X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    No właśnie hmmm tak na poważnie to hemoglobinę mam w normie, bo 14 [12-16], tylko żelazo 26 [37-145]... niby zielone światło od gina dostałam :P
    Ale lekarz rodzinny przepisał mi żelazo na 3 miesiące (do września)... i sama nie wiem co tu robić ;)
    Kochana jak masz żelazo to łykaj a starac się mozesz skoro zielone swiatło już dostałaś. Ważne jest to abyś zażywała regulanie żelazo tak jak mi lekarz powiedział że musze brać jesli chcemy miec jeszcze dziecko aby mi znowu nie spadlo do tragicznego stanu przez co potem mogą sie dziać różne rzeczy...


    Swoją drogą moje pszczółki pochwalę sie iż z męzem bralismy udział w konkursie Obuwia firmy Bartek na fejsie a mianowicie :
    Niespodzianka na początek tygodnia! – Tom@Jerry Liczbowe obrazki - od Boomerang TV . Chętnych prosimy o przesłanie maila na adres [email protected] w tytule wpisując „Liczbowe obrazki” oraz by móc dopełnić formalności w związku z nowymi regulacjami RODO prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bartek S.A. w celu wzięcia udziału w zabawie „Liczbowe obrazki” Grę dostaje 8, 18 i 47 osoba, która prześle mail. Zapraszamy do zabawy


    Wysłałam ze swojego maila i z maila męża :D mój mail nie wygrał ale męża mail wygrał :D Dostał zwrotną wiadomosc aby odesłał im adres i numer tel do wysylki dla kuriera hihi

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje obyscie miały rację :D ale nie ukrywam że fajnie by było gdyby jeszcze któraś z was była w tym błogosławionym stanie. Wtedy byłoby mi raźniej :D hahaha

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Dziewczyny moje obyscie miały rację :D ale nie ukrywam że fajnie by było gdyby jeszcze któraś z was była w tym błogosławionym stanie. Wtedy byłoby mi raźniej :D hahaha
    Ja moge wspierac cię w trakcie zachcianek w jedzeniu chetnie pochrupię z tobą jakieś chipsy itp xD haha

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii to brawo wy :D jeszcze w totka zagrajcie hehe :p

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Ja moge wspierac cię w trakcie zachcianek w jedzeniu chetnie pochrupię z tobą jakieś chipsy itp xD haha
    Kochana chyba ogórki malosolne :D bo znowu dziś narobiłam gar jak dla wojska hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 13:42

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Kochana chyba ogórki malosolne :D bo znowu dziś narobiłam gar jak dla wojska hahaha
    tez mogą byc lubie xD z reszta ja jak odkurzacz :D
    w totaka trzeba najpierw kase dac aby cos moze wygrac a tutaj za free taki uklad jest lepszy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti super, brawo :)

    Ja już zgłupiałam i patrzę w necie kiedy mam dni płodne he he
    hmmm testy owulacyjne nie zdążą mi przyjść jak przez allegro zamówię :P

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coś nie mam weny na obiad... ale trzeci dzień z rzędu chce mi się frytek :P

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti super, brawo :)

    Ja już zgłupiałam i patrzę w necie kiedy mam dni płodne he he
    hmmm testy owulacyjne nie zdążą mi przyjść jak przez allegro zamówię :P
    a nie wiesz kiedy zazwyczaj mialas owu ? a jak nie to mierz temp poki ci te testy nie przyjdą xD

    Ja obiad mam z soboty - pomidorowa w lodówce stoi :D wiec tylko makaron i mamy oobiad a jest taki upal ze wytrzymac sie nie da ...

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czerwcu mam zapisane, że 13 dc śluz, 15 dc mokro, 16 dc ból jajników i bardzo mokro :) To są moje notatki... :) więc kiedy owu była?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 14:18

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    W czerwcu mam zapisane, że 13 dc śluz, 15 dc mokro, 16 dc ból jajników i bardzo mokro :) To są moje notatki... :) więc kiedy owu była?
    A jak długo trwa twoja faza ? 28 dni czy wiecej ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26-27 :)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    26-27 :)
    miedzy 14 dc a 15 dc powinnas miec owulkę w takim razie.
    Ja mam 28 dniowe i owulka wystepowala mi 15 dc
    Ale wiadomo że czasem moze sie przesunac lub przyspieszyc wszsytko ma na to wpływ wiec zaleca sie wspolzyc co drugi dzien minimum chociaz my jak sie staramy to rypiemy codziennie jak mroweczki xD dopiero po rzekomej owulce przystopujemy hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 14:32

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, kończę z tym wariowaniem :)
    Najwyżej ten cykl jeszcze sobie odpuszczę :P
    Zobaczę jak będzie z Wami :D
    Chyba zrobię sobie sama prywatnie wynik żelaza w laboratorium...
    Teraz jestem i tak uziemiona, bo nie wyjadę z podwórka, krokwie, deski są przy bramie... no i tego zęba chce wyleczyć, dentystka 30 lipca... a i kwas foliowy biorę dopiero miesiąc :)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Dobra, kończę z tym wariowaniem :)
    Najwyżej ten cykl jeszcze sobie odpuszczę :P
    Zobaczę jak będzie z Wami :D
    Chyba zrobię sobie sama prywatnie wynik żelaza w laboratorium...
    Teraz jestem i tak uziemiona, bo nie wyjadę z podwórka, krokwie, deski są przy bramie... no i tego zęba chce wyleczyć, dentystka 30 lipca... a i kwas foliowy biorę dopiero miesiąc :)
    podobno biorac kwas foliowy 6 tyg prze planowaniem ciazy jest wieksza szansa na blizniaki xD

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he oj u nas marne szanse na bliźniaki, bo ani u męża w rodzinie, ani u mnie nie było :)

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż kupił kiełbachę i właśnie smażą się fryteczki, kiełbaska i pomidorki z cebulką do tego :)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia ja mam cykle 25-26 dni i owulka była już w 12 dc. Potwierdzone testem owulacyjnym :) więc ty podejrzewam mogłaś mieć 13-14 dc.

    :O Katiii nie strasz, ja biorę kwas od kwietnia hahaha czyli co trojaczki beda jak nic :D o jaaa tfu tfu odpukać :p

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blizniaki to albo w rodzinie muszą być albo jak długo się bierze hormony i zaczyna starania zaraz po odstawieniu. Tak słyszałam :p
    Eeej dziewczyny zabierzcie ode mnie te małosolne i kabanosy!!! xD
    A teraz pół żartem pół serio, pamiętacie swoje ciążowe zachcianki? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 15:38

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak wyczytałam ze to zwieksza szanse a blizniaki nie bylo zmianki o tym że w rodzinie musza byc blizniaki aby samemu je urodzić w końcu kiedys o blizniakach nikt nie słyszał i skads musiały zaczac sie rodzic :D

    U syna - kilogramami jadłam owoce...
    Z córka słodycznie strasznie mnie bralo

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ