X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok jak tak szefowo powiedzialas tak bedzie !:D hahaha nie ruszam dupska nigdzie hahahah

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wiesz moj D tez mnie kocha taka jaka jestem als co z tego jak Ja sie czuje zle ze soba od zawsze . Naprawde jedyne czego bym w sobie nie zmienila to buzia. Jest naprawde ladna chociaz sa gusta i gusciki haha .
    Widzisz a Ja mam problem z nogami , za cholere nie chca schudnac. Brzuch mega szybko !
    Ja wazac 70.kg wygladam.jak.anoreksja . Teraz mam 82 kg na liczniku mimo iz jestem wysoka 176 i nie widac PODOBNO az tak tego po mnie to ja czuje sie jak chodzacy slon.

    No Ja z Oskarem w ciazy przytylam 45 kg ... takze wyobraz sobie . :(
    To sporo przytylas ja po 10 kg w kazdej...
    Ja niska jestem i moze stad ten brzuch taki uciazliwy ale mam budowe za mamą wiec przypuszczam ze tego juz nie zmienie.. moje nogi i rece jak patyki i kazdy z czego chcesz schudnac a ja mowie ze z brzucha to mowia brzuch po ciazy a wcale nie tak do konca tylko po ciazy bo wczesniej mialam polowe z tego ...ja budowe mam szczupłą no ale co poradzic... ja tez sie nie czuje mega super w swoim ciele ale z czasem zaczynam sie przyzwyczajac bo sa rzeczy ktorych nigdy nie zmienimy a cale zycie sie nad tym udreczac bez sensu widocznie taka mam byc ..inaczej musialabym umrzec bo cale zycie marzylam o plaskim brzuszku i figurze klepsydry... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 11:03

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wczoraj sobie patrzylam na swoje wykresy , owulacje itp i gdyby wszystko szlo w 100% idealnie to moze cykl marcowy ? :D tp bym miala na ok 9-11 grudnia :D a D ma 14.12 urodziny . Mialby prezent co haha jeszcze jakby corka byla to chyba najlepszy prezent zycia haha .
    Tylko czy ja finansowo na prezenty wydolam w okresie zimowym . : d Oskar listopad urodziny , D grudzien , zaraz swieta , drugie jakby bylo w grudniu to kolejna osoba haha pozniej moje urodziny tez sobie cos sprezentowax trzeba haha . Bankrut murowany

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Tak wczoraj sobie patrzylam na swoje wykresy , owulacje itp i gdyby wszystko szlo w 100% idealnie to moze cykl marcowy ? :D tp bym miala na ok 9-11 grudnia :D a D ma 14.12 urodziny . Mialby prezent co haha jeszcze jakby corka byla to chyba najlepszy prezent zycia haha .
    Tylko czy ja finansowo na prezenty wydolam w okresie zimowym . : d Oskar listopad urodziny , D grudzien , zaraz swieta , drugie jakby bylo w grudniu to kolejna osoba haha pozniej moje urodziny tez sobie cos sprezentowax trzeba haha . Bankrut murowany
    U mnie nie najgorzej bo ja marzec ,córka czerwiec,syn sierpień i mąż listopad a trzecie dziecko chciałam wcisnac na lipiec hahah

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wcisnelas ale na kwiecien hahah . :D

    No mega duzo przytylam ;( boje sie jak bedzie a drugiej ciazy . Gdybym przytyla 15 chociazby to bylby sukces !!!:o

    Wiesz niby tak ale Ja mam taki charakter ze nie umiem czegos zlego zaakceptiwac . Zreszta jako nastolatka ok 13 l nasluchalam sie za duzo obelg na swoj temat od rowiesnikow mimo ze nie bylam typowa grubaska to dzieciaki niektore mi nie szczedzily. Moze to taki uraz ? Nie wiem :(
    Ja napewno przyzwyczailam sie juz do swojego ciala w pasiaki. To paski milosci hahaha rece , uda , brzuch i cycki.w nich sa . Tego niestety nie zmienie i zostanie wiec to zaakceptowalam wiem ze reszte moge zmienic tylko wiecej pracy wlozyc w to i o to aie postaram chocby nie wiem co

    emi_90, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No to wcisnelas ale na kwiecien hahah . :D

    No mega duzo przytylam ;( boje sie jak bedzie a drugiej ciazy . Gdybym przytyla 15 chociazby to bylby sukces !!!:o

    Wiesz niby tak ale Ja mam taki charakter ze nie umiem czegos zlego zaakceptiwac . Zreszta jako nastolatka ok 13 l nasluchalam sie za duzo obelg na swoj temat od rowiesnikow mimo ze nie bylam typowa grubaska to dzieciaki niektore mi nie szczedzily. Moze to taki uraz ? Nie wiem :(
    Ja napewno przyzwyczailam sie juz do swojego ciala w pasiaki. To paski milosci hahaha rece , uda , brzuch i cycki.w nich sa . Tego niestety nie zmienie i zostanie wiec to zaakceptowalam wiem ze reszte moge zmienic tylko wiecej pracy wlozyc w to i o to aie postaram chocby nie wiem co

    Ale masz samozaparcie, zazdroszczę. Ja zawsze byłam szczupła - nie jakoś bardzo no ale taka w sam raz. W szkole średniej mialam jakieś małe epizody z odchudzaniem ale na szczęście szybko mi przechodziło. No ale głupia postanowiłam się odchudzać po ciąży chociaż wcale nie przytyłam a teraz tak sobie myślę patrząc na zdjęcia że byłam szczuplejsza niż przed ciąża. Jedyne co mogłoby mi przeszkadzać to rozstępy które mnie też nie ominęły.
    No i wpadłam w taką obsesje na punkcie jedzenia że pewnie groziły mi jakieś zaburzenia odżywiania. Liczyłam kalorie każdego owocu, plasterka szynki itd. A były dni kiedy kupowałam słodycze których nie zjadłabym normalnie przez tydzień i się nimi objadałam. Zazwyczaj jak przychodził jakiś stres. Schudłam mocno, ale co z tego skoro moja psychika na tym ucierpiała. Jakoś się opamiętałam przyszedł efekt jojo ale już się tym nie przejmuję i teraz stawiam na to żeby ćwiczyć tyle na ile mam czasu siły i ochoty, jeść zdrowo ale bez przesady, jak mam ochote na ciasto albo fast fooda to też zjem. I może nie czuję się najlepiej ze swoim ciałem ale za to z głową jest ok haha :-P

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    wejdz na ten link

    https://naforum.zapodaj.net

    wybierz sobie zdjecie ktore chcesz nam pokazac wcisnij wielkosc zdjecia 500x500 i zrob zapodaj

    potem skopiuj nam link ten ostatni calkiem na dole BBcode ;) i wrzuc go tutaj
    no udalomi sie z tymi zdjeciami.wkleja
    m linki. test z porannego moczu wyszedl dodatni a teraz innej firmu I popoludniu I negatywny. thumb

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    To prawie jak w rodzice.pl hehe xD
    no czasem tak sie czuje ha ha

    Kattii lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    no udalomi sie z tymi zdjeciami.wkleja
    m linki. test z porannego moczu wyszedl dodatni a teraz innej firmu I popoludniu I negatywny. thumb
    Moze z wieksza czuloscia robilas ten drugi badz duzo wypilas a mala beta narazie jest. Takze spokojnie . Powtorz za dwa dni jakies i napewno bedzie cacy

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam ja zadzwonić do męża, bo wyszły jaja...że córka na liście zakwalifikowanych do przedszkola jest, teraz się dowiedziałam od sąsiadki, że jest druga lista przyjętych do przedszkola i poleciałam do przedszkola i co? Okazało się, że się nie dostała. Mega wkur... no jaja. W poniedziałek z dyrektorką mamy rozmawiać...

    Parodka, Kattii lubią tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Moze z wieksza czuloscia robilas ten drugi badz duzo wypilas a mala beta narazie jest. Takze spokojnie . Powtorz za dwa dni jakies i napewno bedzie cacy
    ranny test to byl najtanszy zakupiony w tesco a ten co robilam popoludniu ten niby co 6 dni przed miesiaczka clearblu. fakt taki ze ja mieszkam obecnie w toalecie co chwile na siusiu biegam. :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Musiałam ja zadzwonić do męża, bo wyszły jaja...że córka na liście zakwalifikowanych do przedszkola jest, teraz się dowiedziałam od sąsiadki, że jest druga lista przyjętych do przedszkola i poleciałam do przedszkola i co? Okazało się, że się nie dostała. Mega wkur... no jaja. W poniedziałek z dyrektorką mamy rozmawiać...

    Spokojnie Kochana. Jeśli spokojnie bez nerwów zagadacie to pójdą Wam na rękę i przyjmą młodą.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dpo - z popoludniowego moczu <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dd69f2b068bd.jpg

    Niunka87, emi_90, Parodka, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    no udalomi sie z tymi zdjeciami.wkleja
    m linki. test z porannego moczu wyszedl dodatni a teraz innej firmu I popoludniu I negatywny. thumb
    tez mialam wlasnie taka cieniutka kreseczkę :D wczoraj poranny tescik taki byl a dzisiaj juz mega kreska no ale tamten byl innej firmy z neta a ten ze sklepu.. warto robic jednej firmy testy polecam potem fajnie widac roznice miedzy jednym a drugim dniem... zrob jutro powtorke najlepiej kup 2 tej samej firmy identyczne i zrob jutro i pojutrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 14:37

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jestem 13dpo boli mnie brzuch kregoslup piersi mam tak ogromna zgage a jednak na takie objawy
    to troche za wczesnie kusi mnie na test ale boje sie ze bedzie negatywny chyba kupie tez ten clearblue
    w pierwszych dwoch ciazach nie mialam objawow tak szybko. @ powinna przyjsc jakos w weekend mam nadzieje ze nie przyjdzie.

    emi_90, Kattii lubią tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Ja dzisiaj jestem 13dpo boli mnie brzuch kregoslup piersi mam tak ogromna zgage a jednak na takie objawy
    to troche za wczesnie kusi mnie na test ale boje sie ze bedzie negatywny chyba kupie tez ten clearblue
    w pierwszych dwoch ciazach nie mialam objawow tak szybko. @ powinna przyjsc jakos w weekend mam nadzieje ze nie przyjdzie.
    No to czekamy :-) Jak kupisz i zrobisz daj znać :-)
    Kurczę dziewczyny...ja już też bym chciała testować. Doczekać się nie mogę. Problem w tym, że do mojego testowania jeszcze 19 dni, ogrom czasu :D mogę co najwyżej sobie popatrzeć na pudełko z testem hahaaha w szafce mam ich 10 :P

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Ja dzisiaj jestem 13dpo boli mnie brzuch kregoslup piersi mam tak ogromna zgage a jednak na takie objawy
    to troche za wczesnie kusi mnie na test ale boje sie ze bedzie negatywny chyba kupie tez ten clearblue
    w pierwszych dwoch ciazach nie mialam objawow tak szybko. @ powinna przyjsc jakos w weekend mam nadzieje ze nie przyjdzie.
    A kiedy ma przyjsc @ ?
    Kochana czy zrobisz teraz czy nie to i tak niczego nie zmieni jak bedzie @ miala przyjsc to i tak przyjdzie... a tak chociaz bedziesz wiedziała na czym stoisz itp po za tym bedac 13dpo kazdy test juz ci pokaze czy jest ciaza czy nie ale jak chcesz kup sobie clearblue ;)Na tym etapie co jestes to popoludniowy mocz ci nawet pokaze. Mnie tez krzyze bolały do tego cycki bolay bardziej sutki bardzo wrazliwe i tez myslalam ze na @... kazda z nas jest inna i kazda z nas odczuwa inaczej wszystko zalezy od wrazliwosci organizmu .

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Wam
    @ ma przyjsc w wekeend
    maz wlasnie w sklepie napisalam aby kupil mi test to zrobie jak wroci lub jutro rano

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Dzieki Wam
    @ ma przyjsc w wekeend
    maz wlasnie w sklepie napisalam aby kupil mi test to zrobie jak wroci lub jutro rano
    Rób rób i daj znac co ci pokaże.. chociaż nie bedziesz musiała siedziec i sie meczyc do weekendu czy przyjdzie @ czy nie

    Niunka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny mam do was pytanie...

    Jak to jest że np robisz taki sam test identyczny w jednej ciazy i w dugiej w tym ze ten jeden robisz 11dpo a ten drugi 10dpo i oba robiony w 2 różnych ciążach..
    I jakim cudem ten z 10dpo jest duzo mocniejszy od tego z 11dpo ? xD

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ