X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z synkiem wszystkie te objawy w tym podwyższona temp. miałam nieco później a teraz praktycznie od razu :p no i cycki nie bolą a w pierwszej ciąży nie mogłam się dotknąć. Ale bóle piersi w sumie też później były ehh... No zobaczymy ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti Dzięki za życzenia :)
    No dokładnie sprzęciory się zbuntowały he he
    Ja wczoraj i przedwczoraj miałam pomidorówkę :D

    A jak tego śluzu jeszcze nie masz... to chyba owu też jeszcze nie było... Jak myślisz?
    Jak na moje w ogole owulki nie bylo i nie bedzie :D
    Miałam 2 dni tylko wodnisty z mala iloscia rozciagliwego ale to było za wczesnie jak na plodne chociaz w moim przypadku moze wszystko byc tak rozregulowane ze pewnie i tak nie bede wiedziec czy była czy nie ... poczekamy zobaczymy :D Od dzis się suplementuje wiec może kolejny cykl bedzie jaśniejszy xD

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    No właśnie z synkiem wszystkie te objawy w tym podwyższona temp. miałam nieco później a teraz praktycznie od razu :p no i cycki nie bolą a w pierwszej ciąży nie mogłam się dotknąć. Ale bóle piersi w sumie też później były ehh... No zobaczymy ;)
    No ja z córka mialam od razu wysokie temp.. a z aniołkiem jakos tak dziwnie bo ciągle po wyskoka była temp niska nie przekraczała 36.9 stopni

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelaaa Dzięki :D
    Każda ciąża może być inna i objawy też :) Mnie w ogóle piersi nie bolały nic a nic w żadnej ciąży :P

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po za tym co do sluzu to kwestia jest do długich rozmów... kiedys wiele stron czytałam w tej sprawie i natknełam się kiedys na artykuł w którym było napisane że w dni płodne sluz rozciagliwy wcale nie musi zostać przez nas zauważony aby uznać że są płodne itp.. ponieważ sporo kobiet ma mało śluzu który można wyczuć tylko wkładajac palca do pochwy.
    Tak wiec kwestia sluz=płodne daje wiele do życzenia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti Czyli w Twoim przypadku lepiej, że teraz owu nie było prawda?
    Musisz się jeszcze zregenerować, aby dzidzia była zdrowa i silna :)
    A mężusiowi powiedz, żeby na razie się nie zapominał :P

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa a sprawdzałas moze rano ulozenie szyjki ?
    Ja 2 dni z rzedu sprawdzałam i mam wyskoko twarda i zamkniętą... taka miałam w ciazy z córka od początku... z aniołkiem mialam od razu nisko twarda zamknietą.
    Jesli nie sprawdzałaś to może warto sprawdzic jutro rano po wstaniu z łóżka ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kochane odkurzyłam, zmyłam podłogę, umyłam kibel, szafki, lustra i teraz idę robić obiad.. bo te frytki już tak za mną chodzą he he

    Synuś miał zasnąć, a dalej lata... za to córcia się położyła i odpoczywa :P

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti Czyli w Twoim przypadku lepiej, że teraz owu nie było prawda?
    Musisz się jeszcze zregenerować, aby dzidzia była zdrowa i silna :)
    A mężusiowi powiedz, żeby na razie się nie zapominał :P
    Tak dokładnie lepiej aby nie było ciąży.
    Chociaż jesli mam szyjke od 2 dni juz wysoko twardą i zamknięta to teraz możemy szalec do końca bo juz nic się nie przedostanie...mozna uznać że jestem po plodnych i owulacji o ile w ogole była owulka. Ta szyjka swiadczy o tym że jestem już po tej fazie wiec teraz nic sie nei stanie.
    Mam tylko nadzieje że owa szyjka nie świadczy o ciąży bo taką mialam od razu bedac w ciazy z córka ha!

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dobra Kochane odkurzyłam, zmyłam podłogę, umyłam kibel, szafki, lustra i teraz idę robić obiad.. bo te frytki już tak za mną chodzą he he

    Synuś miał zasnąć, a dalej lata... za to córcia się położyła i odpoczywa :P
    To miłego smażenia xD Moja pomidorowa się gotuje :D
    Ogladam niby tv na laptopie ale te ogladanie wyglada tak że pisze z wami i słucham o czym tam gadaja w tym filmie :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Ewelaaa a sprawdzałas moze rano ulozenie szyjki ?
    Ja 2 dni z rzedu sprawdzałam i mam wyskoko twarda i zamkniętą... taka miałam w ciazy z córka od początku... z aniołkiem mialam od razu nisko twarda zamknietą.
    Jesli nie sprawdzałaś to może warto sprawdzic jutro rano po wstaniu z łóżka ? :)
    O matko nigdy tego nie sprawdzałam, może jestem jakaś niedouczona ale nie wiem jak to sprawdzić :D haha Katiii oswiec mnie, to jutro z rana sprawdzę :p
    Mój synus śpi od 12, a ja robie tarte tylko coś mi galaretka nie chce stezec, a już dwie godz minęły hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2018, 13:37

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O matko nigdy tego nie sprawdzałam, może jestem jakaś niedouczona ale nie wiem jak to sprawdzić :D haha Katiii oswiec mnie, to jutro z rana sprawdzę :p
    Mój synus śpi od 12, a ja robie tarte tylko coś mi galaretka nie chce stezec, a już dwie godz minęły hahaha
    Ja też sie sama uczyłam :D to naprawdę nic trudnego.
    Sprawdzaj najlepiej w pozycji kucajacej zwyczajnie jak siedzisz na sedesie.
    Wskazujacym palcem sprawdzaj...szyjka wysoka jest wtedy kiedy ciezko jest ci ja dotknąc a palca prawie brak, z twardoscia nie powinnas miec problemu bo to uczucie jakbys dotykala koncówkę nosa tak mniej wiecej twarda wyglada otwarta to juz kwestia u kobiet ktore juz rodziły a które jeszcze nie... te co rodziły to mogą nigdy nie miec do konca zamknietej szyjki .
    Szyjka otwarta to taka do której koncówke palca bez problemu mozesz prawie włozysz do dziurki w szyjce srednia to taka w której czujesz otwór ale nie wsadzisz juz palca no i zamknieta to scisnieta szyjka lub delikatny otworek w przypadku kobiet ktore rodzily juz ;)
    Srednia wysokosc okresla się na pól palca a niska to zaraz przy wyjsciu pochwy
    Mysle że sobie poradzisz.Badaj sobie kilka dni a napewno zauwazysz różnice i nauczysz sie sama :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. chociaż jesli jesteś w ciazy to szyjka bedzie miała przy badaniu ciągle takie same ułożenie i na 100% bedzie zamknieta :D
    W ciąży powinna być wysoka,twarda i zamknięta lub nisko ,twarda i zamknięta. Te 2 opcje swiadczyc mogą o ciąży dlatego wazne jest badać codziennie po wstaniu z łóżka aby móc ocenic... mi w ciazy była ułożona cały czas tak samo

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii dziękuję za super łopatologiczna, wyczerpującą odpowiedź :D sprawdziłam sobie przed chwilą na probe to jest wysoko bo musiałam głęboko tego palucha wepchnac hehe no i twarda bo faktycznie poczulam wysoko taka guleczke. Zobaczę jutro rano i teraz codziennie bede sprawdzać :p

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii dziękuję za super łopatologiczna, wyczerpującą odpowiedź :D sprawdziłam sobie przed chwilą na probe to jest wysoko bo musiałam głęboko tego palucha wepchnac hehe no i twarda bo faktycznie poczulam wysoko taka guleczke. Zobaczę jutro rano i teraz codziennie bede sprawdzać :p
    Ucz się a sama potem zobaczysz ze to wcale nie jakas tam filozofia i zaczniesz sama potem odróżniac juz a potem bedziesz uczyła kolejne xD

    A otwarta była czy zamknięta ?

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnej dziurki nie poczułam więc chyba zamknieta :p

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Żadnej dziurki nie poczułam więc chyba zamknieta :p
    Brawo ty :D
    Masz bardzo obiecująca szyjke na obecną chwilę :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny wy macie tutaj wykresy czy nie ? Bo do żadnej po za jedną osobą nie mam dostepu :D

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    W ogóle dziewczyny wy macie tutaj wykresy czy nie ? Bo do żadnej po za jedną osobą nie mam dostepu :D
    Ja nic nie mam, bo żadnego abonamentu sobie nie wykupywalam :p zależało mi tylko aby mieć dostęp do forum i aby brać udział w dyskusjach :D

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ja nic nie mam, bo żadnego abonamentu sobie nie wykupywalam :p zależało mi tylko aby mieć dostęp do forum i aby brać udział w dyskusjach :D
    a to lipka xd to skad wiesz ze owu masz :D wiesz ona moze sie zmienic ,opoznic,przyspieszysz :D
    ja nie kupuje abonamentu ino konto nowe zakladam i mam za free xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ