X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti norma żelaza 37-145, a ja miałam 26... Lekarz powiedział, że spora anemia...

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 11 lipca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie, kupiłam na ten cykl nowy termometr bo do tej pory mierzyłam zwykłym z jednym miejscem po przecinku. Dzisiaj zmierzyłam sobie temp dwa razy pod rząd i pierwsza wyszła mi 36,68 a druga 36,60, powinnam brać pod uwagę tylko pierwszy pomiar temp czy ten termometr jest poprostu jakiś nie za bardzo ze w tak krótkim czasie pokazuje taka rozbieżność?
    Dzisiaj zapowiada się piękny dzień, mimo beznadziejnej pogody ponieważ... pożegnałam @ :D

    Kattti, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti norma żelaza 37-145, a ja miałam 26... Lekarz powiedział, że spora anemia...
    Rzeczywiscie spora ...to łykaj leki jesli ci przepisał a napewno się wyleczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie, kupiłam na ten cykl nowy termometr bo do tej pory mierzyłam zwykłym z jednym miejscem po przecinku. Dzisiaj zmierzyłam sobie temp dwa razy pod rząd i pierwsza wyszła mi 36,68 a druga 36,60, powinnam brać pod uwagę tylko pierwszy pomiar temp czy ten termometr jest poprostu jakiś nie za bardzo ze w tak krótkim czasie pokazuje taka rozbieżność?
    Dzisiaj zapowiada się piękny dzień, mimo beznadziejnej pogody ponieważ... pożegnałam @ :D
    Pod uwage zawsze bierz pierwszą chociażby dlatego że wystarczą sekundy aby sie temp zmienila... ja też miałam dzisiaj 36.5 ja mam tylko 1 miejsce po przecinku a za chwile drugi raz to pokazywało 36.4.
    Rzekomo zaleca sie mierzyc temp w łóżku nim się wstanie ale mi sie nie chce spac z termometrem w łóżku i zawsze mam w salonie wstaje chwytam mierze idąc do wc.. ciągle ten sam rytuał :D Starajac sie o drugie dziecko tez nigdy nie leżałam w łóżku aby zmierzyc temp,też wstawałam i szłam do salonu. Prawda jest taka że trzeba mierzyc zaraz po wstaniu a nie np 10 min po czy lezec sobie w łóżu np pół godz i sobie dopiero mierzyc


    Moje oko nie jest dzisisa spuchniete lol :D

    Dori1811, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 11 lipca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj temperatura ładnie podskoczyła <3

    Ja mierzę w łóżku, zaraz po obudzeniu. Tak się przyzwyczaiłam, że to dla mnie odruch. Kilkanaście sekund i gotowe, wstukuję wynik w aplikację na telefonie i po krzyku :) Czasami jak synek budzie się przede mną to sam mi podaje termometr z szuflady nocnego stolika :D

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti mam obfite @, więc tak łatwo się nie wyleczę z anemii. Może gin coś zaradzi na te moje @ :-(
    Dzieciaki długo spały, dopiero wsuwamy tościki na śniadanko.
    Zaraz powieszę pranie, poskładam uprane rzeczy, wypakuję zmywarkę, zrobię małosolne, przyprawię kurczaka na obiad, wypiję kawkę i wyjdziemy na spacer :-)
    Pójdziemy zapisać się do biblioteki, bo Kornelcia chce, żeby jej czytać codziennie inną książeczkę, skąd to tyle nabrać he he
    Później zjemy obiad i o 16.15 mam gina, denerwuję się wynikiem cytologii.
    Trzymajcie kciuki.
    Do później Kochane :-)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 11 lipca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama nie denerwuj się na pewno wszystko będzie dobrze ;) z resztą chyba jakby było coś nie tak to by zadzwonili, tak myślę. Malosolne mmm pychota moje ulubione :D mozesz trochę podrzucić heh. Ja właśnie wróciłam z pracy, robię obiad, jeszcze lazienke trzeba posprzątać. Zanosi się na burze. No i cały czas mnie kluja jajniki na zmianę raz jeden raz drugi...

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cytologia bardzo dobra :-)
    Kamień z serca.
    Jak ja nie lubię mieć @, brzuch mnie nawala, tylko bym spała.

    19ewelaaa89, kehlana_miyu, Kattti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co porabiacie?
    Co tu taka cisza? :-)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 11 lipca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mama,ja dzisiaj na szczęście zakończyłam przygode z @ ale mimo to i tak miałam tak smętny dzień, że szkoda gadać... dobrze, że dzisiaj wypadła mi wizyta na mani, to zawsze daje troche energii :P teraz oglądam sobie mecz i przeglądam co tu ciekawego na ovufriend się dzieje :D od jutra zaczynam odliczać dni do mojego 3 dniowego wypadu nad morze, zaczynam odliczanie i oczywiście modlitwy o to żeby była ładna pogoda i żebym mogła chociaż trochę wygrzać się na słońcu :)
    aaaaa no i super, że cytologia na plus ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 22:05

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori ja oglądam swój serial na 2 :-) i wcinam chipsy he he
    Miłego wypoczynku, będziesz miała dni płodne nad morzem? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 23:04

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 12 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... może załapie się na sam początek tylko.... zazwyczaj mam płodne w 14-15 dniu cyklu, nad morzem będziemy do 12ego, wiec tak średnio na jeża :p w tamtym miesiącu mieliśmy na serio dużo serduszek w dni płodne i nic z tego nie wyszło Wiec może jak teraz będzie mało to pójdzie jak trzeba :p hahahah już sama nie wiem co o tym myśleć :p później Stary znowu ucieka do swojej roboty i go nie będzie jakiś czas :/ także będę mocno kibicować jego plemnika, żeby długo żyły :p albo może moje jajo szybciej pęknie na zmianę klimatu :p

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori w takim razie trzymam kciuki :D

    A u mnie słaba nocka, źle śpię podczas @, w dodatku Maciek zrobił mi pobódkę o 6... masakra. Nic mi się nie chce robić :P
    Gotuję na obiad pomidorówkę, siedzimy w domu, bo pada :/

    Dziewczyny gdzie Wy się podziewacie?
    Tęsknię :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 13:52

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 12 lipca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecna! :D jak miło że ktoś za nami tęskni hehe :* sorki ale troche ostatnio w pracy zapierdziel.

    Dori to spróbujcie nie serduszkowac tak często bo podobno za często też nie dobrze, plemniki są słabsze czy co takiego :p
    Ja wróciłam niedawno do domu, dobrze że na obiad mam gulasz z wczoraj. Jeszcze tylko ciacho muszę zrobić bo przyjeżdża brat z dziewczyną i siostra z Norwegii z którą widziałam się pół roku temu. Lecę myć głowę. Później jeszcze zajrzę :) buziole

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 12 lipca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle ciągle mam klucia jajników z dwóch stron na zmianę hmmm.... Może powinnam się cieszyć :D nie no dobra nie wariuje, poczekam jeszcze dwa tygodnie ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa Ty się odnalazłaś, a gdzie Kattti? :P
    Będziesz miała gości... Fajnie :)
    Hmmm mnie też tak kłuło w cyklu ciążowym :D myślę, że możemy się cieszyć... a co :D

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 12 lipca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela, rozumiem, ze jesteś już po owu i czekasz na testowanie? :) trzymam kciuki! :D
    Tez słyszałam ta teorie o plemnikach, ale jak nie mamy się na codzień ze Starym to później samo tak wychodzi :p ale teraz siła rzeczy będzie serduszek mniej mam nadzieje, ze trafi się jakiś wytrwały plemnik :D
    Kurczę widzę, ze wy wszystkie jesteście super Panie domu, tylko ja taki leń i obiady gotuje od święta :p ale to może dlatego, ze narazie nie bardzo jest dla kogo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 16:43

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • kate2007 Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 12 lipca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie :)

    nie mam wprawy w takich wypowoedziach;)
    jednak widze, ze sa tu dziewczyny z doświadczeniem;)
    chcialam Was zapytac jak to bylo u Was na poczatku, tak tak wiem, ze u kazdego przebiega to inaczej,,,;)
    staramy sie o dzidzie dopiero od kilku miesiecy, mam 32 lata, cale dni spoznia mi sie okres, gdzie zawsze byl jak w zegarku...
    czuje bol w podbrzuszu jakbym miala za sek dostac@, dzis dokuczal mi prawy jajnik... zrobilam test - negatywny
    duzo czytałam, o upławach- suchutko...

    Kattti, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odzywam sie bo jakoś nie chce mi się dzisiaj gadać - nie mam pojecia dlaczego w ogóle czuje w sobie taką mega kurwice, nabuzowanie ogromne jakbym miała zaraz wybuchnąc ... najwiekszym problemem jest to że nie wiem co powoduje taki stan..
    Wczoraj strasznie bolała mnie prawa czasc krzyża bardziej jednej czesci kosci który ból promieniował aż po całej prawej nodze.Od wczoraj czuje sie też mega senna i przysnełam wczoraj w trakcie oglądania tv.. dzisiaj też bym spała chetnie ale jestem sama za dziecmi... czuje sie tak jakby cukier mi mega skocyzł do góry i dlatego tak chce mi sie spac a przeciez niby cukrzycy nie mam...


    kate2007 jak na moje to zwyczajnie @ ci sie spoznia skoro jestes juz po terminie @ a test pokazał negatyw to ci sie spoznia i tyle nie ma co sie doszukiwać jakis zbednych objawów lub tez sobie czegos wmawiać.

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 12 lipca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati zajmij się kręgosłupem lędźwiowym, ból promieniujący do nogi jest spowodowany uciskiem na krążek międzykręgowy i podrażnieniem nerwu obwodowego, zajmij się tym bo możesz nabawić się ostrej rwy kulszowej i się mocno nacierpisz. Dobry rehabilitant, który oferował by w trakcie wizyty również trakcje kręgosłupa i rozciągnie się w domu, polecam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 20:33

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ