X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh zmęczyłam się tym zmywaniem :-P muszę chwilkę odsapnąć.
    No dokładnie, nasze babcie to wspaniałe kobiety, tylko brać z nich przykład.

    Majstrzy jak czasami stukają, pukają, to mam wrażenie, że dom się zaraz zawali he he

    Na obiad robię mięso duszone z ziemniakami i buraczkami :-)
    Oczywiście na 2 dni :-P
    A Wy?

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Eh zmęczyłam się tym zmywaniem :-P muszę chwilkę odsapnąć.
    No dokładnie, nasze babcie to wspaniałe kobiety, tylko brać z nich przykład.

    Majstrzy jak czasami stukają, pukają, to mam wrażenie, że dom się zaraz zawali he he

    Na obiad robię mięso duszone z ziemniakami i buraczkami :-)
    Oczywiście na 2 dni :-P
    A Wy?
    Ja planuję zupe zrobic z kapusty ale bedac w sklepie sie okaze czy bede robic czy nie :D W ogóle nie chce sie jesc przez te upały jedynie co to bym lody jadla caly dzien i kawe pila :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii no właśnie ty to ciągle jak nie lody to kawa heheh ;) a ja miałam dziś piersi z kurczaka zapiekane z pomidorami i mozzarella z ziemniakami ;) pyszne było :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii no właśnie ty to ciągle jak nie lody to kawa heheh ;) a ja miałam dziś piersi z kurczaka zapiekane z pomidorami i mozzarella z ziemniakami ;) pyszne było :)
    no własnie nie wiem czemu tak :D
    ledwo oczy otworze a już ide od razu do kuchni zrobic sobie kawe i wyciagam lody nakladam do miseczki polewe leje i tak wyglada moj caly dzien z jedzeniem xd
    A wam widze sie chce gotować... u nas juz 2 tyg upaly i po za piciem i lodami nic sie nie chce jesc ale robie tylko dlatego ze dzieci i maz z pracy jak wraca zeby cos zjadl

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 lipca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    no własnie nie wiem czemu tak :D
    ledwo oczy otworze a już ide od razu do kuchni zrobic sobie kawe i wyciagam lody nakladam do miseczki polewe leje i tak wyglada moj caly dzien z jedzeniem xd
    A wam widze sie chce gotować... u nas juz 2 tyg upaly i po za piciem i lodami nic sie nie chce jesc ale robie tylko dlatego ze dzieci i maz z pracy jak wraca zeby cos zjadl
    Teraz jak byłam dwa tyg w domu to mi się chciało gotować ;) ale od pon znowu będą obiady na dwa dni z przewagą zup haha :p chociaż mój mąż twierdzi że zupa to nie obiad tylko woda do pochlipania

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 lipca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to dzisiaj strasznie klul mnie lewy jajnik i pobolewalo podbrzusze jakby na owu.. Przytulalam sie z mężem w czwartek więc może coś z tego wyniknie :D jeśli ma turboplemniki to może wytrzymają heheh :D zobaczymy

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój za zupami nie przepada bo sie nimi nie najada i ma dlugie zeby na zupy ale ja od czasu do czasu lubie zjesc.

    Zawsze możesz sie jeszcze poprzytulac dzisiaj przeciez nikt tego nie zabrania :D

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 lipca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma gooo :( pojechał na jakiś głupi mecz :p

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Nie ma gooo :( pojechał na jakiś głupi mecz :p
    Dobrze że mój meczy nie ogląda :D
    A jak wróci w nocy czy rano ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wygladam zajebiscie superasnie wrecz -.- jeszcze bardziej spuchniete lol... a smaruje każda mascia jaka mam w domu .... no nic trzeba czekac do 10 lipca jak pojde na kontrole do lekarza i mi nie zejdzie to może coś mi na to da bo to aż chore aby od jakiegos pryszcza takie coś się robiło...

    Dziewczyny ... jestem po herbacie odziwo nie po kawie ani nie po lodach :D Mąż zrobił mi herbatkę bo się pomyslil że kawe miał zrobic i masz babo placek... ale coś czuje ze zaraz kawe i tak sobie zrobie.

    Wczoraj wieczorem było tak duszno ze zasnac nie moglismy i do 2 w nocy lezelismy a dzieci sie kreciły tez ... kupimy dzisiaj jakis wiatrak czy cos bo sie tak dluzej nie da... latem nam grzeje podwójnie bo mieszkamy na ostatnim pietrze wiec nad nami jest tylko dach. Dzisiaj zapowiada sie kolejny dzień upału i idziemy z dziecmi na plaże niech chociaż one mają radosc i sie pobawia we wodzie.

    Obiadu dzisiaj nie robie bo nie bedzie kiedy wiec pewnie kupimy cos na szybko gotowego jak bedziemy wracac do domu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no to zapowiada się super dzień :-) zazdroszczę
    Wiatrak na pewno dobry pomysł :-) my założyliśmy sobie klimatyzację. Świetna sprawa. Polecam:-)

    ewelaaa może lepiej, że męża nie było, bo byś zaryzykowała na chłopca jak owulację masz :-P a tak jest szansa na córeczkę :-)

    My wczoraj pojechaliśmy na 2 urodziny synka przyjaciółki z paczki (szczerze mówiąc, to w ostatnim momencie sobie o nich przypomniałam).
    Chodzę jakaś nieprzytomna...
    Usmażyłam naleśniki na niedzielne śniadanko :-)
    Zrobię sobie zaraz kawkę, cieplutko jest, pójdziemy na podwórko, później obiad (dobrze, że mam wczorajszy), a po obiedzie skoczymy do dziadków na kawkę :-)
    Taki mam plan na dzisiejszy dzień.

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no to zapowiada się super dzień :-) zazdroszczę
    Wiatrak na pewno dobry pomysł :-) my założyliśmy sobie klimatyzację. Świetna sprawa. Polecam:-)

    ewelaaa może lepiej, że męża nie było, bo byś zaryzykowała na chłopca jak owulację masz :-P a tak jest szansa na córeczkę :-)

    My wczoraj pojechaliśmy na 2 urodziny synka przyjaciółki z paczki (szczerze mówiąc, to w ostatnim momencie sobie o nich przypomniałam).
    Chodzę jakaś nieprzytomna...
    Usmażyłam naleśniki na niedzielne śniadanko :-)
    Zrobię sobie zaraz kawkę, cieplutko jest, pójdziemy na podwórko, później obiad (dobrze, że mam wczorajszy), a po obiedzie skoczymy do dziadków na kawkę :-)
    Taki mam plan na dzisiejszy dzień.
    Dzięki kochana mam nadzieje na super rodzinny dzień :)
    W ogóle trzymajcie kciuki bo mój mężuś sie wczoraj zapomniał ... mam nadzieje że jesli owulka bedzie to pojawi się powyżej 5 dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Kochana, a który wczoraj miałaś dzień cyklu?

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 lipca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie miałam pytać Katiii który to był dc :D
    Szczęśliwa mama hmm.. No właśnie może już sie powstrzymam z serduchowaniem :p tylko obawiam się że może 8 dc(bo wtedy było przytulanko), to ciut za wcześnie przy moich 25-26 dniowych cyklach

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa Czy ja wiem czy tak za wcześnie :-)
    Dziewczynki są wytrwałe, u mojej siostry poczekała 6-7 dni na jajeczko :-P
    A kiedy wypada Ci mniej więcej owulacja? Kupiłaś te testy owu?
    Trzymam kciuki

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 lipca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu wypada mniej więcej na 12-13 dc :) kupiłam ale jak zrobiłam w ten 8 dc to była taka jasniutka kreska. Wczoraj dopiero była troszke mocniejsza a to był 10 dzień. Jeszcze zobaczę jutro ;)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to 12dc ale dlugo plamilam po @... Możecie zajrzec nawet na wykres mój bo ja mam udostepniony...zaraz wejde na swoj stary wykres na innym koncie z zaciążenia i zerknę tam kiedy mi wypadala tam owulacja.
    Mam tylko nadzieje ze owu nie bedzie lub ze bedzie duzo pózniej bo się załamie chyba... Skoro lekarz zaleca dopiero po 3 miesiacach tzn że mają ku temu jakieś powody w przeciwnym razie mówiłby że możemy od razu się starać czy się myle ???
    Chociaż lekarka na kontroli nie wspominała nic o tym że najwczesniej po 3 miesiacach ona wrecz myslala ze my bedziemy juz sie starc hmm...
    My dopier wróciliśmy zmeczeni ale zadowoleni.. ja sie cała spaliłam xd mam jasna karnacje ogólnie wiec mnie jak łapie to od razu na czerwono...zaczeło słonce sie coraz czesciej chować za chmurami po za tym córcia cos boi się piasku plażowego nie wiem czemu i płacze nie chce za żadne skarby chodzic po nim ani do wody wejsc a wczesniej kiedy była mniejsza biegala po plazy i od wody nie można było jej oderwać... nie wiem co sie stało hmm moze miala jakis gorszy dzień ? Zas synek do wody też nie chciał ale bawił się piaskiem i wode sobie tam zbierał do dziury potem zakopywał sobie nogi a piasek mokry wiec o tyle dobrze . Bedziemy musieli czesciej chodzic na plaze uznalismy dzisiaj z mezem aby sie dzieciaki przyzwyczaily a w szczegolnosci córka. Tak czy siak było fajnie. Wziełam szybki prysznic bo od piasku to mnie aż wszystko drazniło :D Zaraz zrobie sobie kawe bo mąż lata po sklepach i szuka tego wiatraku ,.,, wykupione wszystkie duze no masakra jakas... Dobrze że pogoda zaczyna się psuć moze troche popada. Córcia zasneła w wózku jak do domu wracalismy i spi do tej pory ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2018, 16:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj był 11dc a zajrzalam na stary wykres to mialam owulacje same patrzcie.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/734650240ae6.jpg

    Wiec jedyne co musze liczyc na to że owu nie bedzie lub że pojawi się później...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa myślę, że jak najbardziej jest szansa na ciążę :-)

    Kattti zresztą u Ciebie też. Ja nie mam pojęcia czy musi być przerwa czy można od razu znowu zachodzić hmmm

    Dzieciaki dają popalić, ledwo żyję, idę pod prysznic i kładę się spać.
    Do jutra.

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama fajnie by było ale zobaczymy ;) i trzymam kciuki Katiii za to żeby Ci sie przesunela ta owu bo w tym miesiącu raczej nie byłaby to dobra wiadomość dobrze zrozumiałam? :p tak czy siak co by nie było mamy siebie dziewczyny i w każdej sytuacji będziemy sie wspierać o! Tym pozytywnym akcentem kończę dzisiejszą dyskusję hehe ;) idę spać bo od jutra już do pracy eh..dobranoc dziolszki :*

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ