X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroneczka wrote:
    Bo z serduszkami się nie wstrzeliliśmy, bo to już mój 24dc (cykle mam 25-26dni), połknęłabym wszystko z lodówki razem z samą lodówką (żarłoczny apetyt - objaw małpowy) no i dziś w nocy śniło mi się, że @ przyszła :)

    W skrócie mówiąc: psychicznie i fizycznie czuję, że @ tuż za rogiem
    Boziu mam tak samo przed okresem ze calego konia z kopytami bym zjadla i kuzwa zagryzla uprzeza :(
    Lodz . Moje miasto rodzinne <3
    Czwartek jest za 2 dni wiec moze jeszcze nie przyjdzie cholera a gdyby jutro byla to koniecznie sobie przeloz na za 3 tyg np wizyte jak da rade bo jednak w okres fakt gowno zbadaja i szkoda kasy , nerw i drogi ... a test wyciagaj rano i rob . Dla pewnosci :D

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Boziu mam tak samo przed okresem ze calego konia z kopytami bym zjadla i kuzwa zagryzla uprzeza :(
    Lodz . Moje miasto rodzinne <3
    Czwartek jest za 2 dni wiec moze jeszcze nie przyjdzie cholera a gdyby jutro byla to koniecznie sobie przeloz na za 3 tyg np wizyte jak da rade bo jednak w okres fakt gowno zbadaja i szkoda kasy , nerw i drogi ... a test wyciagaj rano i rob . Dla pewnosci :D

    Ale fajnie! Ja jeszcze w Łodzi nigdy nie byłam.
    Co do objawów - jeszcze cycki nie bolą, więc jest nadzieja, że się spóźni. Tylko znając moje szczęście to @ nie dostanę dziś i jutro tylko w drodze do Łodzi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 19:36

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham Lodz ale przemieszkalam w niej 16 lat i dziekuje. Teraz mieszkam od nie calych 6 w uk als ofolnie w Polsce to w Koluszkach , pod Lodzia i tam.jest nasz azyl. Wracamy q nastepnym roku na stale juz i tylko bierzemy Koluszki pod uwage osiedlenia sie.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kocham Lodz ale przemieszkalam w niej 16 lat i dziekuje. Teraz mieszkam od nie calych 6 w uk als ofolnie w Polsce to w Koluszkach , pod Lodzia i tam.jest nasz azyl. Wracamy q nastepnym roku na stale juz i tylko bierzemy Koluszki pod uwage osiedlenia sie.

    Łódź za tłoczna, za głośna, korki? Ja nie dość, że pierwszy raz tam jadę to jeszcze nie wiem czy ogarnę drogę znaki, gps i jeszcze odganiane małpiszona. Ale najbardziej przerażają mnie tramwaje. Mieszkam w mieście gdzie nie ma takich pojazdów :)

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie kochana. :) ja autem pamietam jak dzis jezdzilam na jazdach tylko po Koluszkach . A tam ani autobusow ani tramwaji ... a instruktor mowi a wyrzuce cie dzis na lodz . Baaaaaaaajka ! Lepiej niz po takim malym miasteczku / wsi wedlug mnie mimo ze ruch i tlok jak jasna dupa !

    Tak , Lodz jest glosna i mega tloczna. Ja kocham tam jezdzic raz na jakis czas ale nie zeby znow mieszkac.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przydaloby się schudnac ,ale za bardzo kocham jeść:P

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Przydaloby się schudnac ,ale za bardzo kocham jeść:P
    E tam... zycie ma sie jedno i odmawiaj sobie przez cale zycie rzeczy które się najbardziej lubi a nie zastapisz ich niczym innym bo to juz nie to samo. Jak sie zaczyna odchudzac to trzeba trzymac diete juz do końca zycia bo potem jak zaczniesz jesc spowrotem to co lubisz to i tak wszystko ci z czasem wroci... sie tylko czlowiek nameczy przez to do tego z cwiczeniami... przerabialam to 2 razy i dziekuje.
    Ja osobiscie wolę jesc to co lubie niz patrzec na to czy komus sie podobam czy też nie... najwazniejsze że mezowi się podobam i reszte mam gdzies... Człowiek czasami mimo walk ciagle bedzie i tak widzial w sobie cos co mu sie nie podoba zawsze tak jest bo to nasza natura ze ciagle chcemy wiecej i wiecej ...
    Oczywiscie nie mówie tutaj o siedzeniiu i obzeraniu się z wagą 100 kg tylko o zwyklym jedzeniu .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My podjęliśmy tą decyzję o zmianach, przeprowadzce itd. i trochę mamy teraz z tym na głowie. Szukanie mieszkania itd. Trochę jest z tym stresu i spin przez to między nami :/

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego sie nie stosuje diet 1000 kcal czy glodowki tylko zdrowo odzywia :)
    I pamietac ze raz na jakis czas.robic wolne dni od diety ze je sie co chce :)

    Masz Kattii racje . Nigdy w zyciu nie bedzie czlowiek zadowolony z siebie. Ja osobiscie lubie w sobie z wygladu tylko twarz :) i nie podobam sie sobie dlatego dzialam z osiagnieciem figury marzen . Cos w zyciu trzeba dla.siebie robic uwazam ;) ja juz sie wdrazylam przez te 10 lat diet odchudzania itp juz w krwi mam to wszystko. Hehe

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    My podjęliśmy tą decyzję o zmianach, przeprowadzce itd. i trochę mamy teraz z tym na głowie. Szukanie mieszkania itd. Trochę jest z tym stresu i spin przez to między nami :/
    Stresujacy czas Was czeka ale po wszystkim juz bedzie tylko lepiej :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Stresujacy czas Was czeka ale po wszystkim juz bedzie tylko lepiej :)
    Mam taką nadzieję. Ogólnie wszystko dobrze idzie póki co, ale mam nadzieję, że wytrzymamy i wyjdzie nam to na dobre. Szkoda mi mojego miasta, mojej okolicy i nawet takich głupot jak salon gdzie robię paznokcie, sklepy itp. wszystkiego będę musiała szukać od nowa. Wy, dziewczyny zresztą dobrze pewnie o tym wiecie, tym bardziej mieszkając za granicą. No ale to na wszystko trzeba trochę czasu :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Mam taką nadzieję. Ogólnie wszystko dobrze idzie póki co, ale mam nadzieję, że wytrzymamy i wyjdzie nam to na dobre. Szkoda mi mojego miasta, mojej okolicy i nawet takich głupot jak salon gdzie robię paznokcie, sklepy itp. wszystkiego będę musiała szukać od nowa. Wy, dziewczyny zresztą dobrze pewnie o tym wiecie, tym bardziej mieszkając za granicą. No ale to na wszystko trzeba trochę czasu :)
    Frida, doskonale Cię rozumiem - 2,5 miesiąca temu się przeprowadziliśmy do nowego mieszkania i w innym mieście ;-) Fakt, 40 km od "starego" miasta, więc nie aż tak daleko, ale jednak nowe miasto, nowe wszystko...salon na paznokcie też musiałam znaleźć :D także rozumiem Cię doskonale

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida właśnie chciałam Cię spytać jaką podjęliście decyzję. Kiedy przeprowadzka?
    Będzie dobrze. Czasami jak coś jest na głowie, to są właśnie zgrzyty w związku... ale to minie :)

    Co do przeprowadzki, to też rozumiem. Po ślubie przeniosłam się do miasta mojego męża, 40 km od mojego miasta rodzinnego. Nowa praca, dentystka, fryzjerka, ginekolog, lekarz rodzinny itd he he
    Ale szybko się przyzwyczaiłam i teraz nie wyobrażam sobie znowu mieszkać w moim mieście ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 23:35

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale Cie rozumiem ale rowniez wiem , ze poradzisz sobie i tam.:).W nowym miejscu a moze nawet bsdzie Ci lepiej ?

    Szczęśliwa_Mama, Frida91, Parodka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeprowadzilam sie do Anglii12 lat temu nie bylo latwo ale teraz to jest moj dom
    Mam nadzieje ze Tobie bedzie dobrze ze szybko sie ‘oswojisz’ :)

    Frida91 lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Jasne, że nie jest to żadna tragedia i wszystko jest do ogarnięcia, no ale jednak trochę mi szkoda ;) Może będzie lepiej, to się okaże oczywiście. To miasto jest 100km od mojego no ale też to nie jakaś wielka odległość. Mam nadzieję, że jakoś się odnajdziemy. To już moja nie pierwsza taka zmiana, bo w sumie to moje 4 miasto, ale może właśnie dlatego mam taki stres, bo już ile można sie przenosić :P

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na placu zabaw z dzieciakami i był Oskarek, Kubuś, Antoś, Filip, Natalia ;) he he


    A tak w ogóle jest mi przykro, że nasza pierwsza cieżaróweczka kehlana w ogóle się nie odzywa :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 23:54

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny z nad polskiego morza ( odziwo bardzo ciepłego)
    U mnie w porządku chodź martwi mnie temat testów owulacyjnych. Najpierw wychodziła druga kreska a wczorsj wieczorem już bladziutka ale żadnego nie mogę nazwać pozytywnym wiec pewnie przez wyjazd sie opozni albo bedzie cykl stracony.
    Wczoraj bylismy z dziecmi w Malborku w zamku i w parku dinozaurow, ale i tak najbardziej podobalo im sie w parku linowym.
    Dzis liczymy ze moze padac nie bedzie i znowu uda sie isc na plaze.
    Hitem sa po drodze do plazy lody tajskie. Mlody wcina na potege.
    Mamy fajne pieterko wiec i serduszka sie zdarzaja :)
    Buziaki dla Wszystkich

    Szczęśliwa_Mama, emi_90 lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida chyba te spiecia z mezem to normalna rzecz. Za duzo teraz macie na glowie ,kazdy w jakis sposob odreagowuje wszystko.
    Co do przeprowadzki poradzisz sobie ;) nowe miasto ,nowe perspektywy ,nowe zycie . Mawet troche Ci zazdorszcze :P nowe mieszkanie....

    Jak tam nocka u was ? Mi gad zrobil pobudke 6:20. Ostatnio codziennie sie budzi 6:20 . Jakby jakiś budzik w tylku mial:D

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny z nad polskiego morza ( odziwo bardzo ciepłego)
    U mnie w porządku chodź martwi mnie temat testów owulacyjnych. Najpierw wychodziła druga kreska a wczorsj wieczorem już bladziutka ale żadnego nie mogę nazwać pozytywnym wiec pewnie przez wyjazd sie opozni albo bedzie cykl stracony.
    Wczoraj bylismy z dziecmi w Malborku w zamku i w parku dinozaurow, ale i tak najbardziej podobalo im sie w parku linowym.
    Dzis liczymy ze moze padac nie bedzie i znowu uda sie isc na plaze.
    Hitem sa po drodze do plazy lody tajskie. Mlody wcina na potege.
    Mamy fajne pieterko wiec i serduszka sie zdarzaja :)
    Buziaki dla Wszystkich


    Kochana :) ze słabiutkiej drugiej kreski na owu ,ktora teoretycznie powinna być negatywem ( wtedy nawet wzielam ja za negatyw ) mam synka 10miesiecznego :P
    Ja się kocham jak mi wgl jakas kreska na owulacyjnym wyjdzie :p nawet jak cien cienia

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ