X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może zrobie test w piątek żeby w razie czego skoczyć po lutkę do lekarza na wszelki wypadek na wyjazd jak by się cos zadziało.

    Ale jakoś specjalnie na nic nie licze. Zawsze mnie cycki bolały a teraz nic a nic wiec po prostu po euthyrox pewnie mi się cos poprzestawialo

    Parodka lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj 16dc,przy cyklach 24 dniowych. Powoli też zaczynam myśleć co wyjdzie, chociaż z doświadczenia wiem, że lepiej dla mnie, gdy nie myślę :P W ogóle to jestem pesymistką i wcale nie wierzę nawet w ten cykl. To by było za proste, gdyby udało się nam w 1 cs :-)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry .
    Ja od rana juz nasmarowana mascia przeciwbolowa bo tak mnie kregoslup boli . :( plecy , klatka piersiowa az ... plus jajniki na zmiane mnie cholery ciagna jak oszalale. Mam normalnie dzien bolu dzis hahaha .

    Chlopaki po sniadanku bawia sie a Ja zaraz machne sobie kawke i sniadanko jakies moze . Mam mega ochote na jajko z bekonem i do tego salatka ( rukola , suszony pomidor i ogorek zielony ) mmmm <3
    Musze zaraz tez pranie wstwic bo z brudnika az wystaje znow . Ja bym mogla codziennis prac cholera :p
    Posprzatac tez troche musze tak z wierzchu bo takto jest czysto . No i na obiad dzis wymyslilam krupnik. Chlopakom chcialo sie zupy to beda mieli :) w sumie i mnie sie mieso przejadlo.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bedzie dzis zupka z kalarepa.na 2 maz zje co zostało od soboty a mloda chciała paluszki rybne.u nas chwilowo przez pare tygodni wystarczyło w poniedziałek właczyc pranie a od wrzesnia znów mi sie zacznie pranie na 2 dni bo mloda po szkole sie przebiera w stare ubrania a nie zawsze mozna je zostawic na drugi dzien do wykorzystania i ja wracajac do pracy nacioram wiecej bo pracuje w temp koło 12=13 stopni to trzeba ubrac sie na cebulke a co za tym idzie sterta prania szuszenie na grzejnikach i kopiec skladania

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    u mnie bedzie dzis zupka z kalarepa.na 2 maz zje co zostało od soboty a mloda chciała paluszki rybne.u nas chwilowo przez pare tygodni wystarczyło w poniedziałek właczyc pranie a od wrzesnia znów mi sie zacznie pranie na 2 dni bo mloda po szkole sie przebiera w stare ubrania a nie zawsze mozna je zostawic na drugi dzien do wykorzystania i ja wracajac do pracy nacioram wiecej bo pracuje w temp koło 12=13 stopni to trzeba ubrac sie na cebulke a co za tym idzie sterta prania szuszenie na grzejnikach i kopiec skladania
    No to jest przekichane jeszcze wlasnie jesien b dwor nie zawsze wystawisz pranie i wszystko kisi sie w chacie.
    No Ja tak szczerze powiem ze co 2-3 dni robie po 2 prania jakos .
    Wiesz ja nie lubie miec nic w brudniku a co weekend zmienuam posciel kazdemu , reczniki koce badz narzuta z kanapy i to wszystko musze poprac w ciagu tygodnia zeby nie miec naje*** ne tego syfu calego . Wiesz D i Tesciowa po pracy ciuchy tez wrzucaja do prania to zbiera sie . Takze dlatego tak duzo ciagle piore a za 3 tyg beda dodatkoowe osoby 2 i jeszcze wiecej prania hahaha . Zreszta nale dziecko sie brudzi , same wiecie. Ja nie zaloze malenu bluzki na deugi dzien tej samej bo albo uplami albo zwyczajnie zdejmuje po caltm dniu i nie zaloze ze wzgledow higieny bo ja sama tak bym jie zalozyla. No jestem pedantyczna niestety badz stety i mam oewne zasady hehe . Nie obrazajac nikogo !:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecona ja mam tak samo.moje dziecko mialo na sobie bluzke 2 godziny i jadac na koncert musialam jej zmienic bo nie lubie jak chodzi do ludzi z plama.tymbardziej powiedza 8 latka i flejtuch.ja tez nie lubie jak m w oszu zalegaja brudne.też zmieniam czesto recznii dodatki to pranie sie robi.moj chlop wyzywa bo wiecznie pranie wszedzie a co mam zrobic jak wracam przed 15 a o 16 nie oplaca mi sie na 2 godziny prania wynosic na dwór bo nie wyschnie.a zostawiajac do soboty bym sie zapierdolila.u mmnie na raz idzie 4=5 pralek i piore na biezaco

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 11:47

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się dzisiaj nic nie chce robić he he

    Znowu mam lenia :P

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny jak mnie już boli brzuch, tak jakbym @ miała dostać już dzisiaj, za chwilkę a nie za 3 dni.... zawsze mnie pobolewa przed okresem ale dzisiaj jest to wyjątkowo intensywny ból i trwa od rana :/ jeśli mój organizm będzie tak reagował przed okresem a później w jego trakcie to chyba zwariuje xD

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Boże dziewczyny jak mnie już boli brzuch, tak jakbym @ miała dostać już dzisiaj, za chwilkę a nie za 3 dni.... zawsze mnie pobolewa przed okresem ale dzisiaj jest to wyjątkowo intensywny ból i trwa od rana :/ jeśli mój organizm będzie tak reagował przed okresem a później w jego trakcie to chyba zwariuje xD
    Dori, ja tam czekam na Twoje testowanie ;-)

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Boże dziewczyny jak mnie już boli brzuch, tak jakbym @ miała dostać już dzisiaj, za chwilkę a nie za 3 dni.... zawsze mnie pobolewa przed okresem ale dzisiaj jest to wyjątkowo intensywny ból i trwa od rana :/ jeśli mój organizm będzie tak reagował przed okresem a później w jego trakcie to chyba zwariuje xD
    Wez nospe

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po ortodoncie. Szalu nie ma. Dwa zeby do wyrwania i aparat narazie wyjmowany ale dopiero po wyrwaniu zebow.

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skonczylam dol robic i pranie a teraz za obiad bede sie brala .

    Kochana wez faktyczbie nospe sobie jak az tak boli.
    Mnie plecy po masci przestaly bolec tak barfzo wiec ruszylam ze sprzataniem .
    Dzis juz nir jest tak zimno jak wczoraj ale co chwile kropi takze tego. Chlopaki poszli wymienic buty bo oczywiscie poszlismy kupic malemu buciki wczoraj na czuja mhm ... 2 rozmiary mu stopa od poczatu wakacji urosla . Ma ogromne kulasy hahahah . Aktualnie buty ma z leciutkim luzem leciutkim rozmiar 29 . :D wiec teraz poszedl d z malym zeby przymierzyl bo bez sensu latac zaraz 3 raz do sklepu.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Ja mam dzisiaj 16dc,przy cyklach 24 dniowych. Powoli też zaczynam myśleć co wyjdzie, chociaż z doświadczenia wiem, że lepiej dla mnie, gdy nie myślę :P W ogóle to jestem pesymistką i wcale nie wierzę nawet w ten cykl. To by było za proste, gdyby udało się nam w 1 cs :-)
    Nigdy nie mów nigdy :D ja też tak powtarzalam ale udało się w pierwszym cyklu przy synku, teraz nie jest tak łatwo.. Różnie to bywa. Właśnie z pracy wróciłam i robie na obiad potrawke meksykańska z ryżem :) później może jakiś spacer, jak się nie rozpada bo coś sie chmurzy

    emi_90, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja skonczylam dol robic i pranie a teraz za obiad bede sie brala .

    Kochana wez faktyczbie nospe sobie jak az tak boli.
    Mnie plecy po masci przestaly bolec tak barfzo wiec ruszylam ze sprzataniem .
    Dzis juz nir jest tak zimno jak wczoraj ale co chwile kropi takze tego. Chlopaki poszli wymienic buty bo oczywiscie poszlismy kupic malemu buciki wczoraj na czuja mhm ... 2 rozmiary mu stopa od poczatu wakacji urosla . Ma ogromne kulasy hahahah . Aktualnie buty ma z leciutkim luzem leciutkim rozmiar 29 . :D wiec teraz poszedl d z malym zeby przymierzyl bo bez sensu latac zaraz 3 raz do sklepu.
    O matkooo ile? :D to myślałam że mój ma wielką syrke, ale może się schować ze swoim rozmiarem 26 :p haha

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Nigdy nie mów nigdy :D ja też tak powtarzalam ale udało się w pierwszym cyklu przy synku, teraz nie jest tak łatwo.. Różnie to bywa. Właśnie z pracy wróciłam i robie na obiad potrawke meksykańska z ryżem :) później może jakiś spacer, jak się nie rozpada bo coś sie chmurzy
    Ewelcia ile cykli już się staracie bo nie pamiętam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O matkooo ile? :D to myślałam że mój ma wielką syrke, ale może się schować ze swoim rozmiarem 26 :p haha
    Mój 3 latek ma 27 już od jakiegoś czasu, na ten sezon już pewnie wkroczy w 28 :-)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O matkooo ile? :D to myślałam że mój ma wielką syrke, ale może się schować ze swoim rozmiarem 26 :p haha
    No serio. Kopyto ma jak tralala hahaha
    Az mu srednio pasuje ale co zrobic paluchow mu nie utne :p

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale on w ogole duzy urodzil sie i tak rosnie duzy wysoki. Wazy 14,5 kg ale ma ponad 106 cm wzrostu wiec ubrania na 110 nosi i but 29. Haha wielki po rodzicach bedzie hahaga


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ale on w ogole duzy urodzil sie i tak rosnie duzy wysoki. Wazy 14,5 kg ale ma ponad 106 cm wzrostu wiec ubrania na 110 nosi i but 29. Haha wielki po rodzicach bedzie hahaga
    Nasz z 30 maja 2015, waży teraz 19,5 kg, ubrania na 116, but 27 :-) a urodził się to miał 2560g i 49 cm :-)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi staramy się od końca maja ;)
    Zakrecona no mój to jest wysoki i chudzinka, w mojego męża pójdzie :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ