X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leje od rana, temperatura 19 stopni i czuć w powietrzu jesienną aurę z czego bardzo się cieszę, bo te upały zrobiły mi z głowy jajo sadzone :-)

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem już sama... Kornelka też do 3 lat ze mną, później do przedszkola poszła, a czegoś takiego nie było...
    Zresztą mąż wraca 14-15 z pracy i jemy wspólny obiad i później on się z dzieciakami bawi itd...
    Ale ja muszę być w zasięgu jego wzroku, nawet jak leży z tatą, jak zniknę to zaraz płacz i mama mama.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa my idziemy na 18 na 2 urodziny chrześniaka męża, a do tej pory siedzimy w domu, cały czas pada.

    Jutro mamy jechać na Farmę Iluzji słyszałyście o tym? Byłyście?
    Ale nie wiem czy wypali przez pogodę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 12:16

    Kattii lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ewelaaa my idziemy na 18 na 2 urodziny chrześniaka męża, a do tej pory siedzimy w domu, cały czas pada.

    Jutro mamy jechać na Farmę Iluzji słyszałyście o tym? Byłyście?
    Ale nie wiem czy wypali przez pogodę...
    Pierwsze slysze co to takiego? Brzmi bardzo ciekawie :) i gdzie to jest?

    Emi hehe dobrze powiedziane z tym jajem sadzonym xD ja też już mam dość upałów, szczerze mówiąc to czekam na jesień.

    Tak w ogóle poruszając troche temat starań, cos czuje ze w tym miesiacu dupa z tego wyjdzie :( żadnych objawów póki co, na razie sie nie zapowiada aczkolwiek zatestuję dla świętego spokoju.

    emi_90, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Pierwsze slysze co to takiego? Brzmi bardzo ciekawie :) i gdzie to jest?

    Emi hehe dobrze powiedziane z tym jajem sadzonym xD ja też już mam dość upałów, szczerze mówiąc to czekam na jesień.

    Tak w ogóle poruszając troche temat starań, cos czuje ze w tym miesiacu dupa z tego wyjdzie :( żadnych objawów póki co, na razie sie nie zapowiada aczkolwiek zatestuję dla świętego spokoju.
    Ja właśnie czekam na okres i po nim zaczynamy starania, jakoś jak narazie mimo, że nawet nie zaczęliśmy jeszcze też mam przeczucie, że nic z tego nie wyjdzie :D

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ewelaaa my idziemy na 18 na 2 urodziny chrześniaka męża, a do tej pory siedzimy w domu, cały czas pada.

    Jutro mamy jechać na Farmę Iluzji słyszałyście o tym? Byłyście?
    Ale nie wiem czy wypali przez pogodę...
    Farma Iluzji, podobno super,dużo moich znajomych z dziećmi tam było i polecają. Ma profil na Facebooku, są zdjęcia, można zerknąć co tam jest. My mielismy jechać w tym roku, ale pojechaliśmy nad morze i mały tak nam w trasie wymiotował że odeszła nam ochota na dłuższe trasy jak narazie a do Farmy mamy ze 180 km.

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa

    http://farmailuzji.pl/pol/zaplanuj-wizyte#opis-parku

    Zobacz ;)

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz domek ;) okna zamówione, teraz działamy w środku.
    Nie patrzcie na bałagan na podwórku :P

    9da70d3664920f9amed.jpg

    emi_90, ZakręconaOna, Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Nasz domek ;) okna zamówione, teraz działamy w środku.
    Nie patrzcie na bałagan na podwórku :P

    9da70d3664920f9amed.jpg
    Pięknie !!!

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!! Jak ja marze o swoim domku. Póki co kisimy się w mieszkaniu w bloku, fundusze nam nie pozwalają :( ale może kiedyś spelnimy nasze marzenie :)

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ja nie wiem już sama... Kornelka też do 3 lat ze mną, później do przedszkola poszła, a czegoś takiego nie było...
    Zresztą mąż wraca 14-15 z pracy i jemy wspólny obiad i później on się z dzieciakami bawi itd...
    Ale ja muszę być w zasięgu jego wzroku, nawet jak leży z tatą, jak zniknę to zaraz płacz i mama mama.
    Wiesz synowie do mamusi sa inni niż córcie... moj synek to też przylepa tylko mama i mama co by się nie dzialo to tylko mama..

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Nasz domek ;) okna zamówione, teraz działamy w środku.
    Nie patrzcie na bałagan na podwórku :P

    9da70d3664920f9amed.jpg
    Balagan przy budowie to normalna sprawa...
    A domek slicznie sie zapowiada...ile pokoi tam bedziecie miec?

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bylismy w sklepie a wracajac posiedzielismy troche z dziecmi na placu zabaw . Teraz siedze i piję kawę . Mąż kupił mi nowy laptop <3 :D Zamówił i dzisiaj do 18stej mają dostarczyć wiec reszte dnia musimy siedziec w domu... w sumie pogoda na deszcz i kto wie czy za chwile nie bedzie padać

    ewelaaa skad przeczucie ze z tego cyklu nic nie bedzie ? to że nie masz zadnych objawów to nic nie znaczy przecież... nie kazda ma jakies tam objawy ze cos sie udalo bo niby skad nie ktore dowiaduja sie ze sa w ciazy ? z testów ciązowych które robia dopiero jak im się @ spozni a nie ktore chodza nawet 2 miesiace i nie wiedza o tym ze zaliczyly wpadke takze nigdy nic nie mówione ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 15:02

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa
    Marzenia się spełniają.
    Mąż pracował trochę we Włoszech, miał oszczędności, dobraliśmy kredyt i kupiliśmy mieszkanie w bloku 48 m2. Z początku było ok, ale jak urodziła się córcia to zaczęliśmy się dusić i w dodatku 3 piętro :P
    Zaczęliśmy się interesować domkami na sprzedaż. W końcu trafiliśmy na domek, w którym widać było, że nikt nie mieszka. Okazało się, że sąsiadka się nim opiekuje i ma klucze, dała numer do właściciela. On chciał sprzedać, ale to starszy człowiek bez dzieci to wiadomo. Dogadaliśmy się w sprawie ceny, udało nam się dosyć szybko sprzedać mieszkanie. Od razu kupiliśmy tamten domek. A że nowym właścicielom, aż tak się nie spieszyło... dali nam 2 miesiące na wyprowadzenie, czyli na remont domku. Udało się ;) Wprowadziliśmy się i zaraz zaszłam w ciążę z Maćkiem ;) Uzbieraliśmy kasę i teraz go podnieśliśmy i robimy na górze pokoje sypialniane :)
    Nie żałuję tej decyzji :D Teraz mamy 120 m2 :)

    A tak w ogóle przez te jęczenie synka za tyłkiem czułam się, jakby uszło ze mnie powietrze... mówię, skąd siły na starania o 3 :(
    Zdołował mnie bałagan, bo źle się czuję jak jest syf... więc zmobilizowałam dzieciaki, posprzątały zabawki, ja odkurzyłam, zmyłam podłogi, zmywarkę rozpakowałam i zapakowałam itd Od razu lepiej się czuję. Mąż wrócił z pracy, uśpił małego, młoda chciała bajki, to jej włączyłam, a ja kończę drugą kawkę i idę pod prysznic. Wykorzystam, że ten mały diabełek śpi i nie będzie mi walił w drzwi :P
    Później zjemy obiad, kotlety już mam, tylko frytki usmażę. Uszykujemy się i pójdziemy na te urodziny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 15:10

    emi_90, Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no może i tak... synek mamusi :P

    Na górze 4 pokoje i łazienka z wanną, na dole duży salon, kuchnia, łazienka z prysznicem, kotłownia, pralnia, wiatrołap i korytarz, w którym będą niedługo schody na górę :)

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa zgadzam się z Kattti. W poprzednim cyklu Twoje objawy wskazywały, że się udało, a tu zonk... więc wiesz... nie trać nadziei ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 15:16

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może macie rację ;) to tylko takie głupie przeczucie, ale zobaczymy.. W sumie z szymkiem też test zrobiłam dopiero jak mi się okres spoznil o tydzień. Poza tym żadnych objawów nie było. Dopiero później

    Szczęśliwa_Mama, emi_90, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra siedze juz na swoim nowym lapku od razu lepiej sie pisze xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Dobra siedze juz na swoim nowym lapku od razu lepiej sie pisze xD
    No to teraz bedzie spam hahaha xD

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    No to teraz bedzie spam hahaha xD
    Zawsze moge sie nie odzywac xD

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ