X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstałam o 7 bo synek się obudził teraz siedze i pije kawę, zalewa mnie śluz O.o
    W ogóle potem poproszę was o opinie ,zrobie zdjecie i pokaże bo sama nie wiem co zaznaczyć wczoraj a co dzisiaj ...Niech się troche jasniej w salonie zrobi i odzyskam tel który jest w rekach syna to zrobie zdjęcie moich testów owulacyjnych. Córka jeszcze spi a specjalnie wczoraj wyszłam z nimi na 3h zeby się wybiegali bo w ciągu dnia mi zasneła i mówie wylata sie to zasnie wieczorem bez problemu ale niestety walczylismy z nią do 23 :/ wniosek nie pozwalać jej spać w ciagu dnia bo wtedy są takie akcje... a tak to zasypia w ciagu minuty koło 20stej.
    Zapowiada się kolejny dzień upału,mysle co dzisiaj zrbic.. tak marzy mi sie isc nad morze ale sama tego nie ogarnę :/
    Na obiad mam w planie makaron zapiekany z kurczakiem.
    Wczoraj bolały mnie jajniki...chociaż temp nic mi nie mówi.

    ZakreconaOna ja w swoim zyciu mialam 2 razy zrobione paznokcie żelowe także tego nie bardzo znam się na tych sprawach. Nie powiem ładnie to wszystko wygląda itp ale to nie dla mnie bo przeszkadza mi w codziennych czynnosciach hehe Chociaż nie ukrywam że mega jarałam się moimi pazurkami . Pierwszy raz zrobilam sobie na swoj wlasny slub a drugi raz po slubie i na tym się skonczyl :D Ogólnie mówiac mega podziwiam panie które mają taki talent bo to naprawdę super sprawa a i zarobic niezle można :) A makijaż to ci moge zrobic 3 kreski na krzyż haha xD

    Szczesliwa_mamusia jak dzisiaj u ciebie z dolegliwosciami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 08:52

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda tak jakby wczoraj był pozytyw bo dzisiaj jest bladszy ? Czy wydaje mi się że jest bladszy ?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/207327d81e79.jpg

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka zobaczymy jak mnie pojdzie haha . Z racji ze jestem we wszystkim samoukiem to moze to potrwac haha
    W sumie cieni rzadko uzywam takze zobaczymy :p

    Kattii no nie pozwalaj. Mialam to samo z Oskim az w koncu sam przestal juz wykazywac checi spania w dzien . Tak nie spi juz 14 miesiecy . :)
    A o 20 juz w lozku spi smacznie .

    Co do paznokci to Ja juz w wieku 13 lat probowalam u Cioci zelowe na tipsie pamietam robiv i szlo mi niezle . Jakis rok temu stwierdzilam ze wszystko sobie pozamawiam i bede robic na akrylu , przedluzanie zelem itp te wszystkie najnowsze i tak szybko pieknie mi poszlo ze robilam nie raz komus obcemu za cene materialow na poczatek bo bez kursow jestem ale szlag mnie trafial jak przychodzila mi laska ktora nie szanowala mojego rowniez czasu ... np. Nie dosc ze sie spoznila a ja male dziecko w domu , 20 sta godzina gdzie paznokcie ok 2 h ze zdobieniami mi zajmowalo to konczymy paznokcie a ona mi zmienia jednak kolor na inny po czym placi za usluge jak bez zmian ... nie przyjelam jej wiecej . Zlamala paznokiec piszac mi ze walnela kilka razy bim mocno przy myciu okien jak powiedzialam ze niestety jej nie przyjme w tym dniu co jej pasuje to mi franca dupe na grupavh w uk probowala obrobic ale dzieki bogu poparcia nie miala i tylko sie osmieszyla . Albo inna umawiala sie ze 3 razy nie przyszla nigdy i nawet bez przepraszan bie mialam jak czy cos nagle znow pisala czy mam termin . Napisalam ze nie powazna jest i pozniej slub itp za duzo zajec na glowie ze nie mialam kiedy . Moze znow zaczne ? :) zobaczymy z czasem jak z ta frezarka bedzie szlo mi

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to ogolnie swoje mam dlugie ale kocham meeeega dlugie szpony badz moje zelem utwardzone . Ja nie umiem w paznokciach krotszych nic robic hahaha serio

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Wygląda tak jakby wczoraj był pozytyw bo dzisiaj jest bladszy ? Czy wydaje mi się że jest bladszy ?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/207327d81e79.jpg
    Dla Mnie w 13 dc ten pierwszy PRAWIE taki sam a jednak nie na 100% pozytywny . Chyba ze te testy faktycznie taki fajans jak mowilas i w nich to pozytyw . Bo pozniej to juz baldzizna

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Parodka zobaczymy jak mnie pojdzie haha . Z racji ze jestem we wszystkim samoukiem to moze to potrwac haha
    W sumie cieni rzadko uzywam takze zobaczymy :p

    Kattii no nie pozwalaj. Mialam to samo z Oskim az w koncu sam przestal juz wykazywac checi spania w dzien . Tak nie spi juz 14 miesiecy . :)
    A o 20 juz w lozku spi smacznie .

    Co do paznokci to Ja juz w wieku 13 lat probowalam u Cioci zelowe na tipsie pamietam robiv i szlo mi niezle . Jakis rok temu stwierdzilam ze wszystko sobie pozamawiam i bede robic na akrylu , przedluzanie zelem itp te wszystkie najnowsze i tak szybko pieknie mi poszlo ze robilam nie raz komus obcemu za cene materialow na poczatek bo bez kursow jestem ale szlag mnie trafial jak przychodzila mi laska ktora nie szanowala mojego rowniez czasu ... np. Nie dosc ze sie spoznila a ja male dziecko w domu , 20 sta godzina gdzie paznokcie ok 2 h ze zdobieniami mi zajmowalo to konczymy paznokcie a ona mi zmienia jednak kolor na inny po czym placi za usluge jak bez zmian ... nie przyjelam jej wiecej . Zlamala paznokiec piszac mi ze walnela kilka razy bim mocno przy myciu okien jak powiedzialam ze niestety jej nie przyjme w tym dniu co jej pasuje to mi franca dupe na grupavh w uk probowala obrobic ale dzieki bogu poparcia nie miala i tylko sie osmieszyla . Albo inna umawiala sie ze 3 razy nie przyszla nigdy i nawet bez przepraszan bie mialam jak czy cos nagle znow pisala czy mam termin . Napisalam ze nie powazna jest i pozniej slub itp za duzo zajec na glowie ze nie mialam kiedy . Moze znow zaczne ? :) zobaczymy z czasem jak z ta frezarka bedzie szlo mi
    Widzisz czyli wychodzi na to że jestes do tego stworzona :) Każdna z nas ma ukryte talenty mysle tylko trzeba je zalesc ja plastycznie sie znajduję,szkice itp chociaż zaniedbalam bardzo ten talent i nie działam nic w tym kierunku bo zwyczajnie nie ma na to czasu... Marzylam o szkole plastycznej ale rodzice nie mieli na to kasy ,taka szkola niestety jest strasznie droga o artykułach do tworzenia nie wspomnę. No cóż widocznie tak miało być. Tak czy siak zawsze podziwiam talenty ludzi bo miec talent to coś wspaniałego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dla Mnie w 13 dc ten pierwszy PRAWIE taki sam a jednak nie na 100% pozytywny . Chyba ze te testy faktycznie taki fajans jak mowilas i w nich to pozytyw . Bo pozniej to juz baldzizna
    Kochana to są z neta wiec nie liczę ze bedzie w 100% kreska taka jaka powinna bo to cos jak te z allegro mysle są też takie że nie pokazują na 100%. Ja w ciąży wczesniejszej tez nie mialam w 100% kreseczki takiej jak powinna być mimo iz test był ze sklepu a mimo to zaznaczylam jako pozytyw bo wieczorem byl juz strasznie blady wiec nie bylo innej opcji aby nie uznawac jako pozytyw no i się sprawdziło bo zaszłam wiec musial byc pozytywem xD
    Bede jeszcze w poludnie robic i wieczorem i jutro caly dzien bo wypada jutro 15dc zobaczymy jak bedzie to wygladac .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 09:37

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia wg mnie tez ten z rana 13dp najmocniejszy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 09:46

    Kattii, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Wygląda tak jakby wczoraj był pozytyw bo dzisiaj jest bladszy ? Czy wydaje mi się że jest bladszy ?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/207327d81e79.jpg

    Ja myślę że w 13 dc był pozytyw. Może te testy z allegro mają mniejszą czułość, też mam kupione na all i w zeszłym miesiącu jedyny pozytyw był z trochę słabszą kreską testową.

    Ja dzisiaj zaczynam robić testy owu. Of mi pokazuje że w 8 dniu cyklu miałam owulację ale to niemożliwe ;-)

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Latka w mnie tez ten z rana 13dp najmocniejszy :)
    Tak bo jest najciemniejszy to prawda i do tego wczoraj jajniki mnie bolaly... no zobaczymy :)
    A jak tam u ciebie ?

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej to ja też poproszę wielka porcje pierogów ale ruskich dla córki.ona je uwielbia.innych nie zje wogóle albo tylko dziubnie.chyba ma to po mnie.ja tez ruskie i koniec kropka.dzikus spi jeszcze a potem do 24 bedzie dzikowac.a za 4 tygodnie bedzie miec problem ze wstawaniem do szkoły.ot to w koncu zacznie sie 2 klasa podstawówki.jak ten czas pędzi.

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Ja myślę że w 13 dc był pozytyw. Może te testy z allegro mają mniejszą czułość, też mam kupione na all i w zeszłym miesiącu jedyny pozytyw był z trochę słabszą kreską testową.

    Ja dzisiaj zaczynam robić testy owu. Of mi pokazuje że w 8 dniu cyklu miałam owulację ale to niemożliwe ;-)
    Dziekuje za opinie :)
    Hm no troche dziwnie ze tak szybko ale nie takie rzeczy sie działy także nigdy nic nie wiadomo no chyba ze plamilas jeszcze itp to wtedy raczej nie sądze aby tak bylo. Of może jeszcze ci zmienic także spokojnie ;p

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    hej to ja też poproszę wielka porcje pierogów ale ruskich dla córki.ona je uwielbia.innych nie zje wogóle albo tylko dziubnie.chyba ma to po mnie.ja tez ruskie i koniec kropka.dzikus spi jeszcze a potem do 24 bedzie dzikowac.a za 4 tygodnie bedzie miec problem ze wstawaniem do szkoły.ot to w koncu zacznie sie 2 klasa podstawówki.jak ten czas pędzi.
    Mi to mówisz :D Ja sama nie moge uwierzyć w to że mój malutki juz do szkoły kiedy to zleciało się pytam ...

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati właśnie jeszcze wtedy plamiłam, pierwszy raz w tym cyklu mierzę temperaturę i bardzo skacze. Może coś robię źle.
    Widzę że Ty robisz testy kilka razy dziennie. Ja robiłam raz wieczorem. Nie wiem kiedy jest najlepsza pora, raz czytałam że wieczorem, innym razem że rano, a jeszcze innym że w południe. (W południe i tak nie mogę robić bo do pracy nie będę zabierała tego mojego mini laboratorium).
    No i u Ciebie widać że rano kreska najciemniejsza, więc już nie wiem co myśleć

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem Kattii.tylko moja ma 8 lat a twój 4 i już do szkoły.zawsze zastanawiałam sie jak to u was jest że te maluszki do szkoły gdzie u nas w tym wieku przedszkole dopiero

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kati właśnie jeszcze wtedy plamiłam, pierwszy raz w tym cyklu mierzę temperaturę i bardzo skacze. Może coś robię źle.
    Widzę że Ty robisz testy kilka razy dziennie. Ja robiłam raz wieczorem. Nie wiem kiedy jest najlepsza pora, raz czytałam że wieczorem, innym razem że rano, a jeszcze innym że w południe. (W południe i tak nie mogę robić bo do pracy nie będę zabierała tego mojego mini laboratorium).
    No i u Ciebie widać że rano kreska najciemniejsza, więc już nie wiem co myśleć
    Ja robie 3 razy dziennie ponieważ poziom LH szybko spada tak samo jak szybko rosnie i można jego szczyt bardzo szybko ominąc robiąc raz dziennie wtedy można nawet nie wiedzieć że był pozytyw. Mam to po ostatniej ciąży... rano mialam mega pozytyw a w poludnei juz prawie polowa z tego i gdybym zrobila tylko w poludnie lub tylko wieczorem to nie wiedzialabym że mialam pozytyw ;) A w jakim miejscu mierzysz temp ? I czy o stałej porze zaraz po obudzeniu się ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    wiem wiem Kattii.tylko moja ma 8 lat a twój 4 i już do szkoły.zawsze zastanawiałam sie jak to u was jest że te maluszki do szkoły gdzie u nas w tym wieku przedszkole dopiero
    Co kraj to obyczaj :D W ogóle tutaj mają inne tabele poziomów rozwoju dzieci... Mój 4 latek powinien już umiec narysować czlowieka i napisać imie takze no :/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa kovhana wsźystko jest mozliwe z ta owulacja , nawet przy mega regularnych cyklach. Moja znajoma sluchajcie z 2 dzieci juz w domu , ona piekne regularne cykle od 18 lat co do dnia ! :D a 2 lata nagle po 2 porodzie miala owulacje w uwaga ! 3 dc o czym dowiedziala sie pozniej jak zaszla w ciaze trzecia hahahahahahahahahaha takze wszystko jest mozliwe . I teraz znow ma cykle co do dnia idealne . Chust wie co wplynelo na zmiane a nigdzie nie wyjezdzala ani nic ... moze stres ? Powrot do pracy cokolwiek

    Parodka, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę to może zacznę robić rano i wieczorem te testy.

    Mierzę w ustach zaraz po przebudzeniu, zwykłym termometrem elektronicznym.

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ... temperature mierzy sie odrazu po przebudzeniu , bez wiekszych ruchow cialem czyli nie wstajemy a wyciagamy reke po termometr bo odrazu temperatura skacze w gore dziwnie . Najlepiej jeszcze o stalej porze chociaz przyjmuje sie , ze min 3-4 godziny snu musza byc . No i najlepszy pomiar wychodzi w cipce jak sie mierzy :D niektore kobiety pod jezykiem to tez robia ale to nie jest 100% miarodajne.

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ