X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti i jak z tymi butami?

    Parodka powiedz gino o tym, nie mam pojęcia czy to normalne...? Ja mam od razu żywą krew.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 13:20

    Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    A ja mam takie może dość głupie pytanie. Od zawsze przed okresem mam 2-3 dni brązowe plemienia. Nigdy o tym nie rozmawiałam z lekarzem bo byłam pewna że to jest normalne, że okres się "rozkręca". Teraz się naczytałam na forum o niedomodze lutealnej i zglupiałam wiec zapytałam mojej dobrej koleżanki czy plami przed okresem czy od razu się zaczyna taki krwawy i powiedziała że właśnie to drugie... Jak jest u Was? Iść z tym do gina czy zbadać progesteron?
    ja od razu mam krwawienie najpierw lekke i tego samego dnia potrafi zrobic sie srednie krwawienie nigdy nie plamilam przed okresem

    Parodka lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    A ja mam takie może dość głupie pytanie. Od zawsze przed okresem mam 2-3 dni brązowe plemienia. Nigdy o tym nie rozmawiałam z lekarzem bo byłam pewna że to jest normalne, że okres się "rozkręca". Teraz się naczytałam na forum o niedomodze lutealnej i zglupiałam wiec zapytałam mojej dobrej koleżanki czy plami przed okresem czy od razu się zaczyna taki krwawy i powiedziała że właśnie to drugie... Jak jest u Was? Iść z tym do gina czy zbadać progesteron?
    Ja też od razu krwawie. Wiadomo pierwszy dzień okresu to takie brązowe mocne plamienie ale na drugi dzień już się rozkręca normalnie. Lepiej powiedzieć niż się głowić

    Parodka, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti i jak z tymi butami?

    Parodka powiedz gino o tym, nie mam pojęcia czy to normalne...? Ja mam od razu żywą krew.
    zalatwione juz mamy w domu wymienione przymierzone w sklepie czy dobrze leza itp ale ma inny model bo nie mieli na stanie tego samego modelu co mialam te duze buty w sensie rozmiaru na stanie w sklepie nie mieli ale wazne ze noga lezy dobrze i trzyma noge ladnie i kase zwrocili na konto bo dla malych dzieci sa troche tansze

    Parodka, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. A zbadałybyście na moim miejscu proga przed wizytą czy poszły najpierw do gina?

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Dzięki dziewczyny. A zbadałybyście na moim miejscu proga przed wizytą czy poszły najpierw do gina?
    zbadac nie zaszkodzi a wyniki do gina po drodze bys zabrala i bys mu powiedziala o co chodzi

    Parodka lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba tak zrobię, 7 dni po owu zrobię badanie i jak nie będzie w normie to się umawiam do gina. :-)

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti to super, że wymienili.

    Parodka ja bym nic nie robiła, jeśli gin uzna, że trzeba zrobić progesteron to powie.

    Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti to super, że wymienili.

    Parodka ja bym nic nie robiła, jeśli gin uzna, że trzeba zrobić progesteron to powie.
    gin moze miec na to wylane tak prawde mowiac :-D

    Parodka lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli trafi się gin który ma wszystko w nosie to nawet jak przyjdzie z wynikami może olać sprawę :p a są i tacy niestety. Ja bym poszła prosto do gina mimo wszytko

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka jak chodzisz do takiego gina, co Cię olewa, to go zmień. Naprawdę są dobrzy ginekolodzy, co każdego pacjenta traktują poważnie i to na nfz.
    Nie musisz sama od razu wszystkich badań robić, jak dla mnie to paranoja.
    Idź prosto do gina. Nie bawmy się w lekarza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 15:01

    19ewelaaa89, Parodka lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jestem tego samego zdania co nasza mamusia ;) moim zdaniem robienie szeregu badań na własną rękę jest bezsensowne. A zauważyłam że dużo dziewczyn tak robi. Strata czasu i kasy.. Po to idzie się do lekarza, aby on kierował na jakieś ewentualne badania. Moja ciocia jest lekarzem i nieraz opowiada jak to pacjenci przychodzą już "zdiagnozowani" przez samych siebie, po "konsultacjach" z doktorem google, tylko po recepty i lekarstwa. Bo przecież oni już wiedzą co im dolega... Masakra co my sie wtedy nasmiejemy z głupoty ludzkiej :D

    Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia właśnie. Ginekolog, który prowadził moje 2 ciąże jest świetnym specjalistą. Niestety wyprowadził się do innego miasta i teraz zaczęłam chodzić do ginekolożki :) zobaczymy jak ona się spisze he he
    W każdym razie na samym początku pierwszej ciąży koleżanka mi powiedziała, żebym zrobiła koniecznie betę i progesteron... to lekarz będzie zadowolony... przyszłam na pierwszą wizytę z tymi wynikami i normalnie mnie opieprzył ;) że on jest od zlecania badań, że pieniądze tylko wydałam, uspokoił mnie, że jak tylko będzie coś niepokojącego zleci szereg badań, a teraz mam się cieszyć ciążą i lepiej odkładać pieniądze na dzidziusia, a nie wydawać na zbędne badania. Śmiał się, że co druga pacjentka zachowuje się jakby była co najmniej po medycynie, bo przeczytała w internecie to czy tamto... eh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 15:59

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszła dwustronna tablica kredowo-magnetyczna, bo w sobotę idziemy na 2 urodzinki chrześniaka męża. Jest świetna, bardzo mi się podoba. W ogóle to uwielbiam robić prezenty :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1062bd92cae5.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/26a54dba5fbe.jpg

    19ewelaaa89, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ja piszę do siebie he he
    Właśnie siedzę z farbą na włosach, piję kawkę, córcia bajki ogląda, synek śpi, ale zaraz go obudzę, a mężuś coś tam robi na górze ;)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęsliwa a gdzie zamawiałas ta tablice i za ile bo fajna?

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    A ja mam dziś taki dylemat. Dostaliśmy z mężem dobrą propozycję pracy, tj. on by awansował a ja bym dostała stanowisko w tej samej firmie (teraz nie pracuję i od półtora mca szukam pracy). Do tego płaciliby nam za mieszkanie, ale musielibyśmy sie przeprowadzić 100km z obecnego miejsca zamieszkania. Niby nic takiego nas tu nie trzyma, wynajmujemy teraz mieszkanie, więc tam mielibyśmy dużo lepszą sytuację finansową, bo odpadłoby trochę kosztów i lepsze zarobki. No ale jest jakiś taki lęk przed zmianami, dopiero znaleźliśmy to mieszkanie i mamy niby 3 mce wypowiedzenia... W dodatku pewnie musiałabym odłożyć plany o dziecku chociaż na jakiś rok i to też mnie smuci, bo widzę, że już teraz nie idzie nam to tak łatwo. Tak mnie to dziś zaskoczyło i biję się z myślami co robić.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Hej Dziewczyny.
    A ja mam dziś taki dylemat. Dostaliśmy z mężem dobrą propozycję pracy, tj. on by awansował a ja bym dostała stanowisko w tej samej firmie (teraz nie pracuję i od półtora mca szukam pracy). Do tego płaciliby nam za mieszkanie, ale musielibyśmy sie przeprowadzić 100km z obecnego miejsca zamieszkania. Niby nic takiego nas tu nie trzyma, wynajmujemy teraz mieszkanie, więc tam mielibyśmy dużo lepszą sytuację finansową, bo odpadłoby trochę kosztów i lepsze zarobki. No ale jest jakiś taki lęk przed zmianami, dopiero znaleźliśmy to mieszkanie i mamy niby 3 mce wypowiedzenia... W dodatku pewnie musiałabym odłożyć plany o dziecku chociaż na jakiś rok i to też mnie smuci, bo widzę, że już teraz nie idzie nam to tak łatwo. Tak mnie to dziś zaskoczyło i biję się z myślami co robić.
    ja bym chyba zaryzykowała.jesli nic was tu nie trzyma typu rodzina zobowiazania konkretne to czemu nie sprubowac .ale to tylo moje zdanie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak na allegro, 73 zł z przesyłką.

    Frida a ile czasu macie na podjęcie decyzji? 100 km, to jeszcze nie tragedia. Głowa do góry. Czasami nie taki diabeł straszny... a jak nie ryzykujesz, to nie masz ;)

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak do wtorku ;) No właśnie wiem, nie jest to jakiś daleki wyjazd i przecież to nie jest nieodwracalna zmiana. Bardziej taki lęk jest przez zmianami ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ