X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wróciłam z urlopu :) Pogoda dopisała, odpoczęliśmy. Warto było jechać i trochę się oderwać. No i szkoda mi było wracać. Dziś muszę nas rozpakować, poprać wszystko, ogarnąć i porobić zakupy bo nic nie zostawiliśmy. A co tam u Was? :)

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89, Parodka, Weroneczka lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć moje kochane baby <3
    Ja ostatnio trochę mniej aktywna ale to dlatego, ze po pierwsze miałam mało czasu a po drugie dowiedziałam się od narzeczonego ze raczej go nie będzie w przyszłym tyg (czyli w moje dni płodne) i trochę straciłam zapał do wszystkiego co związane z staraniami o bobasa :) na szczęście już mi chyba przeszło, i znowu wróciłam do myślenia „ jak będzie odpowiedni czas na dziecko to to dziecko się pojawi, najwyżej troszkę później niż bym chciała „ :P niestety pracy narzeczonego nie przeskoczę, a ktoś musi biznesu pilnować, wiec cierpliwie czekam na koniec sezonu, od września powinien być już częściej w domu to pewnie łatwiej będzie się zgrać :) ja dzisiaj już zakończyłam okres wiec wracam do świata żywych xD
    A jak u Was? Szykuje się ktoras na testowanie w najbliższym czasie? :)
    Widzę ze testy owulacyjne narazie są w ruchu, i bardzo dobrze- gorący okres na <3 xD

    Parodka lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co czekam na okres. Jakoś wątpię, że coś tam się udało w tym miesiącu, więc już wolę, żeby przyszedł szybko okres bo będzie można zacząć od nowa ;) Mam nadzieję, że nie przedłuży mi się znowu cykl za mocno.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori czyli od września działacie pełną parą z dzidziusiem :)
    Na 1 stronce wpisane testowanka nasze, możesz zerknąć ;) ja często zerkam he he

    Frida super, że urlop się udał. Tak powinno być.
    My chyba przez budowę nad morze nie pojedziemy w tym roku. Dzieciakom będzie musiał wystarczyć duży basen na podwórku ;)

    Emi do starań za duże. Ja mam 1.5. Teraz nie wiem czy masz iść do gina czy do endykrologa z tym wynikiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 11:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mama, a pojęcia nie mam :/ Próbowałam dodzwonić się do gina, ale nie odbiera. Wysłałam więc sms, może odpisze. To ordynator więc ma sporo na głowie i przeważnie nie odbiera, ale odpisuje na smsy i meile. Czekam co odpisze. Ale się zdenerwowałam :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida a kiedy @ powinna przyjść?

    Emi spokojnie. Wszystko się unormuje. Czekamy co Ci odpisze lekarz.

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama mam nadzieje ze od września będzie nam to wychodziło bardziej regularnie bo teraz to kiepsko :/ na 5 cykli na 100% trafiliśmy 2 razy wiec trudno to nazwać staraniami nawet, dlatego w moim przypadku pozytywne podjescie i nie nakręcanie to kluczowa sprawa :P
    Ja właśnie łapie słoneczko u siostry na leżaczku ale jest tak gorąco ze czuje, ze za długo nie wytrzymam z tym opalaniem :p

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Frida a kiedy @ powinna przyjść?

    Emi spokojnie. Wszystko się unormuje. Czekamy co Ci odpisze lekarz.

    Chyba już zaraz, bo w poniedziałek 2 tygodnie temu miałam zastrzyk z Ovitrelle, nie wiem kiedy po tym i czy była owulacja, no ale chyba po 2 tygodniach mniej więcej powinien być okres. Tylko ja mam długie i dość nieregularne cykle, więc ze mną nigdy nic nie wiadomo ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemaneczko! :D własnie z pracy wróciłam, młody wstanie zjemy obiad i śmigamy nad jeziorko z siostrą i jej narzeczonym :) dziś piękna pogoda cieplutko ale nie za gorąco, tak optymalnie rzeklabym :p kurdee nie wiem jak z tą moją owulka w tym miesiacu. Dzisiaj mój śluz już jest taki mocno galaretowaty, takie gęste gile xD(sory za doslownosc, ale przy was czuje się bardzo swobodnie i wiem że mogę sobie na to pozwolic) hahaha. Zazwyczaj wiem kiedy owu występuje, bo mam takie klucia jajników a teraz nie wylapalam żadnego bólu podbrzusza, ani kłuć. Hmm...

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Siemaneczko! :D własnie z pracy wróciłam, młody wstanie zjemy obiad i śmigamy nad jeziorko z siostrą i jej narzeczonym :) dziś piękna pogoda cieplutko ale nie za gorąco, tak optymalnie rzeklabym :p kurdee nie wiem jak z tą moją owulka w tym miesiacu. Dzisiaj mój śluz już jest taki mocno galaretowaty, takie gęste gile xD(sory za doslownosc, ale przy was czuje się bardzo swobodnie i wiem że mogę sobie na to pozwolic) hahaha. Zazwyczaj wiem kiedy owu występuje, bo mam takie klucia jajników a teraz nie wylapalam żadnego bólu podbrzusza, ani kłuć. Hmm...

    Gile chyba zwiastują owulację. ;-) Fajnie masz że zazwyczaj kłują Cię jajniki. Ja zanim zaczęłam się starać to nawet nie wiedziałam czy w ogóle mam owu (długie cykle) więc prawie od razu wystartowałam z testami. I niby wiem że sam skok LH o niczym nie świadczy ale sam fakt że mialam ten test pozytywny sprawil że jestem trochę spokojniejsza.

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama- my też niedawno wybieraliśmy blachodachówkę i rynny. Teraz wszystko czeka w hurtowni. Zakładają nam więźbę, więc nasza budowla niedługo będzie wyglądała jak domek :)

    Denerwuje mnie, że mojego M. jak zwykle nie ma w płodne. Nie wiem czy te testowanie opłaca się robić... Ehh.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 15:29

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa wyniki
    Nieporywajace ale zobaczymy co bedzie

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowy do góry ;)

    Lecę na podwórko z dzieciakami.

    Parodka lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my właśnie wróciliśmy niedawno z placu zabaw, wzięłam prysznic, wykapalam młodego, zjedlismy kolacje i już sobie lezakujemy w łóżeczku przed tv. Ostatnie bajki na dobranoc i ide go usypiac. A co mama będzie robić? Hmm sama nie wiem, mąż pojechal na nocke do pracy.. Chyba tocp zwykle tv i forum ovufriend.pl xD haha

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wróciliśmy z zakupów i wstawiłam sobie bulion i zakwas na chleb ;) Ogólnie staram się w miarę zdrowo ostatnio odżywiać, ale na urlopie to pofolgowaliśmy sobie trochę z fast-foodami :P Ja długo nie mogę jeść takiego żarcia, bo zaraz to odczuwam i aż z jednej strony cieszyłam się, że wracam do swojej rutyny ;)

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero do domu weszliśmy. Mały dzisiaj ma pechowy dzień, warga rozcięta, kolana pozdzierane i guz na głowie :(
    Do tego wkurzył mnie teść, już drugi raz mi wypomniał, że przytyłam :/ a sam brzuchol jak w 9 miesiącu ciąży ma. Chyba mam lustro w domu i wiem jak wyglądam... jak byłam szczupła, super laska, to miłego słowa nie usłyszałam... tylko jak przytyłam, to dowala :(

    Dobra dziewczyny lecę wykąpać dzieciaki, kolacja, położę ich, bajkę przeczytam, sama wskoczę pod prysznic i się odezwę... ale pewnie już Was nie będzie o 22 :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 20:40

    19ewelaaa89, Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    My dopiero do domu weszliśmy. Mały dzisiaj ma pechowy dzień, warga rozcięta, kolana pozdzierane i guz na głowie :(
    Do tego wkurzył mnie teść, już drugi raz mi wypomniał, że przytyłam :/ a sam brzuchol jak w 9 miesiącu ciąży ma. Chyba mam lustro w domu i wiem jak wyglądam... jak byłam szczupła, super laska, to miłego słowa nie usłyszałam... tylko jak przytyłam, to dowala :(

    Dobra dziewczyny lecę wykąpać dzieciaki, kolacja, położę ich, bajkę przeczytam, sama wskoczę pod prysznic i się odezwę... ale pewnie już Was nie będzie o 22 :P
    A ty masz podobac sie tesciowi czy męzowi ? Ja mam gdzies opinie innych osob co do mojego wygladu... kazdy wyglada jak wyglada nikt wiecznie mlody nie bedzie a kobiety maja dodatkowo ciezej bo rodzą i cialka z reguly zostaje nam po tym. Niech ktos kto wytyka takie cos niech najpierw sam wyglada a potem komentuje proste.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    My dopiero do domu weszliśmy. Mały dzisiaj ma pechowy dzień, warga rozcięta, kolana pozdzierane i guz na głowie :(
    Do tego wkurzył mnie teść, już drugi raz mi wypomniał, że przytyłam :/ a sam brzuchol jak w 9 miesiącu ciąży ma. Chyba mam lustro w domu i wiem jak wyglądam... jak byłam szczupła, super laska, to miłego słowa nie usłyszałam... tylko jak przytyłam, to dowala :(

    Dobra dziewczyny lecę wykąpać dzieciaki, kolacja, położę ich, bajkę przeczytam, sama wskoczę pod prysznic i się odezwę... ale pewnie już Was nie będzie o 22 :P

    O kurde, co za gość :O Takie teksty rzucać. Też bym się wkurzyła.
    U nas guzy na głowie u małego z biegiem czasu coraz rzadziej, ale pamiętam ile to razy nie spałam po nocach jak był młodszy i gdzieś przyfasolił tylko siedziałam i obserwowałam, przy tym net straszył niemiłosiernie samymi czarnymi scenariuszami.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dopiero się ogarnęłam ;)

    Odpowiedziałam mu, że tatuś też dobrze wygląda i się zamknął... ale już podniósł mi ciśnienie.
    Po 3 dziecku na pewno będę ćwiczyć, chociaż 2 razy w tygodniu z Chodakowską i będzie ok.
    Teraz szczerze mówiąc olałam to jak wyglądam.. w ciąży schudnę, bo wymioty na bank przez kilka miesięcy będę miała, więc na początku waga mi spada...
    Z Maćkiem już dawno spokojnie było, bo kiedyś to jeden guz dziennie to standard, a dzisiaj ooo :P

    Coś nasza ciężaróweczka się nie odzywa :)

    Kehlana gdzie jesteś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 23:24

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Eh dopiero się ogarnęłam ;)

    Odpowiedziałam mu, że tatuś też dobrze wygląda i się zamknął... ale już podniósł mi ciśnienie.
    Po 3 dziecku na pewno będę ćwiczyć, chociaż 2 razy w tygodniu z Chodakowską i będzie ok.
    Teraz szczerze mówiąc olałam to jak wyglądam.. w ciąży schudnę, bo wymioty na bank przez kilka miesięcy będę miała, więc na początku waga mi spada...
    Z Maćkiem już dawno spokojnie było, bo kiedyś to jeden guz dziennie to standard, a dzisiaj ooo :P

    Coś nasza ciężaróweczka się nie odzywa :)

    Kehlana gdzie jesteś?

    A mieszkasz z teściami? My "pod" teściami przez co często się widzimy no i czasem mnie czymś zdenerwują ale to chyba bardziej mój czepialski charakter jest winny a oni nie mają złych intencji (chyba :-P ). W każdym razie to i tak jest super w porównaniu z tym jak mieszkaliśmy razem krótko po ślubie. Zawsze swój kąt z własną lazienka i kuchnią to takie minimum prywatności :-P

    A z tą figura to bie ma się czym przejmować dopoki same siebie akceptujemy. :-)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ