X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa Dupa i dupa...

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti co sie dzieje?

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna setka w stronach wskoczyła :)
    Dziewczyny ja zawsze chcilam mieć czwórkę dzieci, teraz zjechałam do trójki, a jak tak dalej pójdzie to dwójka mnie usatysfakcjonuje :P na pewno nie chce mieć jedynaka :P mój facet to jedynak i nie chce w razie co utrudniać życia mojej przyszłej synowej, bo z jedynakami to trudne życie xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow od rana pada i jest zimno, już nie pamiętam kiedy tak było ;)

    Kattti nie możesz tak tu wpaść i napisać tylko 3x dupa, bo my teraz zachodzimy w głowę co się dzieje. Kawy nie mogę wypić spokojnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori, a jakie imionka dla tej 4 Ci się podobają? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 10:32

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z imion mam tylko jednego pewniaka :P Pola strasznie mi się to imię podoba i tego jestem pewna na 100% jeśli chodzi o mężczyzn to może Mikołaj :D mój narzeczony mówi ze jemu imiona są obojętne ale obawiam się, ze gdyby przyszło co do czego to by mógł ze mną walczyć :P na resztę nie mam pomysłu, chociaż bardzo długo chodziło za mną imię Liliana, ale teraz tyle tych Lilek się narodziło, ze chyba odpuscilabym ta opcje :P

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w głowie Oliwcię i Grzesia ;)
    To zależy, bo ja nie znam żadnej małej Lilki... a mam duuuużo dzieci w towarzystwie i w rodzinie.
    W przedszkolu u Kornelki też nie było Lilki, królowały Weroniki he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 10:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie marudzic to bylo dla sprawdzenia kto się odezwie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti aha :) czyli zdałam test i mogę dokończyć swoją kawusię w spokoju :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 10:53

    Kattii lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja zdalam

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak co porabiasz? ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie :D bo jak nie napiszę nic ciekawego z rana to malo kto sie odezwie a dupa zadzialala bo myslalyscie zaraz ze cos sie stalo hehe :D
    No i Dori zas mnie spami pod wykresem pomijajac fakt ze z rana ją nawiedziłam hehe.
    Po za tym czekam na prezent dla synka zamówilismy mu 2 duze wozy strażacke i 2 książeczki o samochodach a córka zeby nie czuła się smutna dostanie 5 książeczek o teletubisiach bo bardzo je lubi a ona urodzinki już miala ale wiadomo jak to dzieci jedno dostaje cos to drugie tez chce :)
    Dzisiaj u nas pieknie slonecznie ale mąż mówi że chłodno było z rana.
    Wczoraj i dzisiaj mam spokoj z obiadem bo mąż zrobił nasza ulubiona sałatkę i zrobił jej tak duzo ze na 2 dni jak nie na 3 dni starczy hehe .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i wczoraj doszly mi z pl witaminy w sensie sama witamina D 2000j.m 90 kapsułek i do tego 80 tabletek zelaza bo mi sie juz konczy opakowanie co zamawialam w tamtym miesiacu...mimo iz mam te co od lekarza mialam na recepte no ale tam xD
    Ovarin mi sie tez kończy mam tylko na dzisiaj i jutro potem sie okaze czy bedzie trzeba jeszcze zamawiac czy też nie a męża witaminki są jeszcze na 3 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 11:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie ja piszę a tu cisza jak ja nie piszę to jest spam...

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa własnie skonczyłam pic 2 kawke tym razem inke blonnikowa i ide brac sie do pracy.mam w planach umyc lodówke bo sie prosi i pozamiatac wjazd i czesc podwórka a to troche zmuli.potem chce przejrzec co mam z akcesorii szkolnych w zapasie bo trzeba pomyslec o wyprawce do szkoły i oczywiscie pojedziemy jak mój wróci po zakupy bo jutro pozamykane.a od poniedziałku oprocz codziennych obowiazków i tych dodatkowych co koncze dzis chce jakos fajnie zagospodarowac córce ostatnie 3 tygodnie wakacji.wyrobic dowod osobisty bo wyszedł,złożyc wnioski do mopsu.no i oczywiscie upic mlodej tornister bo teraz sobie zazyczyła zamiast plecaka tornister na dodatek z koniem co cieżko chodz juz przebakuje psi patrol.ps .dobra znikam zeby nie spamic.ps.katti podrzuc przepis na salatke moze cos nowego masz

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti ja pierdziele Maciek żyć mi nie daje... chodzi mi za tyłkiem i jęczy, wyjdę śmieci do kosza wyrzucić na podwórko to już się zanosi... masakra jakaś :(

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti ja pierdziele Maciek żyć mi nie daje... chodzi mi za tyłkiem i jęczy, wyjdę śmieci do kosza wyrzucić na podwórko to już się zanosi... masakra jakaś :(
    ja mam to samo z moja mloda dlatego siedze na dupie i sie nie ruszam

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale weź ja już nie mogę :( doła mam jakiegoś przez to. Kiedy mu to przejdzie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 11:49

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ale weź ja już nie mogę :( doła mam jakiegoś przez to. Kiedy mu to przejdzie :P
    To efekt tego że całe dnie spedza z toba ... co innego jakby czesciej przebywal po za zasiegiem twojej osoby. Moja mloda az tak czesto nie robi ale sa takie dni jeszcze... dlatego wiem ze jak pojdzie do przedszkola to bedzie lepiej po za tym ona bardzo lubi isc do dzieci i wcale wtedy nie jestem jej potrzebna jaby mama nagle zniknela jej z glowy. Mysle ze twoj potrzebuje czasu az mu to minie,wiem ze to uciażliwe,wkurzajace,dolujace itp...no ale nic na to nie poradzisz jedynie mozesz probowac chodzic z nim na jakies zebrania dla dzieci aby sie przyzwyczajał a jednoczesnie odzwyczajal od mama mama i mama nie wiem jak tam u was ale u nas sa dla takich maluszków organizowane spotkania gdzie przychodza rodzice z takimi maluszkami i dzieci razem sie bawia a rodzice w drugim koncie sobie siedza i rozmawiaja.

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii mąż udzielający się w kuchni to skarb :D Mój niestety nie należy do tych gotujacych i jak ją nie zrobię obiadu, to wtedy jest albo gwizdany albo kebab z budy nieopodal xD ja dziś robię mielońce z ziemniakami i buraczkami. Dzisiaj stał się cud nad Wisłą mój młody wstał o 8 szok xD nowy rekord! A poszedł spać po 20 wczoraj. Może dlatego że dzień miał pełen wrażeń, bo byliśmy u moich wujkow cały dzień. Miałam wczoraj wolne,wiec co by w domu nie siedzieć, pojechaliśmy. Dlatego też w sumie się nie udzielalam na forum :p

    Dziś deszcz pada od rana i tak się zastanawiam co my będziemy robić. Może wezme młodego na kulki do fabryki przygód on tak lubi się tam bawić. Zobaczę.. A jak tam wam dzień mija? :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ