X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii każda ciąża jest inna, widocznie w jednej ciąży beta szybciej przyrastała i w 10 dpo osiągnęła wartość większą niż w 11 dpo drugiej ciąży. Popatrz sobie na normy beta HCG dla poszczególnych tyg ciąży i zobacz jakie te zakresy norm są szerokie.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 4 tydzień ciąży znalazłam w necie norm€ bety 5-426, może 10 dpo w jednej ciąży Twoja beta była bliżej tych 400 a 11 dpo drugiej ciąży oscylowała w dolnej normie co znalazło odzwierciedlenie na teście? :) Nie wiem, specjalistą nie jestem, nawet nigdy nie robiłam sobie bety z krwi, wyłącznie testy :D ale tak sobie to tłumaczę na chłopski rozum :-)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Katii każda ciąża jest inna, widocznie w jednej ciąży beta szybciej przyrastała i w 10 dpo osiągnęła wartość większą niż w 11 dpo drugiej ciąży. Popatrz sobie na normy beta HCG dla poszczególnych tyg ciąży i zobacz jakie te zakresy norm są szerokie.
    Mozliwe że tak jest jak mówisz ale troche to dziwne hehe ze az taka duza roznica :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Na 4 tydzień ciąży znalazłam w necie norm€ bety 5-426, może 10 dpo w jednej ciąży Twoja beta była bliżej tych 400 a 11 dpo drugiej ciąży oscylowała w dolnej normie co znalazło odzwierciedlenie na teście? :) Nie wiem, specjalistą nie jestem, nawet nigdy nie robiłam sobie bety z krwi, wyłącznie testy :D ale tak sobie to tłumaczę na chłopski rozum :-)
    Tez nigdy nie robiłam bety takze tego no tyle sie znam co i ty hehe :D

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrócił juz twój z tym testem ? czekam i czekam xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka zrób teraz, czekamy ;)

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Niunka zrób teraz, czekamy ;)
    i jak tam pogodzona z mezem ? :D

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobie jutro rano maz wrocil z testem z tesco nie wspomnialam ze tym razme myslalam o innym wiec zrobie z porannego moczu i dam jutro rano znac :)
    Dzieki :)

    emi_90 lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    zrobie jutro rano maz wrocil z testem z tesco nie wspomnialam ze tym razme myslalam o innym wiec zrobie z porannego moczu i dam jutro rano znac :)
    Dzieki :)
    kazdy inny i tak juz ci pokaze nawet z rozcieńczonego xD

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie testujące ! :-* Mój okres wreszcie dobiegł końca i chyba dzisiaj zapowiada się na ❤ Niby wcześnie zaczynamy, ale przy moich krótkich cyklach (z reguły 26 dniowe, ale ostatnio coś mam 24 dniowe) to nigdy nic nie wiadomo, a dzisiaj 6 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 20:18

    Kattii lubi tę wiadomość

  • MamaHani Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny 8 lipca miałam mieć miesiączkę zrobiłam test i 2 kreski byłam dzisiaj u lekarza mam 5 tc i 5 dni ale tylko pęcherzyk stwierdził że może za wcześnie nie chciał zbytni nic mówić kazał zrobić BETA HCG zrobiłam od razu i dostałam wynik na meila 4330 mIU/ml co na mój rozum wychodzi że pusty pecherzyk ciąża zatrzymana? czy są jakieś szanse kazał powtórzyć betę po 48h i czy rośnie jeśli tak to dobrze a jęsli nie to moje przypuszczenia mogą być słuszne

    Boli mnie podbrzusze i małe plamienie miałam ale możliwe że po badaniu długo bardzo badał.
    Doszła mi nadżerka :/ KAzał brać duphaston 2x1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 20:45

    21.06.2016 Córeczka
    14.05.2018 Aniołek (6tc)
    8.07.2018 ostatnia miesiączka ( ciąża)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaHani wrote:
    ey dziewczyny 8 lipca miałam mieć miesiączkę zrobiłam test i 2 kreski byłam dzisiaj u lekarza mam 5 tc i 5 dni ale tylko pęcherzyk stwierdził że może za wcześnie nie chciał zbytni nic mówić kazał zrobić BETA HCG zrobiłam od razu i dostałam wynik na meila 4330 mIU/ml co na mój rozum wychodzi że pusty pecherzyk ciąża zatrzymana? czy są jakieś szanse kazał powtórzyć betę po 48h i czy rośnie jeśli tak to dobrze a jęsli nie to moje przypuszczenia mogą być słuszne

    Boli mnie podbrzusze i małe plamienie miałam ale możliwe że po badaniu długo bardzo badał.
    Doszła mi nadżerka :/ KAzał brać duphaston 2x1
    Hej! Witamy ;-) Dlaczego uważasz, że ciąża zatrzymana? Beta chyba w porządku jak na ten tydzień patrząc na normy na necie

    Kattii lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mozesz stwierdzic ciazy zatrzymanej bo boli podbrzusze i masz plamienie. Przede wszystkim to plamienie moze byc po badaniu jak.i z nadzerki a dodatkowo wiele kobiet ma je na poczatku jak jest to w czasie gdy powimna byc miesiaczka mniej wiecej. Bete masz naprawde wysoka woec po proatu powtorzyc ja trzeba po dwoch dniach i sprawdzic przyrost.
    Ja sama mialam meeeega bole podbrzusza na oko w 5-6 tyg ciazy teraz wyliczajac ( jeszcze o.niej nie wiedzialam ) i bylam pewna ze olres przyjdzie bo az mna targalo z bolu .
    W 5 tyg ciazy nawet w 6 czasem nie widac nic poza pecherzykiem , nie ma reguly wszystko.zalezy od zagniezdzenia sie zarodka.. po proatu za wczesnie i tyle dlatego na takie badanie lepiej isc kolo 7-8 tyg zeby miec wieksze szamse na zobaczenie ze czlowieczek w nas rosnie. Spokojnie , duzo odpoczywaj i bierz duphaston nawet 3 razy dziennie . Progesteromu na poczatku nigdy dosc nie.przedawkujesz go . Zycze duzo.sil i spokojnej glowy.

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi to fatycznie krotkie cykle masz , wychodzilo by ze i tak lada chwila owulacja za max 4 dni wiec dzialajcie :) powodzonka

    emi_90, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti pogodziłam, ale mąż po pracy jeszcze gruz wywoził, żeby na niedzielę na urodziny posprzątać podwórko i już chrapie, a my dopiero jemy kolację. Nie mam sumienia go budzić, bo ledwo miał siły się umyć...
    Zresztą bardzo dziwne mam te testy owulacyjne. Ja zawsze miałam jednego dnia lekką drugą kreskę, drugiego dnia wyraźną, a trzeciego praktycznie nic nie było widać. I bez problemu wiedziałam kiedy owulacja, a teraz mam tą drugą kreskę widoczną już ok kilku dni, ale słabą i cały czas taką samą...
    Nie wiem czy przypadkiem nie będę miała cyklu bezowulacyjnego. Bo dzisiaj już 13 dc, a mam cykle 26-27, więc zgłupiałam ;) Poprzednio 13 dc miałam straszne bóle jajników, a teraz delikatnie podbrzusze odczuwam i noga mnie rwie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 22:23

    Madlen_, Parodka, Kattii lubią tę wiadomość

  • MamaHani Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam czarne myśli lekarz powiedział jak beta nie będzie przyrastać t0o może być ciąża zatrzymana mam stawić się za 2 tyg i wtedy będzie wiadomo czy coś się dzieje czy jednak nie.. W wtorek wracam do pracy może przestanę myśleć i samo wszystko się potoczy jak ma być ciąża to będzie.

    21.06.2016 Córeczka
    14.05.2018 Aniołek (6tc)
    8.07.2018 ostatnia miesiączka ( ciąża)
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sprawa jasna ze jak nie bedzie roslo to niestety sie nie udalo alw trzeba byc dobrej mysli. Pamietaj ze pozytywne myslenie wiele daje . Lekarz nie moze ci nic tez powiedziec w tak wczesnym etapie . Za 2 tyg pewnie zobaczysz serduszko juz takze spokojnie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierniczę, ale mam istny armagedon. Dzieciaki wymiotują na zmianę. Masakra. I mnie też już coś nęci. Fak

    Kattii lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuu wspolczuje ... jakas jelitowka Was zlapala czy jedliscie to samo moze i sie zatruliscie ?
    Przesrana sprawa :/ elektrolity pijcie

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 04:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wirus, bo u szwagierki też wymioty i biegunkę mają dodatkowo.
    Jeszcze oka nie zmrużyłam, ale chyba jest już im lepiej. Może do rana spokojnie pośpimy już. Ciekawe czy w dzień znowu się nie zacznie :(

    Kattii lubi tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ