X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, Anastazja widzę, że wzięłaś się za to co ja, tylko ja wywołuję, bo albumy z wklejanymi zdjęciami wygrywają u mnie z fotoksiazka ;)

    Chyba mam właśnie owulację, bo jajnik daje o sobie znać ;)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie dostałam okresu, owulacji też nie czułam, więc myślę że jeszcze na to poczekam. Wcale nie tęsknię za @ więc na razie może nie przychodzić :D

    Jeszcze nie chodzimy na basen Nuffeq (najzwyczajniej jest za zimno), ale planuję iść od marca :)

    Ja też dziękuję za przepis Ola, może jutro uda mi się je zrobić, bo dzisiaj póki co zrobiłam dwie zupki i już mi się nie chce :P Zresztą raczej nie uda mi się wyprosić u męża pójście na zakupy po brakujące składniki, bo wczoraj był i bluzgał na Stokrotkę :D

    Madziula, to normalne że możesz tak długo spać, ja w pierwszym trymestrze tylko spałam i rzygałam na zmianę :P
    Ja z kolei polecam Zjawę, trochę krwawy ale można zobaczyć, Leoś dał radę :) Z ostatnio oglądanych podobał mi się The Big Short, The Hateful Eight (jak ktoś lubi filmy Tarantino), Most Szpiegów i Everest.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z sesji mamy ręcznie robiony album z dużymi zdjęciami :) Po tych foroksiazkach przerzucę się również na wywoływanie zdjęć. Zwłaszcza, że dużo fajnych ofert można znaleźć. Zresztą ogólnie zdjęcia, które można "wziąć do ręki" wygrywają z cyfrowymi!

    Matleena lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do @ ja jeszcze długo go nie ujrzę. Tabletki mam na najbliższe 2 miesiące. A później trzeba będzie się pilnować z seksami, żeby nie było tak jak u sąsiadki za płotem. Mały ma 14 miesięcy i urodził mu się braciszek ;)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się teraz ciąży boję jak ognia :P Nawet w snach mnie nawiedza :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena, Ty już jesteś po pierwszym razie? :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a uwazacie, że taka ciąża po ciąży to potem ciężko będzie?
    ja kiedys miałam takie plany... jedno za drugim

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zależy żeby wychować dobrze dzieci a mój jeden maluch jest bardzo absorbujący. Chociaż do roku czasu chciałabym być w kolejnej ciąży, ale po moich przejściach nie da się niczego przewidzieć.

    Patrząc na sąsiadkę, która ma już 4 dzieci widzę, że totalnie sobie nie radzi. Dwoje jest w ciągu dnia w przedszkolu. Dwoje ma w domu. Jedno 14 miesięcy i drugie 3 miesiące. I jak widzę, że nawet z tymi dziećmi tyłka nie ruszy żeby się trochę przejść to aż żal mi tych dzieciaczków. Tak siedzą w domu. Jak z niego wychodzą wszystkiego się boją...

    Mi moja ginekolog powiedziała żeby chwilkę poczekać. W maju będzie pół roku od porodu. Wtedy kontrolna cytologia i jeśli wszystko będzie dobrze będziemy działać ;)

    Sądzę, że to wszystko to indywidualna kwestia a czasami niektórych rzeczy nie da się poprostu przewidzieć... tak, jak kolejnej ciąży. Super są rodziny wielodzietne, ale czasami ktoś sobie nadzwyczajnie nie radzi.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Matleena, Ty już jesteś po pierwszym razie? :D
    Nie :( chciałam zmolestować męża, bo tak mnie nosi, ale powiedział, że połóg to połóg i czekamy aż się skończy. No i kurde czekamy :P
    Swoją drogą co za ironia, że na forum dla starajacych się są tematy obawy o ciążę ;)

    Moja kuzynka ma 3 rok po roku i też moim zdaniem sobie nie radzi. Nie powiem, dzieci czyste, zadbane, w domu ogarniete, chleb piecze, gotuje, ciasteczka zawsze są, ale kurde te dzieci w ogóle nie słuchają.

    Druga sprawa, to mi np ciężko było w ciąży i jeszcze do tego mam duże dziecko z kolkami i nie wyobrażam sobie zajmować się nim i np walczyć z wymiotami.

    No i położona mówiła, że organizm rok wraca do stanu sprzed ciąży i dobrze ten rok przerwy sobie zrobić.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Muszę się Wam pochwalić. Moje dziecko posadzone dzisiaj w bujaczku samo usiadło! Chyba trochę się zdziwił że mu się to udało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 14:56

    Izoleccc, mon!ta^, Olka_29, Madziuuuula, Anastazja85, Martynka30, Nuffeq, Matleena lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja no już dużego chłopaka masz :) Jeszcze chwilę i będzie biegał :)

    agniesja lubi tę wiadomość

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja u nas robcio ma tego swimmera od 3 miesiecy super sprawa co drugi dzien kąpiel i z tym :) robi przeroty nurkuje nawet w tym czasem :) Bardzo polecam jak już dzidzi trzyma główkę :D.

    Jeśli chodzi o karmienie KP Matlenna to masz atualnie kryzys laktacyjny bo jestes w tym tygodniu. Bedzie dobrze.
    Ja zamierzam skonczyc karmic Robcia w kwietniu na koniec i przejsc na MM. Bo od maja zaczniemy starania o nowego szkrabka :) w sumie juz powiedziała że możemy ale ja chcę jednak jeszcze go pokarmić troszkę plus też przy tym nie choruje. Czasem ma jakiś tam katarek tylko

    No Agnesja pięknie mały zacznie biegać :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam u dziewczyn które się starają jak tam :>

    A właśnie ja mam okres juz od października i jest mniej wiecej 24

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolecc, Ty niebawem rodzisz :) Pisz jak się czujesz, ile kg na plusie i takie tam. Masz już termin cc?

    Agniesja super :) to teraz raczkowac ie j chodzenie ;)

    Monta, Twój Robcio juz zaczął raczkować? Nadal masz dużo pokarmu?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja85 wrote:
    Izolecc, Ty niebawem rodzisz :) Pisz jak się czujesz, ile kg na plusie i takie tam. Masz już termin cc?

    Anastazja czuję się raz lepiej, raz gorzej- jak to na tym etapie :) Ale ogólnie wszystko jest ok. Tomasz waży 2 kg i co raz badziej daje popalić :P

    Udało mi się nie przytyć w ciąży- od najniższej wagi mam +8 kg, od mojej normalnej +6, chociaż pewnie jeszcze trochę mi przybędzie a tych ostatnich tygodniach.

    A termin CC mamy na 10 marca, chyba że coś się wcześniej zacznie dziać. Chociaż na dzień dzisiejszy się nie zapowiada. :)

    Niczkka, Anastazja85 lubią tę wiadomość

  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki zuch z Dawidka :-)
    A mój dzisiaj zaczął przekrecac się na brzuch. :-P
    Jeżeli chodzi o kolejną ciążę to tez mam obawy i boję się teraz zbliżać do męża :-P

    Izoleccc no juz coraz bliżej i będzie kolejny maluszek do chwalenia :-)

    agniesja, Izoleccc lubią tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Anastazja czuję się raz lepiej, raz gorzej- jak to na tym etapie :) Ale ogólnie wszystko jest ok. Tomasz waży 2 kg i co raz badziej daje popalić :P

    Udało mi się nie przytyć w ciąży- od najniższej wagi mam +8 kg, od mojej normalnej +6, chociaż pewnie jeszcze trochę mi przybędzie a tych ostatnich tygodniach.

    A termin CC mamy na 10 marca, chyba że coś się wcześniej zacznie dziać. Chociaż na dzień dzisiejszy się nie zapowiada. :)


    Izolec jeśli urodzisz 10 marca to będę obchodzić urodziny razem z twoim malenstwem

    Izoleccc, Anastazja85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczkka wrote:
    Izolec jeśli urodzisz 10 marca to będę obchodzić urodziny razem z twoim malenstwem

    O proszę, jaka fajna data mi się trafiła :)

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 04:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolecc to chudziutka musisz być :) Pewnie należysz do tych przyszłych mam, u których urósł jedynie mały brzuszek ;) Ja wyglądałam w ciąży, jak serdelek. Mały dał mi popalić. Nacisk na nerkę i zatrzymywanie wody w organizmie.

    Tak z innej beczki to nigdy nie brałam tabltek anty i nigdy nie miałam cellulitu. I zauważyłam, że zrobił mi się na udach. Ktoś, coś? Jakieś sprawdzone, domowe zabiegi? Chyba prysznic.na zmianę zimny j ciepły? Bo z domu nie mam, jak narazie jak wyjść mimo karnetu na saunę.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno na celulit nie ma skutecznego lekarstwa, tak jak na rostępy ;) Ja miałam w ciąży na udach, ale jakoś "wchłonął się", więc może i u Ciebie samo przejdzie jak odstawisz tabsy. Anastazja, a co z kp? Tylko pół roku planujesz karmić?
    Ja też baaardzo kiepsko zniosłam ciążę, więc chcę trochę odpocząć przed drugą, co najmniej rok. Po roku od porodu planuję, że przestaniemy się zabezpieczać, ale na razie bez większych starań, śluz temperatura i te sprawy dopiero jak dłuższy czas nie będzie się udawać. Mam tylko nadzieję, że poród uregulował moje beznadziejne cykle :P

    Nuffeg, to bardzo szybko zaczął Ci się przekręcać, super! :) Mojemu po raz pierwszy na brzuch udało mu się 15 stycznia, ale z nie z plecków, tylko z boczku a płynne obroty z plecków robi dopiero od wczoraj :P razam z wyciąganiem spod siebie rączki :)

    Miłej niedzieli! U nas właśnie się rozpadało, więc pewnie zapowiada się senny dzień a moje dziecko od 5:30 spać nie chce :P

    Mamusie, od jutra w lidlu fajne ciuszki dla maluszków :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ