Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok jak tak szefowo powiedzialas tak bedzie !:D hahaha nie ruszam dupska nigdzie hahahah

Kattii lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wiesz moj D tez mnie kocha taka jaka jestem als co z tego jak Ja sie czuje zle ze soba od zawsze . Naprawde jedyne czego bym w sobie nie zmienila to buzia. Jest naprawde ladna chociaz sa gusta i gusciki haha .
    Widzisz a Ja mam problem z nogami , za cholere nie chca schudnac. Brzuch mega szybko !
    Ja wazac 70.kg wygladam.jak.anoreksja . Teraz mam 82 kg na liczniku mimo iz jestem wysoka 176 i nie widac PODOBNO az tak tego po mnie to ja czuje sie jak chodzacy slon.

No Ja z Oskarem w ciazy przytylam 45 kg ... takze wyobraz sobie . :(
    To sporo przytylas ja po 10 kg w kazdej...
    Ja niska jestem i moze stad ten brzuch taki uciazliwy ale mam budowe za mamą wiec przypuszczam ze tego juz nie zmienie.. moje nogi i rece jak patyki i kazdy z czego chcesz schudnac a ja mowie ze z brzucha to mowia brzuch po ciazy a wcale nie tak do konca tylko po ciazy bo wczesniej mialam polowe z tego ...ja budowe mam szczupłą no ale co poradzic... ja tez sie nie czuje mega super w swoim ciele ale z czasem zaczynam sie przyzwyczajac bo sa rzeczy ktorych nigdy nie zmienimy a cale zycie sie nad tym udreczac bez sensu widocznie taka mam byc ..inaczej musialabym umrzec bo cale zycie marzylam o plaskim brzuszku i figurze klepsydry... ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 11:03

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wczoraj sobie patrzylam na swoje wykresy , owulacje itp i gdyby wszystko szlo w 100% idealnie to moze cykl marcowy ? :D tp bym miala na ok 9-11 grudnia :D a D ma 14.12 urodziny . Mialby prezent co haha jeszcze jakby corka byla to chyba najlepszy prezent zycia haha .
    Tylko czy ja finansowo na prezenty wydolam w okresie zimowym . : d Oskar listopad urodziny , D grudzien , zaraz swieta , drugie jakby bylo w grudniu to kolejna osoba haha pozniej moje urodziny tez sobie cos sprezentowax trzeba haha . Bankrut murowany

Kattii lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Tak wczoraj sobie patrzylam na swoje wykresy , owulacje itp i gdyby wszystko szlo w 100% idealnie to moze cykl marcowy ? :D tp bym miala na ok 9-11 grudnia :D a D ma 14.12 urodziny . Mialby prezent co haha jeszcze jakby corka byla to chyba najlepszy prezent zycia haha .
    Tylko czy ja finansowo na prezenty wydolam w okresie zimowym . : d Oskar listopad urodziny , D grudzien , zaraz swieta , drugie jakby bylo w grudniu to kolejna osoba haha pozniej moje urodziny tez sobie cos sprezentowax trzeba haha . Bankrut murowany
    U mnie nie najgorzej bo ja marzec ,córka czerwiec,syn sierpień i mąż listopad a trzecie dziecko chciałam wcisnac na lipiec hahah

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wcisnelas ale na kwiecien hahah . :D

No mega duzo przytylam ;( boje sie jak bedzie a drugiej ciazy . Gdybym przytyla 15 chociazby to bylby sukces !!!:o

Wiesz niby tak ale Ja mam taki charakter ze nie umiem czegos zlego zaakceptiwac . Zreszta jako nastolatka ok 13 l nasluchalam sie za duzo obelg na swoj temat od rowiesnikow mimo ze nie bylam typowa grubaska to dzieciaki niektore mi nie szczedzily. Moze to taki uraz ? Nie wiem :(
    Ja napewno przyzwyczailam sie juz do swojego ciala w pasiaki. To paski milosci hahaha rece , uda , brzuch i cycki.w nich sa . Tego niestety nie zmienie i zostanie wiec to zaakceptowalam wiem ze reszte moge zmienic tylko wiecej pracy wlozyc w to i o to aie postaram chocby nie wiem co

emi_90, Kattii lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No to wcisnelas ale na kwiecien hahah . :D

No mega duzo przytylam ;( boje sie jak bedzie a drugiej ciazy . Gdybym przytyla 15 chociazby to bylby sukces !!!:o

Wiesz niby tak ale Ja mam taki charakter ze nie umiem czegos zlego zaakceptiwac . Zreszta jako nastolatka ok 13 l nasluchalam sie za duzo obelg na swoj temat od rowiesnikow mimo ze nie bylam typowa grubaska to dzieciaki niektore mi nie szczedzily. Moze to taki uraz ? Nie wiem :(
    Ja napewno przyzwyczailam sie juz do swojego ciala w pasiaki. To paski milosci hahaha rece , uda , brzuch i cycki.w nich sa . Tego niestety nie zmienie i zostanie wiec to zaakceptowalam wiem ze reszte moge zmienic tylko wiecej pracy wlozyc w to i o to aie postaram chocby nie wiem co

Ale masz samozaparcie, zazdroszczę. Ja zawsze byłam szczupła - nie jakoś bardzo no ale taka w sam raz. W szkole średniej mialam jakieś małe epizody z odchudzaniem ale na szczęście szybko mi przechodziło. No ale głupia postanowiłam się odchudzać po ciąży chociaż wcale nie przytyłam a teraz tak sobie myślę patrząc na zdjęcia że byłam szczuplejsza niż przed ciąża. Jedyne co mogłoby mi przeszkadzać to rozstępy które mnie też nie ominęły.
    No i wpadłam w taką obsesje na punkcie jedzenia że pewnie groziły mi jakieś zaburzenia odżywiania. Liczyłam kalorie każdego owocu, plasterka szynki itd. A były dni kiedy kupowałam słodycze których nie zjadłabym normalnie przez tydzień i się nimi objadałam. Zazwyczaj jak przychodził jakiś stres. Schudłam mocno, ale co z tego skoro moja psychika na tym ucierpiała. Jakoś się opamiętałam przyszedł efekt jojo ale już się tym nie przejmuję i teraz stawiam na to żeby ćwiczyć tyle na ile mam czasu siły i ochoty, jeść zdrowo ale bez przesady, jak mam ochote na ciasto albo fast fooda to też zjem. I może nie czuję się najlepiej ze swoim ciałem ale za to z głową jest ok haha :-P

Kattii lubi tę wiadomość

19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • kalcia64 Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    wejdz na ten link

https://naforum.zapodaj.net

wybierz sobie zdjecie ktore chcesz nam pokazac wcisnij wielkosc zdjecia 500x500 i zrob zapodaj

potem skopiuj nam link ten ostatni calkiem na dole BBcode ;) i wrzuc go tutaj
    no udalomi sie z tymi zdjeciami.wkleja
    m linki. test z porannego moczu wyszedl dodatni a teraz innej firmu I popoludniu I negatywny. thumb

[link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    To prawie jak w rodzice.pl hehe xD
    no czasem tak sie czuje ha ha

Kattii lubi tę wiadomość

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    m linki. test z porannego moczu wyszedl dodatni a teraz innej firmu I popoludniu I negatywny. thumb
    Moze z wieksza czuloscia robilas ten drugi badz duzo wypilas a mala beta narazie jest. Takze spokojnie . Powtorz za dwa dni jakies i napewno bedzie cacy

Kattii lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam ja zadzwonić do męża, bo wyszły jaja...że córka na liście zakwalifikowanych do przedszkola jest, teraz się dowiedziałam od sąsiadki, że jest druga lista przyjętych do przedszkola i poleciałam do przedszkola i co? Okazało się, że się nie dostała. Mega wkur... no jaja. W poniedziałek z dyrektorką mamy rozmawiać...

Parodka, Kattii lubią tę wiadomość

• kalcia64 Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Moze z wieksza czuloscia robilas ten drugi badz duzo wypilas a mala beta narazie jest. Takze spokojnie . Powtorz za dwa dni jakies i napewno bedzie cacy
    ranny test to byl najtanszy zakupiony w tesco a ten co robilam popoludniu ten niby co 6 dni przed miesiaczka clearblu. fakt taki ze ja mieszkam obecnie w toalecie co chwile na siusiu biegam. :)

• Parodka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Musiałam ja zadzwonić do męża, bo wyszły jaja...że córka na liście zakwalifikowanych do przedszkola jest, teraz się dowiedziałam od sąsiadki, że jest druga lista przyjętych do przedszkola i poleciałam do przedszkola i co? Okazało się, że się nie dostała. Mega wkur... no jaja. W poniedziałek z dyrektorką mamy rozmawiać...

Spokojnie Kochana. Jeśli spokojnie bez nerwów zagadacie to pójdą Wam na rękę i przyjmą młodą.

Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dpo - z popoludniowego moczu <3

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dd69f2b068bd.jpg

Niunka87, emi_90, Parodka, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    tez mialam wlasnie taka cieniutka kreseczkę :D wczoraj poranny tescik taki byl a dzisiaj juz mega kreska no ale tamten byl innej firmy z neta a ten ze sklepu.. warto robic jednej firmy testy polecam potem fajnie widac roznice miedzy jednym a drugim dniem... zrob jutro powtorke najlepiej kup 2 tej samej firmy identyczne i zrob jutro i pojutrze

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 14:37

• Niunka87 Przyjaciółka

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jestem 13dpo boli mnie brzuch kregoslup piersi mam tak ogromna zgage a jednak na takie objawy
    to troche za wczesnie kusi mnie na test ale boje sie ze bedzie negatywny chyba kupie tez ten clearblue
    w pierwszych dwoch ciazach nie mialam objawow tak szybko. @ powinna przyjsc jakos w weekend mam nadzieje ze nie przyjdzie.

emi_90, Kattii lubią tę wiadomość

Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Ja dzisiaj jestem 13dpo boli mnie brzuch kregoslup piersi mam tak ogromna zgage a jednak na takie objawy
    to troche za wczesnie kusi mnie na test ale boje sie ze bedzie negatywny chyba kupie tez ten clearblue
    w pierwszych dwoch ciazach nie mialam objawow tak szybko. @ powinna przyjsc jakos w weekend mam nadzieje ze nie przyjdzie.
    No to czekamy :-) Jak kupisz i zrobisz daj znać :-)
    Kurczę dziewczyny...ja już też bym chciała testować. Doczekać się nie mogę. Problem w tym, że do mojego testowania jeszcze 19 dni, ogrom czasu :D mogę co najwyżej sobie popatrzeć na pudełko z testem hahaaha w szafce mam ich 10 :P

Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    A kiedy ma przyjsc @ ?
    Kochana czy zrobisz teraz czy nie to i tak niczego nie zmieni jak bedzie @ miala przyjsc to i tak przyjdzie... a tak chociaz bedziesz wiedziała na czym stoisz itp po za tym bedac 13dpo kazdy test juz ci pokaze czy jest ciaza czy nie ale jak chcesz kup sobie clearblue ;)Na tym etapie co jestes to popoludniowy mocz ci nawet pokaze. Mnie tez krzyze bolały do tego cycki bolay bardziej sutki bardzo wrazliwe i tez myslalam ze na @... kazda z nas jest inna i kazda z nas odczuwa inaczej wszystko zalezy od wrazliwosci organizmu .

• Niunka87 Przyjaciółka

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Wam
    @ ma przyjsc w wekeend
    maz wlasnie w sklepie napisalam aby kupil mi test to zrobie jak wroci lub jutro rano

Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Dzieki Wam
    @ ma przyjsc w wekeend
    maz wlasnie w sklepie napisalam aby kupil mi test to zrobie jak wroci lub jutro rano
    Rób rób i daj znac co ci pokaże.. chociaż nie bedziesz musiała siedziec i sie meczyc do weekendu czy przyjdzie @ czy nie

Niunka87 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny mam do was pytanie...

Jak to jest że np robisz taki sam test identyczny w jednej ciazy i w dugiej w tym ze ten jeden robisz 11dpo a ten drugi 10dpo i oba robiony w 2 różnych ciążach..
    I jakim cudem ten z 10dpo jest duzo mocniejszy od tego z 11dpo ? xD

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego