X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Zawsze moge sie nie odzywac xD
    Nie no żartuje se przecież :D

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra jak tam wieczór wam mija mamuśki moje drogie ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Nie no żartuje se przecież :D
    no nie wiem nie wiem roznie bywa xD mozecie miec mnie dosyc i w ogole :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dobra jak tam wieczór wam mija mamuśki moje drogie ;)
    ogolnie to siedze ogladam film na laptopie w miedzy czasie co chwila uganiam sie za dzieciakami bo albo jedno cos robi albo drugie ma jakies pomysly a maz sie kapie akurat.

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek ogląda przed snem Jasia fasole na Cartoon network, taka głupia bajka a on ją uwielbia xD mąż poszedł na nocke do pracy a ja bede standardowo przed tv ;)

    Szczęśliwa mama możesz zapisać mnie na testowanie na 17 sierpnia, bo na weekend jedziemy do rodziny i nie będzie za bardzo jak. A tak to zatestuje sobie przed wyjazdem w piątek rano a coo :D

    emi_90, Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Mój synek ogląda przed snem Jasia fasole na Cartoon network, taka głupia bajka a on ją uwielbia xD mąż poszedł na nocke do pracy a ja bede standardowo przed tv ;)

    Szczęśliwa mama możesz zapisać mnie na testowanie na 17 sierpnia, bo na weekend jedziemy do rodziny i nie będzie za bardzo jak. A tak to zatestuje sobie przed wyjazdem w piątek rano a coo :D
    Eweelaa, będę trzymać kciuki za dwie kreseczki :-)

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Mój synek ogląda przed snem Jasia fasole na Cartoon network, taka głupia bajka a on ją uwielbia xD mąż poszedł na nocke do pracy a ja bede standardowo przed tv ;)

    Szczęśliwa mama możesz zapisać mnie na testowanie na 17 sierpnia, bo na weekend jedziemy do rodziny i nie będzie za bardzo jak. A tak to zatestuje sobie przed wyjazdem w piątek rano a coo :D
    a ktory to bedzie twoj dpo ? moj 10 xD
    moje dzieci o tej godz nie ogladaja bajek bo w tv angelskiej leca do 18stej

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    a ktory to bedzie twoj dpo ? moj 10 xD
    moje dzieci o tej godz nie ogladaja bajek bo w tv angelskiej leca do 18stej
    Mój 11 ;) Mój przyzwyczajony już ze przed snem jedna bajka i po bajce idziemy do pokoju, czytamy ksiazke na dobranoc i spać :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Mój 11 ;) Mój przyzwyczajony już ze przed snem jedna bajka i po bajce idziemy do pokoju, czytamy ksiazke na dobranoc i spać :)
    u mnie syn bajki na tableccie oglada na yt lub gra sobie a potem biore go i klade spac a mala do samego konca biega po mieszkaniu..

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko to do której córa tak potrafi biegać? :O

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dojechslismy po prawie 7 godzinach. Dzieci juz wychidzily z siebie. Dovrze ze piesy grzeczne. Zrobilidmy jeszcze napad na biedre bo ceny obiadow tu zaporowe i wole ugotowac cos sama.
    Zaluje tylko ze padalo bo jeszcze morza nie widzialam.

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka to wakacjuj ;)
    Miłego wypoczynku i owocnego urlopu, wiesz o co mi chodzi :P

    Na urodzinkach było super.
    Dzieciaki się wybawiły.
    Oczywiście kochany teść zawalił tekst, że Filipek ten co miał 2 urodziny tak ładnie mówi, ma dobrą pamięć to i dobrze będzie się uczył, a Wasz Maciek zaraz 2 lata i nic. Jak ten gość mnie wkurza. To co jak nie gada to gorszy wnuk?


    Kattti mężuś kochany, że kupił laptopika. Będziesz częściej zaglądać ;)

    Serduchowanie było, ale mąż wypił i nie chciał do środka :P mówi nie będę strzelał pijanymi he he
    Może rano go jeszcze zbałamucę, bo to już czas i pora ;)

    Jutro chyba jedziemy na tą farmę iluzji, 200 km w jedną stronę :D

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O matko to do której córa tak potrafi biegać? :O
    jak tylko wstanie az do wieczora zwykle do 20 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Aduszka to wakacjuj ;)
    Miłego wypoczynku i owocnego urlopu, wiesz o co mi chodzi :P

    Na urodzinkach było super.
    Dzieciaki się wybawiły.
    Oczywiście kochany teść zawalił tekst, że Filipek ten co miał 2 urodziny tak ładnie mówi, ma dobrą pamięć to i dobrze będzie się uczył, a Wasz Maciek zaraz 2 lata i nic. Jak ten gość mnie wkurza. To co jak nie gada to gorszy wnuk?


    Kattti mężuś kochany, że kupił laptopika. Będziesz częściej zaglądać ;)

    Serduchowanie było, ale mąż wypił i nie chciał do środka :P mówi nie będę strzelał pijanymi he he
    Może rano go jeszcze zbałamucę, bo to już czas i pora ;)

    Jutro chyba jedziemy na tą farmę iluzji, 200 km w jedną stronę :D
    Jezusie jak ja lubie takie poruwnywania ja pier !!!!... moja babcia ,, matka ojca ona tez jedne wnuki sa dla niej idelne a my zawsze bylismy te gorsze a bo studia a bo cos jeszcze zawsze cos ,zawsze miala jakis powod aby uznac nas za gorszych...
    Co z tego że twój nie mówi... moja tez nie mówi a 2 konczyła w czerwcu.
    To mój syn bylby dla niego jakims gownem ze tak powiem bo ma 4 jutro i tyz nie mowi zdaniami... bez komentarza.
    Co do meza czasem na slepo lepsze sa efekty wiec mogl strzelac tym bardziej ze to już ten czas :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2018, 07:07

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    My dojechslismy po prawie 7 godzinach. Dzieci juz wychidzily z siebie. Dovrze ze piesy grzeczne. Zrobilidmy jeszcze napad na biedre bo ceny obiadow tu zaporowe i wole ugotowac cos sama.
    Zaluje tylko ze padalo bo jeszcze morza nie widzialam.
    Najważniejsze ze dojechaliscie cali i zdrowi :) Bawcie się dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie moge dospac do rana od kilku dni a wieczorem padam na twarz jestem tak spiąca :/
    Dzisiaj w nocy dzieciakom chyba cos sie snilo bo krzyczaly spiąc a syna w polowie nocy maż wziął do nas na lozko bo zaczal krzyczec spiąc i sie sam swoich krzyków przestraszył,przebudzil sie wiec spal z nami tzn spi jeszcze z mezem bo ja juz nie spie, córka nad ranem tez cos znowu krzyczala.
    Siedze i piję kawe słuchajac muzyke w sluchawkach...za godzine dwie bede tak spiaca że ...
    Mój ma dzisiaj ostatni dzien wolnego potem idzie do pracy a syn ma jutro urodziny chociaz nie wyprawiamy jakos mu itp to prezent ma zamiowiony i dostanie go ciut pozniej bo musi dojsc chyba ze jakims cudem dojdzie wczesniej niz jest napisana data przewidywana dostawy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2018, 07:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedziemy :)
    Także wieczorem pewnie się odezwę.
    W sprawie mojego teścia bez komentarza.
    Rano nie było kiedy aię poprzytulać, bo za późno wstaliśmy, może po powrocie :P

    Miłej niedzieli Wam życzę Kochane ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2018, 09:18

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Jedziemy :)
    Także wieczorem pewnie się odezwę.
    W sprawie mojego teścia bez komentarza.
    Rano nie było kiedy aię poprzytulać, bo za późno wstaliśmy, może po powrocie :P

    Miłej niedzieli Wam życzę Kochane ;)
    Udanej zabawy i do wieczora ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jak Wam mija niedziela?
    ja co do tesciow to nie mam problemu bo sa w innym kraju :)
    ale widuje Ich od czasu do czasu to tez sie naslucham ze Synek powinien jesc inaczej na przyklad a
    On ma swoje nawyki i nie zje wielu rzeczy i tak poporstu ma to musialam Im udawadniac dajac Synkowi jedzenie i pokazac ze nie przyjmie tylko od razu wypluje. No ale juz sobie pojechali i jestesmy sami :)
    a ja od dwoch dni mam bole brzucha piersi i kregoslupa wkrecam sie ze moze sie udalo ale okaze sie za tydzien.
    Pozdrawiam :)

    Kattii, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Hej
    Jak Wam mija niedziela?
    ja co do tesciow to nie mam problemu bo sa w innym kraju :)
    ale widuje Ich od czasu do czasu to tez sie naslucham ze Synek powinien jesc inaczej na przyklad a
    On ma swoje nawyki i nie zje wielu rzeczy i tak poporstu ma to musialam Im udawadniac dajac Synkowi jedzenie i pokazac ze nie przyjmie tylko od razu wypluje. No ale juz sobie pojechali i jestesmy sami :)
    a ja od dwoch dni mam bole brzucha piersi i kregoslupa wkrecam sie ze moze sie udalo ale okaze sie za tydzien.
    Pozdrawiam :)
    A po co sobie wkrecasz ? Takie objawy moga byc czyms zupelnie normalnym... nie ma co sobie wkrecac..
    No ja nie slucham takich rzeczy mimo iz moj synek tez ma swoje malutkie menu i po za nim nie zje nic innego tak juz ma moze kiedys mu minie ale nie bede sila go zmuszac do czegos czego nie chce..
    Ogólnie ja nic nie robie... zjadlam obiad zrobilam golabki na 2 dni wiec dzisiaj i jutro mam z glowy. Z rana bylismy wszyscy w tesco i zrobilismy zakupy na obiady ktore zaplanowane juz mam na caly tydzien wiec tez nie bede musiala latac do sklepu kiedy maz bedzie w pracy.
    Po za tym nie czuje sie najlepiej i chetnie bym spala a za oknem caly dzien pada dzisiaj.

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ