X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zle ujelam, sluz ktory wyciagnelam na palcu ma zapach metalu,zelaza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DariaBN wrote:
    zle ujelam, sluz ktory wyciagnelam na palcu ma zapach metalu,zelaza
    ja nie wacham sluzu wiec ci nie powiem czy moj ma tez taki zapach.

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 cykl a ja juz wariuje. Czekam z niecerpliwoscia na dzien okresu.Szyjke mam nisko i w polowie zamknieta, sluzu duzo, temeratura ponad 37 no i to ciagniecie w podbrzuszu...wieczorami zasnac nie moge

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DariaBN wrote:
    4 cykl a ja juz wariuje. Czekam z niecerpliwoscia na dzien okresu.Szyjke mam nisko i w polowie zamknieta, sluzu duzo, temeratura ponad 37 no i to ciagniecie w podbrzuszu...wieczorami zasnac nie moge
    ile dni jesteś po owu ? kiedy powinnaś dostać @ no i czy masz regularne ?
    Szyjke badasz codziennie o tej samej porze rano ?
    Mierzysz temp codziennie o tej samej porze ? W jakim miejscu ?

    Badania jakies robiłas ? To twoje pierwsze starania o pierwsze dziecko czy juz kiedys sie staraliscie ? Lub czy masz już dzieci ?
    Męża/partnera nasienie ok ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2018, 16:55

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem 11dni po owu, mam regularne cykle co 27-28dni, okres za 4 dni. Szyjke ucze sie badac, mierze temp codziennie w pochwie, jest 37,1-37.2
    Jestem po badaniach ja jak i partner i jest wszystko ok, partnera nasienie tez wyszlo ok. W czwartek(21dc) w pracy dostalam silnego bolu jak by bol na okres i biegunke w jednym, wczoraj robilam test z ciekawosci i negatyw. Sluz mam bialy, jak by rozcienczony balsam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DariaBN wrote:
    jestem 11dni po owu, mam regularne cykle co 27-28dni, okres za 4 dni. Szyjke ucze sie badac, mierze temp codziennie w pochwie, jest 37,1-37.2
    Jestem po badaniach ja jak i partner i jest wszystko ok, partnera nasienie tez wyszlo ok. W czwartek(21dc) w pracy dostalam silnego bolu jak by bol na okres i biegunke w jednym, wczoraj robilam test z ciekawosci i negatyw. Sluz mam bialy, jak by rozcienczony balsam
    11 dni po owu test powinien juz ci pokazac czy cos jest czy nie tak mysle.
    Starasz sie dopiero 4 cykl wiec nie ma co panikowac naprawde.

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test robilam 10dpo, dzisaj jest 11dpo a dzisiaj nie robilam. Wiem,ze to dopiero 4cykl,ale jakos w tym cyklu naszla mnie jakas zalamka i negatywne mysli

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak jest jak bardzo chcesz to nawet ten pierwszy cykle sie dluzy i pragniemy aby bylo od razu.
    Mam nadzieje ze sie udalo
    a masz jakies objawy?
    Ja jutro rano robie test :) ale boli tylko brzuch piersi wcale

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 1 lipca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mam. Piersi masakra , ciągniecie podbrzusza , spuxhhiecie podbrzusza , ale tak myśle... ostatni raz prYtulalam sie w 10dc a owi 14dc , nie wiem nawet czy jest jakakolwiek szansa

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 1 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria oczywiście że jest szansa :) owulacja zawsze może sie przesunąć +/- 1-2 dni, a plemniki są w stanie "poczekać" w drogach rodnych kobiety nawet do trzech dni jak nie lepiej. Ból piersi to dobry znak heh mnie w ciąży na początku najbardziej bolały właśnie piersi, nie brzuch.. Do tego stopnia ze nawet pod prysznicem nie mogłam się dotknąć tak bolały. Trzymam kciuki w takim razie tak samo jak za ciebie Niunka i daj znać jak tescior ;)

    Szczęśliwa _mama
    A gdzie ty sie podziewasz? :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam testująca nasz dzisiaj ? :) Czekam na wiesci.

    ewelaaa no z kupką w kosciele było by wesoło hehe :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 2 lipca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha noo dokładnie ;) ale od wczoraj nocnik też poszedł w ruch :p tak o sam z siebie po prostu usiadł i zrobił. Także już i nocnik i kibelek. Nawet wczoraj jak szliśmy na podwórko zapomniałam mu nałożyć pamperka,zawołał i wysadzilam go na trawce ;) takie małe rzeczy a jak cieszą.
    Niunka wszystkie z niecierpliwością czekamy na wieści :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 2 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj nawet byłam dobrej myśli, ale dzisiaj totalny dołek. Śluz zniknął kompletnie, a temperatura uparcie nie rośnie. Młody całą noc wisiał na piersi, pewnie znowu figę będę miała a nie owulację :(

    Kattti lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przepraszam, że nie było mnie wczoraj, ale mieliśmy gości... Musiałam posprzątać, upiec ciasto, ugotować obiad, ogarnąć siebie i dzieciaki, później posprzątać po gościach :P wykąpać dzieciaki i padłam...

    Ale bardzo się cieszę, że wczoraj byłyście takie aktywne :)
    I mamy nową staraczkę :)

    DariaBN
    Witaj serdecznie :D
    Oczywiście, że jest szansa na ciążę.
    Ja tak zaszłam z córeczką, przytulanko było 5 i 3 dni przed owulacją, później już nic ;)
    Trzymam kciuki!

    Kattti
    Wcale się nie dziwię, że jesteś smutna/wkurzona...
    Rodzinka nie daje dobrego przykładu...
    Brak słów, jak oni się zachowują.
    Z Twojego opisu wywnioskowałam, jakby oni uważali, że jesteś im coś winna, że wyjechałaś do UK i że te paczki/pieniądze od Ciebie im się należą...
    Masakra!
    A jak nie wysyłasz, to zwyczajnie się zafochowali.
    Kochana nic na siłę. Nie, to nie! To ich strata, kiedyś na pewno będą żałować swojego zachowania.

    A teraz pisz mi tu szybko, co synek odwalił, bo i ja zawału dostanę.

    kehlana_miyu
    Daj znać, jak z tą temperaturką :)
    Masz dostać @ 14 lipca, to data mojej daty ślubu :D

    Niunka87
    No i jak test?
    Czekamy z niecierpliwością :D
    W obu cyklach zaciążonych (przed testowaniem) bolało mnie podbrzusze, głowa, miałam wzdęcia, co ciekawe kawa przestała mi smakować, a piersi wcale :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 10:35

    Kattti lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 2 lipca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 lipca wyjeżdżamy nad morze, więc jestem pewna, że @ przyjdzie :D

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu
    Ooo to życzę miłego urlopowania :)
    A ile chcesz karmić piersią Adasia?

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Hahaha noo dokładnie ;) ale od wczoraj nocnik też poszedł w ruch :p tak o sam z siebie po prostu usiadł i zrobił. Także już i nocnik i kibelek. Nawet wczoraj jak szliśmy na podwórko zapomniałam mu nałożyć pamperka,zawołał i wysadzilam go na trawce ;) takie małe rzeczy a jak cieszą.
    Niunka wszystkie z niecierpliwością czekamy na wieści :)
    Brawo dla odwazniaka i tak trzymac !! Całuski od e- cioci !

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    kehlana_miyu
    Ooo to życzę miłego urlopowania :)
    A ile chcesz karmić piersią Adasia?

    Powoli chciałabym go już odstawiać... Ale on ma zupełnie odmienne zdanie na ten temat :D Ale tak serio to naprawdę chciałabym go odstawić najpóźniej w okolicach drugich urodzin.

    Kattti lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana
    Mój synek też był cycoholikiem :P
    W dzień dużo razy cyc, cyc na zaśnięcie i w nocy 5-6 razy cyc :)
    Odstawianie zaczęłam od zlikwidowania nocnego karmienia, bo już chodziłam jak zombie. Jak się budził, to dawałam mu napić się wody. Pierwsze 2 noce były ciężkie, buntował się... ale później woda, pokołysałam na rękach i zasypiał...
    A później w końcu zaczął przesypiać całe noce :D

    Po 2 tygodniach zlikwidowałam cyca na zaśnięcie :P
    Kołysałam go na rękach. Z tym poszło gładko.

    Po tygodniu przestałam dawać cycusia w dzień i ku mojemu zdziwieniu tylko jeden dzień upominał się o cyca. Myślałam, że będzie o wiele, wiele gorzej :)

    Karmiłam 13 miesięcy, przestałam dlatego, bo w planach było rodzeństwo dla Kornelki. Koleżanka zaszła w drugą ciążę podczas karmienia, ale i tak zaraz musiała odstawić, bo piersi ją bardzo bolały, aż rany jej się porobiły.

    Jak chcesz odstawić, to odstawiaj. Tylko musisz być twarda i konsekwentna.
    Dziewczyna, z którą leżałam na sali poporodowej dalej karmi (rok i 9 msc), chociaż chciała już dawno odstawić... ale nie jest właśnie konsekwentna i twarda. Synek płacze to daje mu cyca, sama się z siebie śmieje, że chyba będzie go karmić do 5 lat :P

    Oczywiście ja nic nie mam do długiego karmienia piersią :)
    Jestem za, jak mama i maluszek tego chcą.
    Ale jak już mama chce odstawić, to nie ma co ciągnąć tego w nieskończoność :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 12:16

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii dziękuję kochana synek tez przesyla buziaki e-cioci ;)

    Szczęśliwa_mama
    Pisałaś że z Kornelka zaszlas w ciążę 5 i 3 dni przed owulacja. Które to były u ciebie dni cyklu pamiętasz? Marze o tym żeby druga była córeczka, chociaż wiem że nie to jest najważniejsze ale skoro można chociaż zwiększyć prawdopodobieństwo, to czemu by nie spróbować :)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ