X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    zakrecona moge jeszcze o cos sie zapytac w mojej sprawie
    Jasne , pytaj . Ja nie jestem prawnikiem wiev nie powiem Ci na bank czegos ale tylko co umiem moge pomoc bo bardzo mnie to wszystko interesuje i co nie co wiem od rodzicow :) chyba ze chcesz na priv


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,a na roczek stawia się wgl. Jakis alkohol ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Jasne , pytaj . Ja nie jestem prawnikiem wiev nie powiem Ci na bank czegos ale tylko co umiem moge pomoc bo bardzo mnie to wszystko interesuje i co nie co wiem od rodzicow :) chyba ze chcesz na priv
    dzieki.pisałas cos że jak bysmy zostali my w domu to nie musiałby jej spłacac co wtedy z nia.czy eksmisja wchodzi wtedy w gre?a jakie sa podstawy do eksmisji.do ilu lat po smierci tesciów moga ubiegac sie o zachówek?co trzeba robic zeby było to uznane za uciazliwe loKatorstwo?

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Dziewczyny ,a na roczek stawia się wgl. Jakis alkohol ?
    wedle uznania.my robilismy 7 lat temu i niepamietam czy maz cos postawil

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Dziewczyny ,a na roczek stawia się wgl. Jakis alkohol ?
    U Nas byl alkohol normalnie tak samo jak i na chrzcinach. Czytalam kiedys ze wiele osob nie stawia a wiele tak takze indywidualna sprawa ale u Nas byl. Skromnie ale byl na roczku oczywiscie Ja nie pilam bo kp jeszcze malego ale po drinku reszta wypila .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dzieki.pisałas cos że jak bysmy zostali my w domu to nie musiałby jej spłacac co wtedy z nia.czy eksmisja wchodzi wtedy w gre?a jakie sa podstawy do eksmisji.do ilu lat po smierci tesciów moga ubiegac sie o zachówek?co trzeba robic zeby było to uznane za uciazliwe loKatorstwo?
    Nie raczej nic takiego nie napisalam a jak tak to przypomnij mi co.
    Kochana z takimi pytaniami to juz musisz isv do prawnika typowo bo Ja niestety nie umiem na wsxystko dokladnie odpowiedziec. Wiem co nie co alr w blad nie chce wprowadzic i bie jestem prawnikiem . Lepiej zebys zasiegla porady prawnej typowo u osoby ktora w tym siedzi.

    A moze by jej na spokojnie zaproponowac wyprowadzke ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie raczej nic takiego nie napisalam a jak tak to przypomnij mi co.
    Kochana z takimi pytaniami to juz musisz isv do prawnika typowo bo Ja niestety nie umiem na wsxystko dokladnie odpowiedziec. Wiem co nie co alr w blad nie chce wprowadzic i bie jestem prawnikiem . Lepiej zebys zasiegla porady prawnej typowo u osoby ktora w tym siedzi.

    A moze by jej na spokojnie zaproponowac wyprowadzke ?
    poszukam twoj wpis.tak by było najlepiej ale nie przejdzie z nia

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny a ja przechwycilam wczoraj z przedszkola wirusa i mam grype żołądkowa :/ no masakra w nocy w ogóle spać nie mogłam, co chwila do toalety biegalam koszmar.. Teraz też nie najlepiej sie czuje :( dobrze ze synka nie ma w domu bo też by był zaraz chory. Ide chyba zaraz spać

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie nie . Wtedy nie musicie jej lokalu zapewniac ale sprawa o eksmisje musi byc zalozona bo jest meldowana z tym ze ona nie zostala wydziedziczona ?! Jezeli nie to nalezy sie jej zachowek po rodzicach i moze zlozyv wam sprawe do sadu i wtedy musicie ja splacic .
    Dla was najlepsza opcja bylaby sprzedaz tego wszystkiego wtedy macie kase za zachowek dla niej plus kuouenie jej lokalu to kochana tylko musi byc pare m2 na osobe. Jezeli dzirvi i jej maz tez sa meldowani to wuadomo pare m wiecej orawnie nusi byc wc , woda i prad a mieszkanie moze byv wedle prawa ruina ktora sobie sami wyremontowac moga takze moze to bym pokoj w kamienicy ale musielibyscie isc do prawnika dowiedziec sie na 200% wszystkiego bo moze udaloby wam sie tak ogarnac ze lokalu po zachowku nie trzeba nikomu organizowac. Wszystko zalezy jaki prawnik

    Siostra bankowo uwaza ze do smierci bedxie mieszkala z wami . Nievh wynajma sobie mieszkanie badz kredyt wezma ... kasa z zavhowku straczy im na splate mega duzej ilosci kredytu badz remont czy cos . Zachowek masz 20-30% wartosci nieruchomosci no chyba ze ona jest niepelnosprawna niezdolna do pracy itp to moze wynosic nawet 40-50% ale to juz wszystko xalatwia prawnik dokladnie. Ja ci tu moge doradzic mala wzmianke
    cos takiego napisalas

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa to współczuję. Odpoczywaj jak możesz.

    Ja posprzątałam i teraz kawkę piję, dzieciaki się bawią... a ja najchętniej bym znowu spać poszła.
    Leje od rana, także siedzenie w domu się zapowiada.
    Może wieczorkiem skoczymy do znajomych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 12:26

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije druga kawke , wysprzatalam dom , pranko sie robi a Ja brwi sobie skubie i henne nakladam . Nikogo w domu nie ma , cisza i spokoj . Tylko to nieszczesnne oko mnie boli ....


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dzieki.pisałas cos że jak bysmy zostali my w domu to nie musiałby jej spłacac co wtedy z nia.czy eksmisja wchodzi wtedy w gre?a jakie sa podstawy do eksmisji.do ilu lat po smierci tesciów moga ubiegac sie o zachówek?co trzeba robic zeby było to uznane za uciazliwe loKatorstwo?
    Kovhana mnie tu chodzilo o to ze splacac jej nie musicie bo mieszkanie jest na meza w innym przypadku nalezalaby sie jej polowa wiadomo a tu tylko zavhowek sie jej nalezy . Eksmisja zawsze wchodzi w gre ale bedzie wam zajebisvie ciezko sie jej pozbyc z dziecmi dlatego jedyna opcja byloby sprzedac mieszkanie wtedy jej jakies male lokum zalatwic badz sadownie odrazu zachowek i ona jest automatycznie wymeldowana i nie ma praw zadnych


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ciezko jest sie pozbyc alkoholika z niebieska karta z domu a co dopiero rodzine lecz wiadomo ... nie jest niemozliwe . Napewno moge powiedziec ze nic nie zdzialacie w okresie pazdziernik - kwiecien bo jest ochrona w tym czasie osob . Nie wolno nikogo z mieszkan wyrzucac nawet z wynajetych .
    tzn wy skaldac mozecie wszystko ale nie rusza zbyt szybko


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki rozumiem.zobaczymy jak sytuacja sie potoczy.mam nadzieje tylko ze nie narobi nam syfu gdzies.i ze nie napusci dzieciaków na nasza.bo w szkole jak beda kombinowac i zrzucac na nasza córke to nie udowodnimy ze było inaczej lub ze sie broniła

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie sonczylam jesc sniadanko i ide dalej dlubac w chacie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak co tak późno śniadanie zjadłaś?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Anusiak co tak późno śniadanie zjadłaś?
    Ja tez tak sniadania dosc czesto jem wiesz :) z rana zawsze kawa a po niej glodna nie jestem .

    Ja zrobilam sobie brewki , wysprzatalam wszystko . Pranko wywieszone na dworze. dzieki bogu jest slonce i wiatetek lekki to nam przewieje. Robie obiad. Dzis golabki inaczej a wieczorem grill.
    Chlopaki wrocili z miasta i juz nie jest cicho hagahhaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też robię obiad. Mięso duszone z sosikiem i ziemniaki ;)

    Ale mówię Wam dziewczyny jakiego mam lenia :P
    Synek zasnął, córka bajki oglądała, a ja musiałam się położyć.
    Już nie pamiętam kiedy w dzień drzemałam he he

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mialam taki dzien ze az musialam sie polozyc. dramatycznie zmeczona bylam i to 2 h po wstaniu po nocy . Haha

    Ja mam dzis powera na szczescie . Lubie dni kiedy jak torpeda wszystko robie szybciutko . Nie cierpie sie lenic a niestety spotyka mnie to czasem haha

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem mega wkurzona ...
    Mój był odebrać buty ,założyliśmy młodej i pszliśmy na spacer aby sie przeszła itp.
    Moja ma 12.6cm wkładkę a my zamówiliśmy 13.5cm wkładkę i wychodziło na to że to rozmiar według ich tabeli 21 wiec taki miała zamówione... okazuje się ze są jej zbyt ciasne!!!
    Jak wróciliśmy do domu sciągnelismy buty a mała skarpetki bo ona ciagle bez skarpetek w domu i co sie okazuje że ma pecherze na piętach ! Teraz mam walkę bo płacze gdyż ją te odciski bolą... wiec ja pytam jakim cudem buty o takie różnicy wkładki miedzy nogą gdzie ma 12.6cm zakupione z 13.5cm wkładka sa tak ciasne ze narobily jej bólu ??? Butów nie oddamy bo nosiła je godzine na dworzu i zdąrzyła sie przewrócic i delikatnie czubki obtarła... kasa poszła w boto a mała cierpi...przez to wszystko wyjdzie ze bede musiala jej kupic w byle sklepie narazie jakies buciki do latania :/ Naprawde jestem zła bo duzo wydalismy..
    Napisałam do nich o tej sytuacji i zapytalam jak to jest mozliwe chyba ze maja bledy na stronie z rozmiarówkami bo ja nie widzę innego wytlumaczenia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 15:23

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ