X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Hej dziewczyny, jeszcze nie udzielałam się w tym wątku, Wiec dajcie znać czy przyjmujecie wszystkie uparte na to, żeby zajść w ciąże w 2019r :p jeśli tak to zostaje z Wami :)
    Podnioslyscie mnie na duchu tym wpisem, bo już przeżywałam, ze skoro będę się widziała z narzeczonym tylko do 18 lipca czyli do 12 dnia cyklu gdzie cykle zazwyczaj mam 14-15 dnia to mogę sobie na ten miesiąc nie robić nadzieji bo jakoś nie mogłam uwierzyć w to, ze te małe plemniki potrafia być takie wytrwale ale po tym co tu piszecie to może jednak nie wszystko stracone :D niestety facet mocno wyjazdowy Wiec ciężko nam się zgrywać w moje optymalne dni ale cóż, trzeba walczyć :p a co do trójki dzięki, to tez mi się marzy taka gromadka, chociaż dopiero staram się o pierwsze, ale ja sama mam trójkę rodzeństwa i wiem ze w kupię siła :p
    Witaj Dori.
    Plemniki mogą życ do 5 dni także zawsze jest nadzieja ;D
    Oczywiscie jesli nie jestes zafiksowaną histeryczką na punkcie starań to jak najbardziej możesz z nami tutaj zostać ale jeśli jesteś zafiksowaną histeryczką możesz miec ze mna tutaj cieżko bo nie bede zbytnio miła ... irytuja mnie strasznie takie osoby. Starania maja być przyjemnoscia .
    Jesteś gotowa aby dołączyc ? :)

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dori :) witamy w naszych skromnych progach :p hehe tak jak to Katiii ujęła starania mają być przyjemnością, rozmawiamy tu na przeróżne tematy często nie związane ze staraniami. Jeśli chcesz podejść do tematu na luzie to dawaj do nas, na pewno nie pożałujesz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 21:10

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa _mama a ty gdzie się podziewasz? :D

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Szczęśliwa _mama a ty gdzie się podziewasz? :D
    Pływa sobie gdzieś w stawie poszukując kijanek hahahahah :D
    Zapomniała ze czekamy na nią i znowu odezwie sie nocą kiedy zapadnie tutaj cisza...
    Ale ja bede na strazy złapię ja na gorącym uczynku ! xD

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dobrze! :D ktoś musi! Ja to już pewnie bede sie przekrecac z boku na bok :p

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już Kochane moje :-)
    Fajnie, że o mnie myślicie.
    Po dentystce pojechałam na zakupki, później kolacja, kąpiel i w sumie dopiero usiadłam :-P

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram podchodzić się do tego wszystkiego na luzie bo przecież moje nerwy nic nie zmienia, chociaż czasem wiadomo, ze mam gorsze dni :) ale wychodzę z założenia, ze skoro staram się o dziecko to muszę być zdeterminowana a nie zdesperowana :p Wiec jeśli zacznę wpadać w panikę a ktoras z Was sprowadzi mnie na ziemie to będę wdzięczna :p widziałam na pierwszej stronie, ze większość z Was to już mamusie- także gratuluje dziecioczków :p No i kibicuje w kolejnych staraniach :)

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori i to jest właśnie super podejście :) myślę że nasza szczęśliwa _mamusia może wpisać nasza nowa koleżankę na pierwszą stronę ;)
    Szczęśliwa mamusiu a co żeś kupiła ciekawego, pochwal sie :D

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori Witaj. Zapraszamy do nas. Rozmawiamy o wszystkim, poznajemy się.
    Ile masz lat? :-)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelciu a duuuużo jedzonka he he i kwas foliowy :-)
    Oczywiście, jak Dori chcesz to Ciebie wpisuję na naszą 1 stronę :-D

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti ktoś tu miał mnie pilnować, a sama zniknęłaś... :-P

    Kattti lubi tę wiadomość

  • largos Przyjaciółka
    Postów: 87 89

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyn, jestem 27 miesiecznej Ingi. Od miesiar staramy sie o rodzeństwo dla niej. Mam nadzieję, że nam sie uda. Chciałbym urodZić w przyszłym roku. Cykle mam regularne ale o pierwszą ciążę staralismy się prawie rok. Teraz myślałam, ze za pierwszym razem sie uda alr poczekam

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    relgupjy7eqx5bjf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Staram podchodzić się do tego wszystkiego na luzie bo przecież moje nerwy nic nie zmienia, chociaż czasem wiadomo, ze mam gorsze dni :) ale wychodzę z założenia, ze skoro staram się o dziecko to muszę być zdeterminowana a nie zdesperowana :p Wiec jeśli zacznę wpadać w panikę a ktoras z Was sprowadzi mnie na ziemie to będę wdzięczna :p widziałam na pierwszej stronie, ze większość z Was to już mamusie- także gratuluje dziecioczków :p No i kibicuje w kolejnych staraniach :)
    Ja bardzo chętnie po chamsku mogę sprowadzać cię na ziemie . Nie szczypie sie w słowach tak wiec bedzie bolec ;) Dodam 2 letnią gwarancję w gratisie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 22:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    largos Witamy. Wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki :-)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti ktoś tu miał mnie pilnować, a sama zniknęłaś... :-P
    Spokojnie ja jestem jestem jak wrzód na dupie xD
    Dzieciom kanapki robiłam ot co .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    largos wrote:
    Witam dziewczyn, jestem 27 miesiecznej Ingi. Od miesiar staramy sie o rodzeństwo dla niej. Mam nadzieję, że nam sie uda. Chciałbym urodZić w przyszłym roku. Cykle mam regularne ale o pierwszą ciążę staralismy się prawie rok. Teraz myślałam, ze za pierwszym razem sie uda alr poczekam
    Witaj. Starania przebiegały bez problemów ? Jakieś badania? Leki ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja was tak nadganiam że wy odpisać nie zdążycie a ja już kilka postów do przodu xD

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama mam 27 lat jeśli patrzymy rocznikowo, chociaż postarza mnie to o kilka miesięcy ale trudno :p staram się od grudnia tamtego roku ale jak narazie nie zaskoczyło, ale trochę tłumacze to facetem który prowadzi działalność 400m od domu, Wiec jego żołnierzyki i moje jajeczka nie zawsze maja szanse się spotkać :p chętnie zobaczę się na Waszej pierwszej stronie :D

    Kattti, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama uuu myślałam że jakieś ciuszki a to spożywka hehe ;) largos witaj, trzeba być zawsze dobrej myśli, nie można się poddawać. Skoro zaszlas w pierwszą ciążę, znajdziesz i w drugą tylko potrzeba cierpliwości. Cycki do góry :D sorki za bezposredniosc ale taka już jestem :p

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny ja lece spać bo jutro rano trzeba wstać ;) dobranoc i do jutra!

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ