X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze kreci sie wczorajszy temat nadal wiec ok i ja napisze . Wy chyba mnie kurcze nie zbyt zrozumialyscie.
    Nadal uwazam ze kazda ciaza jest inna bo w jednej objawy sie zaczna w 10 tyg a drugiej w 5 nawet . Sa osoby rowniez co poerwsza ciaze mialy tragiczna a druga taka ze moga vhodzic w niej 10 lat ( z przymrozniem oka to pisze ) .
    Ja nie napisalam ze teraz nie vedzie rzygania czy cos mnie bardziej chodzilo o to ze to dopiero 5 tydzien ledwo i nie musza objawy juz byc . Jest czas na to a pozatym nie zawsze one musza byc tak szybko czy tak mocne . Jasna sprawa ze czlowiek sie martwi jak nie ma objawow ale nie musi to juz najgorszego oznaczac .

    Przykladowo ja w pierwszej ciazy procz bolu brzucha nie mialam zadnych objawow szczegolnie ze ciaza mnoga powinny niby byc i to mocne od poczatku a g prawda. A w srugiej dopiero po 8 tyg sie zaczely mdlosci a pozniej jak rozwinelo to cala ciaze rzyganie i mdlosci calodniowe i wcale nie chce tego w drugiej bo bylam wrakiem czlowieka i o . Takie jest moje zdanie ale nikomu nic zlego nie napisalam .

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u nas 18 stopni za oknem i leniwy niedzielny poranek.wlasnie usiadlysmy z corka do sniadanka.maz musiał isc do pracy i nie wiemy o torej wróci.dzis u nas teraz leniwie a potem jak wroci zobaczymy czy pojedziemy na 17.30 na koncert na dozynkach czy do miasta po wieksze zakupy autem jak planowalismy bo musimy jeszcze pare rzeczy do szoly upic corce w tym 2 pary butów laczi na przebranie i trampki na wf jakies spodenki na wf itp drobiazgi

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem o co wam chodzi xD Ja cały czas powtarzam ze narazie czekam na te objawy a nie ze juz muszą byc bo wiem ze to troche chyba raczej za wczesnie, pisalam też że stresuje sie tym faktem bo dla mnie w tej kwesti są 2 opcje mojego zdania zaznacze bo kazda ma prawo do wlasnego dla mnie jak juz sie powtorze...brak objawow znaczy jedno i nie napisalam nigdzie ze brak objawów teraz tylko ogólnie wyjasniam zeby bylo jasne bo kazda moze inaczej to zrozumiec.
    2 ciaże objawowo dosc szybko i mocne trzecie brak jakich kolwiek objawow zakonczona aniołkiem dla mnie brak objaow to niz dobrego i nie bede tego powtarzac po raz ktorys bo kazda ma prawo uważac inaczej ;) Na obecną ciąże czekam na te objawy liczac z wielką nadzieją że one się pojawia w niedługim czasie i bede mogła miec nadzieje że zakończy sie inaczej. Ot całe moje zdanie . Dzięki za uwagę i niech każda ma swoje zdanie na ten temat bez sensu debetować bo jedna bedzie uwazac inaczej druga jeszcze inaczej a trzecia dostanie kurwicy czytajac te brednie haha wiec no ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    hej u nas 18 stopni za oknem i leniwy niedzielny poranek.wlasnie usiadlysmy z corka do sniadanka.maz musiał isc do pracy i nie wiemy o torej wróci.dzis u nas teraz leniwie a potem jak wroci zobaczymy czy pojedziemy na 17.30 na koncert na dozynkach czy do miasta po wieksze zakupy autem jak planowalismy bo musimy jeszcze pare rzeczy do szoly upic corce w tym 2 pary butów laczi na przebranie i trampki na wf jakies spodenki na wf itp drobiazgi
    Boże jakie wy leniwce xD my juz od 6 na nogach dawno zjedzone kanapki ...teraz to mysle juz o obiedzie bo glodna jestem haha
    Dzisiaj robie schabowe ot co.

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie lepiej zakończyć ten temat, bo jeszcze wyjdą z tego jakieś głupie kłótnie i nieporozumienia. Czego oczywiście nie chcemy :D schabowe mówisz? Hmm... Ja od wczoraj na sucharach :p może dziś zrobię jakas lekka zupe. Młody został u babci, co by nie przechwycil tego wirusa, a dla starego może kielbache upieke zje z bułka i oo xD

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dokładnie lepiej zakończyć ten temat, bo jeszcze wyjdą z tego jakieś głupie kłótnie i nieporozumienia. Czego oczywiście nie chcemy :D schabowe mówisz? Hmm... Ja od wczoraj na sucharach :p może dziś zrobię jakas lekka zupe. Młody został u babci, co by nie przechwycil tego wirusa, a dla starego może kielbache upieke zje z bułka i oo xD
    hehe no wczoraj kupilismy 3 duze opakowania schabu bo promocja byla wiec teraz połowe zamrozić trzeba ,zrobic dzisiaj i pojutrze zapewne powtórke :D
    U nas pogoda do bani,leje od samego rana i w nocy tez musialo bo z rana bylo mokro ,zimno do tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wczorajsze mięsko duszone ;)
    My zjedliśmy śniadanie i dalej do wyra. Leżymy, przytulamy się. Uwielbiam leniwe, niedzielne poranki ;)
    Łazimy jeszcze w piżamach :P

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    A u mnie wczorajsze mięsko duszone ;)
    My zjedliśmy śniadanie i dalej do wyra. Leżymy, przytulamy się. Uwielbiam leniwe, niedzielne poranki ;)
    Łazimy jeszcze w piżamach :P
    Ja też w łóżku non stop, aż mnie już plecy bolą od tego leżenia xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Boże jakie wy leniwce xD my juz od 6 na nogach dawno zjedzone kanapki ...teraz to mysle juz o obiedzie bo glodna jestem haha
    Dzisiaj robie schabowe ot co.
    jakie leniwce.u nas sniadanie jest adekwatne do pory wstania 8 latki naszej.dzis wstała o 9 o 9.15 wzieła euthyrox na tarczyce wiec sniadanie tak wyszło.juz za tydzien skonczy sie jej wstawanie jak chce.pobudka bedzie 6,45 aby sie wyrobiła na autobus o 7,50

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobra . Kazda swoje wypociny walnela tu i koniec tematu :d

    My tez po sniadaniu , wlasnie pije kawe z Tesciowa i ogladamy " domowe rewolucje " .
    Ja dzis na obiad mam to co wczoraj , te golabki inaczej .
    Tez u Nas pada i zimno dosc jest takze siedzimy w domu a mielismy jechac do parku rozrywki . Takze dupa ...

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis tylko obiore i ugotuje ziemniaki.miesko pieczeniowe mamy od wczoraj i sosik tez wiec nie wyrzuce.pochowam naczynia do szafek i lajcik.nawet na dwor mi sie nie che isc.zaczekam na chłopa to może pójdzie z córka a ja zalegne na kompie i poszukam tanszej opcji sali na komunie bo narazie mam taka srednia zamówiona a chciałabym cos tanszego bo na 30 osb olo 8 tys to drogo jest jak zlicze wszystko

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj korzystam i jeszxze leżę w łóżku <3 biorąc pod uwagę ta jesienna aurę to dla mnie niedziela idealna i nie mam zamiaru narazie niczego zmieniać :P lenie sie i tylko tyle mam w planach xD jak piszecie o jedzeniu to aż głodna się robię :P podrzućcie mi coś pysznego do lozka :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak to jest naprawde bardzo duzo !!! :/

    No jesien taka sie robi , doslownie .
    My chcielismy dzisiaj grilla zrobic i klapa jak widac :/
    Caly weekend gnilismy w domu no nie liczac zakupow w miescie i o .. .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Anusiak to jest naprawde bardzo duzo !!! :/

    No jesien taka sie robi , doslownie .
    My chcielismy dzisiaj grilla zrobic i klapa jak widac :/
    Caly weekend gnilismy w domu no nie liczac zakupow w miescie i o .. .
    no jest duzo i to bardzo.sama sala i jedzenie ok.150 na dzis a cena co rok idzie w gore wiec za 2 lata bedzie wiecej o 10=20 zl na osobe do tego napoje ciasto owoce tort to robi dodatowa kwote a nie mowiac o kosztach przygotowan alby sukienki na przebranie i jeszcze nas ubrac chlopa i mnie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dzisiaj leniuchujemy dziewczyny :D ja oglądam właśnie Dorota inspiruje. Uwielbiam jej programy, matko chciałabym żeby ktoś tak wparowal do mojego mieszkania, odpicowal i udekorowal je. Ja kompletnie nie mam zmysłu projektowania, nie wiem co z czym połączyć żeby było pięknie, niestety... :p

    Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie droga ta sala Twoja. My zamoeilismy po 100 od talezyka sle ciasto owoce i napoje w cenie.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26dc. II kreski. Mimo ,że bardzo chcialam to teraz się bardzo boje..
    Boje się czy wszystko bedzie dobrze, boję się czy Oskarek nie poczuje się odrzucony ,czy pokocham drugie dziecko tak bardzo jak teraz kocham syna.

    Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna, Parodka, emi_90, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wszystko się samo ułoży, zobaczysz ;)
    Pocieszę się, że pewnie każda z nas ma różne dylematy jak zobaczy 2 kreseczki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 13:02

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    26dc. II kreski. Mimo ,że bardzo chcialam to teraz się bardzo boje..
    Boje się czy wszystko bedzie dobrze, boję się czy Oskarek nie poczuje się odrzucony ,czy pokocham drugie dziecko tak bardzo jak teraz kocham syna.
    Super !!! Bedzie dobrze napewno chciaz to i moja obawa :( ale glowka do gory :*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    To dzisiaj leniuchujemy dziewczyny :D ja oglądam właśnie Dorota inspiruje. Uwielbiam jej programy, matko chciałabym żeby ktoś tak wparowal do mojego mieszkania, odpicowal i udekorowal je. Ja kompletnie nie mam zmysłu projektowania, nie wiem co z czym połączyć żeby było pięknie, niestety... :p
    Tez to ogladalam ale napisalam wlasnie domowe rewolucje bo tez taki program prowadzila :D
    Ja na szczescie mam Tesciowa co mi pomagala urzadzic dom . Ona skubana ma taki dryg do tego jak ta Dorotka cala . :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 12:24

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ