X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że zostałam sama na wątku bo wszystkie poszły sobie spac wtf :D No FOCH jak nic !!! :D

    Z tego co wyczytałam na temat zabiegów po poronieniu to powinno się odczekać minimum 3 miesiace ze wzgedów takich aby wszystko dobrze się zagoiło i organizm aby miał czas na regenerację. Zajscie w ciąże przed tymi 3 miesiącami może spowodować utratę ciąży,wczesne poronienie itp
    Ale czy tak musi sie stać na to odpowiedzi nie mam wiec nie wiem czy jest mozliwa zdrowa ciąża jesli by komuś zdarzyło się zajsc wczesniej niż minimum 3 miesiace.
    Tak wiec wiecie dlaczego ja wolałabym minimum te 3 miesiace odczekać bo nie chciałabym komplikacji ...

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 9 lipca 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :)
    Ja nadal okresu nie dostalam sama niewiem co myslec nie mam objawow ciazowych ani objawow na @.
    a co u Was? Jak planujecie spedzic dzien?
    Ja rano troche odpoczne po nocce pozniej planuje plac zabaw :)
    Milego dnia

    19ewelaaa89, Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Witam z rana :)
    Ja nadal okresu nie dostalam sama niewiem co myslec nie mam objawow ciazowych ani objawow na @.
    a co u Was? Jak planujecie spedzic dzien?
    Ja rano troche odpoczne po nocce pozniej planuje plac zabaw :)
    Milego dnia
    Ja nie wiem jak spedze dzien... wczoraj nas nad woda troszku przypiekło :D
    Syna do przedszkola damy a my nie wiem co bedziemy robic.
    Moja opuchlizna jest coraz to piękniejsza i jeszcze troche to nic nie bede na te oko widziec :) Dobrze że jutro mam tego lekarza.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati, różnie bywa. Ja zaszłam w drugą ciążę w 3 cyklu po zabiegu i skończyło się kolejnym poronieniem, ale nie wiem czy to była wina za krótkiego czasu po pierwszym czy po prostu coś nie wyszło. Znam dziewczyny, które zaszły w pierwszym cyklu po poronieniu z łyżeczkowaniem i szczęśliwie urodziły dzieci. Więc pewnie jak że wszystkim innym związanym z ciążą, nie ma reguły i to kwestia indywidualna.

    Kattti lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 6dpo. Ale mi się czas dłuży do testowania! Na zmianę mam cichą nadzieję, że się uda i totalne przekonanie że nic z tego cyklu nie będzie. No nic, trzeba się zbierać do pracy.

    Kattti lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Kati, różnie bywa. Ja zaszłam w drugą ciążę w 3 cyklu po zabiegu i skończyło się kolejnym poronieniem, ale nie wiem czy to była wina za krótkiego czasu po pierwszym czy po prostu coś nie wyszło. Znam dziewczyny, które zaszły w pierwszym cyklu po poronieniu z łyżeczkowaniem i szczęśliwie urodziły dzieci. Więc pewnie jak że wszystkim innym związanym z ciążą, nie ma reguły i to kwestia indywidualna.
    Dziekuje kochana dajesz nadzieje jesli bylaby wpadka <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa to co wpisać Cię na testowanie na 1 stronę? :-)

    Niunka87 koniecznie powtórz test :-D

    Kattti wczoraj dzieciaki mnie umordowały, cały dzień się kłóciły, wyrywały sobie zabawki, a wtedy Maciek zaraz płacze, a Kornelka się drze :-P
    U dziadków też dały ładny popis he he

    A ja w sumie mam posprzątane, dzieciaki się bawią odpukać bez kłótni, a ja piję kawkę i odpoczywam po wczorajszym dniu :-)
    Później zrobię obiad mielone z ziemniakami, wyjdę na spacer z dzieciakami, a na 18 idę do dentystki :-)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny nie wiem co jest ale tak mnie dzisiaj rwie na wymioty :/ chyba jakiś wirus krąży bo dzieciaki w przedszkolu też z rozwolnieniem... Nie wiem już sama co jest bo chyba na objawy ciąży za wcześnie. Tak jak serduchowalam 6 i 8 dc a dziś dopiero 12 dc. Nie no zdecydowanie za wcześnie. Matko dziwnie jakoś mi dzisiaj :(

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa złapaliście wirusówkę, współczuję. I jak powtórzyłaś test owu? Kreska ciemniejsza?

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dzisiaj kreska tak samo mocna jak ta kontrolna ;) czyli kalendarzyk dobrze mi wyliczył owulacje, bo mam na tel taką aplikacje mój kalendarzyk :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa no to serduchowanie 8 dnia pasuje, jak owu 12 :-) Być może teraz dzielna dziewczynka właśnie znajduje jajeczko :-D czekamy.

    A mnie brzuch boli na @... Trochę za wcześnie, a w środę mam ginekologa... Najwyżej pójdę z @ :-P przebadała mnie już w sumie, a teraz idę zobaczyć jak wyszła cytologia.

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe hehe fajnie by było ;) na pewno cytologia będzie ok :) ja teraz miałabym dostać @ 24 lipca także zobaczymy...może tym razem nie nadejdzie.

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja własnie zamówiłam na DOZ.PL tabletki dla męża FertilMan dla mnie Ovarin, żelazo z lepszą przyswajalnoscią do tego kwas foliowy i witamine C wyszło z przesyłką do UK 128zł wiec nie drogo jak przelicze na funty :D
    Pierwszy raz bedziemy się suplementować ale mysle że to nam nie zaszkodzi a jak bedzie miało w czymś pomóc to pomoże napewno :)
    Moja mama była z rana w aptece w swoim miescie i wiecie jaka różnica w cenach tych samych leków ... Masakra mi wyszło z wysyłką 128zł a w aptece w miescie mojej mamy wyszłoby za te same tabletki ponad 300zł.... jaka przebitka masakryczna O.o

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze to rzeczywiście prawie dwa razy drożej :/ niestety polska rzeczywistość wszystko mega drogie, ceny rosną tylko kurcze dlaczego wypłaty cały czas takie mizerne, nie chcą wzrosnąć.. Ceny w ogóle nie są adekwatne do zarobkow. Witaminki na pewno wam nie zaszkodza ;) ja np kwas foliowy biore już od kwietnia

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O kurcze to rzeczywiście prawie dwa razy drożej :/ niestety polska rzeczywistość wszystko mega drogie, ceny rosną tylko kurcze dlaczego wypłaty cały czas takie mizerne, nie chcą wzrosnąć.. Ceny w ogóle nie są adekwatne do zarobkow. Witaminki na pewno wam nie zaszkodza ;) ja np kwas foliowy biore już od kwietnia
    Tak tylko ze wiesz obie apteki w polsce sa tylko tyle ze w doz.pl mozna kupic online i wysylaja wiec idac tym tokiem powinno byc drozej niz w aptece do ktorej idzie się samemu.

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahaa to źle zrozumiałam. Nieźle w takim razie sama jestem w szoku. Czyli jednak zanim się coś zakupi, warto najpierw sprawdzić cene online

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 9 lipca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti
    co to jest ten Ovarin? widzialam ta nazwe wiele razy.
    czy jest on na recepte?

    Kattti lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Katti
    co to jest ten Ovarin? widzialam ta nazwe wiele razy.
    czy jest on na recepte?
    Nie kochana :) Jest bez recepty.
    Są to tabletki które wspomagają układ rozrodczy kobiety.Podobno jajeczka są lepsze dzięki niemu ;)
    Wiele kobiet się nim suplementuje i zauwazyło dużą poprawe w sluzie,owulacjach czy uregulowaniu cykli. Zaleca sie go takze po zabiegach podobno szybciej regeneruje organizm kiedy straci sie ciaże,poronienia itp.
    Ja bede pierwszy raz brała wiec zobaczymy :) Tani nie jest ale mysle ze na miesiac to nie az taki znowu majątek .
    Polecam poczytać o nim w necie,opinie,skład itp Tam dowiesz sie dużo wiecej niz ode mnie jako że ja wiem tyle co od kobiet które go stosują :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 19:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ahaa to źle zrozumiałam. Nieźle w takim razie sama jestem w szoku. Czyli jednak zanim się coś zakupi, warto najpierw sprawdzić cene online
    No dokładnie...
    Ja Ovarin na doz.pl mam za 43.99zł a w aptece u mojej mamy powiedzieli ze kosztuje 70zł to duża różnica tak mysle w cenie.

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    ewelaaa Czy ja wiem czy tak za wcześnie :-)
    Dziewczynki są wytrwałe, u mojej siostry poczekała 6-7 dni na jajeczko :-P
    A kiedy wypada Ci mniej więcej owulacja? Kupiłaś te testy owu?
    Trzymam kciuki
    Hej dziewczyny, jeszcze nie udzielałam się w tym wątku, Wiec dajcie znać czy przyjmujecie wszystkie uparte na to, żeby zajść w ciąże w 2019r :p jeśli tak to zostaje z Wami :)
    Podnioslyscie mnie na duchu tym wpisem, bo już przeżywałam, ze skoro będę się widziała z narzeczonym tylko do 18 lipca czyli do 12 dnia cyklu gdzie cykle zazwyczaj mam 14-15 dnia to mogę sobie na ten miesiąc nie robić nadzieji bo jakoś nie mogłam uwierzyć w to, ze te małe plemniki potrafia być takie wytrwale ale po tym co tu piszecie to może jednak nie wszystko stracone :D niestety facet mocno wyjazdowy Wiec ciężko nam się zgrywać w moje optymalne dni ale cóż, trzeba walczyć :p a co do trójki dzieci, to tez mi się marzy taka gromadka, chociaż dopiero staram się o pierwsze, ale ja sama mam trójkę rodzeństwa i wiem, że w kupię siła :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 20:45

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ