X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii

    No fajnie nazwaliście :)
    My mamy Kornelię, mówimy na nią Kornelka, Kornelusia, Kornelcia ;)
    i Macieja, Maciusia, Maciejka ;)
    Jak uda się, że 3 maluszek będzie dziewczynką to chciałabym Oliwię albo Weronikę, jak chłopiec to nie mam zielonego pojęcia :P już przy Maćku był mega problem z wyborem imienia he he

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Katiiii

    No fajnie nazwaliście :)
    My mamy Kornelię, mówimy na nią Kornelka, Kornelusia, Kornelcia ;)
    i Macieja, Maciusia, Maciejka ;)
    Jak uda się, że 3 maluszek będzie dziewczynką to chciałabym Oliwię albo Weronikę, jak chłopiec to nie mam zielonego pojęcia :P już przy Maćku był mega problem z wyborem imienia he he
    Hehe mam 8 letnia siostrę Oliwie i to ja z siostrą dawałysmy jej imie bo moja machocha chciała dać Michalina my nie chciałysmy i moj tato tez nie bo sie nie podobalo nam... mój tato chciał Zuzę ale moja macocha nie chciala i nam też nie bardzo wiec ojciec powiedział że same mamy wybrać jak jesteśmy takie mądre wiec od razu krzyknełyśmy że Oliwia to im sie obojga podobało i tak została Oliwia .

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii

    Nieźle :)
    I jaka siostra była i jest? Grzeczna czy nie bardzo :P
    Bo mi wszyscy na około mówią, że Oliwki to łobuziary :D

    Ogólnie to mam bardzo dużo znajomych w ciąży, a w grupie 3 latków mojej córci, to zatrzęsienie, co druga z pięknym brzuszkiem chodzi ;)

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Katiiii

    Nieźle :)
    I jaka siostra była i jest? Grzeczna czy nie bardzo :P
    Bo mi wszyscy na około mówią, że Oliwki to łobuziary :D

    Ogólnie to mam bardzo dużo znajomych w ciąży, a w grupie 3 latków mojej córci, to zatrzęsienie, co druga z pięknym brzuszkiem chodzi ;)
    Nie wiem jaka jest...ostatni raz widziałam ją jak miała 2 lata :(
    Moja rodzina nie chce za bardzo mnie znac odkąd wyjechałam ...długa historia... jedyne co wiem to to jak wyglada z fejsa i tyle w sumie.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii

    Ojej to szkoda, że nie utrzymujesz kontaktów z rodziną.
    A może zrób pierwszy krok?
    Moi rodzice już odeszli z tego świata, codziennie za nimi tęsknię, codziennie chciałabym im się czymś pochwalić, co fajnego powiedziała córcia, a jaki piękny narysowała obrazek, a synek to zrobił itd. Oj ciężko.... :(

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Katiiii

    Ojej to szkoda, że nie utrzymujesz kontaktów z rodziną.
    A może zrób pierwszy krok?
    Moi rodzice już odeszli z tego świata, codziennie za nimi tęsknię, codziennie chciałabym im się czymś pochwalić, co fajnego powiedziała córcia, a jaki piękny narysowała obrazek, a synek to zrobił itd. Oj ciężko.... :(
    Ale to nie ode mnie zalezy... jak kupowalam duzo i wysylalam paczki dla Oliwii to czesto ze mna rozmawiali na skypie itp a jak przestałam paczki robic to tak jakby mnie nie było... to wyglada tak jakbym miala im placic paczkami za to zeby ze mna rozmawiali a to przecież nie na tym polega prawda ?
    Rodzina powinna być rodziną ... Moim dzieciom nikt nic nie da,nikt nic nie kupi nawet czekolady nie wysle im nikt na swieta czy na urodziny.... mnie osobiscie serce peka że moje dzieci po za mną i mężem nie mają nikogo bo tak naprawde nikt sie nimi nie interesuje... nie maja dziadków ...i staramy się z całych sił aby nie czuły sie samotne aby wiedziały że zawsze maja nas i w każdej chwili jesteśmy dla nich. Nie chce aby czuły ten ból który ja czuje przez całe swoje życie z powodów jakich jest moja rodzina która ciezko rodziną nazwac... mam duże rodzeństwo i też nikt słowem sie nie odezwie...

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    dolaczam jesli moge :)
    Mam 3 letniego synka i staramy sie o rodzenstwo.
    Biore Metformine juz 4 miesiace bo mam pcos i zaczelam wkoncu miec owulacje wiec mam nadzieje, ze szybko sie uda :)
    Pozdrawiam

    Katiiii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Hej
    dolaczam jesli moge :)
    Mam 3 letniego synka i staramy sie o rodzenstwo.
    Biore Metformine juz 4 miesiace bo mam pcos i zaczelam wkoncu miec owulacje wiec mam nadzieje, ze szybko sie uda :)
    Pozdrawiam
    Witaj milo ze dolączyłaś :)

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii

    Fakt to nie na tym polega rodzina...
    Współczuję...
    No moje dzieciaki mają dziadka (tatę męża, co prawda dziadek mało uczuciowy, ale spotykamy się, na kolana czasami weźmie, czekoladę da itd) i przybraną babcię (drugą żonę teścia, mama męża też umarła dawno). Babcia spoko jest, chociaż ma bzika na punkcie swoich kwiatków w ogrodzie i czasami mam wrażenie, że te kwiatki ważniejsze jak przybrane wnuki (swoich wnuków ani dzieci nie ma).

    Ja nie poznałam swoich dziadków i to nie było fajne...
    Dlatego tak samo dajemy z mężem naszym szkrabom baaaardzo dużo miłości i uwagi :) Są dla nas najważniejsze na świecie... sama wiesz ;D

    A ile masz rodzeństwa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 12:33

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87

    Hej :)
    Zapraszamy, wpadaj często i dziel się z nami wszystkim :D

    Powodzenia w staraniach!

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, też chętnie dołączę do wątku :) Mój synek ma 20 miesięcy i niedawno zaczęliśmy starania o rodzeństwo. Sprawę komplikuje fakt, że ciągle sporo karmię piersią, synek to rasowy ssak, więc cykle mam jeszcze dosyć mocno poplątane. Liczę jednak, że w 2019 roku powitamy na świecie kolejne maleństwo :) Chciałabym teraz córeczkę, ale po 2 poronieniach modlę się tylko, żeby się udało i żeby było zdrowe, bo niestety już zawsze z tyłu głowy mam czarne scenariusze :(

    Coś o mnie: po roku macierzyńskiego z synkiem wróciłam do pracy na cały etat, synek chodzi do żłobka. Z mężem jesteśmy już 10 lat razem, poznaliśmy się na Erasmusie w Irlandii. Dwa lata na odległość, od 8 mieszkamy razem, od 4 jesteśmy małżeństwem.

    Szczęśliwa_Mama, Katiiii lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu

    Witaj :)
    Cieszę się, że dołączasz do wątku.
    Mamy synków w tym samym wieku he he
    Jak tam Adaś się miewa? Mówi? Ile ma ząbków?
    Bo mój tylko mama, tata. Za to zaczął chodzić mając 9,5 miesiąca :P
    Zębów 15 :)
    Motto naszego forum to "2019 będzie nasz", więc na pewno Ci się uda! ;)

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Katiiii

    Fakt to nie na tym polega rodzina...
    Współczuję...
    No moje dzieciaki mają dziadka (tatę męża, co prawda dziadek mało uczuciowy, ale spotykamy się, na kolana czasami weźmie, czekoladę da itd) i przybraną babcię (drugą żonę teścia, mama męża też umarła dawno). Babcia spoko jest, chociaż ma bzika na punkcie swoich kwiatków w ogrodzie i czasami mam wrażenie, że te kwiatki ważniejsze jak przybrane wnuki (swoich wnuków ani dzieci nie ma).

    Ja nie poznałam swoich dziadków i to nie było fajne...
    Dlatego tak samo dajemy z mężem naszym szkrabom baaaardzo dużo miłości i uwagi :) Są dla nas najważniejsze na świecie... sama wiesz ;D

    A ile masz rodzeństwa?

    4 braci i 2 siostry ;p

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Hej, dziewczyny, też chętnie dołączę do wątku :) Mój synek ma 20 miesięcy i niedawno zaczęliśmy starania o rodzeństwo. Sprawę komplikuje fakt, że ciągle sporo karmię piersią, synek to rasowy ssak, więc cykle mam jeszcze dosyć mocno poplątane. Liczę jednak, że w 2019 roku powitamy na świecie kolejne maleństwo :) Chciałabym teraz córeczkę, ale po 2 poronieniach modlę się tylko, żeby się udało i żeby było zdrowe, bo niestety już zawsze z tyłu głowy mam czarne scenariusze :(

    Coś o mnie: po roku macierzyńskiego z synkiem wróciłam do pracy na cały etat, synek chodzi do żłobka. Z mężem jesteśmy już 10 lat razem, poznaliśmy się na Erasmusie w Irlandii. Dwa lata na odległość, od 8 mieszkamy razem, od 4 jesteśmy małżeństwem.
    Witaj.
    Przykro mi z powodu strat - wiadomo co bylo przyczyną?
    Zycze wam aby sie udalo donosic zdrowa ciaze i aby byla córeczka :)
    Ja wlasnie usypiam coreczke :) i pisze jedna reka do tego lewa hehe

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii

    Mój syncio śpi już ponad 2 godzinki, ja mam czas dla siebie :)
    A mąż właśnie skończył pracę i odbiera córkę z przedszkola. Dzisiaj ostatni dzień, jutro zakończenie, córcia dostanie dyplom he he
    Zaraz zjemy obiadek (mielone, ziemniaki i sałata ze śmietaną, dzieciaki buraki) i wyjdziemy na podwórko ;)

    No to w domu Was 7...wow
    Ja mam 3 starsze siostry :D

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Katiiii

    Mój syncio śpi już ponad 2 godzinki, ja mam czas dla siebie :)
    A mąż właśnie skończył pracę i odbiera córkę z przedszkola. Dzisiaj ostatni dzień, jutro zakończenie, córcia dostanie dyplom he he
    Zaraz zjemy obiadek (mielone, ziemniaki i sałata ze śmietaną, dzieciaki buraki) i wyjdziemy na podwórko ;)

    No to w domu Was 7...wow
    Ja mam 3 starsze siostry :D
    Ja obieram własnie ziemniaki a na obiad mam buraczki ziemniaki i kotlety drobiowe .. ja musze jesc duzo buraczków ...
    To nie jest tak... moi rodzice a konkretnie moja matka zostawila nas dla innego..
    Ogólnie moi rodzice mieli nas 5cioro czyli 3 braci i 1 siostra... mój tato z moją macocha ma córke tą Oliwie o której wspomnialam a moja matka ma syna z tamtym facetem i tak oto uzbieralo mi sie wieksze rodzeństwo.
    Córcia juz spi a synek oglada bajki.
    U mnie synek dyplom dostanie 20 lipca juz wiem że o godz 10 są rodzice zaproszeni :)
    W UK wakacje trwają tylko miesiac bo w ciagu roku maja wiecej dni wolnych niż w PL.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • edytabajek Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:31

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii

    Ja właśnie piję sobie kawkę, a dzieciaki skaczą na trampolinie :-)
    Też muszę jeść dużo buraków przez swoją anemię. Moja spowodowana jest obfitymi miesiączkami.

    To rzeczywiście troszkę skomplikowana sytuacja w rodzinie.

    A jak przechodziłaś ciążę?
    Bo ja strasznie wymiotowałam do połowy ciąży, ale ogólnie wszystko było ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 17:20

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytabajek

    Witam.
    Trzymam kciuki za te 2 kreseczki. A który cykl starań? Pierwszy maluszek?

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytabajek wrote:
    nazwa wątku "2019 będzie nasz :)" służy dla mnie nadzieją.. Staramy się o dziecko i chcemy, aby ten rok podarował nam 2 kreski :) Katiiii, chciałam cię ucieszyć i powiedzieć, że wszystko się uda. Najważniejsze zero stresu i wiara w sukces!
    Stresu u mnie nie ma ja ogolnie do staran podchodzę bezstresowo,nie fiksuje,nie doszukuje sie objawów itp ;) Ale jedno wiem że jakbysmy sie starali to po udanym cyklu bede napewno bardzo sie bała jak tam rozwija sie fasolka jednak po stracie cieżko jest sie nie bac tej powtórki.
    Dziękuję

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ