X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj sporo czasu i przeczytałam ten wątek niemalże od początku, szkoda, że tak późno natrafiłam na tego typu forum.

    Szczęśliwa_Mama, gratuluję założenia takiego wątku :)

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 listopada 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Miałam dzisiaj sporo czasu i przeczytałam ten wątek niemalże od początku, szkoda, że tak późno natrafiłam na tego typu forum.

    Szczęśliwa_Mama, gratuluję założenia takiego wątku :)
    Kochana jak to mówią lepiej późno niż wcale :D mamy nadzieję że szybko się tu zaklimatyzujesz ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam taką nadzieję, chociaż zdaję sobie sprawę jak bardzo "zielona" jeszcze jestem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Miałam dzisiaj sporo czasu i przeczytałam ten wątek niemalże od początku, szkoda, że tak późno natrafiłam na tego typu forum.

    Szczęśliwa_Mama, gratuluję założenia takiego wątku :)
    I jak oceniasz wątek ? Twoim zdaniem ?
    Az jestem ciekawa :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    I jak oceniasz wątek ? Twoim zdaniem ?
    Az jestem ciekawa :D

    Powiem szczerze, że mega! Natknęłam się w momencie kiedy potrzebowałam zdobyć jakaś wiedzę.
    Wiadomo jak to jest w internetach, czego można się naczytać. A tu wypowiedzi są takie autentyczne, takie życiowe.

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Powiem szczerze, że mega! Natknęłam się w momencie kiedy potrzebowałam zdobyć jakaś wiedzę.
    Wiadomo jak to jest w internetach, czego można się naczytać. A tu wypowiedzi są takie autentyczne, takie życiowe.
    Nie chce sie przechwalac no ale my jestesmy jedynym watkiem gdzie jest taki pelen luz a jak trzeba kogos nowego opierniczyc to to robimy bez gadania bo tu ma byc fajnie wesolo i milo a nie jakies placze i histeryzowanie jak na innych watkach ;)

    ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej RudaMaruda :) słuchaj Katii, dobrze mówi. Wali z grubej rury bez ściemy :P wiem coś o tym. Ja w sumie nie jestem tu długo, ale już się zdążyłam zadomowić. O wszystkim z nami możesz pogadać :)

    Kattii, 19ewelaaa89, Parodka, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa wrote:
    Hej RudaMaruda :) słuchaj Katii, dobrze mówi. Wali z grubej rury bez ściemy :P wiem coś o tym. Ja w sumie nie jestem tu długo, ale już się zdążyłam zadomowić. O wszystkim z nami możesz pogadać :)
    Dokładnie wiec sie ciesz ze nie przywitałam cie po chamsku jak reszty dziewczyn haha :D

    Ancyskowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Dokładnie wiec sie ciesz ze nie przywitałam cie po chamsku jak reszty dziewczyn haha :D

    Haha, w takim razie nic innego jak czuć się wyjątkowa (żart, oczywiście)

    Ancyskowa, walenie z grubej rury to chyba w porządku, każdy wie oo co chodzi :D

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Haha, w takim razie nic innego jak czuć się wyjątkowa (żart, oczywiście)

    Ancyskowa, walenie z grubej rury to chyba w porządku, każdy wie oo co chodzi :D
    No to już cie lubie bo widocznie ogarniasz takie poczucie humoru i masz dystans a to tutaj jest bardzo wazne aby móc z nami przebywac :D

    Swoją drogą jesteś moja imienniczką wiec masz + xD hahaha
    W końcu doczekałam sie kogos z tym samym imieniem łiii... a nie same Eweliny, Lidki i Kasie no xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 20:30

    werni lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski byłam na monitoringu i rosną mi cztery pęcherzyki:P
    Jeden 17mm, dwa po 14mm i jeden 12. Doktorek powiedział że do 3 można sie starac ale jak będą 4 rosły to zakaz. Mam przyjść we wtorek zobaczyć. Kurde ale szok przeżyłam:P teraz nie wiem czy przez weekend seksić się czy nie?

    Kattii, 19ewelaaa89, Ancyskowa, Szczęśliwa_Mama, Parodka, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Haha, w takim razie nic innego jak czuć się wyjątkowa (żart, oczywiście)

    Ancyskowa, walenie z grubej rury to chyba w porządku, każdy wie oo co chodzi :D

    Pewnie, że tak. Jestem tego samego zdania co TY :)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Laski byłam na monitoringu i rosną mi cztery pęcherzyki:P
    Jeden 17mm, dwa po 14mm i jeden 12. Doktorek powiedział że do 3 można sie starac ale jak będą 4 rosły to zakaz. Mam przyjść we wtorek zobaczyć. Kurde ale szok przeżyłam:P teraz nie wiem czy przez weekend seksić się czy nie?
    ja bym seksiła ;)

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie ze sie seksic co za pytanie :D a nóż widelec jak to mówią :p
    Ej ej o ile wiem to jestem jedną jedyną, niepowtarzalna Eweliną na tym wątku , więc co ty mi tu xD

    Kattii, Frida91, werni lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    No pewnie ze sie seksic co za pytanie :D a nóż widelec jak to mówią :p
    Ej ej o ile wiem to jestem jedną jedyną, niepowtarzalna Eweliną na tym wątku , więc co ty mi tu xD
    Cichej i nie podskakuj pff xD :D

    19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Katti ja tez chyba zaryzykuję :P Szczerze to wątpię że wszystkie urosną i pękną. No chyba ze we wtorek będą 4 to już odpuszczę bo jednak za czworaczki podziękuję haha :D

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Haha Katti ja tez chyba zaryzykuję :P Szczerze to wątpię że wszystkie urosną i pękną. No chyba ze we wtorek będą 4 to już odpuszczę bo jednak za czworaczki podziękuję haha :D
    No mi ciezko uwierzyć aby az 4 urosly do odpowiedniej wielkosci i pekły takie cuda to mogą tylko sie Szczesliwej Mamusi zdarzyć :D haha

    Frida91, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz kazał po laparotomii się wstrzymać od seksu 2 miesiące i pół roku odczekać na staranie.
    To drugie spełniłam, z pierwszym było gorzej i się nie trzymałam :DD

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 listopada 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my też nie będziemy sie wstrzymywac chyba teraz. W sumie to nawet jakby jakimś cudem 4 urosly i pekly to jeszcze żeby wszystkie sie zaplodnily i zagniezdzily... Jak czasem o 1 trudno przeciez zeby sie udalo ;)

    Kattii, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    No my też nie będziemy sie wstrzymywac chyba teraz. W sumie to nawet jakby jakimś cudem 4 urosly i pekly to jeszcze żeby wszystkie sie zaplodnily i zagniezdzily... Jak czasem o 1 trudno przeciez zeby sie udalo ;)
    Dokładnie nie macie co zwlekac ;) Brykajcie jak i ile sie da ;)

    Frida91, RudaMaruda25 lubią tę wiadomość

‹‹ 299 300 301 302 303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ