X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ce68f566952.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6674ef41ed0d.jpg to nowa fascynacja córki z ktora spała dzis w nocy

    emi_90 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zdjęcia córki sa na wątku sierpniowym bo nie spojrzałam który wątek otwieram.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona psiaczki przecuuudne <3 my chyba na razie nie będziemy brali psiaka, jeszcze tęsknię za naszą buldozią, nie przeszło mi do końca... :( u nas pogoda w kratkę. Wyjdzie słońce gorąco, w cieniu chłodno i od czasu do czasu wychodzą ciemne chmury. Już dwa razy padało i po chwili przestało. Na razie młody śpi, może później skocze z nim na podwórko

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas 25 stopni i wiaterek,slonce za chmurami

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze Ja mysle iz w Polsce nie zdecydujemy sie dlugo na psa drugiego bo w blokach pies taki maly szczeniak to troche lipa. Mam deugiego psa w zyciu wlasnie z blokow i wiem jak to wyglada . A taki stafik tu by mial ogrod i glypote szczenieca by wybiegal.na ogrodzie.
    Nie zdziwie siw jak po proatu sam psa juz kupi hehe . Nie wiem mysle i mysle. Nie jest drogo bo od znajomych mamy go miec wiec zaufani i 400 f tylko a juz z czipem i szczepiwniami co jest mega drogie tu . W Pl tylko paszport mu sie wyrobi i tyle.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    u nas 25 stopni i wiaterek,slonce za chmurami
    U Nas identyko ! :) i tak mogloby dzis zostac .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja zakochalam sie w tym bialym. *_* maja 6 tyg . Ale na 100% nie jestem przekonana bo wracamy do Polski za ponad rok i pozniej co.na wynajem na jakis czas z.dwoma.psiakami ciezko moze byc :( szczegolnie ze ten urosnie troche ...
    A moge zapytac dlaczego chcecie wracac do PL? Tym bardziej na wynajem...pytam bo jestem ciekawa co jest powodem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Katii ,az zajrzalam na Twoj wykres :P
    Trzymasz w napieciu :p przeczuwam zafasolkowanie :P
    Widzisz a ja nic nie przeczuwam i tu jest ten problem tak jak zawsze czulam tak teraz nie czuje hmmm xD

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na plazy. Dzieciaki sie bawia a sie patrze na morze. Super taki spokoj. Moje owulaczki nie wychidza bo nie mam gdzie sikac na nie w ciagu dnia a pozniej to opita jestem. Mam nadzieje ze tempka skoczy i nie okaze sie ten cykl bezowulacyjnym. W nastepnym akurat podczas płdnych bede bez meza we Wloszech wiec lipa :(

    Parodka lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie rozpisałyście,mam trochę do nadrobienia.

    Frida, akurat się zastanawiałam co u Ciebie.

    Aduszka, ja na wyjezdzie bym pewnie odpuściła testy. Czytałam że często takie wyluzowanie właśnie sprzyja owu. ;-)

    Z mojego wyjazdu nici, tak się cieszyłam a tu dupa blada. Pokłóciłam sie też o to dosyć ostro z mężem bo to przez niego nie pojechałam... A dziś taki śluz jakby płodny. No cóż, nie tym razem ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 16:08

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wynajem tylko na troche wravamy bo chcemy kredyt w Polsce na dom wziac a nie walutowy. Nie damy rady z polskimi pensjami i kredytem walutowym .
    A wracamy bo dosc zycia mamy zagranica . D moj 13 lat prawie , ja 6 ... nie chcemy , nie lubimy tu zyc. Zreszta nie mamy nikogo juz od pazdziernika tu . Cala rodzima D juz wrocila , mama jego u nas narazie jest . I o . Zbyt rodzinni jestesmy zeby tak dluzej zyc

    19ewelaaa89, Frida91, kehlana_miyu lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Na wynajem tylko na troche wravamy bo chcemy kredyt w Polsce na dom wziac a nie walutowy. Nie damy rady z polskimi pensjami i kredytem walutowym .
    A wracamy bo dosc zycia mamy zagranica . D moj 13 lat prawie , ja 6 ... nie chcemy , nie lubimy tu zyc. Zreszta nie mamy nikogo juz od pazdziernika tu . Cala rodzima D juz wrocila , mama jego u nas narazie jest . I o . Zbyt rodzinni jestesmy zeby tak dluzej zyc
    Aha no ok rozumiem... co innego jak ma sie rodzine a co innego jak sie jej nie ma. A kredyt macie zagwarantowane ze uda wam się go dostać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Witajcie co prawda już się staram ale coś czuję że ten rok nie będzie dlanie szczęśliwy. Nadzieja zawsze jest ale długość cyklu (ok. 40 dni) zmniejsza szansę na ciążę. Dodatkowo lecze niedoczynność tarczycy i hiperprolatynemie czynnościową. Mam nadzieję za ciążę w tym roku a rozwiązanie w przyszłym ale nie zaszkodzi się przywitać :-)
    Witaj Aniu :-) miło Cię poznać :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, która z Nas jutro testuje? Dobrze widzę, że Weroneczka? :-)

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Frida chyba te spiecia z mezem to normalna rzecz. Za duzo teraz macie na glowie ,kazdy w jakis sposob odreagowuje wszystko.
    Co do przeprowadzki poradzisz sobie ;) nowe miasto ,nowe perspektywy ,nowe zycie . Mawet troche Ci zazdorszcze :P nowe mieszkanie....

    Jak tam nocka u was ? Mi gad zrobil pobudke 6:20. Ostatnio codziennie sie budzi 6:20 . Jakby jakiś budzik w tylku mial:D
    No tak, to mnie też trochę ekscytuje, że nowe mieszkanie, nowa przygoda. Ale to pakowanie, przewożenie itd. to masakra. Mogłoby już być po wszystkim :P

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida wspolczuje ! Nienawidze wlasnie sie przeprowadzac . Te przewozy , eeentualne remonty itp brrr ....

    Kattii nie no co Ty. My musimy isc do pracy w pl na jakis czas zeby moc starac sie o kredyt :)

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wróciliśmy z grilla od teściów :) gorąco było, dzieciaki pół dnia w basenie. Ale się objadłam :P

    No chyba Weroneczka jutro testuje :)
    A u mnie na owulacyjnych druga kreska bladziutka jak na razie.

    Parodka lubi tę wiadomość

  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hej wróciliśmy z grilla od teściów :) gorąco było, dzieciaki pół dnia w basenie. Ale się objadłam :P

    No chyba Weroneczka jutro testuje :)
    A u mnie na owulacyjnych druga kreska bladziutka jak na razie.

    A u nas zimno 22stopnie i przelotne deszcze, czasem słońce się pokazało. Fajnie, że dzieci się wyszalały :)

    Ja kochana nie testuję, bo nie mogę testu znaleźć. Byłam pewna, że jeszcze jeden mam, pewnie znajdzie się jak nie będzie potrzebny. Z drugiej strony obliczyłam, że jeśli owu była, to trochę później a dziś niby jest 9dc. Czyli do @ bliżej, ale do ciąży jeszcze trochę :)
    Jutro jadę do gina, może on mi coś powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 20:49

    Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa już myślałam :D testujace dni są takie ekscytujące xD ja za to pojutrze testujaca. Nie nastawiam się za bardzo, jak już wcześniej mówiłam jakoś nie czuję że pyknelo :p ale zrobić nie zaszkodzi. Przynajmniej będę wiedziała, czy jak pojedziemy na weekend do rodzinki, będę mogła sobie spokojnie podrinkowac hehe

    Szczęśliwa_Mama, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hej wróciliśmy z grilla od teściów :) gorąco było, dzieciaki pół dnia w basenie. Ale się objadłam :P

    No chyba Weroneczka jutro testuje :)
    A u mnie na owulacyjnych druga kreska bladziutka jak na razie.
    No to super kochana że grillek udany :) u nas dziś zimnoo, jak do tej pory spalismy przy otwartym balkonie, to dziś chyba pozamykam wszystko na noc..

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ