X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Piekne tluste krechy. :D
    O to podaj stronke , sama sobie zamowie na kiedys a za przesylke ile ?
    podam ci linka bo to na ebayu o ile cene dobrze kojarze no mniejsza ale i tak taniej niz w sklepie.. przesylka w cenie czyli gratis ja zawsze szukam darmową wysylke a po za tym co szkodzi sobie zamówic duzo wczesniej i poczekac hehe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ten typ co u niego kupilam juz nie ma na sprzedaż chyba kupilam od niego ostatnie opakowanie ale znalazlam u innego ciut drozej niz ja kupilam ale i tak o wiele taniej niż w sklepach :D

    https://www.ebay.co.uk/itm/2-x-Clearblue-Rapid-Visual-Detection-Pregnancy-Test-99-Accurate-1-Minute-Result/142915202734?hash=item214668eeae:g:PkIAAOSw2kVbf-UV

    A ten test robiłam jako pierwszy w 9dpo

    https://www.ebay.co.uk/itm/LABOQUICK-Midstream-Early-Urine-Pregnancy-Test-Kit-UK-SELLER/252647804501?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=551564683440&_trksid=p2057872.m2749.l2649


    Elektroniczny 2 szt patrz jaka różnica w porównaniu do cen w sklepie ;)

    https://www.ebay.co.uk/itm/Clearblue-Pregnancy-Test-2-Digital-Early-Detection-Tests-Over-99-Accurate/312071646764


    https://www.ebay.co.uk/itm/2-x-Clearblue-Pregnancy-Test-Fast-Easy-Stick-Kit-99-Accurate-2-Minute-Results/172905543889?epid=1844291706&hash=item2841f938d1:g:rYgAAOSwYhdbFRnD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 16:51

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    W kazej miałam mega objawy ,wymioty,zawroty głowy,ciemno przed oczami a w tej straconej kompletnie nic wiec mam porównanie dlatego dla mnie brak objawów to nie ok ;)
    Ok niech bedzie . Nie drazymy tematu dalej ...


    O dzieki za linki. Hahaha a jak sie skusze za pare dni hahaha

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ok niech bedzie . Nie drazymy tematu dalej ...


    O dzieki za linki. Hahaha a jak sie skusze za pare dni hahaha
    Nie ma sensu każda ma swoje wiadomo hehe ;)

    No mój to ze mnie sie smieje że ja to chyba całego Ebaya przeswietliłam cenowo że tak szukam i znajduje w porównaniu do cen w sklepach ile mozna zyskać :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz ze Ja tez tak czasem robie . Mozna naprawde mega promocje znalezc .

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Wybacz kochana ale jak ja slysze slowo kazda ciaza inna to mnie cos bierze... wtedy tez kazdy tak mówił a ja czułam swoje...i nie wierze w to że jesli ktos ma mega objawy w poprzednich ciazach to w kolejnej ich wcale nie bedzie wtedy tez wszyscy mi wmawiali wlasnie ze kazda inna w moim przypadku ta inna oznacza tylko jedno..
    Wiem ze to dopiero 5 tydz bedzie dlatego czekam na te objawy mam nadzieje że się pojawią mimo iż nie jest to nic miłego to uwierz wole je miec niż nie miec bo dla mnie to bedzie jeden znak.

    A no chyba ze tak ja myslalam ze owulka albo cos co prawda pisalas tam ostatnio ze juz owulke mialas ale no roznie bywa :D

    No kasy na bank mi nie zwróca i na bank nie przyjmą butów wiec moje ponad 50f pójdzie do kosza ...


    Szczesliwa mama w poniedzialek powinni odpisac bo weekend nie odpowiadaja na wiadomosci tak wiec trzeba czekać.
    To chyba musialaby byv moja trzecia w tym cyklu bo dam sobie reke uciac ze pietwsza byla w 13 dc . Serio . A teraz to bankowo nie owulka bo to nie ten bol ... a ja mam staly na owulacje hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ale wiesz ze Ja tez tak czasem robie . Mozna naprawde mega promocje znalezc .
    No tak wez wydaj 12-13f a 7-8 to jest różnica tym bardziej że jak planuje sie kupic kilka różnych itp to potem jak sobie policzysz to ile sie jest do przodu w porównaniu do tego jakby miało sie to samo kupic w sklepie.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny ?
    Ja w koncu usiadlam . Pozmienialam posciele , pranie pochowalam i zrobilam dla siebie i D kolacje do wyrka bo usypia malego i wskakujemy na film . Dzis chce mi sie horroru . Wczoraj wlaczylismy ale byl tak zabawny ze zamiast sie bac to sie smialismy jak glupki takze tego hahaha...


    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Co tam dziewczyny ?
    Ja w koncu usiadlam . Pozmienialam posciele , pranie pochowalam i zrobilam dla siebie i D kolacje do wyrka bo usypia malego i wskakujemy na film . Dzis chce mi sie horroru . Wczoraj wlaczylismy ale byl tak zabawny ze zamiast sie bac to sie smialismy jak glupki takze tego hahaha...
    Siedze... dzieciaki wlasnie zasneły wiec wieczór ciszy ;)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Anusiak co tak późno śniadanie zjadłaś?
    nie miałam kiedy poprostu najpierw mi sie nie chciało jesc a potem przegladałam info w necie co potrzebowałam pilnowałam córy pranie poskładałam pochowałam i tak zeszło ze zjadłam jak córka przyszła do domu na troche

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mija wieczór?
    My wróciliśmy od znajomych, leżymy i oglądamy film, a dzieciaki po nas skaczą he he

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie maly juz dawno dawno spi . Ja sie wykapalam , zjedlismy kolacje i ogladany film na necie . Jednak mowie a obejrzymy Totem ten z Sobota film . Dramat . Zmarnowane 2 h z zycia kur*** :D hahahahahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, a kiedy powinnaś dostać @?

    Dobra idę spać ;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    31 sierpnia dokladnie powinnam miec okres a czemu pytasz ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padam na twarz a dopiero co wstałam. Na szczęście młody też był padnięty po urodzinach i pospał dłużej. Imprezka się udana, wszystkie dzieciaki całe i zdrowe wróciły do domu.:-P
    Jak pojechały i trochę ogarnęłam to co po sobie zostawiły to przyjechała mojego męża ciocia (ale jest mniej więcej w jego wieku) bo miał imieniny w piątek. I tak posiedzieli przy winie do 2.00, ja też siedziałam ale bez wina. Coś mnie bierze, gardło mi zaczyna szanować a ostatnio często mam problem z krtanią i tracę głos. Więc z alkoholem bardzo ostrożnie :-)

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marznę serio normalnie jak lodówka ....

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim .

    Wstalam i oczywiscie oko na pol twarzy . Krople poszly w ruch zobaczymy jak to bedzie ...
    U Mnie tez chlodno . Pod koldra leze i marzne . Nikomu kuzwa nie jest tak zimno w domu jak mnie .
    Zaraz schodze na ciepla kawe i moze jakies sniadanie . Paznokcie musze dzis domalowac bo na wieczor juz mi sie drugiej reki robic nie chcialo hahaha

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ooo to razem będziemy okresować ;)
    Chyba, że u Ciebie jest coś na rzeczy he he

    Kattti ja obie ciąże codziennie wymiotowałam od 8 tygodnia mniej więcej do połowy, poźniej jeszcze sporadycznie.
    I teraz jakbym w 3 ciąży nie wymiotowała, to też bym się martwiła czy jest wszystko ok z fasolką.
    Szczerze? To u mojej mamy, u sióstr, u przyjaciółek czy szwagierek pod tym względem wszystkie ciąże były takie same.
    Czyli albo wymiotowały w każdej ciąży, inna była tylko częstotliwość. Albo w ogóle nie wymiotowały w żadnej. Albo miały tylko mdłości praktycznie przez całe ciąże.
    W moim najbliższym otoczeniu nie było czegoś takiego, że w 1 ciąży wymiotowała, a w 2 już nie.
    Oczywiście ciąża różni się tym, że w jednej brzuszka nie widać do 6 miesiąca, a w drugiej już w 3 miesiącu he he
    Czy nawet w 1 nie ma cukrzycy ciążowej, a w 2 i cukrzyca i szyjka się skraca itd.

    Także Kattti rozumiem Cię i myślę tak jak Ty.
    A w poprzednich ciążach kiedy wymioty Ci się zaczęły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 09:31

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona ooo to razem będziemy okresować ;)
    Chyba, że u Ciebie jest coś na rzeczy he he

    Kattti ja obie ciąże codziennie wymiotowałam od 8 tygodnia mniej więcej do połowy, poźniej jeszcze sporadycznie.
    I teraz jakbym w 3 ciąży nie wymiotowała, to też bym się martwiła czy jest wszystko ok z fasolką.
    Szczerze? To u mojej mamy, u sióstr, u przyjaciółek czy szwagierek pod tym względem wszystkie ciąże były takie same.
    Czyli albo wymiotowały w każdej ciąży, inna była tylko częstotliwość. Albo w ogóle nie wymiotowały w żadnej. Albo miały tylko mdłości praktycznie przez całe ciąże.
    W moim najbliższym otoczeniu nie było czegoś takiego, że w 1 ciąży wymiotowała, a w 2 już nie.
    Oczywiście ciąża różni się tym, że w jednej brzuszka nie widać do 6 miesiąca, a w drugiej już w 3 miesiącu he he
    Czy nawet w 1 nie ma cukrzycy ciążowej, a w 2 i cukrzyca i szyjka się skraca itd.

    Także Kattti rozumiem Cię i myślę tak jak Ty.
    A w poprzednich ciążach kiedy wymioty Ci się zaczęły?
    Dokładnie i o tym wczoraj pisałam nawet lekarz w szpitalu jak wysluchal mnie to powiedział ze mam rację bo innego jakbym w ogóle w żadnej objawów nie miala to wtedy nie byłoby w tym nic dziwnego a skoro mialam i to mocne to wcale sie nie dziwi ze była zaniepokojona tym ze objawów nie miałam i moje podejrzenia się sprawdziły tak wiec dla mnie to jest znak ze nie jest ok. Ale czekam czy cos sie zacznie czy nie bo jeszcze czas. Dokładnie to nie wiem kiedy ale dosc szybko chyba to bylo u syna jak 2 tyg po spozniajacej sie @ zrobilam test i po tym tescie jakby mnie chwycilo kilka dni pozniej luz czulam sie nie halo ,mdlosci i wymioty z córka nie pamietam czy bylo wczesniej niz z synem czy troche pozniej dlatego sobie narazie czekam i staram sie nie stresowac chociaz to trudne w takiej sytuacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 09:36

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, żyje :D już dzisiaj dużo lepiej się czuje bo była masakra. Podczytywalam was ale nie miałam nawet siły pisać.
    Katiii widzę na suwaczku że dopiero 4 tydz więc spokojnie jeszcze sie rozkręca te objawy. U mnie jakoś później wszystko się rozkrecilo, jakoś od 7 tyg chyba mdłości i wymioty ale już takie konkret.
    Spokojnie, poczekaj i się nie stresuj. Wiem że łatwo powiedziec ale stresujac się nic nie zyskamy.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ