Niech już Twój małż pomoże w wypędzaniu Młodego, bo lepsze to niż mają Ci wywoływać (uwierz mi). Ja żałuję, że nie pozwoliłam sobie wcześniej zacząć aplikować prostaglandyny :P Zrobiliśmy to pod koniec tylko raz, dzień przed moim pójściem do szpitala.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czytałam o tej cholestazie. Moja znajoma ja podejrzewała, ale oczywiście był to fałszywy alarm.

    Agniesja a Ty w co małego do chrztu ubierasz?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuuuula wrote:
    Mozna by rzec, że jak bratowa w tą ciążę zachodziła ;)(mam na myśli implantację i okolice) to siedziałam blisko niej na rodzinnej imprezie. Tydzień później jako pierwsza się dowiedziałam:)
    Ona wtedy nic nawet nie podejrzewała, bo przechylała kieliszek;)
    I jak na razie u mnie nico..
    Już mam bóle miesiączkowe, także za parę dni będzie wredna małpa.
    A czemu ciało tak swędzi pod koniec ciąży? czytałam już gdzieś o tym, że to się zdarza.
    Wątroba mi nie wydala :( Mam Hepatil i modlę się, żeby pomógł.
    Madziuuula, Ty jakoś źle patrzysz na tą bratową. Może brzuch jej pomacaj chociaż, co? Coś tak czuję, że coś robisz źle ;)

    Na cholestaze składaja się złe wyniki watrobowe plus złe wyniki kwasów żółciowych. Ja mam fatalne wyniki prób watrobowych, czyli nie mam cholestazy. Ale swędzi tak samo ;)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mi głupio brzuch macac, za krótką ją znam ;)Ale za parę dni się widzimy, to się napatrzę prawidłowo.

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Madzia patrz, patrz. U mnie pomogło. Poszliśmy w Święta oglądać córkę znajomych. No i wszyscy tam do nas, żebyśmy się zapatrzyli i w ogóle. A ja mówiłam, że ocenimy czy się opłaca, bo nie chcieliśmy mówić że się staramy. No i młodemu chyba się spodobało bo się zaimplantował. A implantacja właśnie jakoś w święta wypadala. Tak więc moje teorie są poparte twardymi argumentami ;)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja85 wrote:
    Agniesja a Ty w co małego do chrztu ubierasz?
    No właśnie nie wiem :( Chciałabym jakoś ładnie, ale szkoda mi 250 zł na zestawik z allegro. Muszę coś wykombinować.

    Jak to Matleena w święta? :) Chyba, że Wielkanocne :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja schudłam juz poniżej normy. Zresztą mało przytyłam w ciąży- 5 kg. Teraz jestem na diecie eliminacyjnej, bo mały ma problemy jelitowe i chodzę głodna :-S

    Te zestawiki do chrztu są mega drogie, tez na niektóre patrzyłam. Gdzie takie ceny za ubranko praktycznie na raz. Ogólnie uważam, że powinna wrócić niższa stawka vat na ubranka dziecięce.

    17u9j44jl3novlzi.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja w koncu was doczytałam xD

    noo więc

    Kornelia85 mozemy sie starac razem :D

    OBCASy - ja nosze ale bardzo rzadko :D i nie polecam bo akurat mialam sredio wygodne

    CHRZCINY - my robilismy we wrzesniu jak mały miał niecałe 2 meisiace :)

    LAKIER - pierwsze słysze. A nawet paznokcie tez długie miałam teraz obcielam zeby nabrały wigoru :D

    Madziuuula - tez jestem z pomorskiego a dokłądniej Gdańsk :D

    IKEA mam kolo sie tzn niedaleko jakies hmm moze 5km jakos tak :) Matleena ładny pokoik :)

    ODWIEDZINY w domku my jak wyszlismy inaczej urodzil sie 22.07 wyszlismy 27.07 a rodzice, siostra brat byli 29 :) porzadek rozbil moj mezulek ;D

    Izolecc niech rośnie zdrowo kruszyna :D

    Matleena juz niedługo kolejna :D

    WAGA - ja wróciłam szybko do wagi z przed ciazy ale jak zawsze u mnie na zime tyje tak do 5 kg a potem na wiosne chudne xD taki moj urok

    UBRANKO ja kupilam w komisie ładny garniturek :) 50zł dałam. I rozmiar wiekszy zeby miał na inne okazje :) i sie nie przejmowałam ze ktos juz to nosił :) są też grupy na FB co sprzedaja dziewczyny ciuszki lub OLX popatrzcie. Albo tez czy u was nie ma sklepów charytatywnych lub komisów :)

    A co u nas :)
    Dzisiaj była 2 wizyta bioderek wszystko dobrze i nie trzeba juz zadnych wizyt.
    Prezent mikołajkowy dostałam dzisiejsza styliste do domku co sobie zamowilam ja przyszla obciela zrobila sombre i tyle :D to od meza ;) A na swieta jedziemy do GW :) na 3 tyg. Zaczęłam szyc i zrobilam podusie dla robcia, posciel do lozeczka :) teraz mam zamiar zrobic kocyk z minky i mufke do wózka :) AAAAA dzisiaj chciał usiąść w bujaczku elektrycznym :D mały skubaniec

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    No właśnie nie wiem :( Chciałabym jakoś ładnie, ale szkoda mi 250 zł na zestawik z allegro. Muszę coś wykombinować.

    Jak to Matleena w święta? :) Chyba, że Wielkanocne :P
    No Wielkanocne, a jak :D

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) i dobrze. My jak robiliśmy to Robcio był najmlodszy

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też już Skubaniec zaczął podnosić się do siadania. Na poduszcze do karmienia (poza karmieniem), już nie chce leżeć, tylko napręża się (aż robi się czerwony) i próbuje podnieść :P

    Nigdy nie zdarzyło Ci się Monita podrapać Małego? Mi często się to zdarza, ale na szczęście mam krótkie paznokcie i nie wyrządzam mu szkód :P Staram się obcinać je w miarę regularnie. A poza tym, co to jest sombre? (Chyba, że chodziło Ci o ombre, ale się pomyliłaś ;))

    Matko kochana! Monita, kiedy Ty znajdujesz czas jeszcze na szycie?? :D Chyba, że z Robcia taki śpioch... Dawid już prawie wcale nie sypia w ciągu dnia a jak uśnie to zdążę zrobić sobie coś do jedzenia i już się budzi, albo na spacerze (ale mnie to nie urządza).

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja a bierzesz ze sobą tez psa na spacer, gdy idziesz z małym? Na mnie patrzą trochę jak na wariatkę, bo w jednej ręce wózek a w drugiej smycz (suka niestety nie umie bez niej jeszcze chodzić).

    Z tym, że wczoraj miałam mile zaskoczenie. Nasza spokojna sunia, która szczeka od święta broniła mnie i Kajetana. Przyszliśmy pod sklep a tam znany na cześć pan zul. I zaczął podchodzić do wózka... a ta jak się nie zjeżyła, jak nie zaczęła szczeka i warczeć. Az miło :D W domu dostała oczywiście nagrodę :)

    agniesja, Izoleccc, Nuffeq lubią tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ