X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz zamarznę !

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zimno u was.u mnie termometr poazuje 30 stopni ale slonce schowane

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo sie chyba. Jak bede miala na papierze to uwierze. Potek jak troche ochlone to napisze wiecej.

    Kattii, ZakręconaOna, Parodka lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    tak zimno u was.u mnie termometr poazuje 30 stopni ale slonce schowane
    Chłodno ale nie na tyle abym marzla... ogolnie mam wybuchy ciepla i zimna na przemian teraz mi cieplo a przed chwila mialam lodowate konczyny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Udalo sie chyba. Jak bede miala na papierze to uwierze. Potek jak troche ochlone to napisze wiecej.
    Oki. Ważne że cos sie udało niech dadza jeszcze to na papierze zeby potem nie bylo .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak przejdźcie się może do radcy prawnego, wtedy będziecie wiedzieć na czym stoicie.

    Kattti wpisałam na 1 stronkę Twoją wizytę ;)

    Powtórzę się, ale szkoda że kehlana w ogóle się nie udziela. My nic nie wiemy... jak się czuje... kiedy wizyta u gina...

    A ja od rana dopiero usiadłam z kawką.
    Po śniadaniu zawsze z grubsza sprzątam każde pomieszczenie.
    A w między czasie wiadomo ogarnąć dzieciaki, siebie i 100 innych spraw :P

    Przykład z dzisiejszego poranka ;)
    Córce robię warkoczyka, bo sobie zażyczyła he he Maciek już stoi nad głową i jęczy, żeby soku mu wlać.
    Nalewam synkowi sok, Kornelka krzyczy, że chce mleka. Wlałam jej mleka, mówię trochę spokoju... a gdzie tam... Maciek zrobił kupę... no to go myję, Kornelka już stoi nad głową, żeby ubrać jej lalę w sukienkę, bo ciężko wchodzi ta sukienka i sama nie umie. Ubrałam lalkę, Maciek wylał herbatę na siebie. No to go przebrałam i powycierałam... i Kornelka płacze bo nie może znaleźć lalki, no przecież dopiero miała ją w rękach... szukamy lali, zostawiła ją w wiatrołapie jak przeglądała się w lustrze he he w między czasie Maciek wywalił ubrania z szafy. Fak idzie zwariować :P
    To są może i bzdury, ale nie mam czasu o sobie pomyśleć.
    Jestem mega zmęczona psychicznie.

    Jak Kornelka pójdzie do przedszkola to wszystko mam poukładane.
    Rano wstaniemy, Kornelkę zaprowadzimy do przedszkola. Maciek spacerek poranny będzie miał zaliczony. Wrócimy to zjem śniadanie z Maćkiem. Jemu po obudzeniu zrobię kaszkę, ale pewnie i tak jej nie zje. Później sprzątanie, Maciek pomaga. Później się z nim pobawię i koło 11-12 zasypia. Mam czas dla siebie, spokojnie wypić kawę czy do koleżanki zadzwonić ;)
    Synek wstanie to za obiad się biorę, ja albo mąż odbierzemy córcię, zjemy obiad i na podwórko śmigamy.
    W między czasie jakiś podwieczorek na dworzu. O 18 do domu, od razu kąpiel, kolacja i bawią się jeszcze trochę. Oglądają bajkę, później ja im czytam książeczkę, mycie zębów i do łóżek.
    Jest spokój, dzieciaki się ładnie się bawią, bo się stęsknili za sobą.
    A tak od rana do wieczora wycie, płacz, kłótnie o zabawki. No przecież w wariatkowie mnie zaraz zamkną ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 13:59

    Kattii, emi_90 lubią tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Oki. Ważne że cos sie udało niech dadza jeszcze to na papierze zeby potem nie bylo .
    Nie byla to latwa rozmowa niestety. Czas poszukac nowej pracy.

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    mi oni by nie przeszkadzali gdyby zachowywała sie jak nalezy a nie jak cham.ona sie czuje jak wielka pani na wlosciach a my jak bysmy byli na doczepke przygarnieci z ulicy.czy po tylu latach oni maja prawo do zachowku.maz chcialby mieszkac nad morzem ale to nie realne
    Ma prawo , ma .
    Tylko wlasciciel moze meldowac wiec jezeli maz tego nie zrobil to jej maz napewno nie jest . Dzieci po porodzie jezeli nie zglosisz innego adrrsu sa meldowane prxy matce niby automatyvznie aleeee wlasnie zalezy od urzedu . W jednym nie trzeba wlasviciela a tak jak u mnir mama byla potrzebna moja by wyrazic zgode .

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Chłodno ale nie na tyle abym marzla... ogolnie mam wybuchy ciepla i zimna na przemian teraz mi cieplo a przed chwila mialam lodowate konczyny...
    Mam to samo od wczoraj wieczora ! Koszmarnie mi zimno jest . Nogi , nos lodowate
    Niby slonce jest a 13 stopni tylko i chlodno ale nie mrozno a marzne jak cholera.

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Ja też... cieżko sie mieszka z rodzicami a co dopiero ze szwagierka która ma własna rodzine ...


    W ogóle dzisiaj jestem udupiona w domu bo udalo mi sie uzyskac sledzenie do tych butów i dzis maja zostac dostarczone ciekawa tylko jestem czy mi do domu dadza czy do sklepu tak jak ostatnim razem bo sie nie chcialo pod drzwi dostarczyc... do tego mam dzisiaj kontrole gazową i w podanych godzinach trzeba byc w domu czyli ponad pół dnia czekajac na ktora sobie przyjdzie sprawdzic. Jak juz to sie ogarnie bede musiala leciec do miasta kupic cos na chleb i obiad bo jutro mają Bank Holiday
    Bank holiday w sobote maja ? Az dziwne :o u Nas w poniedzialki sa zawsze tylko i teraz tez mamy 27 . :)

    Ja wczoraj mualam dzien kuriera ale co z tego jak druga paczka przyszla dzis . Ale warto bylo czekac bo orzyszly mi na maksa piekne lapacze snow !*_*
    Jeden Tesciowej kupilismy na nowe mueszkanko . :)

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 11 a za 2 h musze wyjsc z domu na autobus bo jade na rzesy do miejscowosci obok .
    Takze 40 minut tulaczki tymi do porzygania sie autobusami hahaha.
    Ale w koncu cos dla siebie i odpoczne od D i malego chwile . Przy okazji zrovie sobie zakupy w polskim sklepie bo mamy zamiar zrobic jak wroce pod wieczor grilla .
    A musze jeszcze ugotowac chlopakom obiad zanim wyjde wiec wypadaloby zebrac dupe do roboty

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo narazie jestem jeszcze w szlafroku . Nie wykapana ani nic hahahah lenistwo . :D ale ide di wanny i druga kawa w trakcie gotowania . Opvji innej nie ma . :D

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Anusiak przejdźcie się może do radcy prawnego, wtedy będziecie wiedzieć na czym stoicie.

    Kattti wpisałam na 1 stronkę Twoją wizytę ;)

    Powtórzę się, ale szkoda że kehlana w ogóle się nie udziela. My nic nie wiemy... jak się czuje... kiedy wizyta u gina...

    A ja od rana dopiero usiadłam z kawką.
    Po śniadaniu zawsze z grubsza sprzątam każde pomieszczenie.
    A w między czasie wiadomo ogarnąć dzieciaki, siebie i 100 innych spraw :P

    Przykład z dzisiejszego poranka ;)
    Córce robię warkoczyka, bo sobie zażyczyła he he Maciek już stoi nad głową i jęczy, żeby soku mu wlać.
    Nalewam synkowi sok, Kornelka krzyczy, że chce mleka. Wlałam jej mleka, mówię trochę spokoju... a gdzie tam... Maciek zrobił kupę... no to go myję, Kornelka już stoi nad głową, żeby ubrać jej lalę w sukienkę, bo ciężko wchodzi ta sukienka i sama nie umie. Ubrałam lalkę, Maciek wylał herbatę na siebie. No to go przebrałam i powycierałam... i Kornelka płacze bo nie może znaleźć lalki, no przecież dopiero miała ją w rękach... szukamy lali, zostawiła ją w wiatrołapie ja przeglądała się w lustrze he he w między czasie Maciek wywalił ubrania z szafy. Fak idzie zwariować :P
    oki kochana :)

    Ona ostatnio napisała cos ze źle sie czuje i dlatego mało zaglada w ogóle na of.

    Mam to samo z dziecmi wlasnie jak nie jedno to drugie co chwile co chcą jak nie jedno to drugie i tak cały dzień ale co zrobic.

    Własnie miałam wizyte tego od gazu wiec chociaz jedno z glowy teraz czekam na tego kuriera ale szlak mnie trafi jak mi do domu nie przyniesie tylko z lenistwa wrzuci do sklepu ...

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Anusiak przejdźcie się może do radcy prawnego, wtedy będziecie wiedzieć na czym stoicie.

    Kattti wpisałam na 1 stronkę Twoją wizytę ;)

    Powtórzę się, ale szkoda że kehlana w ogóle się nie udziela. My nic nie wiemy... jak się czuje... kiedy wizyta u gina...

    A ja od rana dopiero usiadłam z kawką.
    Po śniadaniu zawsze z grubsza sprzątam każde pomieszczenie.
    A w między czasie wiadomo ogarnąć dzieciaki, siebie i 100 innych spraw :P

    Przykład z dzisiejszego poranka ;)
    Córce robię warkoczyka, bo sobie zażyczyła he he Maciek już stoi nad głową i jęczy, żeby soku mu wlać.
    Nalewam synkowi sok, Kornelka krzyczy, że chce mleka. Wlałam jej mleka, mówię trochę spokoju... a gdzie tam... Maciek zrobił kupę... no to go myję, Kornelka już stoi nad głową, żeby ubrać jej lalę w sukienkę, bo ciężko wchodzi ta sukienka i sama nie umie. Ubrałam lalkę, Maciek wylał herbatę na siebie. No to go przebrałam i powycierałam... i Kornelka płacze bo nie może znaleźć lalki, no przecież dopiero miała ją w rękach... szukamy lali, zostawiła ją w wiatrołapie ja przeglądała się w lustrze he he w między czasie Maciek wywalił ubrania z szafy. Fak idzie zwariować :P
    chce ta zrobic ale musze poczekac do wrzesnia jak córka bedzie w szkole i bede miec wolne.tylko czy da sie wejsc od reki do niego.bo nie moge umówic sie na termin bo nie wiem jak wolne bedzie a chce isc bez corki tam

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Bank holiday w sobote maja ? Az dziwne :o u Nas w poniedzialki sa zawsze tylko i teraz tez mamy 27 . :)

    Ja wczoraj mualam dzien kuriera ale co z tego jak druga paczka przyszla dzis . Ale warto bylo czekac bo orzyszly mi na maksa piekne lapacze snow !*_*
    Jeden Tesciowej kupilismy na nowe mueszkanko . :)
    Jest w poniedzialek nie wiem ale kase z soboty kiedy powinnismy dostac mamy juz dzisiaj i zawsze tak jest na bank holiday wiec nie wiem jak to dziala .

    Wrzuc jakąs fote chce to zobaczyc :D

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem ja jest u nas własnie.maz mnie meldował a tamtego nie chyba że ona mogła go zameldowac u nas.a dzieciaki napewno sa jak ona była

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szlak mnie trafi... co za zjeby do sklepu dali paczke.

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO Kattii Gratulacje :) trzymam kciukasy za Was :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti a jak miało byc z dostawa do domu

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    nie wiem ja jest u nas własnie.maz mnie meldował a tamtego nie chyba że ona mogła go zameldowac u nas.a dzieciaki napewno sa jak ona była
    Ona sama nie ma prawa meza meldowac w nie swoim domu . Nikt nie ma prawa procz Twojego meza:)

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ