X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2ae177355ec4.jpg

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ona sama nie ma prawa meza meldowac w nie swoim domu . Nikt nie ma prawa procz Twojego meza:)
    spojrzałam w akt notarialny tam pisze ze wlascicielka byla tesciowa i ona przeniosła prawo wlasnosci nieruchomosci na swojego syna czyli mojego męza z dozywociem dla siebie i swojego meza czyli tescia.nic nie rozumiem co to oznacza a o tamtych nic nie pisze

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    spojrzałam w akt notarialny tam pisze ze wlascicielka byla tesciowa i ona przeniosła prawo wlasnosci nieruchomosci na swojego syna czyli mojego męza z dozywociem dla siebie i swojego meza czyli tescia.nic nie rozumiem co to oznacza a o tamtych nic nie pisze
    No Ja rozumiem . On dostal mieszkanie jako glowny wlasciciel zostal zrobiony jeszcze za ivh zycia pod warunkiem prawnym ze beda uzytkowac dom do smierci i nie ma prawa ich wyrzucic i tak bylo tak . A siostra jest tylko odrebnym pionkiem lecz meldowanym wiec tak latwo sie nie pozbedzievie tez jej . Najlepsza opcja to sprzedaz bo eksmisja jej niestety nie grozi z racji tego ze nie jest uciazliwym lokatorem i przebywa ciagle . Gdyby nie byla w fomu np. 6 miesievy wtedy polivja sprawdza kilka razy a czasem nie sprawdzaja u szybciutko jest wymeldowana. A sama ze sie bankowo nie wymelduje to troche roboty jest


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    OO Kattii Gratulacje :) trzymam kciukasy za Was :)
    Oooo kogo ja tu widze :D Dzięki kochana mam nadzieje że bedzie dobrze tym razem.

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    Katti a jak miało byc z dostawa do domu
    Zawsze bylo do domu a teraz drugi raz juz jest do sklepu a ja nie mam mozliwosci przy zakupy ustawiania sobie dostawy bo to sklep wysyla...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2ae177355ec4.jpg
    Bardzo ładne to jest :D

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No Ja rozumiem . On dostal mieszkanie jako glowny wlasciciel zostal zrobiony jeszcze za ivh zycia pod warunkiem prawnym ze beda uzytkowac dom do smierci i nie ma prawa ich wyrzucic i tak bylo tak . A siostra jest tylko odrebnym pionkiem lecz meldowanym wiec tak latwo sie nie pozbedzievie tez jej . Najlepsza opcja to sprzedaz bo eksmisja jej niestety nie grozi z racji tego ze nie jest uciazliwym lokatorem i przebywa ciagle . Gdyby nie byla w fomu np. 6 miesievy wtedy polivja sprawdza kilka razy a czasem nie sprawdzaja u szybciutko jest wymeldowana. A sama ze sie bankowo nie wymelduje to troche roboty jest
    tak bylo bo tesciowie oboje nie zyja.ona mieszka na stale ale robi co chce i jeszcze wyrzywa sie na nAS.od zawsze bylo ze jej dzieci robia co chca a jak nasza sie broni to jest ta zla.ja tamci jej douczaja to udaje ze nie widzi ale jak nasza cos to zaraz halas.ta tamtych rozpuscila ze zaraz na leb jej wejda.wszedzie nas oczernia i robi wyrodnych rodziców z nas a sama ma wiele za uszami.ja nigdy jej nie nagrywałam jak drze sie na dzieci,jak najstarszego zostawiała samego w domu jak mial 4 lata na 10godzin,jak najstarszy kosi trawe kosiarka spalinowa itp.nigdy nie powiedziałam zlego slowa do niej a ona do mnie juz kiedys doskoczyła którys rok temu,a jak byla samotna matka z najstarszym to kto jej pozyczal do nas przychodziła nie interesowały ja wtedy oplaty ani nic dopiero jak jest z mezem w zwiazu to dopiero zaczela dawac na prad wode smieci a tak nic co zarobiła to przepieprzyła

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Oooo kogo ja tu widze :D Dzięki kochana mam nadzieje że bedzie dobrze tym razem.
    Tak skaczę sobie po wątkach a tu szok :) tym razem musi być dobrze :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Tak skaczę sobie po wątkach a tu szok :) tym razem musi być dobrze :)
    Jaki tam szok odeszłam z tamtego wątku i wyraznie podałam powody i wiecej tam juz nie weszłam. Jesli same sobie chcą krzywde robic to niech robią ja znalazłam sie tutaj bo są normalne osoby które nie histeryzują,nie fiksują i nie panikują jak porąbane 3-4 dni po owulce . Co ważne tutaj mamy rozmowy o wszystkim dzieki temu poznajemy siebie . A tam haha po moim poscie te zafiksowane mnie zglosily do supportu i moje posty zostaly usuniete :D tak prawda zabolala.

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie :) oliwkowa zapraszamy w nasze skromne progi ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Jaki tam szok odeszłam z tamtego wątku i wyraznie podałam powody i wiecej tam juz nie weszłam. Jesli same sobie chcą krzywde robic to niech robią ja znalazłam sie tutaj bo są normalne osoby które nie histeryzują,nie fiksują i nie panikują jak porąbane 3-4 dni po owulce . Co ważne tutaj mamy rozmowy o wszystkim dzieki temu poznajemy siebie . A tam haha po moim poscie te zafiksowane mnie zglosily do supportu i moje posty zostaly usuniete :D tak prawda zabolala.
    serio? to nie wiedziałam, że aż taka akcja się zrobiła z tego wszystkiego :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dokladnie :) oliwkowa zapraszamy w nasze skromne progi ;)
    chętnie, będę zaglądać, też mam nadzieję, że 2019 będzie mój ;) to by się zgadzało hehe

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    serio? to nie wiedziałam, że aż taka akcja się zrobiła z tego wszystkiego :)
    No serio :D Ja tu laską chciałam pokazac o co cala akcja byla ale niestey udalo sie tylko połowe z tego skopiowac bo tylko tyle ocalało no ale cóż jesli mają ze sobą problemy to nie mój problem. ;)

    Oczywiscie wpadaj jesli masz ochote :D My wszystkie na 2019 mamy plany ooo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 18:00

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą laski powiem wam że jak na stronie zobaczyłam że przesyłke kurier dał do sklepu to tylko wziełam ubrałam dzieciaki i siebie i poszłam w pizdu na miasto zrobic zakupy a po drodze spotkalam kolezanke z bylej pracy i chwile pogadalysmy a potem do domu bo mega sie chmurzylo ale dzieciaki chcialy na plac zabaw przed domem wiec jak juz doszlismy to polecieli na plac a ja usiadlam na lawce aby troche odpoczac i tak z godzinke posiedzialam potem do domu weszlismy... dobrze ze ulewa byla dopiero jak weszlismy do domu a taki wiatr sie zerwał że masakra jakas... Na obiad mialam zrobic żeberka ale przez te zakupy zmeczona bylam wiec postanowilam zrobic jutro a dzisiaj paróweczki z chlebem i tyle ;)
    W sklepie kupilam sobie witaminy ciązowe bo ten listek ktory mi pozostał po temtej ciąży juz sie konczy zostały 3 tabletki wiec po drodze póki pamietałam to kupiłam bo potem znajac zycie zapominalabym aby kupic . Dzisiaj pije pierwszą kawę łooo tak imega postęp jak na moją oosbe bo zwykle pijalam z 6-7 kaw dziennie xD

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Swoją drogą laski powiem wam że jak na stronie zobaczyłam że przesyłke kurier dał do sklepu to tylko wziełam ubrałam dzieciaki i siebie i poszłam w pizdu na miasto zrobic zakupy a po drodze spotkalam kolezanke z bylej pracy i chwile pogadalysmy a potem do domu bo mega sie chmurzylo ale dzieciaki chcialy na plac zabaw przed domem wiec jak juz doszlismy to polecieli na plac a ja usiadlam na lawce aby troche odpoczac i tak z godzinke posiedzialam potem do domu weszlismy... dobrze ze ulewa byla dopiero jak weszlismy do domu a taki wiatr sie zerwał że masakra jakas... Na obiad mialam zrobic żeberka ale przez te zakupy zmeczona bylam wiec postanowilam zrobic jutro a dzisiaj paróweczki z chlebem i tyle ;)
    W sklepie kupilam sobie witaminy ciązowe bo ten listek ktory mi pozostał po temtej ciąży juz sie konczy zostały 3 tabletki wiec po drodze póki pamietałam to kupiłam bo potem znajac zycie zapominalabym aby kupic . Dzisiaj pije pierwszą kawę łooo tak imega postęp jak na moją oosbe bo zwykle pijalam z 6-7 kaw dziennie xD
    O matuchno kochana 7 kaw?? Mi by pikawa wysiadla xD haha ja to w ogóle jakoś kawy nie pije, a jeśli już to taka z cukrem i pół na pół z mlekiem. Mąż sie śmieje że takie bardziej kakałko :D no cóż ja sie źle czuje po kawie, talepie mnie więc wole w ogóle nie pić :p
    Ja dziś przed 17 z pracy wróciłam, dobrze że obiad z wczoraj miałam. Mąż poszedł na nocke, synek z babcią na wsi a ja mam chate wolną :D
    No i się rozpadało konkret, cały dzień była duchota.. Jeszcze u nas burze zapowiadają

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katti to moj mówi ze duzo kawy pije bo 2 czasem 3 ale ty az tyle.mnie by zoladek padl od tej ilosci

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O matuchno kochana 7 kaw?? Mi by pikawa wysiadla xD haha ja to w ogóle jakoś kawy nie pije, a jeśli już to taka z cukrem i pół na pół z mlekiem. Mąż sie śmieje że takie bardziej kakałko :D no cóż ja sie źle czuje po kawie, talepie mnie więc wole w ogóle nie pić :p
    Ja dziś przed 17 z pracy wróciłam, dobrze że obiad z wczoraj miałam. Mąż poszedł na nocke, synek z babcią na wsi a ja mam chate wolną :D
    No i się rozpadało konkret, cały dzień była duchota.. Jeszcze u nas burze zapowiadają
    Ja pije mocną czarną sypaną kawe bez dodatków... na mnie nie dziala jakos ona specjalnie i moze dlatego tyle jej pije :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    katti to moj mówi ze duzo kawy pije bo 2 czasem 3 ale ty az tyle.mnie by zoladek padl od tej ilosci
    twarda sztuka jestem haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wow u mnie max 2 kawy dziennie i to rozpuszczalne
    ... inaczej nie mogę zasnąć :P

    Wróciłam z dzieciakami do domu, umyłam i teraz kolację trzaskam ;) Mężuś przygotowuje drewno na zimę :)
    Jestem jakaś dzisiaj padnięta..
    I w ogóle strasznie nerwowa, aż płakać mi się chce i sama nie wiem czemu :(

    Kattii lubi tę wiadomość

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykl się ciągnie w nieskończoność, dziś 41dc i owulak taki jakby pozytywny, ki diabeł. Już się zastanawiam czy aby luteina nie wywołać bo mam dość, poczekam jeszcze trochę
    Co do witamin ciążowych żadnych nie brałam i moja ginka jakoś nie sugerowała żeby brać, jak zaciąże to pomyślę czy coś brać czy nie
    A na obiad zjadłam kanapkę, z pracy wróciłam po 19stej także tak

    Kattii lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ