X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały tak mi daje popalić ,że nawet nie mam czasu was poczytac. :) z dnia na dzien starszy i coraz smieszniejszy.
    Dziewczyny wyprawialyscie roczek dzieci wbdomu czy na sali ?
    Kiedy testujecie ?

    Co do kawy uwielbiam jej zapach ,nienawidze smaku :P ogolnie wypije lyka i chodze jak po jakis dopalaczach :P

    Kattii lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My roczek obydwojga w domu ale z wielka pompa. Bslony, czpki itp

    Kawe jak do 12 wypije to jest ok. Po tej godzinie koszmar. Spac nie moge. A moj stsry pije kawe i odrazu usypia.

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludzie . Dopiero wrocilam . Burza i ulewa mnie zlapala ... tyle milego z calego dnia ze 2 h wylezalam sie u kosmetyczki i tyle . Pozniej poszlam na zakupy i przyjechalam do domu . Ja weszlam a Tesciowa wyszla na zakupy dla siebie , hm ciekawe czemu nie wczesniej.

    D wykapal wlasnie malego Ja vhwile przed tv jestem i zaraz do wyra . Zmeczona jestem :(

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Mały tak mi daje popalić ,że nawet nie mam czasu was poczytac. :) z dnia na dzien starszy i coraz smieszniejszy.
    Dziewczyny wyprawialyscie roczek dzieci wbdomu czy na sali ?
    Kiedy testujecie ?

    Co do kawy uwielbiam jej zapach ,nienawidze smaku :P ogolnie wypije lyka i chodze jak po jakis dopalaczach :P
    Ja robilam w domu bez mega gosci itp uwazam ze urodziny są dla dziecka a nie na pokaz ;p

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w domu robilismy w uk dla nas i dziadkow malego plus chrzestni bo 3 miesiace wczesniej mielismy duze chrzciny na sali i zwyczajnie kupa kasy poszla .

    Ja pije 3 kawy dziennie , jak Kattii sypane bez cukru bez mleka . :) kooooooooocham kawe . Moglabym i 4 . Czasem sie napije tej kolejnej ale rzadko . Napewno kawe po 17 pic ostatnia nir moge bo nie bede spac gahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o kawach tez nie powinnam się wypowiadać bo to co pije to zabarwione mleko :P ale czasem lubię :P teraz chyba do testowania pierwsza w kolejce będę ja ale jeśli w ogóle to dopiero 30 jeśli wcześniej nie będę czuła ze @ i tak przyjdzie :) ja jutro mam panieński przyjaciółki wiec właśnie skończyłam szykować jakieś jedzenie i leżę już w łóżeczku z laptopem i oglądam serial :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ja o kawach tez nie powinnam się wypowiadać bo to co pije to zabarwione mleko :P ale czasem lubię :P teraz chyba do testowania pierwsza w kolejce będę ja ale jeśli w ogóle to dopiero 30 jeśli wcześniej nie będę czuła ze @ i tak przyjdzie :) ja jutro mam panieński przyjaciółki wiec właśnie skończyłam szykować jakieś jedzenie i leżę już w łóżeczku z laptopem i oglądam serial :)
    Ja jezeli okres nie przyjdzie 31 testuje 1 wrzesnia ale to kuzwa hit by byl bo Ja sie nie staram narazie hahaha

    Ja tez wlasnie wskoczylam juz do wyrka . I nie mam termoforu :(((((( chcialam ale nie znalazlam ... dramat bo znow mi zimno w nozki

    Parodka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nieeeee a mnie właśnie pobolewa lekko podbrzusze typowo przedokresowo :(

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Ja dzisiaj poł dnia sprzątałam, jutro mamy gości. Jutro postaram się nadrobić zaległości i poczytać dokładnie co tam pisałyście :-)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Mały tak mi daje popalić ,że nawet nie mam czasu was poczytac. :) z dnia na dzien starszy i coraz smieszniejszy.
    Dziewczyny wyprawialyscie roczek dzieci wbdomu czy na sali ?
    Kiedy testujecie ?

    Co do kawy uwielbiam jej zapach ,nienawidze smaku :P ogolnie wypije lyka i chodze jak po jakis dopalaczach :P
    My roczek wyprawialiśmy u teściowej na wsi, robiliśmy grilla na podwórku, koniec maja to był ;-)
    Co do testu, to ja 5 września będę testować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My każde urodzinki w domu, jak fajna pogoda to grill.
    Tylko my mamy 2 imprezy, bo najpierw dla przyjaciół. Mamy taką swoją paczkę, a następnego dnia dla rodziny :)

    Zakręcona to co wpisać Cię na testowanie? He he
    Jak z mężusiem?

    Leżę i coś nie mogę zasnąć...
    Ale dobranoc, bo Wy już pewnie na drugi bok się przewracacie :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopiero skonczylismy ogladac jakis horror.
    Generalnie z mezem nijak ... niby normalnie funkcjonujemy , rozmawiamy ale to tyle .
    Mnie od 13 do 19 w domu nie bylo takze nie bylo kiedy nawet porozmawiac :) dopiero zrobimy to jutro na spokojnie

    Kur*** mnie jajniki cmia dziwnie. Normalnie kicham to chce mi je rozerwac.
    Nie wiem czy jest sens zapisywania mnie na testowanie bo mowie ani sie nie staram ani nic a GDYBYM okresu nie dostala co raczej jest nierealne to po prostu zatestuje . Nie wpisuj :D


    U Nas zostaje imprezka w zamknieciu bo urodzinki bąbelek ma w listopadzie hehe

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie tez leze , po filmie juz a Ja zasnac nie moge . Przegladam neta i nawet nigdzie w internecie nie ma nic co dupe urwie hahaha .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robiliśmy w domu dla najbliższych. Ogólnie temat na czasie bo dzisiaj wyprawiam młodemu urodzinki, już 5te. Nie wiem kiedy z dzidziusia stał się chłopcem :'(
    Póki co czekam w laboratorium bo chcę sobie zbadać ten progesteron. Owu pokazuje że miałam owulację we wtorek ale ja myślę że to było tydzień temu.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pardotka mój synek za niecsly miesiac tez bedzie obchodzil 5te urodzinki. To niessmowite jsk ten czas ucieka.

    Parodka lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka spóźnione życzenia dla synka ;)

    Obudziłam się, ale wstać mi się nie chce... :P
    Synek lata i rozrabia, a córeczka jeszcze śpi.
    Wczoraj mi powiedziała, że nie chce rano wstawać do przedszkola, że chce długo spać he he
    Śpioszek we mnie :D

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy jeszcze odsypiacie w łóżkach a ja już w pracy... życie jest niesprawiedliwe :P niech te wasze dzieciaczki się uaktywnia i wyciągają mamuśki, nie ma tak dobrze xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla synka .
    No czas leci niesamowicie , Ja dopiero z brzuszkiem chodzilam a lada chwila moj synek 3 lata konczy. Szok ... jeszcze jest taki " dorosly " szalenstwo.

    Kurde tak mi wczoraj laska podraznila oko zakladajac rzesy a raczej nalepki na dolne ze obudzilam sie z bolem oka jakby spuchniete w odczuciu bylo i nadal czerwone . Kur*** :/ dramat . Rzesy sa pieknie zalozone na ta chwile ale to nie byla moja kosmetyczka a jej zastepstwo bo ona wyjevhala do polski do 5 wrzesnia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecona moge jeszcze o cos sie zapytac w mojej sprawie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Wy jeszcze odsypiacie w łóżkach a ja już w pracy... życie jest niesprawiedliwe :P niech te wasze dzieciaczki się uaktywnia i wyciągają mamuśki, nie ma tak dobrze xD
    Ja juz na nogach tez hehe .
    Musialam opierdolic dzis z rana Tesciowa i Meza . Trudno jak ktos nie umie mowic normalnym tonem tylko czepialskim a pozniej ja obrywam od Tesciowej to chuj nie dam sie .
    Dziecko najedzone , D tez . Ja kawa i twarozek ale z nerw mi sie nic nie chce jesc .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ