X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 23 marca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Lanta, jak dla staraczki to trochę za wysokie. Pasowało by troszkę zbić.
    No wlasnie, po swietach mam wizyte mam nadzieje ze dostane cos na zbicie

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza nastała? Wszystkie sprzątają i gotują na święta? :)

    Mieliśmy z maluszkiem nieciekawą noc. Poszedł spać o 20.30. Budził się w nocy 6 razy po czym wstał o 6. Normalnie ledwo żyłam. Nie wiem czy to przez te wiatry i zmianę pogody czy może zęby zaczynają mu wychodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 11:52

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Przepraszam, że się nie odzywam ale mały potrafi być baaardzo absorbujący.
    Dzisiaj np. mamy dzień histerii. Od 7 do 13 spał tylko ok 1,5 godz i to nie ciągiem. W tym czasie przebrałam 4 kupy a 2 razy wszystko dookoła zostało osikane- łącznie ze świeżo zmienionym ubraniem. Teraz w końcu zasnął- tyle, że na brzuszku więc ja panikara co chwilę chodzę do niego i sprawdzam czy oddycha. Muszę sobie ogarnąć coś do jedzenia bo od rana jestem na 1 kanapce ;/ Mam nadzieję, że z czasem się mu plan dnia znormalizuje...

  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 24 marca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quote:
    =Izoleccc 2 razy wszystko dookoła zostało osikane- łącznie ze świeżo zmienionym ubraniem.
    Czy to prawda, że u chłopców to jest tak, że leży sobie "obmyty" po zmianie pieluchy, chcesz załozyć kolejną a tu nagle antenka w górę i leci na różne strony?


    Dziewczyny jak czułyście pierwsze ruchy?
    Ja jestem dopiero w 15 tygodniu, ale mały ma wielkość według usg ( wiem, wiem, że to tylko takie przybliżenie ) jak na 15t2 d ( czyli 16 tydzień ) i co jakiś czas cyklicznie cos jakby "wierc mi dziurę" w brzuchu, nie jest to ból ani dyskomfort, jest to tylko odczucie, całkiem wyraźne i nie wiem, czy to maluszek, czy mam panikować i lecieć do gina. Od dwóch dni powtarza się w podobnych porach dnia. Gazy to to nie są.. ale może macica, sama nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 21:56

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 25 marca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wszystko się unormuje. Ja przez pierwsze 2 tygodnie po porodzie funkcjonowałam w piżamie, bo nie opłacało się przebierać.

    Madziula faktycznie są fontanny z sików, ale z czasem widzisz juz w którym momencie maluchowi chce się siku i reagujesz odpowiednio wcześnie.

    To zapewne ruchy. Każda jakoś inaczej je opisuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 21:18

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 26 marca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też Przepraszam, przygotowania do Świąt i Chrzcin pełna parą.
    Anastazja właśnie u nas podobnie z tym spaniem. Mały budzi się częściej i wstaje o 5-6. Jestem wykończona.

    Izoleccc rozumiem Cię doskonale. Na początku ciągle karmienie i przewijanie. Chociaż obecnie ilość kupek u mojego malucha tez jest imponująca ( do 6 razy na dobę)

    Madziuuula ja odczuwałam ruchy tak jakby ryba tam jakaś pływała :-)

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 26 marca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie trochę przytłoczyły przygotowania do Świąt, ale dziś juz miałam lżejszy dzień. Jedynie zrobiłam 2 sałatki i roladę. Tak to spędziłam czas z małym i mężem. Najpierw święcenie a później spotkaliśmy się ze znajomymi w centrum handlowym na kawę i ciacho ;)

    Nuffeg myślałam, że tylko mojemu syniowi się tak pozmieniało. Może to kolejny skok, ale czy ja wiem. Skoro już jest o kupie to my też w tej kwestii nie mamy problemu :) Daj znać jak poszły chrzciny.

    Monta na początku tygodnia przyszła Nam mata, która ma Twój Robcio. Mały się w niej zakochał. Jest kolorowa i idealna do przywracania się.

    Kochane z okazji Świąt życzę Wam uśmiechniętych dzieci, pozytywnych testów ciążowych i samych pogodnych dni!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2016, 19:24

    Olka_29, Nuffeq, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 26 marca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrzciny to dopiero za tydzień, ale jeszcze trzeba sporo ogarnąć.;-)

    Niech te Święta będą dla Was czasem spokoju i zadumy, niech dodadzą Wam wiary i siły, aby łatwiej było pokonywać trudy codziennego życia...

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 26 marca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak Nuffeq, chrzciny i z okazji Świąt siedzimy u teściowej. Niestety mały zaczyna rozpoznawać ściany i twarze. Już nie takie proste, żeby go z kimś zostawić.

    Madziula, tak jak mówi Anastazja. Na początku faktycznie siusiak potrafi nieoczekiwanie stanąć i maluch raczy Cię fontanną.

    Izolec, ja najpierw czułam takie jakby laskotki, wszyscy mówili mi że to za wcześnie ale intuicja podpowiadała mi co innego. Potem stawało się to coraz bardziej wyraźne.

    U nas takie przeboje ze wstawaniem pokrywają się ze skokami więc może u Was to też to.

    U nas już fotograf i knajpa załatwione, mam sukienkę i plaszcz, zostało potwierdzić liczbę gości i godzinę chrztu,bo będzie nam chrzcić kolega na naszej prywatnej mszy. Tort zamówiony, no i jeszcze z kościelnym muszę się dogadać, żeby nam Kościół otworzył, ale to już po Świętach.

    A z okazji Świąt życzę Wam pociechy z dzieci, jak najmniej dolegliwości ciazowych i samych dwóch kresek :)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 27 marca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wesołych, rodzinnych, zdrowych świąt dla Was i Waszych rodzin:)
    Spokoju w sercu.
    Ja w środę miałam usg i mój malec ma już 10 cm i strasznie go kocham.

    Izoleccc, Nuffeq lubią tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • lula1985 Koleżanka
    Postów: 74 13

    Wysłany: 27 marca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alnilam!!!!!!!!!!
    Przepraszam, że tak późno odpowiadam. Tak oczywiście dieta jest ale czasem mam wrażenie, że im mniej jem tym bardziej tyję. No i oczywiście wydarzenia ostatnich tygodni napewno sprawiły spore zaburzenia hormonalne (stres związany z kłopotami ze swoją firmą itp.,)
    No ale teraz wzięłam się za siebie i wybrałam się do lekarza endokrynologa porobiłam kilka badań.
    A co u ciebie ze staraniami?

    lula
    ug37e6yd7qja42lv.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cisza, dziewczyny chyba ciągle świętują:)

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 31 marca 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta i po Świętach :)

    U Nas wczoraj wysoka gorączka i biegunka. Wszystkie znaki na niebie wskazują na zęby. Po nocy mały ma 37.2. Oby spadek temperatury się utrzymywał!

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, u nas do tej pory zdarza się, że sikaweczka odtworzy się w najmniej spodziewanym momencie :D
    Hej Dziewczyny! Sorki, że się nie odzywam, ale brakuje mi czasu na forum. Święta byliśmy u teściów. Teściowa męczy mnie, żebym pojechała z Małym do nich na dłużej, ale ja już po trzech dniach miałam dość :P Ciągle katuje mnie, żebym sadzała go na nocnik, bo jak twierdzi "M. jak miał trzy miesiące robił na nocnik i był koniec pieluch" hahaha akurat :P Moja teściowa słynie z tego, że lubi zmyślać :P
    Poza tym nic nowego, Mały jeszcze nie siedzi, nie raczkuje i nie ma ząbków. Do raczkowania już bardzo bliska droga, czasami patrząc na jego wygibasy na macie mam wrażenie, że zaraz zacznie, ale jakoś nie zaczyna ;) Poza tym jest dość absorbujący, chciałby, żeby praktycznie cały czas ktoś przy nim był, także czasami muszę wspomagać się youtubem, żeby np. przygotować sobie coś do żarcia :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja :)

    Wesołych świąt spóźnione ale szczere :)
    Przepraszam was ale mieliśmy wyjazd i nie miałam czasu na formu.

    Aktualnie Robcio już tak plasa że po całym mieszkaniu lata :) raczkowac nie chce tzn podnosi tyłek Ale tego nie nazwę raczkowaniem. Mówi tata mama :) ale częściej tata :)
    aktualnie szyje sobie i to też mi trochę czasu zabiera. Teraz po przyjeździe porządki muszę porobić wiosenne :)

    Anastazja super że małemu się podoba :D

    Agnesja ta twoja teściowa jakaś dziwna :p rozumiem żeby jeszcze siedział to już coś tam można robić z nocniczkiem ale tak nie ma sensu i dziecko też na to nie jest przygotowane to tak jakby twoją teściowa chciała ślepego nauczyć czytać xD

    Izolec ogarniesz temat z małym :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula jak ten czas szybko leci :D i jak tam :) jak się czujesz

    dziewczyny powodzonka w staraniach trzymam kciuki i niedługo do was dołączę :D

    Ją ruchy czułam w 16tydzień 5 dzień to był pierwszy ruch :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najśmieszniejsze jest to Monita, że twierdzi że nauczyła bo mój mąż niby jako 3 m-czne niemowlę robił już na nocnik :P W ogóle te jej metody wychowawcze już dawno przeszły do lamusa, ale ona uparcie się ich trzyma ;)

    Ty to masz luzy z tym Swoim Robciem Monita jak tyle rzeczy daje Ci zrobić :) Mój to robi się co raz większym łobuziakiam :D Tylko jak z teściową zostaje to grzeczny jak aniołek :D

    Anastazja, jak tam temperatura?

    Nuffeq, jak u Was wyglądają teraz spacery, Maluszek nadal się denerwuje, czy już jest lepiej?

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Agnesja ma swoje dni ciezkie :) wiec nie mam czasy ale daje rade bo trzeba :)

    A wiecie ze zaraz 2 lata bedzie miał ten wątek :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też jak zostaje z teściową to aniołek. A raczej ona nad nim skacze cały czas to grzeczny się robi.

    Gorączka mniejsza. Wczoraj byliśmy u lekarza. Wyszła infekcja dróg moczowych i walczymy antybiotykiem!

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze :) Anastazja

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ