X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa dobranoc Kochana i miłego dnia w pracy :-)

    U mnie wszyscy śpią, a ja oglądam film na tvn 7 i jem loda he he
    Biorę przykład od Ciebie Kattti :-)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja lody odpusciłam i drugi dzień nie jem... musze przystopowac.
    Leżałam koło syna i zasnełam z nim hoho :D
    Dzisiaj w przedszkolu na 10 ma dzień sportu a tak nie chce mi się isc z tym okiem wyglądam tak że ... i bede lafiryndy się gapić na mnie bo ja sie nie umaluje ani nic...
    Potem na 16:15 mam tego lekarza.
    U mnie jeszcze wszyscy spią chociaz słysze że młody sie zaczyna budzic w sumie już czas bo nie dlugo muszę go szykować do przedszkola.
    Kolejny dzień upału się zapowiwada.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 lipca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też upalnie duszno i burzowo :/ Katiii olej te lafiryndy ciepłym moczem :D o lody! Kurza twarz wiedziałam że o czymś zapomne. Ale za to kupiłam sobie wareczke radler 0% bo jeszcze nic nie wiadomo :p schlodze chwile i otwieram :D Szymcio dzisiaj poszedł do babci na noc, więc można pofolgowac :)

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti daj spokój co Ci się zrobiło nad tym okiem, może jakieś zapalenie? Dobrze, że masz tego lekarza dzisiaj.

    ewelaaa o wolną chatę macie :-) tam nie szalejcie za bardzo :-P

    Ja rano śniadanie, posprzątałam, o 10 majstrom kawę zrobiłam, ogarnęłam dzieciaki i poszliśmy na plac zabaw, w drodze powrotnej zaszłam do sklepu po śmietanę na mizzerię, wreszcie mamy swoje ogórki, a wczoraj zapomniałam kupić :-)
    Teraz Maciek usypia, Kornelka bajki ogląda, a ja zaraz obiorę ziemniaki na obiad :-)

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie dawno wrocilismy synek dostal dyplom i zloty medal :)
    Jestem dopiero co po obiedzie , robilam żeberka w piekarniku na 2 dni ;D
    Co do oka ... opuchlizna jest od pryszcza który wyszedł mi na skroni i jest taki twardy duzy i czerwony i od niego ta opuchlizna az do oka leci :/ Zobacze co lekarz na to czy cos mi da czy nie.
    Olewam lafiryndy ale nie jest to takie komfortowe jak gapia się i mierzą kogos...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 14:20

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti daj znać, co powiedział lekarz.

    A wiecie co, ja to już sama ze sobą wytrzymać nie mogę :-)
    Czasami jak mnie najdzie, to już najchętniej teraz bym się starała... Ale tłumaczę sobie, że muszę wyleczyć się z anemii... Cholercia, żebym do tego września wytrzymała he he

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama do września zleci szybciorem, najpierw podreperuj swoje zdrówko ;) dasz rade :)

    Katiii a może to od jęczmienia albo gradowka. Koniecznie daj znać po wizycie co tam lekarz powiedział

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik z krwi wyszedł ok ale przypuszczałam że tak będzie bo jak dostałam @ momentalnie wszystko przeszło.
    Co do opuchlizny przy oku i pryszcza stwierdziła że to alergia - ale na co tego nie wiem xD
    Przepisała mi masc i kazała kupić tabletki.
    Pytałam o żelazo jakie poleca stwierdziła że moge jakiekolwiek brać a raczej powinnam jesli planuje się jeszcze starac o dziecko . Potem powiedziała że jesli chce to moze mi też przepisac żelazo i mam brać 1 tabletke dziennie aby starczyło mi na dłużej bo mówi że 3 razy dziennie juz brać nie musze ... wtedy musiałam bo miałam dużą anemie a teraz tak profilaktycznie aby utrzymać.
    Ale ja mówie sobie tak bede brała tą tabletke co mi przepisała plus te które ja zamówiłam na DOZ.pl

    Piję kawę.
    Nie wiem ale chyba bede miala owulkę na dniach albo juz jest bo cos mnie podbrzusze boli ,bardziej prawa strona,jajnik czy cos ... wczoraj czulam z lewej pobolewanie...

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 lipca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj klul lewy jajnik a dzisiaj kluje dość mocno podbrzusze :/

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Mnie wczoraj klul lewy jajnik a dzisiaj kluje dość mocno podbrzusze :/
    Mnie pobolewa dziwnie jakos....mozna powiedziec że całe podbrzusze..nawet jak chodze to mocniej.
    Teraz sobie leże ogladam tv ale czuje się już głodna i chyba sobie coś zjem

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 lipca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie właśnie wcinam borówki tak mi się jakoś zachciało :) sama dzisiaj w domku bez moich mężczyzn, paznokcie zrobiłam a teraz TV i pilot mój przez cały wieczór heh :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 20:03

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ja sobie właśnie wcinam borówki tak mi się jakoś zachciało :) sama dzisiaj w domku bez moich mężczyzn, paznokcie zrobiłam a teraz TV i pilot mój przez cały wieczór heh :D
    To masz dobrze :D ja zjadłam frytki i dzieciaki też się przyłączyly wiec mozna uznać że dużo nie pojadłam xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    To masz dobrze :D ja zjadłam frytki i dzieciaki też się przyłączyly wiec mozna uznać że dużo nie pojadłam xD
    No tak dzieci potrafią wszystko przyslowiowo "z gęby wyrwać" :D

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no dziewczyny daję sobie na wstrzymanie, bo czytałam, że z anemią nie ma żartów.
    Kattti super, że u Ciebie wyniki ok i oby ta maść i tabletki pomogły na oko :-)
    Ewelaaa, a może zacznij mierzyć sobie temperaturę? Czy nie masz na to cierpliwości?
    Dzieciaki wykąpałam, teraz się bawią lego, a ja wcinam zapiekankę z serem camembert mmmm uwielbiam :-)
    Ale frytki też już za mną chodzą od jakiegoś czasu... Tylko zrobić mi się nie chce :-P
    @ dostałam za wcześnie i jutro do gina idę z @ he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 21:24

    Kattti lubi tę wiadomość

  • largos Przyjaciółka
    Postów: 87 89

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Witaj. Starania przebiegały bez problemów ? Jakieś badania? Leki ?
    Tylko kwas foliowy, ale za bardzo pilnowalam cyklu. A jak odpuściłam to sie udalo

    Kattti lubi tę wiadomość

    relgupjy7eqx5bjf.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama nie mierzę, nie mam cierpliwości do takich rzeczy :p

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 10 lipca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj na teście owu była porządna gruba krecha ;)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Nie no dziewczyny daję sobie na wstrzymanie, bo czytałam, że z anemią nie ma żartów.
    Kattti super, że u Ciebie wyniki ok i oby ta maść i tabletki pomogły na oko :-)
    Ewelaaa, a może zacznij mierzyć sobie temperaturę? Czy nie masz na to cierpliwości?
    Dzieciaki wykąpałam, teraz się bawią lego, a ja wcinam zapiekankę z serem camembert mmmm uwielbiam :-)
    Ale frytki też już za mną chodzą od jakiegoś czasu... Tylko zrobić mi się nie chce :-P
    @ dostałam za wcześnie i jutro do gina idę z @ he he
    A dużą masz tą anemie ?
    Ja frytki kupuje i w domu tylko wrzucam do mikro lub do pieca xD
    A mnie strasznie nawala podbrzusze ... wziełam tabletke przeciwbólową .

    ewelaaa no tyle zjadłam ze nic :D

    Largos rozumiem- no bo trzeba starać się na luzie wtedy zazwyczaj szybko się udaje i sama widzisz ze jak odpuscilas to się udało a jak pilnowałaś to nic z tego nie było wiec chyba sama wiesz jak robic :)

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti jeśli chodzi o żelazo to polecam firmy NOW, ogólnie maja bardzo dobre witaminy i suple także myśle ze warto zapłacić trochę więcej ale mieć dobry, naturalny skład :)

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Katti jeśli chodzi o żelazo to polecam firmy NOW, ogólnie maja bardzo dobre witaminy i suple także myśle ze warto zapłacić trochę więcej ale mieć dobry, naturalny skład :)
    Oki dzięki własnie siedze na pewnej stronie gdzie sprzedają tej firmy ... obczaje sobie co i jak. Na chwilę obecna mam 3 opakowania żelaza czyli 84 tabletki od lekarza który dzisiaj dał mi receptę . Mam też zamówione na DOZ.pl żelazo które nazywa się BIOFER rzekomo bardzo polecany przed staraniami jak i w trakcie trwania ciąży . Zamówiłam go ponieważ nie wiedziałam czy lekarz mi jakieś przepisze. W UK ciężko coś od lekarzy wyciągnać chyba że sami zaproponuja bo widzą ze trzeba w moim przypadku jak zapytałam jakie poleca dla mnie to zaproponowała że mi przepisze i da receptę. Początkowo myslałam że jedno opakowanie a się okazało że 3 zapisała :) Mam brać 1 tabletke dziennie - profilaktycznie aby zapobiegać tym bardziej kiedy chcemy sie starać o dziecko.
    A co do ceny to faktycznie widze na tej stronie że 43zł za 100 tabletek wiec mysle ze nie aż tak drogo za tyle szt.
    Po za tym ja nie patrzę az tak na ceny jesli chodzi o zdrowie , zdrowia mi nikt nie zwróci wiec jak sama o nie, nie zadbam to nikt tego nie zrobi ;)
    Wiadomo jak takie same leki można dostać gdzieś taniej to glupiec by kupował gdzieś gdzie jest dużo drożej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 22:58

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ