X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na ovufriend krótko ale to akurat widziałam :) kurde ja nie wiem czy bym miała głowę do tego żeby po pozytywnym teście mierzyć temperaturę bo chyba od rana do nocy skakałabym pod sufit ze szczęścia :p a z termometrem rozstałaby się na dlugooooo :p

    Kattti, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Jestem na ovufriend krótko ale to akurat widziałam :) kurde ja nie wiem czy bym miała głowę do tego żeby po pozytywnym teście mierzyć temperaturę bo chyba od rana do nocy skakałabym pod sufit ze szczęścia :p a z termometrem rozstałaby się na dlugooooo :p
    No to chyba zdazylas przeczytac wszystko co pisalam :D
    Wczesniej tez pisalam na innym watku bo te laski zakladaja co miesiac nowy watek i sie przenoszą.. na tym wczesniejszym jedna pisala o tym że jest zalamana bo facet jej nie doszedl xD a wiedzial ze musi byc gotowy bo ma te dni... glupia dosłownie nie da sie inaczej nazwac takich osób...facet musi ? facet nic nie musi!!!! Facet to nie maszyna to też człowiek ,też ma uczucia i jak taki facet ma taka histeryczke w domu to sie nie ma co dziwic ze nie dochodzi sluchajac codziennie nad glowa ze on musi !!! nosz kur...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 17:27

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matkooo dziewczyny, tym bardziej ciesze się że trafiłam do was :D na początku jak chodzilam po forach i szukałam odpowiedniego wątku dla siebie, myślałam że to że mną jest coś nie tak :p haha wszystkie mierzyły codziennie tempke, miały jakieś monitoringi, beta tak jak napisałaś niemalże codziennie. Pomyślałam sobie kurde może tak trzeba, bo tylko ja jedna nie mierzylam żadnych temperatur, monitoringi? A na co to komu... Jakieś leki? Mój jedyny suplement to kwas foliowy heh no i w ciąży jak byłam to brałam jakieś vitamama czy coś w tym stylu. Nic poza tym:D nie kumam po co sie tak srac.. W ogóle nie miałam z nimi o czym pisać serio, jak zagaic rozmowę. A i jeszcze jak próbowałam coś skomentować w formie żartu, albo w ogóle napisałam coś niezwiazanego ze staraniami, to najzwyczajniej w świecie mnie olewały :D myślałam sobie a pierd*** to forum i to całe ovufriend. Skoro tu są same histeryczki to robie wypad z baru..... Aż trafiłam na was! :D i zostałam hehehe :)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori niektóre mają ostro na bani jak widać :D hehe dobrze ze my tak nie fiksujemy i całe szczęście że są jeszcze takie osoby jak wy!

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    No to chyba zdazylas przeczytac wszystko co pisalam :D
    Wczesniej tez pisalam na innym watku bo te laski zakladaja co miesiac nowy watek i sie przenoszą.. na tym wczesniejszym jedna pisala o tym że jest zalamana bo facet jej nie doszedl xD a wiedzial ze musi byc gotowy bo ma te dni... glupia dosłownie nie da sie inaczej nazwac takich osób...facet musi ? facet nic nie musi!!!! Facet to nie maszyna to też człowiek ,też ma uczucia i jak taki facet ma taka histeryczke w domu to sie nie ma co dziwic ze nie dochodzi sluchajac codziennie nad glowa ze on musi !!! nosz kur...
    Ostroooo hahaha szczerze to naprawde współczuję takiemu facetowi i wcale się nie dziwię że nie doszedł :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 17:44

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O matkooo dziewczyny, tym bardziej ciesze się że trafiłam do was :D na początku jak chodzilam po forach i szukałam odpowiedniego wątku dla siebie, myślałam że to że mną jest coś nie tak :p haha wszystkie mierzyły codziennie tempke, miały jakieś monitoringi, beta tak jak napisałaś niemalże codziennie. Pomyślałam sobie kurde może tak trzeba, bo tylko ja jedna nie mierzylam żadnych temperatur, monitoringi? A na co to komu... Jakieś leki? Mój jedyny suplement to kwas foliowy heh no i w ciąży jak byłam to brałam jakieś vitamama czy coś w tym stylu. Nic poza tym:D nie kumam po co sie tak srac.. W ogóle nie miałam z nimi o czym pisać serio, jak zagaic rozmowę. A i jeszcze jak próbowałam coś skomentować w formie żartu, albo w ogóle napisałam coś niezwiazanego ze staraniami, to najzwyczajniej w świecie mnie olewały :D myślałam sobie a pierd*** to forum i to całe ovufriend. Skoro tu są same histeryczki to robie wypad z baru..... Aż trafiłam na was! :D i zostałam hehehe :)
    Hahaha otóż to... ja tam rozumiem suplementy niech se biorą ja tez pierwszy raz biore ale to tylko dlatego że poroniłam i chce w miare mozliwosci jakos sie zabezpieczyć może pomoże moze nie tego nie wiem ale nie zaszkodzi spróbowac.. temp tak jak wspomnialam na poczatku mierze bo lubie patrzec na wykres xD no a teraz bardziej bo obserwacje robie czy bedzie taki jak z przed poronieniem czy nie .
    Wiekszosc rzeczy o ktorych pisaly nie ogarnialam jakies skroty jakies leki wtf mówie ze kur co ? xD
    W ogóle najbardzie irytuja mnie takie ktore dopiero co zaczely sie starac a panikują jakby starały sie conajmniej z 5 lat xD
    Tez myslalam ze jestem jakas inna wiec wiem co czulas :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ostroooo hahaha szczerze to naprawde współczuję takiemu facetowi i wcale się nie dziwię że nie doszedł :D
    No ale wez tej .... jak ja zaczelam czytac jej zale z rana co pisala to nie wiedzialam czy ja snie czy nie O.o
    Ona weszła na forum i pisze...

    " Jeste mega załamana :( :( miałam dni płodne i owulacje 2 dni temu a mój facet 3 dni przed owulacją nie doszedł ... dopiero za drugim razem mu sie udało jak widział moje rozczarowanie. Jestm mega załamana !!! Ryczec mi się chce :( Nic z tego cyklu nie bedzie, na straty. Wkurzył mnie bo wiedział ze mam płodne mówiłam mu ze owulacja jest wiedział kiedy a on nie doszedł !!!! tylko mi zależy na tym dziecku :( "


    Ogarnijcie to :D Ryje głowe jak nic ja po takich słowach to bym się zastanawiała czy chce miec z taką laska dziecko w ogole :D A zaznacze ze ona stara sie dopiero 3 cykl :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dokładnie te skróty... Jprd jakby po medycynie były. Heh ja do tych wykresów nic nie mam, spoko tylko że ja wole mieć wszystko w mojej aplikacji w telefonie tak mi jakoś wygodniej

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kur*** no nie wierze. Jak czytam coś takiego to zastanawiam się czy to nie jest jakaś prowokacja. Nie chce mi sie aż wierzyć że niektóre laski mogą być tak durne :/

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    O kur*** no nie wierze. Jak czytam coś takiego to zastanawiam się czy to nie jest jakaś prowokacja. Nie chce mi sie aż wierzyć że niektóre laski mogą być tak durne :/
    Uwierz sa tak durne i jest ich tutaj dużo :) wyobraś sobie taką histeryczke która miałaby zostac mamą... zameczyla by swoim podejsciem dziecko skoro ona tak sie zachowuje teraz. W ogóle cała ciaze jej facet miałby rytą banie bo ciagle byloby jej zle ciagle cos nowego by wymyslala...brak sił

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    No ale wez tej .... jak ja zaczelam czytac jej zale z rana co pisala to nie wiedzialam czy ja snie czy nie O.o
    Ona weszła na forum i pisze...

    " Jeste mega załamana :( :( miałam dni płodne i owulacje 2 dni temu a mój facet 3 dni przed owulacją nie doszedł ... dopiero za drugim razem mu sie udało jak widział moje rozczarowanie. Jestm mega załamana !!! Ryczec mi się chce :( Nic z tego cyklu nie bedzie, na straty. Wkurzył mnie bo wiedział ze mam płodne mówiłam mu ze owulacja jest wiedział kiedy a on nie doszedł !!!! tylko mi zależy na tym dziecku :( "


    Ogarnijcie to :D Ryje głowe jak nic ja po takich słowach to bym się zastanawiała czy chce miec z taką laska dziecko w ogole :D A zaznacze ze ona stara sie dopiero 3 cykl :D

    weszłam tu przez przypadek :-D
    i zaciekawił mnie post to poczytałam dalej :-P teksty boskie heh

    Nakrecanie sie to najgorsza rzecz w starania... a szczegolnie na poczatku staran...

    Kattti, 19ewelaaa89, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    weszłam tu przez przypadek :-D
    i zaciekawił mnie post to poczytałam dalej :-P teksty boskie heh

    Nakrecanie sie to najgorsza rzecz w starania... a szczegolnie na poczatku staran...
    Dziękujemy za opinie ;D

    Phia lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia witamy :) podoba mi się twoja stopka dotyczącą testowania :D

    Phia, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Phia witamy :) podoba mi się twoja stopka dotyczącą testowania :D
    Ja sie nie nakrecam bo to mi nie pomoże :-D
    Bd czuła ze to ten cykl to zrobie test ;p
    na razie tego nie czuje :-P
    witam :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 18:53

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia no właśnie o to chodzi :D z twoim podejściem zapraszamy do naszego grona ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bd was odwiedzac od czasu do czasu :-D
    jesli zapraszacie hehe :-P

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiesz nam coś więcej o sobie?

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tam zapraszamy wszystkie wyluzowane :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na imię Ania :-D
    27 lat w grudniu pęknie :-D
    Staramy się o 1 maluszka xD
    Dopiero co rozpoczęłam 43 cs :-P
    Coś jeszcze chcecie wedziec to pytajcie smiało

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mam na imię Ania :-D
    27 lat w grudniu pęknie :-D
    Staramy się o 1 maluszka xD
    Dopiero co rozpoczęłam 43 cs :-P
    Coś jeszcze chcecie wedziec to pytajcie smiało
    Tak skromnie dopiero rozpoczełas 43 cykl i to nazywa się luzne podejscie :D
    Tu na ovufriends to po 3 cyklach mają załamki xD haha

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ