X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kurczę to może zacznę robić rano i wieczorem te testy.

    Mierzę w ustach zaraz po przebudzeniu, zwykłym termometrem elektronicznym.
    Najlepsze sa te co sa te typowo owulacyjne z dwiema cyframi po przecinku badz rteciowy prawdziwy.

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja taki kiedys wlasnie kupilam z microlife czy jakos tak . Zaplacilam 17 zl za niego a jest w stanie idealnym do dzis i nawet baterii jeszcze nie musialam wymieniac :) a minely ponad 4 lata

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kurczę to może zacznę robić rano i wieczorem te testy.

    Mierzę w ustach zaraz po przebudzeniu, zwykłym termometrem elektronicznym.
    Dobrze mierzysz ale mam nadzieje ze pod jezykiem ?
    Rób rano i wieczorem jesli w poludnie nie masz możliwosci sama zauważysz jak potrafi sie kreseczka szybko zmieniac ;)

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wlasnie ... temperature mierzy sie odrazu po przebudzeniu , bez wiekszych ruchow cialem czyli nie wstajemy a wyciagamy reke po termometr bo odrazu temperatura skacze w gore dziwnie . Najlepiej jeszcze o stalej porze chociaz przyjmuje sie , ze min 3-4 godziny snu musza byc . No i najlepszy pomiar wychodzi w cipce jak sie mierzy :D niektore kobiety pod jezykiem to tez robia ale to nie jest 100% miarodajne.
    Ja odkąd pamietam robie pod jezykiem i zawsze było bardzo dobrze... wez gromada dzieci wlezie ci do wyra a ty wkladaj se termometr w cipe daj spokoj hahah xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Najlepsze sa te co sa te typowo owulacyjne z dwiema cyframi po przecinku badz rteciowy prawdziwy.
    Pirdu pirdu ja mam zwyklego elektronika :D

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna, wierzę że wszystko jest możliwe, mój syn poczęty ok 70 dc.
    Tylko u mnie przeważnie owulacja jest późno. No i lepiej żeby to nie była prawda że w tym 8 dc miałam owu bo skoro jeszcze plamiłam to nie działaliśmy z mężem ;-)

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mowie , ze nie ustalisz temperatury w miare dobrze :) ale nie jest tak miarodajna jak w pochwie .
    Mozna zwyklym elektronikiem ale owulavyjny jest ideakny do tego bo pokazuje ci do dwoch po przecinku a to uwierzcie ze potrafi wiele zmienic w cyklu sledzonym. Ale kazdy robi jak uwaza :) najwazniejsze ze wam odpowiada tak i daje dobra temperature .

    Ja tam mierzylam kiedys w pochwie hahaha
    A teraz przy malym nie wiem jak bedzie :D okaze sie z czasem

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    ZakręconaOna, wierzę że wszystko jest możliwe, mój syn poczęty ok 70 dc.
    Tylko u mnie przeważnie owulacja jest późno. No i lepiej żeby to nie była prawda że w tym 8 dc miałam owu bo skoro jeszcze plamiłam to nie działaliśmy z mężem ;-)
    No Ja domyslam sie haha . Lepiej zeby byla pozniej jak zawsze .
    Ja tez mam dosc pozne owulacje , jak wystepuja to zawsze 22 -23 dc . Kiedys mialam owulacje w 47 chyba dc takze naprawde mega pozno tez ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja nie mowie , ze nie ustalisz temperatury w miare dobrze :) ale nie jest tak miarodajna jak w pochwie .
    Mozna zwyklym elektronikiem ale owulavyjny jest ideakny do tego bo pokazuje ci do dwoch po przecinku a to uwierzcie ze potrafi wiele zmienic w cyklu sledzonym. Ale kazdy robi jak uwaza :) najwazniejsze ze wam odpowiada tak i daje dobra temperature .

    Ja tam mierzylam kiedys w pochwie hahaha
    A teraz przy malym nie wiem jak bedzie :D okaze sie z czasem
    Wez wyobras sobei taka sytuacje xD Mierzysz temp wchodzi ci dzieciak do wyrka haha taka tam sytuacja az smiać mi się chce :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem wam ze wlasnie w 8 dc mialam bol jajnika lewego dosc mocny az zaczelam sie zastanawiac czy ja nie mam 2 miesiac pod rzad podwojnej owulacji .. w tamtym miesiavu mialam dosv podobnie ale w 13 dc i pozniej normalna w 22 dc byla na bank . Ciekawa jestem czy to lekka owulavja czy moze jakis pecherzyk wiekszy byl chcial peknac ale nie dal rady i pozniej owulka normalna jest w 22 dc . Nie wiem

    Kattii, Parodka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Wez wyobras sobei taka sytuacje xD Mierzysz temp wchodzi ci dzieciak do wyrka haha taka tam sytuacja az smiać mi się chce :D
    No smieszne smieszne :D ale wytlumaczyc mozna zawsze jakos . Albo budzic sie przed dziecmi zmierzyc i dalej spac haha
    Zreszta u mnie owulavyjny termometr mierzy 10 sec temperature takze luzik. Zdaze przed malym :D

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No smieszne smieszne :D ale wytlumaczyc mozna zawsze jakos . Albo budzic sie przed dziecmi zmierzyc i dalej spac haha
    Zreszta u mnie owulavyjny termometr mierzy 10 sec temperature takze luzik. Zdaze przed malym :D
    Są i tacy co w 10sekund dochodzą hahahahahahahahahhahahahahahaha jak trzeba :D :D

    ZakręconaOna, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja powiem wam ze wlasnie w 8 dc mialam bol jajnika lewego dosc mocny az zaczelam sie zastanawiac czy ja nie mam 2 miesiac pod rzad podwojnej owulacji .. w tamtym miesiavu mialam dosv podobnie ale w 13 dc i pozniej normalna w 22 dc byla na bank . Ciekawa jestem czy to lekka owulavja czy moze jakis pecherzyk wiekszy byl chcial peknac ale nie dal rady i pozniej owulka normalna jest w 22 dc . Nie wiem
    Mnie zastanawia w jakis sposob pecherzyk zdarzy tak szybko urosnac skoro nadal ma sie np krwawienie a w niej owulka... mówie organizm czlowieka jest tak skomplikowany że masakra

    Parodka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Mnie zastanawia w jakis sposob pecherzyk zdarzy tak szybko urosnac skoro nadal ma sie np krwawienie a w niej owulka... mówie organizm czlowieka jest tak skomplikowany że masakra
    Sama sie nad tym nie raz zastanawialam ... a moze opcja taka ze zostal pecjerzyk nie dorosly ze tak pwoiem z poprzedniego cyklu i niby jako torbiel a wyrosl ladnie ? Ale to chyba malo realne sama nir wiem

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Sama sie nad tym nie raz zastanawialam ... a moze opcja taka ze zostal pecjerzyk nie dorosly ze tak pwoiem z poprzedniego cyklu i niby jako torbiel a wyrosl ladnie ? Ale to chyba malo realne sama nir wiem
    Nie mam pojecia jak to tak na 100% funkcjonuje i nam pozostaje jedynie o tym rozmawianie ... mysle że nawet specjalisci nie znają na wszystko 100% odpowiedzi bo gdyby tak bylo bez problemu potrafiliby pomagac .

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Nie mam pojecia jak to tak na 100% funkcjonuje i nam pozostaje jedynie o tym rozmawianie ... mysle że nawet specjalisci nie znają na wszystko 100% odpowiedzi bo gdyby tak bylo bez problemu potrafiliby pomagac .
    A no jasna sprawa.
    No nic pozostaje nam gdybanie haha i dzialanie

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    A no jasna sprawa.
    No nic pozostaje nam gdybanie haha i dzialanie
    Ja działam ze skladaniem ciuchów haha z linki sciagnelam :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zjadlam sniadanie pol h temu i czekam jeszcze z 30 minut zeby trening zaczac . Tak mi sie oko muli ... :o mimo dwoch kaw .
    W ogole chodze i sikam dzis jak opetana , nie wiem czy to po kawie czy zaziebilam pecherz chociaz nic mnie nie boli a po kawie nigdy tak nie mialam.

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zrobilam dwa prania , zostaly mi dwa koce do odswiezenia ale z tym sie nie spieszy takze Ja dzis wolnosc jesli chodzi o pranie hahaha

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłam ... no ja obiad jeszcze i ogólnie luz reszte dnia... moze potem znowu wyjde z dzieciakami na dwór chociaz upał jest :/ ale jaby pryskali się woda jak wczoraj to co innego no zobacze jak to bedzie. Szkoda ze mój akurat w pracy tak bysmy na plaze poszli. Mnie ciagle głod doskwiera...

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ