X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra biszkopt się piecze, dzieciaki mi pomagały ;)
    Teraz myjemy okna z moimi pomocnikami he he

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti spójrz na mój wykres ;)
    A o co chodzi z tymi butami dla córci?

    Kattii lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa dobrze , ze dzieciaki lepiej juz i zjadly cos . Duzo niech pija .
    Ja aiedze z Tesciowa , pijemy kawke i ogladamy jakis denny film na necie. Nic ciekawego nis ma :(
    Szukamy czajnikow gazowych bo i ona i my potrzebujemy a chcemy porzadne kupic bez okleiny zadnej ale nie za miliony a ceny sa kosmos ...
    Oskar sie bawi , piszczy , skacze a pies za nim plus szczekanie . Kur*** dom wariatow doslownie .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wysprzatalam dom od a do z . D panele polozyl malemu i co ? Juz jest burdel . Podlogi do odkurzania i mycia . Co jest nie tak ... :o szlag mnie trafi dzisiaj chyba . Mam jeszcze jakies w sobie nerwy chust wie skad .
    D w pracy do 18 , dopiero poniedzialwk ma wolny.
    Ja czekam na odpowiedz od kosmetyczki bo umowilam sie na rzesy ale dopiero ma termin na czwartek :( i kurcze czekam czy cos sie zwolni. Musze sie odstresowac , zrobic cos wokol siebie .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie siedze z domowa maseczka na twarzy. Ostatnio tak po zelu ktoty kupilam w bootsie mnie wysypalo ze nie uzywam nic do twarzy procz clotrimazolu i olejku herbacianego. Teraz nalozylam maske z sody, cytryny , jajka , oleju kokosowego i kurkumy . Baja sciagajaco orzezwiajaca

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wlasnie siedze z domowa maseczka na twarzy. Ostatnio tak po zelu ktoty kupilam w bootsie mnie wysypalo ze nie uzywam nic do twarzy procz clotrimazolu i olejku herbacianego. Teraz nalozylam maske z sody, cytryny , jajka , oleju kokosowego i kurkumy . Baja sciagajaco orzezwiajaca
    Ja natomiast siedzę w łazience z farbą na głowie :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kończę myć okna, mały usypia, córcia też się położyła, bo noc zarwana. Jak zasną to spokojnie wysprzątam łazienkę ;)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a juz im lepiej nie wymiotuja

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podziwiam ze masz jeszcze sile po takiej nocy tyle ogarnac.ja siedzie i pije kawe.posprzatam reszte jak moj wroci i ogarnie mloda bo sie poklocilysmy.a mloda od 2 dni nie moze sama wychodzic na podworko.bylysmy pare minut ale ombinowala i teraz lezy pod kocem i sciemnia ze czyta ksiazke

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak lepiej. Już nie wymiotują. Dzięki dziewczyny za wsparcie i rady ;)

    Anusiak ciężko mi bardzo. Najchętniej bym się teraz położyła razem z nimi, ale mam swój plan i chcę go zrealizować.
    Żeby nie te urodziny, to bym na pewno olała sprzątanie :P
    Ale nie jest źle, mam dobry czas.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Tak lepiej. Już nie wymiotują. Dzięki dziewczyny za wsparcie i rady ;)

    Anusiak ciężko mi bardzo. Najchętniej bym się teraz położyła razem z nimi, ale mam swój plan i chcę go zrealizować.
    Żeby nie te urodziny, to bym na pewno olała sprzątanie :P
    Ale nie jest źle, mam dobry czas.
    No wlasnie. Nie zawszw mozna sie polozyc i olac wszystko :(
    Wieczorem jak padniesz to jak dziecko bedzuesz spala kochana :*
    Wazne ze dzieci zdrowe juz :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fajnie ze im lepiej niech juz tak zostanie.wiadomo jak zaplanowałąs urodzinki dziecku to szkoda zeby sie rozczarowało

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wypilam trzecia kawe , zalatwiam chyba sobie prace . Ciezko bedzie nam z wymianami malym jak Tesciowa pojedzie bo godzinami sie nie zgrywamy i bedzie trzeba na kilka dni po 2 h opiekunke zalatwic od pazdziernika ale narazie moglabym skorzystac jak Ona jest . Pozniej moja mama z ojczymem beda takze wymiana jakas bedzie mozliwsza bardziej.


    Tesciowa zabrala mojego malego na spacer do miasta , 4,5 km w jedna takze za szybko nie wroca . Mam labe . W moje dziecko dzisiaj diabel wstapil w pewnym momencie , tak durnie sie zaczal zachowywac , przypier*** mi zmiotka przez glowe :/
    Dostal kare , wygonilam go do siebie do.pokoju ... po czasie przyszedl przeprosil , zjadl i poszli . Ze 2 h bankowo mam spokoj to akurat . Posprzatam znow :/ bo wszedzie klaki psa i okruchy .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona miłego sprzątania ;) będzie mi raźniej he he
    Ja biorę się za krem do ciasta.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dzieki . :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti spójrz na mój wykres ;)
    A o co chodzi z tymi butami dla córci?
    Tak wiem widziałam ze wyznaczył prawdopodobna owulkę mimo iż owulaki mówia negatyw xD ale zaznaczył przerywaną wiec nie jest pewny... chociaz patrzac na twoja temp gdyby nie ten negatywny test tez bym powiedziała że to owulka w tym miejscu.

    Z butami chodzi o to że cieżko dostać na nia buty.. ma wysokie podbicie bardzo wysokie na dzieci ma najwieksze jakie maja tutaj w tabeli :( Byłam w clarksie przymiarke zrobili itp abym znala numer i pelno kartonow przynosili i zadne nie pasowaly bo albo noga wchodzila do polowy albo rzepy w polowie tylko siegały za to jak przyniosła o rozmiar wieksze to noga fakt weszla ale co z tego jak sa duzo za duze i by sie przewracala w nich wiec wyszlismy bez niczego... dzis zamowilam online w Bartku mam nadzieje ze bedą dobre ... musialam jej kupic bo ona po za sandalkami nie ma zadnych juz butów a przeciez nie dlugo do przedszkola . Bedziemy mieli z nia duze problemy cos czuje z kupowaniem butów dla niej :/ synek ma najniższe a ona najwyzsze ....

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mam jeśli Cię to pocieszy to mój wykres w tym cyklu tez mi narazie niczego konkretnego nie mówi :P może ten miesiąc jakiś taki felerny się trafił xD ja wróciłam z pracy i mam zamiar odpoczywac, wieczorem może mój narzeczony wróci do domu wiec muszę być wypoczęta xD

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my poserduszkowaliśmy ❤ wczoraj wieczorem się nie udało, za to dziś tak :D

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane u mnie małpiszon od wczoraj, więc testu nie będzie. Póki co mam do zrobienia kolejne badania hormonalne oraz obciążenie glukozą i homocysteina.
    Plan jest, ale motywacja spada. Muszę się brać za siebie.

    Kattii lubi tę wiadomość

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Szczęśliwa mam jeśli Cię to pocieszy to mój wykres w tym cyklu tez mi narazie niczego konkretnego nie mówi :P może ten miesiąc jakiś taki felerny się trafił xD ja wróciłam z pracy i mam zamiar odpoczywac, wieczorem może mój narzeczony wróci do domu wiec muszę być wypoczęta xD
    Ty tam brykaj brykaj a nie mi marudzisz pod wykresem że nie że nie ! xD

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ