X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Jest dolujace ale tym bardziej pomysl ze nie jest warta znajomosci z Toba ... ja bym takiego kogos olala cieplym moczem. :)

    Visitorka moze miec racje ... to chore co Ona robi :/
    Bardzo duzo za ten transport ale licza sie oj licza sama doskonale wiem :/
    Tez bym pojevhala do polskiej kliniki. Jakos samo slowo angol wywoluje we mnie nie ufnosc
    Angol zrobi tylko zdjecie a w polskiej klinice w cenie jest od razu badanie itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Kochane potrzebuję porady ;-) Dzisiaj 11 dc. Ostatnie cykle 25 dniowe, więc owu przypada teoretycznie na dziś. Od 8 dc robiłam testy owulacyjne i biel vizira, aż do dziś, dzisiaj widać taki cień, ale chyba nie mogę go traktować jak tak jako pozytywny. Chciałam wstawić Wam jego zdjęcie, ale ta kreska jest tak jasna, że nawet jej zdjęcie nie chce uchwycić, więc bez sensu. Wczoraj było przytulanie i teraz zastanawiam się czy dziś też ❤ jeśli bardziej celujemy w dziewczynkę? ;-) Dodam że od wczoraj śluz płodny, a od dziś ból lewego jajnika i podbrzusza. Co radzicie? Stop czy ryzyk- fizyk? :-)
    Zrób jak uważasz nic wam nie zaszkodzi jesli macie tylko ochote to czemu nie. Skoro owulak jest tak slaby ze zdjecie nie obejmuje to pewnie przez najblizsze 2-3 dni owulki nie bedzie moze pozytywny owulacyjny bedzie za 3-4dni wtedy dopiero mówimy o owulacji ktora wystapi po pozytywnym tescie w ciagu 24-36h

    emi_90 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym dzialala. :)


    Kattii no wiec tym bardziej bym pojevhala do polaka.

    emi_90 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy każdym owulaku który wychodzi słabszy, staram się bardziej o dziewczynkę. Stopuje w momencie kiedy druga kreska jest już bardzo widoczna. Także możesz śmiało jeszcze próbować :p

    ZakręconaOna, emi_90 lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane :-) jak zawsze niezawodne -*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi ja z córką jak napisałam wyżej owulację miałam 16 dc, a przytulanie 13 i 14 dc.
    Macie ochotę to serduchujcie nic nie stoi na przeszkodzie he he tylko nie do środka ;)
    Ja bym nie ryzykowała, jak marzysz o dziewczynce.
    Owulka może być i za 2 dni, ale może i za kilka godzin być.
    Ja teraz testy robiłam od 9 dc i miałam kilka dni delikatną kreseczkę i nagle bach 15 dc ciemna krecha.
    Czyli 14 dc po południu słaba kreska, 15 dc rano już ciemna ;) A cykle mam 26-27 dniowe, więc późno owulka... myślałam że będę miała 13 dc... różnie bywa. O chłopca chyba łatwiej :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 21:27

    emi_90, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dla pewności drugi test i na nim z kolei nie wyszła w ogóle kreska, nawet cień cienia, także zgłupiałam...i zdecydowałam się poserduchować jak tak:P Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. Dobrej nocki wszystkim Dziewuszkom :-*

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Zrobiłam dla pewności drugi test i na nim z kolei nie wyszła w ogóle kreska, nawet cień cienia, także zgłupiałam...i zdecydowałam się poserduchować jak tak:P Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. Dobrej nocki wszystkim Dziewuszkom :-*
    E tam jak bedzie miala byc dziewczynka to i tak bedzie bez wzgledu na serduszka ;)
    Ja tam bez celowania ucelowałam córkę a kochalismy sie 3 dni pod rzad aż do samej owulki i w dniu owulki celowo z samego rana aby jej nie ominąc ...dlatego nie wiem mnie te metody jakos osobiscie nie przekonują ale jak chcecie tak próbować to czemu by nie prawo wyboru mamy ;D
    Tylko celujcie jak juz to minimum 2 dni przed bo wiece na wieksze odstepy potrzeba mega warunków aby przetrwaly.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 07:17

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczeta.
    Ja wczoraj padlam o 18 nawet nie wiem kiedy. Chyba bede chora. Gardlo mnie boli i glowa. W kosciach lipie. Dobrze nie jest. Tak sobie mysle ze chyba musze cukier zbadac bo znowu cos sie dzieje u mnie.

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Hej dziewczeta.
    Ja wczoraj padlam o 18 nawet nie wiem kiedy. Chyba bede chora. Gardlo mnie boli i glowa. W kosciach lipie. Dobrze nie jest. Tak sobie mysle ze chyba musze cukier zbadac bo znowu cos sie dzieje u mnie.
    To nie choroba to fasolka ;) A zbadanie cukru to dobra rzecz.

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    E tam jak bedzie miala byc dziewczynka to i tak bedzie bez wzgledu na serduszka ;)
    Ja tam bez celowania ucelowałam córkę a kochalismy sie 3 dni pod rzad aż do samej owulki i w dniu owulki celowo z samego rana aby jej nie ominąc ...dlatego nie wiem mnie te metody jakos osobiscie nie przekonują ale jak chcecie tak próbować to czemu by nie prawo wyboru mamy ;D
    Tylko celujcie jak juz to minimum 2 dni przed bo wiece na wieksze odstepy potrzeba mega warunków aby przetrwaly.
    Dokładnie Katiii ma rację. Ja jestem tego najlepszym przykładem :p staram się teraz 3-4 dni przed owu i nie chce cholercia zaskoczyć. Może po prostu za wcześnie, a może ja mam za słabe warunki. No nie wiem... W tym cyklu postaramy się dwa dni przed owu, no i wcześniej oczywiście jak tylko najdzie nas ochota :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle jak patrze na charakterek mojej młodej to sobie mysle że w drodze do jajeczka musiała wszystkim meskim niezle wpierdolic i potem sie dziwic ze nie mieli siły dotrzeć do mety :D

    Parodka, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    To nie choroba to fasolka ;) A zbadanie cukru to dobra rzecz.
    No nie sadze. W poprzednich ciazach wiedzialam bardzo szybko. Poprostu czulam ze sie udalo a tutaj dupa. Nawet cycki po ovu nie bola eiec progesteron znow niski.

    Raczej cos chorobowo jest na rzeczy

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    W ogóle jak patrze na charakterek mojej młodej to sobie mysle że w drodze do jajeczka musiała wszystkim meskim niezle wpierdolic i potem sie dziwic ze nie mieli siły dotrzeć do mety :D
    Hehe dobre to bylo

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuku. :)

    Aduszka Ja dzisiaj tez obudzilam sie z bolem gardla ... oby przeszlo jak zawsze.
    Powiem Wam , ze 6 rano sama sie obudzilam i wyspana w sumie :o a zasnelam o 24 ( chociaz jak na mnie to i tak wczesnie wiec moze dlatego hahaha )

    4 dni przed owulacja to naprawde sporo jakby nie patrzec a tak jak Kattii napisala moga nie miec plemniki dobrych warunkow albo same za slabe na przetrwanie tylu dni.
    Tez bym jeszcze dzialala 2-1 dzien przed owu .
    MOja znajoma miala " dobre podwozie " bo ona 6 dni przed owulacja z mezem raz spala bo on na wyjazdach robil i wyobrazcie sobie ze zaszla i urodzila corke. :)

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nadrabiam wiadomości bo mnie tu chwilę nie było.

    Katti jestem w szoku jeśli chodzi o tą znajomą. Moim zdaniem od toksycznych ludzi trzeba się odcinać jeśli ma się taką możliwość.

    Z tym celowaniem na dziewczynkę to dla mnie jakiś dziwny zabobon :-P (bez urazy, jak ktoś w to wierzy to mi nic do tego)

    Mam urlop a jestem taka wykończona że szok. Przesadzam chyba z robotą w domu, wczoraj myłam okna i chyba mnie przewiało bo bolą mnie plecy no i gardło :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 08:23

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja...z jakąś migreną z rana kuurde...

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uważam że to jakies gadki itp no ale każdy ma prawo próbować tak jak uważa i jesli chcą to niech tam sobie tak próbują ale warto się zastanowic czy ma to sens a co jesli mimo tych przekonan,prób wyjedzie chłopczyk i obala wszystkie mity hehe :D
    Mysle że warto na to z dużym dystansem patrzeć no chyba że ktoś chce sie w to bawic xxx czasu bo takowo nie ukrywajmy warunki i jeszcze raz warunki muszą byc aby maluszki przezyły ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 08:32

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    W ogóle jak patrze na charakterek mojej młodej to sobie mysle że w drodze do jajeczka musiała wszystkim meskim niezle wpierdolic i potem sie dziwic ze nie mieli siły dotrzeć do mety :D
    Hahaha Katiii rozjebalas system xD
    Jak wyjdzie chłopczyk to wyjdzie chłopczyk. Będzie drugi lobuziak tak samo kochany :) ale zawsze można pokombinować

    Kattii, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Hahaha Katiii rozjebalas system xD
    Jak wyjdzie chłopczyk to wyjdzie chłopczyk. Będzie drugi lobuziak tak samo kochany :) ale zawsze można pokombinować
    To tak samo jak kombinowanie aby cała sperma wleciała do srodka i leża 10 min z nogami w górze a i tak jak wstają to połowa wylatuje hahaha :D To takie głupie że aż smieszne , czasami jak czytalam jak laski wymyslaja na temat wylewajacej sie spermy co one tworzą to nic tylko usiać i sie smiac... to normalne ze wylatuje skoro nie ma gdzie juz sie podziać :D

    A no tak wiesz jakos mi moja córeczka sie skojarzyła bo ona taki czysty wojownik jest ,wszystkich by tylko tukła i pomyslalam wlasnie o takim żarciku że pewnie już w drodze do jajeczka natukła wszystkim po drodze i sie dziwic ze sama dotarła :D

    Parodka lubi tę wiadomość

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ