X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Halo halo hop hop . Wszystkie zasnely z tego lenistwa niedzielnego ?:p hahaha
    Kattii jak sie czujesz ? Przezzedl bol brzuvha ?


    Ja pod kocem z musli siedze i film patrze haha . Kaloryfery na opor a mnie dalej zimno ale oczywiscie zapomnialam kupic termoforu znow kuzwa hahaha skleroza nie boli . Absolutnie ...

    Chlopaki moje spia takze tego . Maly moze dlugo posiedziec haha

    Zakręcona zgadlas, właśnie się obudziłam :P i zamówiłam pizzę mam taka ochotę ze chyba zjem cała w 5 sekund :P No i oczywiście tez siedzę pod kocem :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my godzine temu wrócilismy.chłop wrócił o 14 szybko wciagnal obiad i o 15 pojechalismy na szybkie zakupy do miasta corce do szoły.a potem na 10 minut wrocilismy do domu aby mloda sie przebrała i jechalismy na oncert na dozynkach ale zespol lipe odwalal.a potem do domu

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy iść do teściów, ale w końcu szwagier z rodzinką do nas wpadł.

    Jemy kolację, dzieciaki w piżamach i do łóżka.
    Tak dzisiaj zimno, że w kurtkach chodziliśmy :P

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Mieliśmy iść do teściów, ale w końcu szwagier z rodzinką do nas wpadł.

    Jemy kolację, dzieciaki w piżamach i do łóżka.
    Tak dzisiaj zimno, że w kurtkach chodziliśmy :P
    U Nas to samo . Takie mam nogi zmarzniete ze hej .
    My po kolacji , Tesciowa szykuje sie do roboty a My siedzimy . Maly wstal z D o 18 :o do 24 napewno bedzie siedzial ale dobra . Przezyjemt :)
    Spimy dzis na parterze w salonie tak stwierdzilismy z Mezem . Poogladamy sobie tv na spokojnie . Maly jak bedzie chcial niech nawet dzis z nami spi :)

    Jutro bank holiday a moj D do oracy na 18 :( buuuuuu ... nie lubie nocek jego strasznie , Tesciowa tez na nocki pracuje i o . Samotne wieczory mnie czekaja teraz na szczescie tylko dwa.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide zaraz do wrzacej wody sie zanurzyc bo zziebnieta jestem a nie chce byc chora zaraz . Szlafroczek i pod koldre . Mmmm <3

    Marze by bylo jutro cieplo haha bo mam cholera 5 duzych kocy do wyprania :p

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też zimnoo, ja mam na nogach frotowe skarpety i zamierzam w nich spać xD haha ja stopy mam wiecznie zimne, nawet latem wiec.. :p

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u nas zimno, jakoś się nie mogę dzisiaj odnaleźć przez te zmianę pogody, serio. Drzemałam w dzień, zmarznięta, nakryta pod brodę kołdrą :D brzuch mnie jakoś pobolewa i w ogóle jakoś podle się dziś czuję.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widze ze wszedzie dzis lodowka ! :D
    Ja tez dzis chyba bede spala we frotowkach .

    Emi Ja mam dzis mega wachania takie wiesz ... raz smiac mi sie chce ze wszystkiego a raz zasypiam na siedzaco z nerwami :/
    No i w lodowce jebieeeeeee wszystko starym miesem . Przesegregowalismy nikomu nic nie czuc tylko mnie takze okres sie zbliza ze hej . 5 dni i @ przyjdzie .

    emi_90 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    To widze ze wszedzie dzis lodowka ! :D
    Ja tez dzis chyba bede spala we frotowkach .

    Emi Ja mam dzis mega wachania takie wiesz ... raz smiac mi sie chce ze wszystkiego a raz zasypiam na siedzaco z nerwami :/
    No i w lodowce jebieeeeeee wszystko starym miesem . Przesegregowalismy nikomu nic nie czuc tylko mnie takze okres sie zbliza ze hej . 5 dni i @ przyjdzie .
    Ooo matko zakręcona jak ty jesteś wrażliwa na zapachy przed @, to co to jest jak jesteś w ciąży xD hehe

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona no szok, że przed @ jesteś wrażliwa na zapachy he he

    No i ja mam lodowate stopy. Klimę nastawiliśmy na grzanie :P
    Mężowi nie chciało się w piecu rozpalić, a normalnie piździ w chałupie. Szok, już jesienią czuć buuuuu

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Zakręcona no szok, że przed @ jesteś wrażliwa na zapachy he he

    No i ja mam lodowate stopy. Klimę nastawiliśmy na grzanie :P
    Mężowi nie chciało się w piecu rozpalić, a normalnie piździ w chałupie. Szok, już jesienią czuć buuuuu
    No czuc czuc naprawde . U nas od poludnia dzis kaloryfery grzeja. Tak jak mowie , kto hy pomyslal ze koniec sierpnia jest


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszke jestem ale teraz wyjatkowo fakt bo az mnie mdli momentami ale mialam kilka w zyciu cykli co taki wyczulony wech mialam . A co w ciazy to nie pytajcie. Mieso mi tak smierdzialo ze maz na dole zamkniety w kuchni mieso smazyl a ja na pietrze rzygalam zamknieta ze smrodu ... potrafilam wvhodzac po klatce schodowej u mamy zwymiotowac bo mnie tak nagle pociagnelo strasznie jak poczulam kapuste kiszona gotujaca sie . Dramat byl . Przez takie coa miesa nie jadlam cala ciaze plus rok po porodzie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona uuuu to rzeczywiście masz ciężko z tymi zapachami.

    Obejrzałam swój serial i do wyra.

    Dobranoc

    Do jutra ;)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawsze ale w ciazy szczegolnie mialam przesrane.
    My tez patrzymy na omena na tvnie ale jakos probowali odnowic miatrzowska stara wersje i srednio im to wyszlo :/
    Maly dopiero usypia haha
    A ja razem z nim takze dobranoc wszystkim :*

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziendobry spiochy co tam .ja wlasnie dopijam kawke 1 pranie w polowie wyprane juz.przegladam internet poi cisza a jak córka wstanie biore sie za totalny ogar.bo musiałabym umyc dzis podłogi ja zdaze bo w sobote chłopu sie nie chciało a mam jescze dzis wizyte u psychologa na 18.15

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja jeszcze nie mogę dojść do siebie po tej rozmowie z dyrektorką.
    Rozesłałam w międzyczasie trochę CV bo jest jeszcze trochę wolnych wakatów w szkołach i zobaczymy. Stracilam cale serce do pracy i to będzie ciezki rok.

    Dzisiaj też ciężki dzień bo idę z córcią do ortodonty, ustalić plan leczenia a ona cykor. Pozatym trochę się boję wejść z nia na przeswietlenie hmmm ciężkie dylematy

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my mamy taki leniwy poranek. To ostatni taki poniedziałek bo za tydzień wracam do pracy więc muszę się nacieszyć tym że możemy do 10.00 latać w piżamach. Wczoraj odsapnęłam trochę po tym urodzinowym party i dzisiaj od nowa zaczynam akcję odgruzowywania chałupy:-P chociaż wydaje mi się że i tak już sporo zrobiłam w ten urlop.
    Już zaczynam trochę świrować i zastanawiać się czy może przypadkiem się udało chociaż <3 było mało w tym czasie okołoowulacyjnym. I jak do wczoraj byłam pewna że nie będę robiła testu bo @ przyjdzie na 100% tak dzisiaj już myślę że może w dzień spodziewanej @ zrobię haha

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się i my :-) My dopiero śniadaniujemy.

    Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Hej, my mamy taki leniwy poranek. To ostatni taki poniedziałek bo za tydzień wracam do pracy więc muszę się nacieszyć tym że możemy do 10.00 latać w piżamach. Wczoraj odsapnęłam trochę po tym urodzinowym party i dzisiaj od nowa zaczynam akcję odgruzowywania chałupy:-P chociaż wydaje mi się że i tak już sporo zrobiłam w ten urlop.
    Już zaczynam trochę świrować i zastanawiać się czy może przypadkiem się udało chociaż <3 było mało w tym czasie okołoowulacyjnym. I jak do wczoraj byłam pewna że nie będę robiła testu bo @ przyjdzie na 100% tak dzisiaj już myślę że może w dzień spodziewanej @ zrobię haha
    Pardotka a kiedy termin @?
    Wpisuj się na stronę testowania i trzymam kciuki :)
    Ja już w pracy działam sobie ale za to jutro szykuje mi się luźny dzień :D

    Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Pardotka a kiedy termin @?
    Wpisuj się na stronę testowania i trzymam kciuki :)
    Ja już w pracy działam sobie ale za to jutro szykuje mi się luźny dzień :D

    Wg mnie w niedzielę 2.09 ale wg of we wtorek 4.09. Wiec jak @ nie przyjdzie to w tą niedzielę sobie siknę, a co :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 09:59

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ