X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Wiecie co, nie mam żadnych rad bo i tak nic nie dadzą ale szczerze to cieszę się że trochę napisałyście o tym że u Was nie zawsze jest tak różowo jakby sie wydawalo. Bo na początku jak tu się pojawiłam to widziałam dziewczyny które mają cudownych mężów, idealne dzieci, małżeństwa jak z klanu, dom z ogródkiem i psa. :-P
    I myślałam sobie: kurde, gdzie ja się tu pcham? A okazuje się ze tak jak ja macie kryzysy w związku, dziwne sytuacje w rodzinie, problemy w pracy, a nawet dzieci was czasem wkurzają! :-P :-)
    Nie ma idealnych zwiazków ;) W każdym zawsze coś jest ale nie ktorzy nie chcą o tym pisac bo mysla ze co nas to obchodzi ale my tutaj juz o roznych tematach pisalysmy tak wiec mysle ze na taki temat tez czas przyszedł i jak widzisz nikt nikogo nie aatakuje i nie mowi ze jestes glupia bo wymyslasz , my kobiety wiemy jak jest z facetami , jestesmy niby skomplikowane a co jest skomplikowanego w tym ze pragniemy milosci,zrozumienia i ciepła ? Nie ma nic dziwnego .

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kochana :* zycie . Prawdziwe zycie . Nigdzie nie ma perfekcyjnie . Wazne bysmy sie kochali i wspierali .

    Wiecie co ? Pomogla mi rozmowa z Wami bardzo . Porozmawiam z nim dzisiaj jeszcze na spokojnie . Powiem wszystko co mi lezy na sercu bez awantur i nerw zbednych
    Tak zrób - nerwy tu nic nie pomogą chociaz czasami z nerwami lepiej dziala hehe ;)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Hej ja wczoraj nie mogłam zasnąć a dziś budzik mnie obudził to ciężko było oczy otworzyć.
    Boje się strasznie dzisiejszego dnia. Zwłaszcza tego ze mnie w ogóle nie przyjmie i nie będę mogła w żaden sposób bronić swojej racji. Ściska mnie tak w brzuchu ze szok. Wczoraj próbowałam się dowiedzieć czy ewentualnie mój mąż by mógł jechać ale tez dupa bo w hotelach już rezerwacje dla kobiety zrobione :(

    Przepraszam, że się nie ustosunkuję do tego co pisałyście ale ciężko mi zebrać myśli.

    Jedno jest pewne w każdym związku rozmowa to podstawa
    Trzymam kciuki aby jednak zezwolili ci pojechac daj znac jak juz cos tam uda ci się ustalic bo to naprawde chamskie w ciul ! :/

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Depozyt wpłacony, termin który chcielismy dostępny teraz tylko się modlić aby do tego czasu nic sie nie stało a co najważniejsze aby uslyszec same dobre wiesci... Jezusie ale sie boje !. To będzie najdłuzszy mieciąc oczekiwań.

    20 wrzesień

    11:30 - 12:10
    Konsultacja ginekologiczna plus USG ginekologiczne 2D (dr BN, MK) (Klinika Ginekologiczno-Położnicza / Poradnia ginekologiczno-położnicza)
    Doktor: BN: Dr Niedźwiedzka Beata

    Bardzo fajna ta doktor Niedzwiedzka, moja kolezanka do niej chodzila. Na pewno trafisz w dobre rece :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Bardzo fajna ta doktor Niedzwiedzka, moja kolezanka do niej chodzila. Na pewno trafisz w dobre rece :)
    Ooo naprawdę ? A to twoja koleżanka też w UK mieszka ? To prywatna klinika

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mieszkała w UK i calą ciaze chodzila do tej doktor w prywatnej klinice. Teraz mieszka już w Norwegi :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Tak mieszkała w UK i calą ciaze chodzila do tej doktor w prywatnej klinice. Teraz mieszka już w Norwegi :)
    ooo to widzisz super uslyszec cos dobrego na temat tej doktorki ogólnie czytalam komenatrze od pacjetek i bardzo wlasnie tam chwalą ta doktorkę ale jednak fajnie miec to potwierdzenie od kogos po za komentarzami ze strony :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 08:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu powiedz mi kochana w którym tyg ty byłas na USG i było widać serduszko ? Jak się ogólnie czujesz ?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry

    Anusiak Ja troche mam inne podejscie do takich spraw dlatego troszke mnie to dziwi .
    Jezeli maz jest wlascicielem to siostra zakichana nie moze znalezc sobie czegos ? Czy oni po polowie sa wlascicielami ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzien dobry

    Anusiak Ja troche mam inne podejscie do takich spraw dlatego troszke mnie to dziwi .
    Jezeli maz jest wlascicielem to siostra zakichana nie moze znalezc sobie czegos ? Czy oni po polowie sa wlascicielami ?
    mój jest włascicielem sam.mial zapisane jak tesciowie zyli ze im opieka do konca,jest jedynym wlascicielem.moj jest taki że jej mimo wszystko nie wyjebie na bruk nawet nie jest to takie proste musiałaby byc sprawa w sadzie zeby ja wymeldowac.i trzeba by udowodnic ze jest kłopotliwa w mieszkaniu,to co mamy to za mało aby to zrobic.musiałby robic libacje itp

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    mój jest włascicielem sam.mial zapisane jak tesciowie zyli ze im opieka do konca,jest jedynym wlascicielem.moj jest taki że jej mimo wszystko nie wyjebie na bruk nawet nie jest to takie proste musiałaby byc sprawa w sadzie zeby ja wymeldowac.i trzeba by udowodnic ze jest kłopotliwa w mieszkaniu,to co mamy to za mało aby to zrobic.musiałby robic libacje itp
    A moge zapytac na jakies zasadzie siostra zamieszkala tam ? czy ona juz mieszkala w tym domu zanim mąz twój dostal ten dom ? Czy zwyczajnie ich przygarnął pozwolil zamieszkac ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 10:02

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecona wiem tyle od kogos co dopiero sprawy spadowe zalatwiali nie bylam jeszcze u prawnika sie pytac jak to jest naprawde i onkretnie w naszym przypadku.a jakbysmy my chcieli jednak zostac a ona zeby sie wyprowadziła to jak jest.czemu maz by musiał jej loal zapewnic,on mial przy zapisie aby zeby jej wesele wyprawic na 100 osob bodajze

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti ona mieszka tu od urodzenia.mąż miał zapisane koło 20 lat temu całosc dom i gospodarstwo bo brat mieszka i zyje w poznaniu od lat a ona jest najmłodsza.komus musieli przekazac gospodarstwo.nie wiem jak mysleli czy ona kiedys jak ułozy sobie zycie czy liczyli ze sie wyprowadzi do meza czy przyjdzie on tu

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie . Wtedy nie musicie jej lokalu zapewniac ale sprawa o eksmisje musi byc zalozona bo jest meldowana z tym ze ona nie zostala wydziedziczona ?! Jezeli nie to nalezy sie jej zachowek po rodzicach i moze zlozyv wam sprawe do sadu i wtedy musicie ja splacic .
    Dla was najlepsza opcja bylaby sprzedaz tego wszystkiego wtedy macie kase za zachowek dla niej plus kuouenie jej lokalu to kochana tylko musi byc pare m2 na osobe. Jezeli dzirvi i jej maz tez sa meldowani to wuadomo pare m wiecej orawnie nusi byc wc , woda i prad a mieszkanie moze byv wedle prawa ruina ktora sobie sami wyremontowac moga takze moze to bym pokoj w kamienicy ale musielibyscie isc do prawnika dowiedziec sie na 200% wszystkiego bo moze udaloby wam sie tak ogarnac ze lokalu po zachowku nie trzeba nikomu organizowac. Wszystko zalezy jaki prawnik

    Siostra bankowo uwaza ze do smierci bedxie mieszkala z wami . Nievh wynajma sobie mieszkanie badz kredyt wezma ... kasa z zavhowku straczy im na splate mega duzej ilosci kredytu badz remont czy cos . Zachowek masz 20-30% wartosci nieruchomosci no chyba ze ona jest niepelnosprawna niezdolna do pracy itp to moze wynosic nawet 40-50% ale to juz wszystko xalatwia prawnik dokladnie. Ja ci tu moge doradzic mala wzmianke


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    Katti ona mieszka tu od urodzenia.mąż miał zapisane koło 20 lat temu całosc dom i gospodarstwo bo brat mieszka i zyje w poznaniu od lat a ona jest najmłodsza.komus musieli przekazac gospodarstwo.nie wiem jak mysleli czy ona kiedys jak ułozy sobie zycie czy liczyli ze sie wyprowadzi do meza czy przyjdzie on tu
    No widzisz czyli hest jeszcze brat ktory moze ubiegac sie o to wszystko ... wiec wtedy orawnie i jemu nalezy sie . To powiedzny 50% zodtanie dla was wszystkiego ale mysle ze i tak oplaca sie dla swietego spokoju a i tak bedzie was bankowo stac na kupno miesxkania . Ale to brat musi zlozyv sprawe i ona zeby zavhowek dostac bez tego nic nie beda mieli


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba ze wolicie mieszkac wspolnie i do konca zycia sie z nimi ugrzeszac... czasem warto walczyc o spokoj ;)

    ZakręconaOna, Parodka lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    No chyba ze wolicie mieszkac wspolnie i do konca zycia sie z nimi ugrzeszac... czasem warto walczyc o spokoj ;)
    Dokladnie . Ja bym dawno sfiksowala

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dokladnie . Ja bym dawno sfiksowala
    Ja też... cieżko sie mieszka z rodzicami a co dopiero ze szwagierka która ma własna rodzine ...


    W ogóle dzisiaj jestem udupiona w domu bo udalo mi sie uzyskac sledzenie do tych butów i dzis maja zostac dostarczone ciekawa tylko jestem czy mi do domu dadza czy do sklepu tak jak ostatnim razem bo sie nie chcialo pod drzwi dostarczyc... do tego mam dzisiaj kontrole gazową i w podanych godzinach trzeba byc w domu czyli ponad pół dnia czekajac na ktora sobie przyjdzie sprawdzic. Jak juz to sie ogarnie bede musiala leciec do miasta kupic cos na chleb i obiad bo jutro mają Bank Holiday

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy ona jest wydziedziczona czy nie tak samo tamten brat.a powiedz kto moze zameldowac w domu bo ona jest od urodzenia a nie wiem jak dzieci i jej maz.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi oni by nie przeszkadzali gdyby zachowywała sie jak nalezy a nie jak cham.ona sie czuje jak wielka pani na wlosciach a my jak bysmy byli na doczepke przygarnieci z ulicy.czy po tylu latach oni maja prawo do zachowku.maz chcialby mieszkac nad morzem ale to nie realne

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ