X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Tak . Ja tak mialam nie raz . Do 2 dni po trzymalo sie jeszcze . :)

    Mamuska to musialas miec krotsza faze lutealna 11 dniowa albo owulacja jednak byla prawidlowo a testy cos nie teges. No organizm nie jest 100% ksiazkowy wiadomo ale u Mnie w 100 % po owulacji zawsze 14 dni po jest okres np
    Do tego wszystkiego znowu jajnik mnie boli. Cos jest nie teges se mna jednak
    Bedzie winko we Wloszech

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona chyba się nie zrozumiałyśmy :P
    Poprzedni cykl miałam 26 dni, ból jajników 13 i 14 dc, ale testów owulacyjnych nie robiłam.
    W tym owulacja 15 dc, robiłam testy.
    A ovu jeszcze mi nie wyznaczyło owulacji ;)
    Aaaa to nie zrozumialysmy faktycznie hahaha .
    No to ciekawa az jestem bo jezeli bylaby w 15 dc to generalnie powinnas miec cykl 29 dniowy. Az ciekawa jestem nooo . Faj znac koniecznie czy teoria sir potwierdzi.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Ja swoje znowu rozjasnilam a przy opaleniznie wygladaja bosko
    Do tego henna na brwi i jeszcze moze zaraz sobie jalas maseczke trzasne ;)
    Ja mam teraz sombre zrobione blond ale farbuje sie na braz tym razem . Bedzie na dole troszke jadniejszy ale raczej bedzie ok. Ja w zyciu tyle juz przebawilam sie z wlosami ze zadnyvh zmian sie nie boje haha mnie najlepiej jest w ciemnym kolorze a czarny to 3/4 zycia przenosilam . Mnie on najbardzuej pasuje orzy opaleniznie itp wlasnie tak jak tobie jasniejsze.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Do tego wszystkiego znowu jajnik mnie boli. Cos jest nie teges se mna jednak
    Bedzie winko we Wloszech
    Mnie za to dzis bol okresowy zlapal w miescie mocny az mnie skulilo. A teraz mam ciagniecie jajnikow hehe . Dziwne obje jestesmy.

    Co porabiacie ? Ja czekam az pranie sie skonczy robic , ogladam na wspolnej. Tak cieplo dzis u Nas ze hej :o


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leze z psami. Tel pod ladowarka i gady przylazly.
    Dzieci maz usypia.
    Modle sie zeby mlody znowu jutro cyrku nie zrobil przy wyjsciu do przedszkola.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja mam cykle 26-28. A owu zazwyczaj wypada na 13-14 dc :)

    A u fryzjera podcielam włoski i zrobiłam sobie popielaty blond to takie jakby siwe refleksy super to wygląda :D do tej pory cały czas miałam jasny blond i zachciało mi się czegoś nowego. No i mężowi sie bardzo podoba hehe ;)
    Byliśmy z mezem na wieczornym spacerku i dopiero wróciliśmy do domu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 21:00

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela musi bosko wygladac. Uwielbiam takie siwe refleksy na wlosach . :)
    No to by sie zgadzalo. 13-14 dniowa faza lut.

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Ja leze z psami. Tel pod ladowarka i gady przylazly.
    Dzieci maz usypia.
    Modle sie zeby mlody znowu jutro cyrku nie zrobil przy wyjsciu do przedszkola.
    To co az tak zle idzie mu wyjscie do przedszkola ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    To co az tak zle idzie mu wyjscie do przedszkola ?
    Teraz od poniedzialku poszedl do nowego po przerwie 1.5 miesisca w domu i sie biedny nie moze odnalezc. Ale moze w koncu bedzie lepiej.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem cały czas ale zwyczajnie nie chciałam nic pisać aby nie psuć wam humorów... jestem zdołowana od 3 dni. Ciągle siedze i mysle i rycze i wszystko za razem...
    Jestem mega przybita bo znajoma z of z która razem zachodzimy mniej wiecej w tym samym czasie i razem stracilismy fasolki teraz też w ciąży tylko ciut dalej ode mnie a raczej juz nie w ciaży bo wczoraj zaczeła krwawić i 2 dni przed plamiła :( jestem zrozpaczona i wsciekła bo to takie niesprawiedliwe... Specjalnie pojechała do PL aby miec wczesniejsze usg i dodatkowo zapisał ją lekarz na kolejne usg przed samym wyjazdem do UK a tu takie cos...przez to wszystko wspomnienia wróciły i wczoraj cały dzień siedziałam i ryczałam wiec wybaczcie ale nie chciałam wam tu wylewać moich smutków. Niestety bardzo mnie boli jej kolejna strata bo bardzo się zżyliśmy i szczerze mówiac żadne slowa pocieszenia nie sprawią jej ulgi i tego że bedzie czuła sie lepiej.
    Gdyby tego było mało poszukuje najblizszej prywatnej kliniki juz nie patrze aby byla polska byle byla i mam 2 angelskie i 1 polska z tym ze ta polska droga a angelskie tańsze niestety do każdej jest ciezki dojazd jesli chodzi o pociąg czy autobus i bardzo dlugo no ale to jeszcze poł biedy najgorsze jest to że wszystkie terminy na weekendy albo zajete albo w weekendy nie przyjmuje gin za to termin na niedziele znalazlam z tym ze z dojazdem ciezko :( i szukam osoby ktora ewentualnie moglaby podjechac jako transport. Wczoraj napisalam do znajomej czy za zaplatą pojechalaby ze mna i z mężem bo dzieci zostały by w domu z naszą znajoma - załatwiłabym im opieke ale póki co nie odpisala do tej pory mimo iż było online a musze miec w 100% osobe pewną bo trzeba zaplacic 30f depozytu .. dzisiaj znalazlam inną angelską klinike i sa 2 wolne soboty byłby to 22 i 29 wrzesnia z tym ze 22giego mąż ma prace ale jesli nie byloby wyjscia wziałby wolne... plusem tego jest fakt ze jest ta klinika najtańsza ze wszystkich i jest to sobota wiec autobusem bysmy podjechali do głownej miejscowosci a potem taksówka lub spacerek ,dzieci oczywiscie w domu bo nie chcemy ich targac taki kawal ze sobą i depozyt kosztuje 20f a cale usg 42f i robią je od 8tyg u mnie 22 wrzesnia byłby 8+4dni a 29 wrzesnia byłby 9+4 oczywiscie o ile do tego czasu nic się nie stanie. W polskiej klinice przyjmuje gin tylko w ciągu tyg wiec dla nas ciezko bo corka przedszkole 3h a samo 3 ponad godz wychodzi dojazd tam w jedna strone :/ wiadomo wtedy pojechalaby z nami ale sprawa syna on nie moze sobie szkoly opuszczac bo kare sie placi wtedy dlatego przegladam i szukam głównie na weekendy aby to mialo rece i nogi. W ciągu tyg nam odpada bo nie zdążymy młodego odebrać ze szkoły a nie mam nikogo kto by go odebrał.
    Wczoraj wieczorem mialam zawroty głowy i nawet jak lezalam a konkretnie jak polozylam sie spac i nie wiem czy to z tego calego stresu czy z ciąży. Wykresu już nie prowadzę wiec nie dziwcie sie jak bedziecie zaglądać ze nie uzupelniam nic a 29tego i tak konczy mi sie darmowy abonament.
    A to moje podsumowanie:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ebbb1009bd6.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 09:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti Kochana bardzo przykra sytuacja ze znajomą :(
    Wiadomo, że powróciły wspomnienia.
    Musisz się trzymać dla fasolki.
    Każda ciąża to znak zapytania, zawsze się boimy, ale jak dochodzi wcześniejsza strata, to i strach jest większy :(
    Niech mąż weźmie wolne w sobotę i jedźcie do tej kliniki 22 września.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 09:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu wyznaczyło mi owulkę 15dc, tak jak pokazał test owulacyjny ;)
    Przytulanko 10dc, więc szansa jest bardzo mała, ale jest ;)

    Zakręcona, więc jak cykl tak jak mówisz 29 dni, a nie 26, to @ 3 września, a nie 31 sierpnia. Zobaczymy, jestem bardzo ciekawa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 10:05

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti trzymaj sie kochsna. Ja bardzo wierze w twoja ciaze ze bedzie dobrze. Rozumiem tez bol znsjomej sle ty mysl pozytywnie. Testy masz pieknie ciemniejace.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas xnowu cyrk w przedszkolu. Ciekawe czy długo bedzie tak plakal.

    U mnie ovu przesunelo dzis ovulacje o 1 dzien i znow jestem 3dpo.
    Teraz juz i tak nic nie zmienie. Okres msm dostac 3 wrzesnia czyli w dniu wyjazdu wiec lipa po calisci.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Jestem juz jakis czas po owulacji. Dzis siknelam tak o na test owulacyjny i dwie kreski ,siknelam na ciazowy biel.. co mam o tym myslec ? W ciazy z synem tez mi owulacyjne pozytywnie wychodzily

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Kattii dobrze ze sie odezwalas. Doskonale rozumiem Cie i wspolczuje bardzo :( ale Ty teraz badz silna bo Twoja fasolka pieknie rosnie ♡ tez bym 22 pojechala , trudno maz wezmie wolne. Jak mus to mus.

    Szczesliwa tez jestem ciekawa , czekam razem z Toba hehe .

    Chcebardzobycmama wiesz co no niby niektorym te testy owulacyjne pokazuja ciaze ale to tez nie taki pewniak 200 proventowy wiadomo . A ile jestes dni dpo ?

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Teraz od poniedzialku poszedl do nowego po przerwie 1.5 miesisca w domu i sie biedny nie moze odnalezc. Ale moze w koncu bedzie lepiej.
    Biedaczek :(
    Napewno mu ciezko ale z dnia na dzien bedzie lepiej . Potrzeba mu czasu chwile wiadomo


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzien dobry :)

    Kattii dobrze ze sie odezwalas. Doskonale rozumiem Cie i wspolczuje bardzo :( ale Ty teraz badz silna bo Twoja fasolka pieknie rosnie ♡ tez bym 22 pojechala , trudno maz wezmie wolne. Jak mus to mus.

    Szczesliwa tez jestem ciekawa , czekam razem z Toba hehe .

    Chcebardzobycmama wiesz co no niby niektorym te testy owulacyjne pokazuja ciaze ale to tez nie taki pewniak 200 proventowy wiadomo . A ile jestes dni dpo ?
    11dpo

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co to moze zrob normalny test w dxien spodxiewanej @ i wtedy powinno sie okazac co i jak

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh na początku ekscytacja, oczekiwanie na testowanie. Później wielka radość jak test pozytywny. Dalej lęk, strach czy fasolka się prawidłowo rozwija czy wszystko będzie w porządku, czy donoszę ciążę. Później martwimy się czy dzieciątko urodzi się zdrowe. Poźniej inne zmartwienia a to nie chce jeść, a to brzuszek boli, a to wychodzi refluks, a to jeszcze co innego. Zawsze coś jest... No niestety już taka jest rola matki, że się po prostu martwi już do końca swojego życia o swoje dziecko :)
    Dziewczyny głowy do góry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 13:29

    emi_90, ZakręconaOna, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ