X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka ja tez to właśnie dostałam... :) będziesz korzystać?

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Aduszka ja tez to właśnie dostałam... :) będziesz korzystać?
    Przekupiliscie dlatego dostaliscie bo wykupujecie abonamenty !!!! xD

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie to tak właśnie działa, jak sie wykupuje abonament to się dostaje takie bonusy :P ja na razie i tak nie bede korzystała, moze jak weźmiemy sie porządnie za starania i nie bedzie szło to wtedy:) od poczatku zakładałam że chciałabym zajść w ciąże do końca roku, maksymalnie do lutego wiec jeszcze troche czasu mi zostało :P

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Aduszka ja tez to właśnie dostałam... :) będziesz korzystać?
    Moze z czystej ciekawosci bym pojechala. Odpisze im zobaczymy

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konfidenty kablujecie na mnie i dostajecie rabaty pff xD
    Planujesz tyle czasu pilnować owulki ? xD

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie mogę planować, nie w naszym związku :/ także zobaczymy kiedy to mierzenie temp mi się znudzi, w sumie i tak to dużo u mnie nie zmienia bo jak Stary jest ta serduszka a jak go nie ma to i <3 nie ma i zależy to od jego przyjazdów a nie od mojej owulacji :) także to całe wyznaczanie owulacji to chyba bardziej dla samej siebie robię :) a jak długo to zobaczymy...

    Kattii lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ja nic nie mogę planować, nie w naszym związku :/ także zobaczymy kiedy to mierzenie temp mi się znudzi, w sumie i tak to dużo u mnie nie zmienia bo jak Stary jest ta serduszka a jak go nie ma to i <3 nie ma i zależy to od jego przyjazdów a nie od mojej owulacji :) także to całe wyznaczanie owulacji to chyba bardziej dla samej siebie robię :) a jak długo to zobaczymy...
    ja po 2 miesiacach prowadzenia wykresu bym wysiadla xd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie nadaję się do mierzenia temp i prowadzenia wykresu, zawsze podziwiałam kobiety które potrafią i przede wszystkim chcą to robić :D
    Właśnie zamówiłam sobie na stronie sklepu mamyginekolog segregator Jestem w ciąży, na wszystkie przyszłe ciążowe dokumenty/wyniki. Podobno super pomocny w utrzymaniu porządku w wynikach i nawet lekarze i położne chwalą te segregatory :D Zobaczę, czy faktycznie taki super jak przyjdzie. Mam nadzieję, że jak się na niego napatrzę to szybciej zajdę hehe :-)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti to ma normalna noge jak dziecko w jego wieku i to sporawa.moja prawie 8,5 lat i stopa okolo 18,5 cm
    ps.niemowlaki chodza w butach szkolnych dobre.mi sie wydaje że niestety celowo ci to zrobiła abys miala problem

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parodka teściowie mieszkają blisko ;) czasami coś się wtrącają, ale mąż zawsze mówi to nasz dom i robimy w nim co chcemy :D

    Kattti skąd ja to znam... już kilka razy przez głupie porady koleżanek się wkurzałam, bo jak przyszło co do czego, to gówno wiedziały.
    Kochana grypa? Czyli zaciążyłaś ;) pisałaś, że zawsze w szczęśliwym cyklu masz objawy grypy ;)

    Ja dzisiaj od razu po śniadanku pojechałam do koleżanki na cały dzień. Dzieciaki się wylatały, wypluskały, uwielbiam takie dni ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    parodka teściowie mieszkają blisko ;) czasami coś się wtrącają, ale mąż zawsze mówi to nasz dom i robimy w nim co chcemy :D

    Kattti skąd ja to znam... już kilka razy przez głupie porady koleżanek się wkurzałam, bo jak przyszło co do czego, to gówno wiedziały.
    Kochana grypa? Czyli zaciążyłaś ;) pisałaś, że zawsze w szczęśliwym cyklu masz objawy grypy ;)

    Ja dzisiaj od razu po śniadanku pojechałam do koleżanki na cały dzień. Dzieciaki się wylatały, wypluskały, uwielbiam takie dni ;)
    Kochana to się okaże bo mnie coś brała już w trakcie nowego cyklu mialam jakies bole gardla itp teraz gardlo przeszło ale czuje się jakos tak chora delikatnie chora , katar jakis maly mam itp zobaczymy jak to bedzie dalej czy to sie rozwinie czy nie bo na chorobe ciązowa to za szybko przeciez nawet zagniezdzenia jeszcze nie bylo ... mnie chorobsko lapalo tak z 4 - 2 dni przed @.

    Tak dzis mam na 10:30 spotkanie w sklepie a na zlosc dzisiaj sobie pada ...
    Ale deszcz to pikus ... trzymajcie kciuki aby na stanie w sklepie mieli jakies ciekawe buty dla synka .
    Idę się szykować ,dzieci i wychodzimy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 09:42

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti aha. Prowadzę wykres ;) zobaczymy, kiedy ovu mi wyliczy :P

    Po śniadaniu idę na spacer i do biblioteki z dzieciakami po kolejne książki, bo tamte już przeczytane :)

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti aha. Prowadzę wykres ;) zobaczymy, kiedy ovu mi wyliczy :P

    Po śniadaniu idę na spacer i do biblioteki z dzieciakami po kolejne książki, bo tamte już przeczytane :)
    zaraz zerkne na wykres bede miala juz 3 osoby do spamu hehe

    Ja chce kupic synkowi ksiazeczki o samochodach na urodziny mam nadzieje ze cos fajnego znajde bo on lubi zamknac sie w pokoju i ogladac

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti moja obowiązkowo książeczki z barbie i z księżniczkami :)
    Wieczorem zero krwawienia, a z rana trochę się jeszcze rozkręca :P

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a Wy przy staraniach po przytulanku idziecie zaraz się umyć, czy leżycie trochę, żeby więcej plemniczków zostało w środku? ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dziewczyny, a Wy przy staraniach po przytulanku idziecie zaraz się umyć, czy leżycie trochę, żeby więcej plemniczków zostało w środku? ;)

    Zawsze od razu szłam pod prysznic, w tym cyklu troche odczekuję. Nie wiem czy dobrze robię ale też jestem ciekawa jak robi reszta kobitek tutaj

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dziewczyny, a Wy przy staraniach po przytulanku idziecie zaraz się umyć, czy leżycie trochę, żeby więcej plemniczków zostało w środku? ;)
    Jeżeli o mnie chodzi to idę od razu pod prysznic. To tak nie dziala hehe że im dłużej leżysz tym utorujesz plemniczkom lepszą drogę :D jak ma się przebić jakiś to się przebije tak czy siak. Przy Szymonku też od razu był prysznic i pyk zaskoczyło od razu :p
    Emi a ile dałaś za ten segregator?

    Parodka, Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze parę minutek leżę za nim się umyję, bo przytulamy się z mężusiem ;) zresztą muszę chwilkę odsapnąć :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 12:54

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie może dość głupie pytanie. Od zawsze przed okresem mam 2-3 dni brązowe plemienia. Nigdy o tym nie rozmawiałam z lekarzem bo byłam pewna że to jest normalne, że okres się "rozkręca". Teraz się naczytałam na forum o niedomodze lutealnej i zglupiałam wiec zapytałam mojej dobrej koleżanki czy plami przed okresem czy od razu się zaczyna taki krwawy i powiedziała że właśnie to drugie... Jak jest u Was? Iść z tym do gina czy zbadać progesteron?

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dziewczyny, a Wy przy staraniach po przytulanku idziecie zaraz się umyć, czy leżycie trochę, żeby więcej plemniczków zostało w środku? ;)
    ilosc zostania w srodku nie ma wplywu tak czytalzm kiedys ze to co ma wleciec to wleci a reszta musi wyplynac. Co do pytania ja roznie raz leze bo rozmawiamy raz wstaje od razu do wc a czasem zdarza mi sie zasnac

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89, Parodka lubią tę wiadomość

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ