Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Marikita Autorytet
    Postów: 286 134

    Wysłany: 24 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu miałam śliczną ciemną kreskę przez 2 dni, więc za tydzień czwartek-piątek zrobię sobie test na progesteron i wtedy będę wiedziała czy była OVU, ale mam jakąś nadzieję w sercu że jest dzisiaj, bo strasznie mnie boli jajnik aż promieniuje do krzyża (a od wielu wielu miesięcy takiego czegoś nie miałam - mam cykle bezowulacyjne :-( )... może coś akurat się tam dzieje ;-)

    Nuffeq, mon!ta^, Madziuuuula lubią tę wiadomość

    f2w3pc0zmldpbhp7.png
    duphaston, kwas foliowy, acard
    fdd0d780f1.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 25 listopada 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z szybkim pytaniem- czy któraś z Was podawała lub podaje żelazo maluchowi? My mamy takie zalecenie, bo morfologia nienajlepsza. Nuffeq, może Ty jesteś w stanie coś doradzić, bo chyba jesteś farmaceutką? Nie chce żeby małemu posypały się zęby. Rady typów - dać dziecku coś innego do picia po wypiciu żelaza też już znam. Ktoś, coś??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 20:48

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 25 listopada 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Powiedziałam niani o kamerze, stwierdziła, że jej to nie przeszkadza.
    czyli jednak bedziesz nagrywac??

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 26 listopada 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 22:17

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dietę pomału zaczęliśmy stosować. U nas jednak największym problemem jest fakt, że mały nie je mm ani kaszek, wiec sama muszę tworzyć zbilansowane posiłki. Słoiczki też mu nie smakują- są za rzadkie. Woli bardziej stałe posiłki.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 26 listopada 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 22:18

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 26 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj, to nie dobrze że Kajtuś nie chce mm. Dawidek na szczęście lubi, on to w ogóle chyba najchętniej jadłby mleko na każdy posiłek :P Co do żelaza to niestety nie pomogę, bo nie daję i nigdy nie dawałam.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 27 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuuuula wrote:
    czyli jednak bedziesz nagrywac??
    Nie, wystarczy mi świadomość, że jej to nie przeszkadza. Tymek ją lubi a dla mnie to wystarczające.

    Marikita lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 27 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co chce to serki np Danonki. On jest prawdziwy facet woli jajecznicę lub parówkę :D Jajka owszem mają dużo żelaza, ale trzeba by było zjeść ich duża ilość. Najlepiej byłoby, gdyby mały zaczął jeść wątróbkę, ale jej nie lubi. Zresztą ja też mam do niej wstręt.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelaza nie podawałem niestety, więc też nie pomogę. A sloiczki tak jak mówi Monita, można zmieszać albo potraktować jako taki sos.

    Marikita to co? Ostro działacie?

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Marikita Autorytet
    Postów: 286 134

    Wysłany: 27 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okresu nie dostałam póki co, więc jest nieźle :-)

    podziałaliśmy - ha! nawet świecę robiłam (hihihi) ;-)

    no ale dopiero po wyniku progesteronu zobaczymy czy miałam ovu

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    f2w3pc0zmldpbhp7.png
    duphaston, kwas foliowy, acard
    fdd0d780f1.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 27 listopada 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 22:18

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 27 listopada 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęsknię za brzuszkiem ciążowym...

    Monta, Twój pewnie już ładniusi. Daj jakieś foto :)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 27 listopada 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mogę się doczekać aż już nie będę go miała:-)

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 27 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, właśnie o Tobie myślałam :D

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Marikita Autorytet
    Postów: 286 134

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Nie, wystarczy mi świadomość, że jej to nie przeszkadza. Tymek ją lubi a dla mnie to wystarczające.
    brawo ! :-)

    nie dajmy się zwariować :-)

    Laski ja patrzę na to z innej perspektywy niż Wy ... Moja Mama jest nianią ... i załamałaby się gdyby się dowiedziała, że jej ktoś nie ufa i ją nagrywa ... zresztą najlepszym dowodem na to jaka niania jest, jest zachowanie Waszych dzieci :-)
    moja mama nadal ma kontakty z dziećmi, którymi się opiekowała bo obie mamy ciągle do niej dzwonią, mama moja odwiedza chłopców i z reguły kończy się to płaczem i tekstami "Nianiusiu nie wychodź, nie zostawiaj nas" hehe ;-)

    Matleena lubi tę wiadomość

    f2w3pc0zmldpbhp7.png
    duphaston, kwas foliowy, acard
    fdd0d780f1.png
  • Marikita Autorytet
    Postów: 286 134

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie siako tako ...
    od kilku dni tak mnie bolą cycki, że w nocy nawet się budzę i nie mogę się dotknąć do sutków ...
    dzisiaj test zrobiłam, ale na marne ;-) jednak kreska i ch## ...

    olewam toooo ...

    od dzisiaj jestem na diecie :D

    mój ginekolog powiedział, że powinnam schudnąć, to akurat sama wiedziałam :P :D
    trzymajcie kciuki :-)

    f2w3pc0zmldpbhp7.png
    duphaston, kwas foliowy, acard
    fdd0d780f1.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam badanie i usg. Diagnoza szyjka 8 mm i rozwarcie na 2,5 cm. Tak więc Mania nie chce czekać , tak więc plan mam ambitny żeby jeszcze 3 tyg wytrzymać, a co przyniesie los.....jedna dobra wiadomość to taka że mała ma 2120g.

    Matleena, Marikita lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię za wagę. Zaciskaj uda, niech siedzi jeszcze.
    Marikita może za wcześnie na test?

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka29 niech Mała jeszcze siedzi te 3 tygodni i będziesz w 37 tygodniu. Trzymam kciuki.

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
‹‹ 318 319 320 321 322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ