X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko to rzeczywiście lipa.
    Szkoda malutkiej, że sobie piętki obdarła :(
    Też bym się wkurzyła.
    Ciekawe co odpowiedzą...

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    O matko to rzeczywiście lipa.
    Szkoda malutkiej, że sobie piętki obdarła :(
    Też bym się wkurzyła.
    Ciekawe co odpowiedzą...
    Wiesz kasa jak kasa przezyje ale bólu córci nie daruje bo to doroslego mega boli a co dopiero takie małe dziecko. Posmarowałam jej sudokremem aby załagodzić jej ból i chyba cos troche pomogło bo lezy oglada bajke i przestała płakac , mam tylko nadzieje że do jutra minie jej całkowicie i zapomni ... no ja nie wiem co za idioci tam pracują ...jak kuzwa moze but byc za ciasny skoro taka duza roznica numerów wkladki specjalnie wieksze zamówiłam wrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na kartoniku jest tableka rozmiarów i na kartoniku jest zupelnie inna rozmiarówka butów ich podana a mianowicie
    Wkładka z 12.5cm to rozmiar 20 za to rozmiar 21 to wkładka o rozmiarze 13cm wiec jak kuzwa pytam dlaczego na stronie maja podaną inna rozmiarówke !!!! z kartonika wynika ze powinna miec rozmiar 21.5 lub 22 aby wkladka miała 13.5cm -14cm

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii to przeciez tu normalne w 3/4 sklepach. Sama sie nacielam tak nie raz z butami dla malego czy w ogole ciuchami . Tak jak ostatnio jestem w hm i wiadomo nie rozbieram dziecka do kupienia ubranek i ide sprawdzic bluzki rozmiar 104 jak nosi ale mowie jakies wielkie sa . Mierze z rozmiarem 110 a one identyko sa . Dlugosc szerokosc wszystko .. :/ dramat normalnie.
    Buty tez na zime tesciowa zamowila wieksze o rozmiar niz maly nosil . Mial 25 rozmiar a kupila 26 ... jasne . Zaciasne byly i rozmiarowo z butami 24 ktore mial pare tyg wczesniej mierzylismy i byly identyko czyli jakby 2 rozmiary zanizone . Musiala oddac i kupilismy nasteone przymierzajac mu juz

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje bolu malej :(

    Kuzwa jak mnie lewy jajnik boli .

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wspolczuje bolu malej :(

    Kuzwa jak mnie lewy jajnik boli .
    Do dokładnie ale ja mam pierwszy raz taka sytuacje bo zamawialam wczesniej i zawsze było ok a ja zawsze zamawiam wiekszy rozmiar niz maja aby dluzej w nich latali jednak to nie sa małe pieniadze bo Bartek sie ceni...a tu takie cos.... ja jestem mega ciekawa co oni mi odpiszą w ogole bo napisalam o wszystkim i o tym dlaczego tabela na ich stronie nie pokrywa sie z tabelą na kartonikach...
    Jestem tak zła że dzis drugą kawe bede pić przez to wszystko.

    Jajnik na owulkę czy jak ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 16:05

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam bo mam ostatnio strasznie dużo na głowie a jeszcze przede mną trochę rewelacji. Mam nadzieję, Że niedługo wszystko się poukłada. A co tam u was nowego? jakieś zmiany? Postaram się częściej zaglądać ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Hej dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam bo mam ostatnio strasznie dużo na głowie a jeszcze przede mną trochę rewelacji. Mam nadzieję, Że niedługo wszystko się poukłada. A co tam u was nowego? jakieś zmiany? Postaram się częściej zaglądać ;)
    U nas chyba to co widac wystarczy poczytac rozmowy ;)
    Spokojnie wiemy ze masz teraz armagedon ale milo ze zajrzałaś aby sie przywitac :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukałam już sobie gina w nowym mieście i idę na 27 września i może znowu zaczniemy się starać ;) Póki co mam już 50 dzień cyklu.
    Jak tam Katti samopoczucie? :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Poszukałam już sobie gina w nowym mieście i idę na 27 września i może znowu zaczniemy się starać ;) Póki co mam już 50 dzień cyklu.
    Jak tam Katti samopoczucie? :)
    To super.
    A wkurwiona jestem szkoda gadac ogólnie. Ale czuje się dobrze chyba az za dobrze a to mi sie nie podoba.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    To super.
    A wkurwiona jestem szkoda gadac ogólnie. Ale czuje się dobrze chyba az za dobrze a to mi sie nie podoba.
    Nie mow tak . Pamietaj ze kazda ciaza inna i sie ciesz ze czujesz sie dobrze bo ciaza taka rzygajaca przy dwojce dzieci bylaby dramatem hehe zreszta to dopiero 5 tydzien . Wszystkie objawy przed Toba hehe .

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cos Ty ... owulacje mialam 8 dni temu .
    Tylko ze on mnie nie boli stale a tak z przerwami .

    Tez jestem ciekawa co Oni Ci laskawie odpisza ...

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida jak z tą przeprowadzką idzie?

    Zakręcona nieźle, a który masz dzień cyklu?

    Kattti dobrze, że małej sudocream pomógł. Masakra

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie mow tak . Pamietaj ze kazda ciaza inna i sie ciesz ze czujesz sie dobrze bo ciaza taka rzygajaca przy dwojce dzieci bylaby dramatem hehe zreszta to dopiero 5 tydzien . Wszystkie objawy przed Toba hehe .
    Wybacz kochana ale jak ja slysze slowo kazda ciaza inna to mnie cos bierze... wtedy tez kazdy tak mówił a ja czułam swoje...i nie wierze w to że jesli ktos ma mega objawy w poprzednich ciazach to w kolejnej ich wcale nie bedzie wtedy tez wszyscy mi wmawiali wlasnie ze kazda inna w moim przypadku ta inna oznacza tylko jedno..
    Wiem ze to dopiero 5 tydz bedzie dlatego czekam na te objawy mam nadzieje że się pojawią mimo iż nie jest to nic miłego to uwierz wole je miec niż nie miec bo dla mnie to bedzie jeden znak.

    A no chyba ze tak ja myslalam ze owulka albo cos co prawda pisalas tam ostatnio ze juz owulke mialas ale no roznie bywa :D

    No kasy na bank mi nie zwróca i na bank nie przyjmą butów wiec moje ponad 50f pójdzie do kosza ...


    Szczesliwa mama w poniedzialek powinni odpisac bo weekend nie odpowiadaja na wiadomosci tak wiec trzeba czekać.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama, na razie jeszcze nie zaczęliśmy bo byłam na szkoleniu w tym tygodniu... Dopiero jutro wracam i zaczniemy pakowanie.

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Frida jak z tą przeprowadzką idzie?

    Zakręcona nieźle, a który masz dzień cyklu?

    Kattti dobrze, że małej sudocream pomógł. Masakra
    30 sty kochana

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj doszły 2 testy ktore zamawiałam jeszcze przed testowaniem w ogóle hehe a szły z Grecji bo ja sobie na ceny patrze i te niby firmowe ale daleko i dluzej ida są tańsze niz te co dojdą w ciągu 2 dni te kupiłam 2 szt za 5f a w sklepie płaci się prawie 10f no ale olac to heh ... jednego sobie sikłam jak z miasta wróciliśmy.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7984a3056e65.jpg

    Mocz nie zdążył dojsc do drugiego okienka a był już mocny +

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 16:31

    ZakręconaOna, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii Ja wiem ze to moze denwrwowac ale taka jest prawda wedlug mnie . Kazda ciaze z dziecmu mialas identyczna ? Kkazdy objaw taki sam ? :)

    A jasna sprawa , ja po stracie tez wolalam rzygac niz nie miec obajwow zadnych.

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne tluste krechy. :D
    O to podaj stronke , sama sobie zamowie na kiedys a za przesylke ile ?

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kattii Ja wiem ze to moze denwrwowac ale taka jest prawda wedlug mnie . Kazda ciaze z dziecmu mialas identyczna ? Kkazdy objaw taki sam ? :)

    A jasna sprawa , ja po stracie tez wolalam rzygac niz nie miec obajwow zadnych.
    W kazej miałam mega objawy ,wymioty,zawroty głowy,ciemno przed oczami a w tej straconej kompletnie nic wiec mam porównanie dlatego dla mnie brak objawów to nie ok ;)

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ