X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    zakrecona moge jeszcze o cos sie zapytac w mojej sprawie
    Jasne , pytaj . Ja nie jestem prawnikiem wiev nie powiem Ci na bank czegos ale tylko co umiem moge pomoc bo bardzo mnie to wszystko interesuje i co nie co wiem od rodzicow :) chyba ze chcesz na priv

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • chcebardzobycmama Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,a na roczek stawia się wgl. Jakis alkohol ?

grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

oar8skjou77gkdir.png
  • anusiak5 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Jasne , pytaj . Ja nie jestem prawnikiem wiev nie powiem Ci na bank czegos ale tylko co umiem moge pomoc bo bardzo mnie to wszystko interesuje i co nie co wiem od rodzicow :) chyba ze chcesz na priv
    dzieki.pisałas cos że jak bysmy zostali my w domu to nie musiałby jej spłacac co wtedy z nia.czy eksmisja wchodzi wtedy w gre?a jakie sa podstawy do eksmisji.do ilu lat po smierci tesciów moga ubiegac sie o zachówek?co trzeba robic zeby było to uznane za uciazliwe loKatorstwo?

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    wedle uznania.my robilismy 7 lat temu i niepamietam czy maz cos postawil

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    U Nas byl alkohol normalnie tak samo jak i na chrzcinach. Czytalam kiedys ze wiele osob nie stawia a wiele tak takze indywidualna sprawa ale u Nas byl. Skromnie ale byl na roczku oczywiscie Ja nie pilam bo kp jeszcze malego ale po drinku reszta wypila .

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dzieki.pisałas cos że jak bysmy zostali my w domu to nie musiałby jej spłacac co wtedy z nia.czy eksmisja wchodzi wtedy w gre?a jakie sa podstawy do eksmisji.do ilu lat po smierci tesciów moga ubiegac sie o zachówek?co trzeba robic zeby było to uznane za uciazliwe loKatorstwo?
    Nie raczej nic takiego nie napisalam a jak tak to przypomnij mi co.
    Kochana z takimi pytaniami to juz musisz isv do prawnika typowo bo Ja niestety nie umiem na wsxystko dokladnie odpowiedziec. Wiem co nie co alr w blad nie chce wprowadzic i bie jestem prawnikiem . Lepiej zebys zasiegla porady prawnej typowo u osoby ktora w tym siedzi.

A moze by jej na spokojnie zaproponowac wyprowadzke ?

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie raczej nic takiego nie napisalam a jak tak to przypomnij mi co.
    Kochana z takimi pytaniami to juz musisz isv do prawnika typowo bo Ja niestety nie umiem na wsxystko dokladnie odpowiedziec. Wiem co nie co alr w blad nie chce wprowadzic i bie jestem prawnikiem . Lepiej zebys zasiegla porady prawnej typowo u osoby ktora w tym siedzi.

A moze by jej na spokojnie zaproponowac wyprowadzke ?
    poszukam twoj wpis.tak by było najlepiej ale nie przejdzie z nia

• 19ewelaaa89 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny a ja przechwycilam wczoraj z przedszkola wirusa i mam grype żołądkowa :/ no masakra w nocy w ogóle spać nie mogłam, co chwila do toalety biegalam koszmar.. Teraz też nie najlepiej sie czuje :( dobrze ze synka nie ma w domu bo też by był zaraz chory. Ide chyba zaraz spać

xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie nie . Wtedy nie musicie jej lokalu zapewniac ale sprawa o eksmisje musi byc zalozona bo jest meldowana z tym ze ona nie zostala wydziedziczona ?! Jezeli nie to nalezy sie jej zachowek po rodzicach i moze zlozyv wam sprawe do sadu i wtedy musicie ja splacic .
    Dla was najlepsza opcja bylaby sprzedaz tego wszystkiego wtedy macie kase za zachowek dla niej plus kuouenie jej lokalu to kochana tylko musi byc pare m2 na osobe. Jezeli dzirvi i jej maz tez sa meldowani to wuadomo pare m wiecej orawnie nusi byc wc , woda i prad a mieszkanie moze byv wedle prawa ruina ktora sobie sami wyremontowac moga takze moze to bym pokoj w kamienicy ale musielibyscie isc do prawnika dowiedziec sie na 200% wszystkiego bo moze udaloby wam sie tak ogarnac ze lokalu po zachowku nie trzeba nikomu organizowac. Wszystko zalezy jaki prawnik

Siostra bankowo uwaza ze do smierci bedxie mieszkala z wami . Nievh wynajma sobie mieszkanie badz kredyt wezma ... kasa z zavhowku straczy im na splate mega duzej ilosci kredytu badz remont czy cos . Zachowek masz 20-30% wartosci nieruchomosci no chyba ze ona jest niepelnosprawna niezdolna do pracy itp to moze wynosic nawet 40-50% ale to juz wszystko xalatwia prawnik dokladnie. Ja ci tu moge doradzic mala wzmianke
    cos takiego napisalas

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa to współczuję. Odpoczywaj jak możesz.

Ja posprzątałam i teraz kawkę piję, dzieciaki się bawią... a ja najchętniej bym znowu spać poszła.
    Leje od rana, także siedzenie w domu się zapowiada.
    Może wieczorkiem skoczymy do znajomych :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 12:26

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije druga kawke , wysprzatalam dom , pranko sie robi a Ja brwi sobie skubie i henne nakladam . Nikogo w domu nie ma , cisza i spokoj . Tylko to nieszczesnne oko mnie boli ....

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    Kovhana mnie tu chodzilo o to ze splacac jej nie musicie bo mieszkanie jest na meza w innym przypadku nalezalaby sie jej polowa wiadomo a tu tylko zavhowek sie jej nalezy . Eksmisja zawsze wchodzi w gre ale bedzie wam zajebisvie ciezko sie jej pozbyc z dziecmi dlatego jedyna opcja byloby sprzedac mieszkanie wtedy jej jakies male lokum zalatwic badz sadownie odrazu zachowek i ona jest automatycznie wymeldowana i nie ma praw zadnych

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ciezko jest sie pozbyc alkoholika z niebieska karta z domu a co dopiero rodzine lecz wiadomo ... nie jest niemozliwe . Napewno moge powiedziec ze nic nie zdzialacie w okresie pazdziernik - kwiecien bo jest ochrona w tym czasie osob . Nie wolno nikogo z mieszkan wyrzucac nawet z wynajetych .
    tzn wy skaldac mozecie wszystko ale nie rusza zbyt szybko

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki rozumiem.zobaczymy jak sytuacja sie potoczy.mam nadzieje tylko ze nie narobi nam syfu gdzies.i ze nie napusci dzieciaków na nasza.bo w szkole jak beda kombinowac i zrzucac na nasza córke to nie udowodnimy ze było inaczej lub ze sie broniła

• anusiak5 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie sonczylam jesc sniadanko i ide dalej dlubac w chacie

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak co tak późno śniadanie zjadłaś?

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Anusiak co tak późno śniadanie zjadłaś?
    Ja tez tak sniadania dosc czesto jem wiesz :) z rana zawsze kawa a po niej glodna nie jestem .

Ja zrobilam sobie brewki , wysprzatalam wszystko . Pranko wywieszone na dworze. dzieki bogu jest slonce i wiatetek lekki to nam przewieje. Robie obiad. Dzis golabki inaczej a wieczorem grill.
    Chlopaki wrocili z miasta i juz nie jest cicho hagahhaha

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też robię obiad. Mięso duszone z sosikiem i ziemniaki ;)

Ale mówię Wam dziewczyny jakiego mam lenia :P
    Synek zasnął, córka bajki oglądała, a ja musiałam się położyć.
    Już nie pamiętam kiedy w dzień drzemałam he he

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mialam taki dzien ze az musialam sie polozyc. dramatycznie zmeczona bylam i to 2 h po wstaniu po nocy . Haha

Ja mam dzis powera na szczescie . Lubie dni kiedy jak torpeda wszystko robie szybciutko . Nie cierpie sie lenic a niestety spotyka mnie to czasem haha

Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem mega wkurzona ...
    Mój był odebrać buty ,założyliśmy młodej i pszliśmy na spacer aby sie przeszła itp.
    Moja ma 12.6cm wkładkę a my zamówiliśmy 13.5cm wkładkę i wychodziło na to że to rozmiar według ich tabeli 21 wiec taki miała zamówione... okazuje się ze są jej zbyt ciasne!!!
    Jak wróciliśmy do domu sciągnelismy buty a mała skarpetki bo ona ciagle bez skarpetek w domu i co sie okazuje że ma pecherze na piętach ! Teraz mam walkę bo płacze gdyż ją te odciski bolą... wiec ja pytam jakim cudem buty o takie różnicy wkładki miedzy nogą gdzie ma 12.6cm zakupione z 13.5cm wkładka sa tak ciasne ze narobily jej bólu ??? Butów nie oddamy bo nosiła je godzine na dworzu i zdąrzyła sie przewrócic i delikatnie czubki obtarła... kasa poszła w boto a mała cierpi...przez to wszystko wyjdzie ze bede musiala jej kupic w byle sklepie narazie jakies buciki do latania :/ Naprawde jestem zła bo duzo wydalismy..
    Napisałam do nich o tej sytuacji i zapytalam jak to jest mozliwe chyba ze maja bledy na stronie z rozmiarówkami bo ja nie widzę innego wytlumaczenia...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 15:23

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ