X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Powiem Ci, że byłam w szoku bo do poprzedniego chodziłam od 16 roku życia więc prawie 19 lat ale mnie zaczął wkurzać jak przestał w nowym gabinecie prowadzić karty pacjentów. Zapominał, gubił wyniki. Ten mi dał nadzieję i jeżdżę do niego 12 km a nie 65km
    czesto tak jest ze ci blizej sa lepsi niz ci do ktorych jezdzi cis bog wie ile i jeszcze jak prywatnie sie placi to juz w ogole...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka oj tam oj tam... jak dzieciaki będą spały, to jazda do łazienki i robicie swoje ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Aduszka oj tam oj tam... jak dzieciaki będą spały, to jazda do łazienki i robicie swoje ;)

    Taki jest plan ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    hehe no tak zwłaszcza z 2 dzieci i z 2 psami w jednym pokoju ;)
    Wszystko się da jak się chce haha :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti czy u Ciebie dzieciaki też sobie zabierają zabawki, bo oczywiście chcą to samo i to teraz już ? :)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti czy u Ciebie dzieciaki też sobie zabierają zabawki, bo oczywiście chcą to samo i to teraz już ? :)
    Tak..od rana do wieczora więc często syn siedzi u nas w sypialni na łóżku rozlozy samochody zamknie się i ma spokój i się bawi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 17:32

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak w końcu zrobimy pokoje na górze, to Kornelka też będzie mogła zamknąć się w swoim pokoju i bawić w spokoju. W tej chwili muszę non stop interweniować i ich godzić... psychicznie jestem tym zmęczona :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 17:25

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No jak w końcu zrobimy pokoje na górze, to Kornelka też będzie mogła zamknąć się w swoim pokoju i bawić w spokoju. W tej chwili muszę non stop interweniować i ich godzić... psychicznie jestem tym zmęczona :P
    Mnie az nerwy biorą bo sil juz nie mam na te ich ciagle szarpaniny,placze,krzyki xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No jak w końcu zrobimy pokoje na górze, to Kornelka też będzie mogła zamknąć się w swoim pokoju i bawić w spokoju. W tej chwili muszę non stop interweniować i ich godzić... psychicznie jestem tym zmęczona :P
    Moi maja swoje pokoje a i tak sa ciagle awantury. Wiec na zawiele bym nieliczyla ;)

    Kattii, Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Moi maja swoje pokoje a i tak sa ciagle awantury. Wiec na zawiele bym nieliczyla ;)
    Moi maja wspolnie ale co z tego... młoda jak chce brata dorwać to i tak go dorwie nawet za scianą haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no tak to jest z rodzeństwem... ale bez niego jeszcze gorzej ;)
    Kornelka dzisiaj mi oświadczyła, że sukienka w motylki jest już na nią za mała, że siostra będzie w niej chodzić, a jej muszę kupić nową w kwiatuszki :P a i że chce siostrę Maję he be

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow dziewczyny jestem dumna, bo zaczęłyśmy 100 stronkę :D

    Kattii, 19ewelaaa89, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz wiesz jak macie dzialac aby siostrzyczka byla haha bo przeciez musi nosic sukieneczke ktora Kornelcia jej zostawila :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 19:29

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he no trzeba brać się do roboty i zrobić tą siostrę :D
    Później pewnie Maciek upomni się o brata i oooo ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    He he no trzeba brać się do roboty i zrobić tą siostrę :D
    Później pewnie Maciek upomni się o brata i oooo ;)
    No i czwóreczka bedzie jak nic xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti a Ty bierzesz pod uwagę 4? :)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti a Ty bierzesz pod uwagę 4? :)
    nie,ja i tak ryzykuje teraz aby bylo wszystko dobrze po za tym na 4 dzieci trzeba miec warunki i zarobki duzo wieksze. a obecnie jak sie uda to jednak trojke bede miec na glowie a mi nie ma kto tu pomagac i wyreczac czasem i zajac sie dziecmi wiec nie wchodzi w gre 4. mozliwa jest opcja po odchowaniu ale nie sadze aby chcialo mi sie wracac do pieluch to juz niebylby ten wiek ...tak to ja czuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 21:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Hej dziewczyny
    ja dzisiaj po wizycie u lekarza dał mi Euthyrox n 25 na zbicie tsh bo mam trochę za wysokie i kazał działać :) Więc potwierdził diagnozę tego pierwszego lekarza, że trzeba trochę zbić. Powiedział, że z taki też by była szansa jak bym była młodsza.

    Ogólnie wizyta super. Chyba zostanie już moim lekarzem byłam u niego 2 raz a już był przygotowany do wizyty i wiedział z czym przychodzę.

    Pobrał mi przy okazji cytologię, zrobił usg (endometrium 6mm i dużo pęcherzyków w jajnikach).

    Dalej mam brać acard przez cały cykl i kwas foliowy. Poza tym dał nam 3 miesiące jeśli w tym czasie się nie uda poleca zbadać mężowych chłopaków :)
    Aduszka, a jakie masz to TSH ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Jeżeli o mnie chodzi to idę od razu pod prysznic. To tak nie dziala hehe że im dłużej leżysz tym utorujesz plemniczkom lepszą drogę :D jak ma się przebić jakiś to się przebije tak czy siak. Przy Szymonku też od razu był prysznic i pyk zaskoczyło od razu :p
    Emi a ile dałaś za ten segregator?
    Dopiero doczytałam :D Ewelaa, 49 zł segregator + 10 zł wysyłka

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no rozumiem. My tak samo ze wszystkim sami. Moi rodzice już nie żyją, mama męża też. Mamy tylko tatę męża i jego drugą żonę, ale nie ma szans, że się zajmą. Cieżko jest, ale dajemy radę. Jestem dumna jak np u lekarza radzę sobie z 2, a widzę dziewczyny z 1 i z mamusią, bo sobie nie radzi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 22:03

    Parodka, Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ