X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :) Cześć kobietki!
    Wróciłam z urlopu, ale jestem strasznie zmęczona. Zamiast wypocząć czuję się wypompowana, nic mi się nie chcę. Potrzebuję jeszcze tydzień wolnego, żeby odpocząć od urlopu ;)

    Co do mojego testowania (16.08) - chyba się przesunie, podejrzewam, że owu dopiero dzisiaj miałam.

    W czwartek USG mojej tarczycy- bo podobno jest jakaś powiększona?! oj co to będzie, co to będzie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 16:23

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona zazdroszczę takiej energii z samego rana ;)
    Ja nie lubię mieć długich pazurów he he
    Zawsze mam krótkie.
    Raz w życiu miałam na swój ślub żelowo-akrylowe czy jakoś tak i nigdy więcej. Ale każdy co innego lubi i to jest fajne ;)
    Za to makijaż umiem sobie sama zajebisty zrobić i każdy pyta gdzie byłam u kosmetyczki :P

    Kattti dzięki, że się pytasz. Brzuch nie boli, tylko leci ze mnie :) Wygląda jakbyś wczoraj miała i jajniki Cię bolały przecież...
    Co do testów to u mnie ani przy Kornelce ani przy Maćku nie był 100% pozytyw według instrukcji, ale owulację na pewno miałam, bo zaszłam 2 razy w ciążę he he

    Parodka na ovufriend przeczytałam, że przed południem najlepiej robić, ale już nie pamiętam czemu. Ja robiłam zawsze o 13, ale każdemu inna pora pasuje. Ważne, żeby 2 h przed testem nie pić.
    Zazdroszczę pracy w biurze ;)

    Niunka pozwoliłam sobie wpisać Ciè na testowanko 22 sierpnia ;)

    Weroneczka no tak to jest czasami, że po urlopie wracamy zmeczęni he he ale to jest inne zmęczenie, takie przyjemne prawda?:)

    My długo spaliśmy :P Majstrzy skończyli, więc nikt od 7 nam nie hałasował he he Teraz zamawiamy okna.
    Po śniadaniu od razu pojechałam z dzieciakami do koleżanki. Dzieciaki się wypluskały w basenie. Niedawno wróciliśmy i podgrzałam wczorajsze spagetti :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 17:03

    Kattii, Weroneczka lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/3565022ef711.jpg.html

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej który link trza kopiować żeby było zdjęcie? Nie ogarniam :p

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona zazdroszczę takiej energii z samego rana ;)
    Ja nie lubię mieć długich pazurów he he
    Zawsze mam krótkie.
    Raz w życiu miałam na swój ślub żelowo-akrylowe czy jakoś tak i nigdy więcej. Ale każdy co innego lubi i to jest fajne ;)
    Za to makijaż umiem sobie sama zajebisty zrobić i każdy pyta gdzie byłam u kosmetyczki :P

    Kattti dzięki, że się pytasz. Brzuch nie boli, tylko leci ze mnie :) Wygląda jakbyś wczoraj miała i jajniki Cię bolały przecież...
    Co do testów to u mnie ani przy Kornelce ani przy Maćku nie był 100% pozytyw według instrukcji, ale owulację na pewno miałam, bo zaszłam 2 razy w ciążę he he

    Parodka na ovufriend przeczytałam, że przed południem najlepiej robić, ale już nie pamiętam czemu. Ja robiłam zawsze o 13, ale każdemu inna pora pasuje. Ważne, żeby 2 h przed testem nie pić.
    Zazdroszczę pracy w biurze ;)

    Niunka pozwoliłam sobie wpisać Ciè na testowanko 22 sierpnia ;)

    Weroneczka no tak to jest czasami, że po urlopie wracamy zmeczęni he he ale to jest inne zmęczenie, takie przyjemne prawda?:)

    My długo spaliśmy :P Majstrzy skończyli, więc nikt od 7 nam nie hałasował he he Teraz zamawiamy okna.
    Po śniadaniu od razu pojechałam z dzieciakami do koleżanki. Dzieciaki się wypluskały w basenie. Niedawno wróciliśmy i podgrzałam wczorajsze spagetti :)
    Też tak mysle bo popoludniowy to juz w ogole taki slaby ze masakra dzisiaj...
    Tak wczoraj mnie bolaly dosc mocno nawet dzisiaj za to delikatnie z rana tylko ale przeszlo.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ej który link trza kopiować żeby było zdjęcie? Nie ogarniam :p
    BB-code ten calkiem na dole link ;)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/3565022ef711.jpg.html
    ładny ten twój owulak trzeci czyli z prawej na zdjeciu :D dzisiejszy ?

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na rowerach z dziecmi bo synek bardzo chciał isc wiec poszłam , dopiero wrócilismy i wsadzilam dzieci do wanny prysznicem odswiezyłam ,wypili mleko i ogladają bajke a ja zaraz sobie kawę zrobię.
    Synek taki dumny z siebie na tym rowerku i ta radosc,usmiech jak jedzie :)
    Coś czuje że wieczorny owulak bedzie z minimalnym bladziochem albo nawet juz bez kreseczki... no jestem mega ciekawa jak bedzie jutro wygladac bo ja mialam zawsze 15dc owulkę ale biorę pod uwagę fakt suplementacji itp że mogło się to zmienić własnie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti ja teraz cykl 26 dniowy miałam... w lipcu 13-14 dc bardzo bolały mnie jajniki... zobaczymy co mi testy owulacyjne pokażą ;)
    To razem ♡ wypijemy kawkę, bo ja właśnie siedzę sobie w kuchni i piję, mężuś śpi, dzieciaki się bawią :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 18:05

    Kattii lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii nooo ten 3 z prawej z dzisiaj :D jak ty tą fotkę wypatrzylas ja nic u siebie na tel nie widze hahaha xD

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzuciłam ją w ogóle na forum?

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Wrzuciłam ją w ogóle na forum?
    tak ale skopiowalas nie ten link :D dlatego wrzucilo ci jako link a nie jako zdjecie tutaj ;p
    Nie martw się my wystarczy ze skopiujemy ten link i w przegladarke wrzucimy to widzimy zdjecie wtedy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 18:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no właśnie, bo mi nic nie pokazuje jak kopiuję ten link Ewellli ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj bardzo zły dzień
    Wczoraj pożarłam się ze starym wieczorem. Miała zostać rano z dziećmi abym mogła jechać do laboratorium zrobić badania ale oczywiście spieszyło mu się do pracy.
    Wiec musiałam czekać aż się młody obudzi i jechać z nim bo córkę to już mogę samą zostawić.

    Zajechaliśmy 15 minut przed zamknięciem. Dobrze, że udało się pobrać tą krew. Wyniki jutro więc zobaczymy.

    Chociaż jak to mówią nie ma tego złego. Przy okazji zajechałam do lidla i kupiłam mu trochę ciuchów do przedszkola :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii nooo ten 3 z prawej z dzisiaj :D jak ty tą fotkę wypatrzylas ja nic u siebie na tel nie widze hahaha xD
    kopiuje link i otwieram w nowym oknie xD Tak widze zdjecie hehe
    To kochana dzialajcie jak taki owulak ladny masz !!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 18:17

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti ja teraz cykl 26 dniowy miałam... w lipcu 13-14 dc bardzo bolały mnie jajniki... zobaczymy co mi testy owulacyjne pokażą ;)
    To razem ♡ wypijemy kawkę, bo ja właśnie siedzę sobie w kuchni i piję, mężuś śpi, dzieciaki się bawią :D
    Wszystko się okaże haha ja jestem ciekawa jak jutro temp bedzie bo jak nie skoczy to raczej to nie owulka...

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko właśnie dziwne to troche bo ten środkowy robiłam wczoraj i wczoraj miałam ładniejszy śluz niż dziś. Bardziej plodny, rozciagliwy. Dziś już jest kremowy czyli tak jakby po owu, a kreseczka na teście piękniejsza :p nie kumam

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no właśnie, bo mi nic nie pokazuje jak kopiuję ten link Ewellli ;)
    Serio ? :D haha a to ci masz...
    To ja skopiuje te zdjecie wrzuce jako zdjecie wam abyscie widzialy w takim razie :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7e89bc50ffe.jpg

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi się otworzyło, coś musiało mi się źle skopiować...

    Ewellla zdecydowanie pierwszy z prawej ;) który dc?

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Tylko właśnie dziwne to troche bo ten środkowy robiłam wczoraj i wczoraj miałam ładniejszy śluz niż dziś. Bardziej plodny, rozciagliwy. Dziś już jest kremowy czyli tak jakby po owu, a kreseczka na teście piękniejsza :p nie kumam
    Śluz to nie wszystko wiec na spokojnie kolejna sprawa to tak nie dziala po pozytywnym tescie czeka się 24 do 36 h na owulke xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 18:23

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ