X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jeszcze 3 dni i wyjazd :)
    Juz sie doczekac nie moge bo chodze na oparach. Maz mnie wkurza bo mowi se jsk mozna byc zmeczonym siedzac w domu.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka mój by za taki tekst dostał zjebke bo w domu pracuja krasnoludki a my leżymy i pachniemy aby

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 09:56

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaproponuj męzowi siedzenie w domu przez 1 dzien i niech zrobi to wszystko co ty robisz każdego dnia, napisz mu na kartce rzeczy które musi zrobic w tym obiad i wieczorem wróc i zapytaj go o to samo co on ciebie proste... Ja nie wiem chyba mój facet jest inny...on nigdy mi tak nie powiedział co lepsze doskonale wie ile siły trzeba miec oaby ogarnac dom i dwójkę malych dzieci miał nie raz okazję się przekonać kiedy byłam w szpitalu przez kilka dni...wszystko spadlo na niego.. obiad,sprzatanie,zaplacic co trzeba,zakupy zrobic ,ogarnac dzieci mial okazje zobaczyc jak to jest targac zakupy i dwójkę dzieci ze soba...jak wrocilam do domu to polowy nie dal rady ogarnac bo zwyczajnie nie wiedzial w co rece wlozyc i on wie ile sily musze miec kazdego dnia aby wieczorem kiedy wraca z pracy mial cieply obiad.
    Nie rozumiem takich ludzi którzy uwazaja ze siedzac w domu się odpoczywa... dobrze ze mój mąż zupelnie inaczej na to patrzy i widzi nie raz jaka jestem zmeczona,obolala wieczorami kiedy wraca z pracy. Ciesze się że mam takiego męża który przychodzac z pracy nie siada w fotelu z piwem i oglada tv i ma wsio w dupie bo wielki pan zmeczony tylko wejdzie,zje obiad,zrobi mi kawe,pobawi się z dziecmi potem kladziemy dzieci spac i ogladamy razem tv.

    Parodka, emi_90, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj pomarudzi ale tez zrobi.wczoraj ja sie położyłam spac koło 23 z mloda a on zzmywał w kuchni jescze naczynia bo stwierdziłam że jego kolej.niestety w dzien nie dałam rady bo jeszcze wczoraj walczyłam z praniem tych rzeczy co w poniedziałek powyciagałm z zapasów.a musiałam zrobic jeszcze obiad i ogarnac sie i spocona córke bo o 16,35 wychodziłysmy na autobus bo jechałysmy na logopedie.jak wróciłysmy z niej plus zakupy to zrobiło sie 19.30 juz.zjadlysmy podlałam na dworze kwiatki szwagirce bo jadac na urlop prosila o podlewanie i zrobiłam pare rzeczy w domu.a jak usiadlam do kompa byla juz 21.dzis spadła mi wizyta u lekarza.wiec działamy cały dzien w domu.wezme sie za obiad a ze córa chciała makaron z sosem pomidorowym to duzo nie ma pracy.poskładam chołdy prania.okazało sie że młoda ma pełno ubran troche za dużych o rozmiar 2 wiec podziele sobie je na rozmiarki i poowijam folia oznaczajac który to który i beda jak znalazl na jesien zime koło domu a niektóre nawet do szkoły sie nadadza.

    Parodka lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka ja jestem dzisiaj wkurzona ! :/

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti czemu?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Jaka ja jestem dzisiaj wkurzona ! :/
    Co sie dzieje?

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kilka dni temu zamówiłam synowi buty do szkoły bo oni musza tutaj miec specjalne a ze w sklepie nie mieli wyboru w clarksie to zamowilam w necie... pierwszy raz zamawiam z tej firmy ale znajoma mowi ze one sa dobre i na dluzej mu starczą mimo iż ceny mają nie powiem... zamówiłam tak jak kierowała mnie znajoma a rozmiar syna znalam bo w sklepie bylismy aby mu zmierzyli itp co sie okazalo byly 2 opcje wyboru wybralam tą którą kazala zaznaczyc znajoma a przyszlo co do czego to są wieksze od mojej nogi ! Wkurzylam się ze teraz musze w sklepie oddac albo wymienic na prawidlowy rozmiar. Moj syn nosi rozmiar 8.5E z tym ze wybralam dla juniora a nie dla dziecka bo tak kazala znajoma mowila ze dla dziecka to są dla niemowlaków ... okazuje się ze to gówno prawda..
    Umówiłam już nas na spotkanie w sklepie jutro godz 10:30 mam tylko nadzieje że beda mieli na stanie odpowiedni rozmiar dla synka i nie bede musiala drugi raz zamawiac przez neta a te duze musze im tam oddac. Mimo to wkurzona jestem bo myslalam ze bede miala juz z glowy a ona taka wszystko wiedzaca udaje i ona wie wszystko najlepiej itp ile to ona nie przezyla .. wkurwiaja mnie te gadki bo ja tez swoje przeszlam a nie gadam o tym na lewo i prawo ! A czulam cos ze powinnam zaznaczyc opcje dla dziecka a nie dla juniora bo przeciez szkolnych butów nie robią dla niemowlaków :/ A mówie zapytam bo ona juz nie raz zamawiala to pomoże no i fest mi pomogła ...

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii szkoda nerwów :-)
    Wymień po prostu te buty a przynajmniej masz teraz na przyszłość ripostę dla znajomej jeśli będzie za duzo kozaczyć i doradzać :-P
    Przypomnisz jej jak to Ci świetnie doradziła ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 14:55

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kattii szkoda nerwów :-)
    Wymień po prostu te buty a przynajmniej masz teraz na przyszłość ripostę dla znajomej jeśli będzie za duzo kozaczyć i doradzać :-P
    Przypomnisz jej jak to Ci świetnie doradziła ;-)
    Niby tak ale wiesz czlowiek liczy na pomoc ,radę kiedy sie nie wie bo sie nigdy nie kupowalo tam butów bo jednak wiadomo dac 50f to nie tak hop wiedzac ze ona tam zamawia czesto i niby doswiadczona a tu takie cos tym bardziej że ja z jezykiem nie jestem tak ogarnieta jeszcze itp a tu takie cos...
    Jej nie przegadasz... nie raz próbowałam jej cos dowalic to odwrocila to tak że mi dowalila wiec bylo mi szkoda nerwow i czasu na pierdoly w temacie i dawalam sobie na luz.

    Do tego zle się czuje tak jakby zaczela mnie lapac grypa a jeszcze jutro musze leciec z butami do miasta....

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katti nie dziwie sie ze masz nerwa.sprubuj sie uspokoic a jutro sprubujesz odkrecic z tymi butami.chyba ze celowo wprowadziła cie w blad

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    katti nie dziwie sie ze masz nerwa.sprubuj sie uspokoic a jutro sprubujesz odkrecic z tymi butami.chyba ze celowo wprowadziła cie w blad
    A kit ją wie ...ona mówi że mój syn jest dziwny bo z reguly kazdy ma 2 inne nogi w sensie rozmiaru i dziwne jest to że on ma dwie równe rozmiarowo mówi też że jest dziwny bo ma noge jak niemowlak ... nosz kur !!! Ma normalną nogę a to że zle mnie pokierowała to jej wina a nie moja co ma rozmiar nogi mojego dziecka do tego że te buty są wieksze od moich nóg ?!
    Albo był temat robienia tortów/kupowanie na urodziny dzieci... mówi do mnie po co ja zamawiam torty skoro dzieci moje ich nie jedzą ...a to chyba moja sprawa co robie moim dzieciom na urodziny czy nie ?
    Nie ważne że wyjadają mase cukrową a reszte jemy my waże jest to że mają radosc że mają ten tort i że mogą zdmuchać swieczkę... to mi mówi że szkoda kasy skoro oni nie jedzą tortu nosz kurrr ... czy wszystko musi miec jakiś sens ? Czy tylko kasa musi sie liczyc ? Czy nie można cieszyć się chwilą nawet jesli wyjadają figurki z tortu i mase cukrowa ? Po za tym to moje dzieci i nie ważne czy beda jesc tort czy nie ważne jest dla mnie ta chwila i radosc ze mają tort i moga zdmuchać świeczkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 15:43

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to samo bo córka jest na diecie bezglutenowej.to co ma nie korzystac z zycia z nikim sie niespotykac.ma tort i koniec bo chce widziec usmiech na je buzi niewazne jakim kosztem bo pieniadze to rzecz nabyta.
    jaka stope ma twój syn w cm?

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    u mnie to samo bo córka jest na diecie bezglutenowej.to co ma nie korzystac z zycia z nikim sie niespotykac.ma tort i koniec bo chce widziec usmiech na je buzi niewazne jakim kosztem bo pieniadze to rzecz nabyta.
    jaka stope ma twój syn w cm?
    Prawie 16cm ma.. mój synek jest dosc niski chyba za mna bedzie bo córka go przerosnie i jest bardzo szczupły

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham takich ludzi jak Twoja kolezanka Kattii normalnie noz sie w kieszeni otwiera.
    Pewnie zrobila to celowo.
    Najwazniejsze se da sie odkrecic.

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole to mam pytanko czy ktoras z Was dostala mize od ovufriend zaproszenie na ta bezplatna wizyte do kliniki leczenia bezplodnosci?

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Kocham takich ludzi jak Twoja kolezanka Kattii normalnie noz sie w kieszeni otwiera.
    Pewnie zrobila to celowo.
    Najwazniejsze se da sie odkrecic.
    W uk jest tak ze z reguły nie ma problemu ze zwrotem/wymianą czy oddaniem jesli rozmiar nie ten. Ale fakt latania nie potrzebnego bo tak byloby z glowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    A wogole to mam pytanko czy ktoras z Was dostala mize od ovufriend zaproszenie na ta bezplatna wizyte do kliniki leczenia bezplodnosci?
    Ja nic takiego nie dostałam...

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Ja nic takiego nie dostałam...
    A ja dostalam i sie zdziwilam

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    A ja dostalam i sie zdziwilam
    moze cie wylosowali wsród xxx osob i moze mieli kilka do rozdania

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ