X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Najstarsza dwójka to już pewnie chodzi swoimi ścieżkami. Razem z nowym bobasem to będzie trójka małych dzieci. Ale tak jak Kattii podziwiam. Ja długo się zbierałam żeby zdecydować się na drugie, a tutaj 5... super :-):-):-)
    Niby tak ale wczesniej byli mniejsi i potrzebowali tez uwagi teraz napewno tez potrzebuja mimo jak to nastolatki gadki sam sobie poradzę a jak przychodzi co do czego to rodzice potrzebni. Kazde dziecko mimo wieku potrzebuje tej uwagi a trzeba ja podzielić na wszystkich hehe mi psycha by padla :D Ja przy dwójce psychicznie szału dostaje w ogole ostatnio to nie ma dnia tak mnie wszystko wkurza ze nie wyrabiam nerwowo z moimi lobuzami ... najbardziej kocham poranki bo synek wychodzi ze swojego pokoju biegnie do mnie i mówi hey mama leci przytula sie i daje buziaka i tak do 2 h grzecznie,cisza siedzi oglada bajki bawi sie bo corka spi dluzej z reguly spioch po mnie :D ale potem córka sie budzi i zaczyna sie jadka ooo mamo ! xD Z niej taka prowokatorka że oh...2 dni temu kąpalam ich przed spaniem a na drugi dzień w ciagu dnia powtórke zrobilam bo sobie wymyslili lać z butelki mleko na glowy... cale wlosy klejące aaaaaa no szlak czlowieka trafia haha
    A młody jest taki ze ciagle siedzi i powtarza jedno slowo i tak dlugo bedzie je powtarzac az ci łeb urwie ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 08:46

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to podziwiam wszystkich ktorzy sie decydują na dzieci w dosyć małym odstępie czasu. Taka ze mnie podziwiająca dziewczyna haha :-P Przy jednym to jest kupa roboty, a 2, 3 i więcej to już obłęd. Ale myślę ze warto choćby dla tych poranków. :-)

    Szczęśliwa_Mama, Kattii, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    No ja to podziwiam wszystkich ktorzy sie decydują na dzieci w dosyć małym odstępie czasu. Taka ze mnie podziwiająca dziewczyna haha :-P Przy jednym to jest kupa roboty, a 2, 3 i więcej to już obłęd. Ale myślę ze warto choćby dla tych poranków. :-)
    Dokładnie... co by było warte nasze życie bez tych mały tulacych nas rączek,bez tych buziaczków i uśmiechów... nic nie byłoby warte

    Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokłóciłam się ze swoim wczoraj wieczorem w zasadzie o pierdołę, ale tak mnie wkur...
    I w sumie tylko jedno przytulanie było 10dc, raczej nic z tego...
    Ja też chodzę zła, wszystko mnie denerwuje, dzieciaki dają popalić i znowu wstałam z bólem głowy :(

    Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny zrobilam test I wyszla cieniuska kreseczka chcialam zdjecie wkleic ale niewiem jak

    Kattii, Szczęśliwa_Mama, Parodka, ZakręconaOna, emi_90, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Pokłóciłam się ze swoim wczoraj wieczorem w zasadzie o pierdołę, ale tak mnie wkur...
    I w sumie tylko jedno przytulanie było 10dc, raczej nic z tego...
    Ja też chodzę zła, wszystko mnie denerwuje, dzieciaki dają popalić i znowu wstałam z bólem głowy :(
    Mnie tez boli glowa..wczoraj zaczela i dzis boli ale wzielam przeciwbolowe i mija naszczescie bo zapowiada sie ze nie bedzie dzisiaj padac a musze do miasta isc z dziecmi na zakupy cos na chleb kupic itp Mąż poleciał dzisiaj na doróbkę do innej pracy bo mu zalatwiłam ;) bedzie od 10-16 w pracy jutro i pojutrze wolne a w poniedzialek idzie tez tam na doróbkę i od wtorku leci do swojej pracy na 12h przez 4 dni.

    Kochana pogodzicie sie do tego czasu jeszcze pozytywu owulaka nie mialas także na spokojnie. Na nerwy najlepszym lekiem jest przemilczec a potem porozmawiac na spokojnie ,przytulic sie i wszystko zejdzie samo przynajmniej na mnie to działa i odczuwam ulgę wtedy. Ja bardzo nie lubie z moim się kłocic i jak juz do tego dojdzie a zdarza sie to naprawdę bardzo rzadko to bardzo przez to cierpię bo nie lubię się nie odzywac i to tak bardzo mnie boli ze dlugo nie wytrzymujemy.
    Moje diabełki też dają popalic chyba takie dni mają dziwne bo naprawdę mają kompletnie gdzies co do nich mówie i robia co chcą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    hey dziewczyny zrobilam test I wyszla cieniuska kreseczka chcialam zdjecie wkleic ale niewiem jak
    Oooo kochana to ja juz ci zaraz pisze co i jak :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    hey dziewczyny zrobilam test I wyszla cieniuska kreseczka chcialam zdjecie wkleic ale niewiem jak
    wejdz na ten link

    https://naforum.zapodaj.net

    wybierz sobie zdjecie ktore chcesz nam pokazac wcisnij wielkosc zdjecia 500x500 i zrob zapodaj

    potem skopiuj nam link ten ostatni calkiem na dole BBcode ;) i wrzuc go tutaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no ja też nie lubię jak jesteśmy pokłóceni :( nie spałam pół nocy przez to... eh
    Zawsze dzwoni około 11, bo ma luźniej w pracy. Zobaczymy czy zadzwoni...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 09:42

    Kattii lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Noooo pieknie rozpoczety dzien widzac , ze mamy chyba nowa ciezaroweczke na forum . Kattii sama na ta chwile juz nie bedziesz hehe. Oby wiecej Was w sierpniu jeszcze przybylo.

    Ja od rana poogarnialam juz troszke , dziecie po sniadaniu z Mama , kawka w ruch poszla i patrzymy na bajki. :) kurcze na dworze niby sloneczko , ladna pogoda a chlodno . Tak wiosennie jest doslownie. Ciekawe czy bedzie cueplutko dzis .
    Mam kursa dzis na zakupy male ale dopiero kolo 16 pojde to odprowadze Tesciowa do pracy bo akurat po drodze :)

    Mama moja z ojczymem wybieraja sie do Nas w odwiedziny we wrzesniu , chałupa ludzi bedzie doslownie hahah . Wlacznie z nami i z malym bedzie 6 osob . 5 doroslych w tym hahaha . Bysmy tylko sie nie pozabijaly hahaha , dobrze ze mam dom w miare duzy i kazdego upchne gdzies .

    Wczoraj mialam owulacje na 1000000% . Bol masakryczny byl ... ledwo siadalam , a krocza dotknac nie moglam. Dzis mam tez bol ale juz znosny. Jak taki mocniej niz sredni okres . Gdybym serduszkowala wczoraj czy dzis to bankowo ciaza ! Bankowo by byla bo az grzech zeby z taka owulka nie zajsc hahaha

    No ale serduszka byly 2 dni temu z zabezpieczeniem od polowy wiec mam nadzieje ze tam nic nie skapnelo bo kaplica by byla hahahahahhaha

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no ja też nie lubię jak jesteśmy pokłóceni :( nie spałam pół nocy przez to... eh
    Zawsze dzwoni około 11, bo ma luźniej w pracy. Zobaczymy czy zadzwoni...
    Kochana nie denerwuj sie dodatkowo . Bez sensu...jezeli nie zadzwoni to daj na luz . Porozmawiacie w domu , przez tel to tez zadna rozmowa. Moze musi tez troszke przemyslec.


    Raczej zadna z Nas z mezem nie lubi byc na stopie wojennej .
    Pogodzicie sie dzis zobaczysz ;*

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no ja też nie lubię jak jesteśmy pokłóceni :( nie spałam pół nocy przez to... eh
    Zawsze dzwoni około 11, bo ma luźniej w pracy. Zobaczymy czy zadzwoni...
    Daj znac czy zadzwoni.
    Wiesz faceci to faceci trzeba ich czasem ustawić bo inaczej sie nie da. Ja fakt bardzo rzadko z moim sie kloce ale wtedy wygarynam doslownie wszystko co mi lezy .
    Także na spokojnie myśle że zadzwoni mój mimo iż sie do niego nie odzywam to i tak dzwoni jak ma przerwe,dobija sie a ja i tak nie odbieram mimo ze on wie ze mnie wkurzyl hehe wtedy wraca z pracy idzie zapalic chyba na odwage i podchodzi i przeprasza i tak zaczyna sie gadka. Może przyczyną tego że nie potrafimy dlugo ze sobą nie gadać jest fakt że nie mamy tak naprawde tutaj nikogo po za sobą bo tak moze wtedy poszlabym do znajomej czy cos i mialabym z kim pogadac.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzien dobry :)
    Noooo pieknie rozpoczety dzien widzac , ze mamy chyba nowa ciezaroweczke na forum . Kattii sama na ta chwile juz nie bedziesz hehe. Oby wiecej Was w sierpniu jeszcze przybylo.

    Ja od rana poogarnialam juz troszke , dziecie po sniadaniu z Mama , kawka w ruch poszla i patrzymy na bajki. :) kurcze na dworze niby sloneczko , ladna pogoda a chlodno . Tak wiosennie jest doslownie. Ciekawe czy bedzie cueplutko dzis .
    Mam kursa dzis na zakupy male ale dopiero kolo 16 pojde to odprowadze Tesciowa do pracy bo akurat po drodze :)

    Mama moja z ojczymem wybieraja sie do Nas w odwiedziny we wrzesniu , chałupa ludzi bedzie doslownie hahah . Wlacznie z nami i z malym bedzie 6 osob . 5 doroslych w tym hahaha . Bysmy tylko sie nie pozabijaly hahaha , dobrze ze mam dom w miare duzy i kazdego upchne gdzies .

    Wczoraj mialam owulacje na 1000000% . Bol masakryczny byl ... ledwo siadalam , a krocza dotknac nie moglam. Dzis mam tez bol ale juz znosny. Jak taki mocniej niz sredni okres . Gdybym serduszkowala wczoraj czy dzis to bankowo ciaza ! Bankowo by byla bo az grzech zeby z taka owulka nie zajsc hahaha

    No ale serduszka byly 2 dni temu z zabezpieczeniem od polowy wiec mam nadzieje ze tam nic nie skapnelo bo kaplica by byla hahahahahhaha
    No to widze bedziesz miała co robic :D
    Szkoda że sie jeszcze nie staracie a przecież mówilaś coś innego.
    Tak chyba tak bo widze ze koleżanka na wykresie plusik już wstawiła ale nadal czekam na te zdjecie testu co miała wrzucic.

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myśle ze miałam owulacje wczoraj około 23 bo napierdzielał mnie jajnik dość mocno, chociaż z temperatur raczej nie da się tego wyczytać :P ;) kurde jak nie było ciąży na naszym wątku to nie było a teraz drugi dzień pod rząd coś się dzieje :D super! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 10:05

    Kattii lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ja myśle ze miałam owulacje wczoraj około 23 bo napierdzielał mnie jajnik dość mocno, chociaż z temperatur raczej nie da się tego wyczytać :P ;) kurde jak nie było ciąży na naszym wątku to nie było a teraz drugi dzień pod rząd coś się dzieje :D super! <3
    Kochana delikatnie wyzsza temp masz ale owu wyznaczy ci dopiero 3 dni po owulacji wiec tak patrze ze za 2 dni powinno ci wyznaczy o ile temp bedzie szla w gore a nie spadnie np jutro w dól ;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii bo byl inny plan ale widzisz ... niczego na 100% nigdy nie moge sobie zaplanowac bo wychodzi zupelnie inaczej . Wiecznie cos wiec wstrzymam sie . W sumie mam dopiero 2,5 latka w domu . :) wiadomo ze chec posiadania drugiego dziecka jest spora ale wstrzymam sie . Moze to glupie dla kogos obok ale zbyt dlugo czekalam i planowalam ten wyjazd zeby teraz w ciazy tam siedziec , szczegolnie zachodzac teraz bylabym juz w styczniu w 5 miesiacum brzuch , bankowo calodniowe i nocne mdlosci , rzyganie ... zaden urlop dla mnie tym bardziej ze jedziemy bez malego tam specjalnie pobawic sie , pokorzystac z atrakcji z ktorych nie moglismy jak maly mial rok gdy tam bylismy... a napewno nie pobawilabym sie w ciazy i tu nawet o alkohol nie chodzi .Mamy kolejny wyjazd z grupa znajomych w grudniu tez ... sama mlodziez , sylwesrer , zabawa w zakopanem ... Pozatym mam sklonnosci duze do tycia od dziecka wiec zalezy mi na tym by znow nie wazyc 120 kg idac do porodu bo pozniej mam masakre ze zrzuceniem tego plus moje cialo wyglada jak jeden wielki flak z rozstepami . Do dzis ! Dlatego ciesze sie z czasu ktory mam jeszcze na zrzucenie tych paru kg .
    Mowie no dla kogos moze to byc dosc dziwne ale Ja naprawde nie cierpie swojego wygladu i wiem ze cjyna bym w depresje popadla gdybym przytyla znow tak.duzo jeszcze startujac z takiej wagi jak mam .


    Jezeli nie chcecie mnie tu na forum bo przesunelam plany aporo z ciaza to smialo powiedziec mi mozna :) nie chcialam wyjsc na klamczuche bo brzydze sie tym . Po prostu nastapila zmiana planow z mojej strony bo ze strony mojego D w zyciu. On by chcial juz . Nawet Tesciowa moja zdziwila mnie 2 dni temu pytajac czy w koncu zaczwliamy sie starac o drugie gdzie pare miesiecy temu byla przeciwna drugiej ciazy narazie. :o

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony szkoda owszem bo bym moze urodzila dziecko na wakacje tak jak mi sie marzylo ale no coz . Jak urodze w zime tez bedzie dobrze . :) zawsze lepiej tak niz na ta cholerna jesien jak malego ...

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bede miala co robic bede haha . Szczegolnie ze przyjada nie na krotko :D

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kattii bo byl inny plan ale widzisz ... niczego na 100% nigdy nie moge sobie zaplanowac bo wychodzi zupelnie inaczej . Wiecznie cos wiec wstrzymam sie . W sumie mam dopiero 2,5 latka w domu . :) wiadomo ze chec posiadania drugiego dziecka jest spora ale wstrzymam sie . Moze to glupie dla kogos obok ale zbyt dlugo czekalam i planowalam ten wyjazd zeby teraz w ciazy tam siedziec , szczegolnie zachodzac teraz bylabym juz w styczniu w 5 miesiacum brzuch , bankowo calodniowe i nocne mdlosci , rzyganie ... zaden urlop dla mnie tym bardziej ze jedziemy bez malego tam specjalnie pobawic sie , pokorzystac z atrakcji z ktorych nie moglismy jak maly mial rok gdy tam bylismy... a napewno nie pobawilabym sie w ciazy i tu nawet o alkohol nie chodzi .Mamy kolejny wyjazd z grupa znajomych w grudniu tez ... sama mlodziez , sylwesrer , zabawa w zakopanem ... Pozatym mam sklonnosci duze do tycia od dziecka wiec zalezy mi na tym by znow nie wazyc 120 kg idac do porodu bo pozniej mam masakre ze zrzuceniem tego plus moje cialo wyglada jak jeden wielki flak z rozstepami . Do dzis ! Dlatego ciesze sie z czasu ktory mam jeszcze na zrzucenie tych paru kg .
    Mowie no dla kogos moze to byc dosc dziwne ale Ja naprawde nie cierpie swojego wygladu i wiem ze cjyna bym w depresje popadla gdybym przytyla znow tak.duzo jeszcze startujac z takiej wagi jak mam .


    Jezeli nie chcecie mnie tu na forum bo przesunelam plany aporo z ciaza to smialo powiedziec mi mozna :) nie chcialam wyjsc na klamczuche bo brzydze sie tym . Po prostu nastapila zmiana planow z mojej strony bo ze strony mojego D w zyciu. On by chcial juz . Nawet Tesciowa moja zdziwila mnie 2 dni temu pytajac czy w koncu zaczwliamy sie starac o drugie gdzie pare miesiecy temu byla przeciwna drugiej ciazy narazie. :o
    Co ty za głupoty piszesz to że przesunelas sie w staraniach niczego tu nie zmienia wiec siedzisz z nami na dupie i koniec a spróbuj nam tylko wyjsc to pożałujesz wrr ! :D
    Rozumiem twoją decyzję jesli tak uznaliscie że bedzie lepiej to wiadomo zrobicie tak jak uzgodniliscie i prawda z mdlosciami sie nie pobawicie :D
    Uuuu az tak waga w góre ci idzie ? masakra O.o
    Ja tez mam rozstepy i brzuszek bo mam juz takie geny,budowe i brzucha nigdy nie bede miala plaskiego a wcale nie waże nie wiadomo jak dużo wiec musialabym z 40kg wazyc aby brzucha w ogole chyba nie miec a to grozi anemia i co gorsza anorekcją... są rzeczy dla ktorych nie bede marnować zdrowia,ważne ze mąż kocha mnie taką jaką jestem ;)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz moj D tez mnie kocha taka jaka jestem als co z tego jak Ja sie czuje zle ze soba od zawsze . Naprawde jedyne czego bym w sobie nie zmienila to buzia. Jest naprawde ladna chociaz sa gusta i gusciki haha .
    Widzisz a Ja mam problem z nogami , za cholere nie chca schudnac. Brzuch mega szybko !
    Ja wazac 70.kg wygladam.jak.anoreksja . Teraz mam 82 kg na liczniku mimo iz jestem wysoka 176 i nie widac PODOBNO az tak tego po mnie to ja czuje sie jak chodzacy slon.

    No Ja z Oskarem w ciazy przytylam 45 kg ... takze wyobraz sobie . :(

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ