X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w telefonie taką apke która naprawde polecam mój kalendarzyk :D i on mi wylicza :p

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ja mam w telefonie taką apke która naprawde polecam mój kalendarzyk :D i on mi wylicza :p
    Ja tel nie uzywam nawet do fejsa zwyczajnie nie lubie telefonów xD w sensie do zabaw itp.. mój to lezy i sie kurzy albo syn oglada na nim bajki ... moj ekran jest w kawaleczkach :D

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa, a mi odkąd się zepsuł tablet mam tylko telefon hehe. Robi mi i za tablet i za laptopa :D ja bez tel to jak bez ręki :p

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O jaaa, a mi odkąd się zepsuł tablet mam tylko telefon hehe. Robi mi i za tablet i za laptopa :D ja bez tel to jak bez ręki :p
    Ja tak mialam w polsce ze tylko telefon i komp słuzył do grania a na tel siedzialam bo mialam taka biseksualną kolezankę która byla strasznie na mnie napalona i chciala cos ode mnie mimo iz wiedziala ze bylam z moim ex wtedy zareczona no ale nie docieralo do niej i non top na tel wisiala... dziennie z 150 smsów o polączeniach nie wpsomne... a odkad mieszkam w uk to tel nie uzywam... tylko odbieram jak mąż zadzwoni kiedy ma przerwe w pracy ;)
    Ja to tylko laptop w domu na miescie nic nie uzywam :D
    W ogóle chciałam powiedzieć że siedze na tym forum jak głupia odswieżam watek patrzac czy ktos sie zlituje i cos tu napisze hahaha

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Katiii ja to samo :p chyba uzaleznilam się już od tego wątku :D ja na laptopie siedziałam jak na studiach byłam, wtedy tylko laptop... A teraz telefon przy tyłku :D hmm... A ja się zastanawiam gdzie jest reszta dziewczyn?! :) nasza szczęśliwa mamuśka chyba dzisiaj ma romantyczny wieczór z mezem

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Hahaha Katiii ja to samo :p chyba uzaleznilam się już od tego wątku :D ja na laptopie siedziałam jak na studiach byłam, wtedy tylko laptop... A teraz telefon przy tyłku :D hmm... A ja się zastanawiam gdzie jest reszta dziewczyn?! :) nasza szczęśliwa mamuśka chyba dzisiaj ma romantyczny wieczór z mezem
    Pewnie balangują bez nas... tylko my siedzimy obie jak takie opuszczone pszczółki poszukujące nektaru xD

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 lipca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dobre porównanie :D albo tylko nam na glowe padło, że nic nie robimy tylko co chwile sprawdzamy czy są jakieś nowe wpisy na forum :D hahaha

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Haha dobre porównanie :D albo tylko nam na glowe padło, że nic nie robimy tylko co chwile sprawdzamy czy są jakieś nowe wpisy na forum :D hahaha
    haha no widocznie to z nami jest coś nie tak :D
    W ogóle odczuwam wzrost libido po tych 2 tabletkach aż dziwne ze tak szybko by cos mi tu próbowały robic ? Od 3 dni mialam tak niske ze nie mialam w ogole ochoty sie kochac rano tez nie dopiero mnie wzielo po łyknieciu tego oravin-u... czytalam opinie że zwieksza libido 3 krotnie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ommm ommmm ymmm ymmm
    Boziu a tu nadal nikt od wczoraj nic nie napisał wtf O.o
    To ja nie śpię od samej 5:30 siedząc i przebierając nogami powstrzymujac się aby nie wejsc na forum liczać na jakis mega super spam z waszej strony a tu nic... cisza...trolololo smuteczek, zaś znowu sama do siebie piszę popijając w samotnosci czarna kawe, słuchajac smutnych piosenek zaglądajac na okno gdzie spływają krople deszczu - brzmi okropnie? nie ? kuzwa a mialo tak brzmieć !!! xD :D

    Dobra tak na poważnie to prawie tak było tylko bez tego deszczu ,smutnych piosenek :D

    ewelaaa jak tam twoja szyjka dzisiaj ? Zaszalała,zatańczyła ?

    Przez waszą ciszę bede zmuszona zaraz zrobić sobie drugą kawe ....
    Suplementy łykłam z samego rano tylko jeszcze wieczorem jedna z ovarin musze wziac bo tego 2 dzinnie sie bierze i powinno sie rozdzielic na rano i wieczor wiec tak robie bo nie ktore laski lykaja 2 na raz.

    W ogóle powiem wam... mąż wrócił z pracy i ja mu pokazuje leki ale olal to co tam mu pokazuje bo se pomyslal " i tak ciula rozumiem o czym do mnie mowisz xD " haha uwielbiam tą jego nie wiedze :) Wyciągnełam jego tabletkę z FertilMan jak zjadł obiadek i mu podaje ,,, patrzy na mnie zdziwionym okiem i mówi co to ? xD Wiec mówie ze witaminki dla niego haha musiałbyscie zobaczysc ten jego usmieszek zdziwienia wtf ... i podaje mu pudelko aby nie myslal ze to jakas trutka na szczury bo tabletka dosc spora i niebieska typowo jak na takie gryzonie... czyta tam i sie usmiecha a ja mówie ty sie nie smiej tylko łykaj mi tutaj a on że zaraz najpierw obiad niech sie ułozy ... mówie że nie.. .ze teraz przy mnie bo nie wezmiea po zatym w ulotce piszą zeby łykac zaraz po głównym posilku wiec zjadles to lykaj xD No łyknął sobie a potem go wzielo na romanse ot ot co xD Dzieci wczesnie spały bo wstali wczoraj rano o 6:30 a ze w dzien nie spały to o 19:00 położyłam je spac.

    Na dzisiaj robie domowe kebaby na obiad,wczoraj wszystko kupiłam co bedzie mi potrzebne a pomidorowa z wczoraj bedzie na jutro,stoi w lodówce wiec sie nie popsuje :)

    Zas znowu nabazgrałam jak jakas popaprana nastolatka xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 15 lipca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj utknęłam najpierw u siostry a później do 3 w nocy na netflixie, na szczęście moi super sąsiedzi postanowili od 8 napie*lac młotkami Wiec szybko wróciłam do rzeczywistości :p

    Hahahaha Kati myśle, ze mój stary tez zareagowałby podobnie :p dzisiaj na szczęście już wraca do domu, moje libido tez wariuje ale to już chyba z tęsknoty :) mam nadzieje, ze Stary nie będzie zmęczony po trasie i po turnieju streetballa, który jeszcze rozgrywa dzisiaj w drodze powrotnej do domu :) w ogóle chciałam Ci Kati podziękować za lekcje dotycząca sprawdzania szyjki bo ja tez tego totalnie nie ogarniam :D

    Ewelaaa wstawaj i pisz jak z ta szyjka bo to teraz będzie hot news! :p

    Idę tez robić sobie kawusie, chociaż ja pije taka kawę, ze trudno to nazwać kawa :p z mlekiem cukrem i może z 3 razy w tygodniu :p

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Ja wczoraj utknęłam najpierw u siostry a później do 3 w nocy na netflixie, na szczęście moi super sąsiedzi postanowili od 8 napie*lac młotkami Wiec szybko wróciłam do rzeczywistości :p

    Hahahaha Kati myśle, ze mój stary tez zareagowałby podobnie :p dzisiaj na szczęście już wraca do domu, moje libido tez wariuje ale to już chyba z tęsknoty :) mam nadzieje, ze Stary nie będzie zmęczony po trasie i po turnieju streetballa, który jeszcze rozgrywa dzisiaj w drodze powrotnej do domu :) w ogóle chciałam Ci Kati podziękować za lekcje dotycząca sprawdzania szyjki bo ja tez tego totalnie nie ogarniam :D

    Ewelaaa wstawaj i pisz jak z ta szyjka bo to teraz będzie hot news! :p

    Idę tez robić sobie kawusie, chociaż ja pije taka kawę, ze trudno to nazwać kawa :p z mlekiem cukrem i może z 3 razy w tygodniu :p


    Odżyłam w końcu jakaś żywa dusza się pojawiła :D skacze z radosci pod sam sufit napierdalajac łbem xD :D


    No wiec faceci chyba tak mają :D Mój mąż byl pewny że ja te leki tylko dla siebie zamawiałam i chyba stad te zaskoczenie :D Ale nie ma tak łatwo jak ja to i on w końcu jego nasienie nie musi być nadal jakieś mega super - starzejemy się :D

    Nie ma sprawy ja zwyczajnie lubie pomagać jesli potrafię. Warto samemu się uczyć a potem uczyc kolejne osoby :) JA nadal mam wysoką twarda i zamknietą ... dzisiaj mam 4dpo

    Rzeczywiscie to co pijesz to nie kawa :D Ja to tam pije dużo z kubka sie nie szczypie czarna musi byc ot co :D i pomyslec że w wieku 21 at nie tknelam kawy xD

    Zastanawiam się czy nie zabrać dzieci do McDonalda na frytki jakoś tak mnie ogarnia ta mysl ale nie bardzo chce mi sie ruszac z domu bo w planie bylo zrobienie zakupów wczoraj aby dzisiaj nie wychodzic :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 09:47

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cze krejzolkiii :D wiecie co to i tak dobrze ze wasi mężowie w ogóle przyjmuja te suplementy. Mój to by na mnie popatrzył jak na pojeb*** i popukal sie w glowe hahaha
    Moja szyja bez zmian :p wysoka twarda i zamknieta. Miałam lepic pierogi na obiad ale tak mi sie nie chce jestem niewyspana jakcholera.

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Btw widzę że moja szyjka to Hot plota na najbliższe dwa tyg :D :D

    Kattti, Dori1811, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    No cze krejzolkiii :D wiecie co to i tak dobrze ze wasi mężowie w ogóle przyjmuja te suplementy. Mój to by na mnie popatrzył jak na pojeb*** i popukal sie w glowe hahaha
    Moja szyja bez zmian :p wysoka twarda i zamknieta. Miałam lepic pierogi na obiad ale tak mi sie nie chce jestem niewyspana jakcholera.
    Mój nie ma wyjscia inaczej sama bym mu wepchneła do buzi :D Nie ma tak łatwo albo staramy się razem albo wcale tfu !

    Nie lep kup gotowce i tyle xD Ja nie lepie bo nie umiem robic takich rzeczy no i też za wygodna jestem a po za tym jakos nie specjalnie jestem za pierogami, lubiec lubie ale nie jakos mega i nie zachwycam sie jak nie którzy :D

    Super - niech tak się utrzymuje... ile dni do @ ci zostało ? Mi szyjka zawsze w dniu spodziewanej @ opada i sie otwiera wtedy wiem od razu że @ przyjdzie... nie ktorym kilki dni przed @ ciekawe jakim przypakiem ty jestes xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 10:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie są muszki ,gdzie są pszczółki ? Szukam swej przyjacółki ! xD :D

    Nie no naprawdę muszę coś ze soba zrobić bo pomyslicie że jestem jakaś nie stabilna emocjonalnie,jakiś tepy dzieciak który zachowuje sie jak ostatni popapraniec i wez tu z kimś takim gadaj w ogóle tfu !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 10:17

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja akurat należe do tych którzy przepadają za pierogami, mogłabym jeść co drugi dzień, tylko farsze zmieniać :D hehe z resztą synek pierogowy po mamusi :) gotowcow nie lubie jak dla mnie mamałyga, co swoje to swoje :p ale mąż powiedział że sie zaangazuje więc spoko.

    Katiii @ mam dostać 24 lipca ale kurde nie wytrzymam chyba do tego czasu. Zastanawiam się czy mogę zrobić wcześniej i kiedy mógłby już być wiarygodny?!
    Aaa i nie przejmuj się żaden z ciebie popapraniec a nawet jeśli to pozytywny mega i jestem z Tobą :D haha przynajmniej wesoło jest, taka odskocznia od tych codziennych obowiązków ;) piona!

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam gdzie to się podziewa nasza Szczęśliwa_mama
    Halooo jesteś? :D może mamusia ma już serdecznie dość matek wariatek :p

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    No ja akurat należe do tych którzy przepadają za pierogami, mogłabym jeść co drugi dzień, tylko farsze zmieniać :D hehe z resztą synek pierogowy po mamusi :) gotowcow nie lubie jak dla mnie mamałyga, co swoje to swoje :p ale mąż powiedział że sie zaangazuje więc spoko.

    Katiii @ mam dostać 24 lipca ale kurde nie wytrzymam chyba do tego czasu. Zastanawiam się czy mogę zrobić wcześniej i kiedy mógłby już być wiarygodny?!
    Aaa i nie przejmuj się żaden z ciebie popapraniec a nawet jeśli to pozytywny mega i jestem z Tobą :D haha przynajmniej wesoło jest, taka odskocznia od tych codziennych obowiązków ;) piona!

    Dzięki to miło że tak uważasz :D szczerze mówiąc ja zdazyłam wrócic do domu a ty dopiero odpisałaś :D

    Test wiarygodny najwczesniej 10dpo wczesniej mogą wyjsc cienie jakieś itp i mogą nie być wiarogodne ... czesto cienie znikają dziewczynom chociaż ja nigdy takiej sytuacji nie mialam jak testowałam 8-9dpo i kiedy był cień to on ciemnial z dnia na dzień. Tak czy siak 8-9dpo to bardzo wczesnie wiec nie warto tak szybko testować bo sie tylko można zestresowac :D

    Szczęśliwa_mama zapyla z mężem kwiatki :D robią to za naszymi plecami a my tak siedzimy czekamy na nią ... wróci z brzuchem i tyle bedziemy ją widziec :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 12:46

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to poczekam jeszcze tydzień i robię :D ciekawość mnie zżera..

    Katiii no doklanie ostatnio przecież mówiła że chyba chce zacząć wcześniej starania :p jeszcze wyjdzie na to że ona pierwsza będzie brzuchata hehe

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dobra to poczekam jeszcze tydzień i robię :D ciekawość mnie zżera..

    Katiii no doklanie ostatnio przecież mówiła że chyba chce zacząć wcześniej starania :p jeszcze wyjdzie na to że ona pierwsza będzie brzuchata hehe
    Wcale bym sie nie zdziwiła :D Cicha woda brzegi rwie hahaha i tylko udaje taka grzeczną niewinną tutaj nam na forum a potem sie okaże wszystko co i jak...i przyjdzie nam body kupowac jako e-ciocie :D

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ